Keresés

Részletes keresés

Villanyt Leó Creative Commons License 2003.02.28 0 0 6
Most meg Szenes (Torgyánkedvenc) Andrea ismét tévéalelnök... Furcsa dolgok ezek.
Előzmény: meret99 (5)
meret99 Creative Commons License 2003.02.28 0 0 5
Én is folytatom
- Torgyán bedobása a FKGP szétverésére
- Csurka bedobása az erősen jobboldaliak leválasztására
- a forintos privatizálás a "kárpótlás" őjbóli érvényesítésére
Uránusz Creative Commons License 2003.02.28 0 0 4
Tudod ilyen "üldözési mániánk" sokunknak van....
Dehát tehetünk ellene valamit????
Én ugyan letakartam a nagy tükröt....de az ablaküvegek....
Előzmény: antall (-)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2003.02.28 0 0 3
Ez egy nagyon helyre kis topicnak látszik lenni!
Szellemes topicindítóval, és egy nagyon lényeges alapkérdéssel a politikai elit bünös összefonódásairól.

Hogy tovább segitsem a gondolkozást.
pár jelszó:
Postabank-Defend-Nádor-MNB bécsi leánybank

ProfitOrientált Nyugdíjas Creative Commons License 2003.02.28 0 0 2
szegény ember, te azt képzelted hogy ebben az országban vagy ebben pöcegödörben jóléti demokráciát lehet csinálni? Vedd észre hogy itt vagy 500 éve semmi nem változott, a nincstelenek nincstelenek maradtak, a jobbágyok lakótelepi prolik lettek, a nemesség az ugyan kicserélődött, de ugyanolyan módszerekkel uralja a sehonnaiakat mint régen. A prolikkal eljátszatják a demokratikus színjátékot, aztán ezerrel lenyúlják őket és röhögnek a markukba
Előzmény: antall (-)
PuPu Creative Commons License 2003.02.27 0 0 1
Meg.
:O)))
Előzmény: antall (-)
Molaf Creative Commons License 2003.02.27 0 0 0
A válasz egyszerű: A durvább ügyeket jobban leplezi a mindenkori kormány, mert annak kiderülése totális bukta lehetne. Így csak ilyen kis piti ügyek jönnek elő, amire men figyeltek eléggé 0da.
Előzmény: antall (-)
antall Creative Commons License 2003.02.27 0 0 topiknyitó
Valami évek óta nem hagy nyugodni. Már vagy tíz éve elkezdődött a problémám, amikor a harcosan kommunista-ellenes Torgyánt láttam a TV-n egy rövid bejátszásban, ahogy Gál Zoltánnal egy jachton utazva integetett a delfineknek valahol Új-Zéland partjainál. Valami parlamenti küldöttség tagjaiként együtt üdültek arrafelé. Aztán ott volt 98-ban a parlamenti választás, ahol az MSZP szinte felkínálta a kormányváltást enervált kampányával. Jöttek sorra a korrupciós ügyek, ahol az esetek többségében mindig viszonylag alacsony összegeket tárt fel a mindenkori ellenzék (a kisembereknek persze ez sok, a lehetőségekhez képest viszont nulla). Orbán-bánya 10-100 milka, Ibrahim, Ezüsthajó szintén ilyen összegek. Most pedig itt van a Kiss Elemér 30 és a Werber 2.5 milliója. Nekem itt nagyon büdös valami. Nem tudom elhinni, hogy egy izraeli sztárszarkeverő csak koszos 2.5 milliót kérjen egy párt győzelemre juttatásáért. És azt sem, hogy ez kiderülhet! Olyannak tűnik ez, mintha egy koreográfia szerint a mindekori kormánypárt kötelessége lenne az ellenzék elllátása bortánysztorikkal. A plurális demokrácia látszatának fenntartása érdekében.
Várom a véleményeket! Megbolondultam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!