Keresés

Részletes keresés

exlexman Creative Commons License 2003.03.10 0 0 3
Szar dobálás? Hol látsz te szart! Tények ezek mind, tények! Szar az ami még nem tény, csak feltételezzük, hogy az lehet:)
Előzmény: a forest mighty black (2)
a forest mighty black Creative Commons License 2003.03.03 0 0 2
senkit nem erdekel a szardobalasod szerintem.
Előzmény: exlexman (-)
exlexman Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1
hmmm...Csend honol:)
díjbeszedő Creative Commons License 2003.02.27 0 0 0
érdekes
Előzmény: exlexman (-)
exlexman Creative Commons License 2003.02.27 0 0 topiknyitó
TELNET contra INDEX, ki-kivel ba*ik ki?

Ez olvasom az egyik topicban:"Mindenki ír egy-egy bekezdést a vele megtörtént szívás(ok)ról, és ha jó hosszú a levél, akkor el lehet küldeni az origónak, hogy tegyék ki valahova.
És hogy legalább egy moderátor benézzen ide: kurva, geci, fasiszta, náci, kommunista, zsidó."

A topic cime:http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9036465&uq=1133

Aztán ugye van egy topic amiben a TELNET-et fikázzák az INDEX-es cikk nyomán ez meg ugyebár:http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9088315&uq=524

A KÉT TOPICBAN EMBEREK KEMÉNYEN ÉS HIDEG ŐSZINTESÉGGEL nyilatkoznak, INDEX-ről, és TELNET-ről. A kettő között, csak néhány hét telt el, és már is, itt az INDEX-et ÉGETŐ topic, a saját levelező rendszerük, ugy használhatatlan, ahogyan van, többek kritikusan egyszerű véleménye szerint!

Mi több: Néhányan már erős felindulásukban az INDEX MAIL halálhirét emlegetik! Tessék mondani, ha ugyebár a "vizbölveszikiazoxigént" egyszerű SzalacsY agyával "tekernénk" egy mondatot:

Most akkor kinek büdösebb a lába? Vagy netán a szája? Talán itt most nem rossz szájba úszott az az a fejtőébüdöshal? Kit, mit kell megmozgatnia a lassan Wallisindex-nevet viselő csapatnak, hogy mire átebrudalják Wallis szinekbe, sikerül le is járatni rendesen mindenhol?

Most ezt fogja tán bejelenteni az index-ről az Origó, netán az MTI?

Döglődik az index.hu mert már az INDEX mail is használhatatlan? -cimmel? Gáz! Két hete még fikázták a Telnetet, most meg? ...csönd honol!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!