Keresés

Részletes keresés

BitMiller Creative Commons License 2011.11.01 0 0 3912

Én meg csak tettetem.

Kilkenny Creative Commons License 2008.12.31 0 0 3911
Nosztalgiázom.
version9 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 3910
i heart myo
buki92 Creative Commons License 2005.12.19 0 0 3909
Nem, nem ő nem gordonka -neki egyébként sem szokása szaporítni nickeket-, hanem a http.
Előzmény: kapitula (3907)
kapitula Creative Commons License 2005.12.19 0 0 3908
jaa! meg gondolom azzal tisztában vagy, hogy te sem vagy egészen normális
Előzmény: kapitula (3907)
kapitula Creative Commons License 2005.12.19 0 0 3907
egy pillanatra aszittem hogy te a gordonka vagy....de még nem győztél meg arról, teljesen hogy nem...
Előzmény: marokkomputer (3906)
marokkomputer Creative Commons License 2005.12.19 0 0 3906
Nem-nem. Krisztusi korban vagyok, 33 éves virgács- és petárdagyártó kisvállalkozó, de szaloncukorban is utazom. Myo nagyon bájos és szemrevaló, ezt észleltem, de IRL, mint NŐhöz nem igazán vonzódtam hozzá, ugyanis 13 éves korom óta homoszexuális vagyok. Két korosabb szakállas barátom volt, apám helyett apáim is. Ám sajnos 1987 Szent Estéjén Trutykó bácsi érettem égő szívétől tébolyodottan szerelemféltésből egy jégcsákánnyal megölte Vlad bácsit, és Trutykó bát Karácsony másnapján letartóztattak. Az állami gondozás elől még aznap átúsztam a jégzajlásos Dráván.

Uána Yugoslaviában csavarogtam, a háború kitörésekor pedig a zsold összegétől függően hol a horvátok, hol a szerbek oldalán harcoltam. Myokával a vonaton ismerkedtem meg, ő avatott be az Index Fórum sátáni bugyrainak rejtelmeibe. Mit ne mondjak, a délszláv háború úriemberek korrekt hajnali párbaja volt ehhez az 90-es IQ-jú orvlövészekkel, jágókkal, tömeggyilkosokkal, méregkeverőkkel, tudathasadásos pszichopatákkal, túlkapásaik miatt nyugalmazott KGB-s vallatótisztekkel túlzsúfolt Gulághoz képest. Myonak köszönhetem azt a svájci gyártmányú drótkerítésvágó ollót, amivel sikerült kiszabaduljak az északkeleti szárny őrtornyai alatt és között kúszva.

Dióhéjban ennyit.
Előzmény: kapitula (3905)
kapitula Creative Commons License 2005.12.19 0 0 3905
sokadnickjeivel pedig egyre szánalmasabban fullad(t) itt ...neked ez hanyadnicked? Így azért kérdem, mert neked ez az első hozzászólásod Szerintem te valami vén pöcs lehetsz...myo az ilyeneknek tetszett
Előzmény: marokkomputer (3904)
marokkomputer Creative Commons License 2005.12.18 0 0 3904
veni, vidi, vici

nagyon úgy néz ki, hogy a metából a kvházba üldöztetett myofibrillum győzött az ovissá szanaszét pofozott és lealázott kvház imbecilis szorításában is..

csodrdultig lendületes és kelendően intellektuel szappanoperát írt titkon (ezt a titkot most kifecsegtem), ezen a végletekig gagyivá moderált, szanaszét cimkésített és abriktolt index fórumon, ahogy az 'máma' még lehetséges.. ráérzett már két-három éve..

ennek a fórumak a néhai moderátora remélem elszégyelli egyszer magát, amiért myo 'drámázását' fikázta rendületlenül, mirét nyafog, miért ír hosszan, miért riányál sat. és egyálalában miért jó nő?:))

a néhai index fórum egyik leggraciőzebb nickje, a néhai kávéházi moderátor deadcrow a sokadnickjeivel pedig egyre szánalmasabban fullad(t) itt bele szájbermúltjának unos-untig legatyásított pudvás lekvárjába.. két taktust váltogatva folyton ugyanazt írja.. nehéz élete lehet..

záradékul a freeblog.hu lényegében moderálatlan és végtelenül szabad világából idézném itt egy gimnazista lány versét a teljes bejegyzésével egyetemben:

***

2005. december 6., kedd

Na, szal ide írhattok, habár gondolom senkise kíváncsi ránk: csolakoandghost@freemail.hu Jajj még asszem hétfőn német órán nagy unalmamba szültem egy fantasztikus szerelmes verset:

Szerelmemnek

(...), én szerelmes vagyok beléd
Habár tom hogy le se szarsz, szal az istenfasza beléd.
Szerelmes vagyok abba a hülye zsidó fejedbe,
Én feleségül venném magam a helyedbe.

Írj már nekem egy kurva mélt
Mert a fejeden verem azt a tetves széket szét.
Kérlek szépen szeres belém,
Mert ha nem, letépem a bal heréd.

Olyan szép zöld a szemed,
Jó nagy és kerek.
Gyönyörű hosszú feketés-barna a hajad
Csak végre használd már az agyad!

Misem világosabb annál, hogy Én,
A legszebb nő aki ezen a földön él
Már egy hónapja beléd vagyok esve,
De nem lellek, akárhol kereslek.

Kérlek szépen légy az enyém,
Jó leszek hozzád: kenek neked mindennap kenyért.
Kimosom a szaros gatyádat,
Légy az enyém, A KURVA ANYÁDAT!

...

Hiába... javíthatatlanul romantikus alkat vagyok :)


http://csolakoandghost.freeblog.hu/
aversion Creative Commons License 2004.11.09 0 0 3903

Már csak egyetlen pípölkét akarok, szeretnék elhajtani innen, ebből a lealacsonyító, negyedosztályú, húgyszagú pinceborozóvá lett Index Fórumból (ahol a teljes katatoniába hullott moderátorok 'gépház' nickekkel közlekednek, mint pajkos idióták, elmeháborodottan, és nem is sorolom ezt a hiperrealizmust).

Mélezgettem is neki, mindegy, hogy ki. Mennnnnyyyen, menjen már! Menjél! A közismert, szájbertérben mocorgó emberkének szájberarca is van, mint egy színésznek. Nem csak magánlény!

Hm.
aversion Creative Commons License 2004.11.09 0 0 3902

Nem volt rossz ez a topi és ez a fórum se. Mára ellepte a hígfos. Olyan emberek ellenében jött létre, mint 'yazoo' nick és moderátor, akik leginkább segget nyaltak és általános moderátorok lettek. Akik olyan ártatlan és játékos nickeket üldöztek és moderáltak, mint 'Bizsergőgombú Beácska', 'Pénisz Sanya' és sokan mások, sok-sokféle habitussal. Miattuk robbant ki a KVházi háború. Az ilyen mocsadék szájberarcok butították le a KVházat, helyesebben billentették meg az egyensúlyt. Valójában a 'wágner' a felelős. Hogyan lehet egy trotli tata, egy KISZ-es oldboys 2002-ben a szó őreinek őre? Értelmezhetetlen. Akart ő fiatalítani, de mint Brezsnyev elvtárs vagy Grósz Károly. A szándék megvolt.

Éljen a hiphop! Le a sötét-magyar poszthorthysta, posztsztalinista, posztkádárista, poszttrianonista, poszkispolgári, kapitalizmust majmoló debil-magyar nemzetrontókkal! Le a már-már genetikusan túlélésre játszó hülyemagyarokkal!

Nekem nagyon nehéz volt 'morticia addams'-ot nem megtámadni. De sikerült az utolsó pillanatban mindig visszafogjam magam, mint ahogy neki is.
Előzmény: metakaza fasza (3895)
AgyProTézis Creative Commons License 2004.08.05 0 0 3901
Ma müxik, vagy nem?
Bölcs Leó Creative Commons License 2004.04.07 0 0 3898
kisasszany = kisasszony :))
Előzmény: közérdekű reklám (3897)
közérdekű reklám Creative Commons License 2004.04.07 0 0 3897
kérem, myo kisasszany, meneküljön az index fórumról..

köszönöm, hogy meghallgatott..

ne nézzen úgy rám Creative Commons License 2004.03.22 0 0 3896
Ezt a giccsványadék zenét hanyagolhattad volna apóca.

Köszönjük mindenkinek a közreműködést, dögunalmas rutinszínház volt, talán még Döbrentei Kornélról tupírozhattunk volna pár gyalázkodó közhelyet.

Nyáron jövünk...

Avanti!

Előzmény: metakaza fasza (3895)
metakaza fasza Creative Commons License 2004.03.22 0 0 3895
Egy arrogáns kötözködő alak vagy. Kikérem magamnak ezt a hangnemet. Ha nem lenne sugárhányásom a modiktól, kimoderáltatnálak alpári hangnemért. És nem vagyok klón se, te minizsarnok. Búcsúzom, ha ezt akartad. Szégyelld magad.
Előzmény: próbák céljából (3894)
próbák céljából Creative Commons License 2004.03.21 0 0 3894
kibaszott aljasok vagytok bazdkikáim, itt hergelitek, provokáljátok a myot, amikor nagyon jól tudjátok, hogy nem szabad a saját topikjába írjon, megvan tiltva neki..

tegyétek bele a geciputtonyotokba mind a négyszázvalahány nicketeket, aztán húzzatok ti is egy külön magánfórumba a picsába, mint én vagy két éve, ott ranalirozzatok.. lehetne ennyi becsület bennetek.. de nincs, mert unalmas, punnyadt, szarrágó, szarkeverő szemét kis gnóm klónok vagytok.. na, takarodás!

Előzmény: aszociális képmutatás (3893)
aszociális képmutatás Creative Commons License 2004.03.21 0 0 3893
nehogy megköszönd a myonak, wazze! két emberi szót szóltam hozzá az 'őrület és szabadság' topikban, és prompt leseggnyalózott.., nézd meg! akut mazochista a luvernya, ha nem szájberszekercével abriktolod, elszemtelenedik..
Előzmény: ab ovo (3892)
ab ovo Creative Commons License 2004.03.21 0 0 3892
Nem üzengetünk óriástopikokba, ahol a http-ről cseverésznek még most is (mondjuk tényleg röhej:)), nem játszunk hyperrealista verekedős paródiát több nicken (úgyse érti senki), és nem húzzuk játékból se csőbe a myot, hanem megköszönjük (így jócskán utólag) neki, hogy jó sokat és viszonylag érdekeseket írt. Értettük? Nna, azért...
Előzmény: metakaza fasza (3891)
metakaza fasza Creative Commons License 2004.03.20 0 0 3891
még megüti a bokáját myo, amiért obszcén nickekkel etyepetyézik..

nem a metakaza fasza írta, amire válaszolt, hanem egy selyemlelkű kultúrbuznyák, egy hömpölygő sodrású óriástopikban, ahol örökre nyoma veszett volna ennek a vaskosabbra, karakteresebbre sikeredett szájberprognózisának.. nem is a prognózis a lényeg, hanem hogyan veti le a szerző a selyemidentitását (lásd gubó), és hogyan cserződik személyisége a váteszi látcsövében észleltek kommentálásakor, hogyan sasszézik el igen ügyesen a selyemlét (önmaga) harisnya- és kreppszatén gyártó gépsorai elől, a hátétépé szellemébe csimpaszkodva.. nna..

látja, megint eszközzé lett degradálva myo.. ez a maga sorsa..
most mentem, csak néhány havonta egyszer tűnök fel, mint tudja..

Előzmény: myofibrillum (3889)
myofibrillum Creative Commons License 2004.03.19 0 0 3890
basszus, hova írtam!
Előzmény: myofibrillum (3889)
myofibrillum Creative Commons License 2004.03.19 0 0 3889
irigyeld, nagyobb eséllyel fog összefutni magával, mint azok, akiknek még egy normális nickjük sincsen. ez pszichológiailag az önvesztéssel fenyegető tényező.
Előzmény: metakaza fasza (3888)
metakaza fasza Creative Commons License 2004.03.19 0 0 3888
gondolod, hogy nem áll előtte jövő és összeomlik a meta?

valahol igazad lehet: jobb elvágni a kötelékeket, még mielőtt a tulajdonos bácsik husánggal zavarják ki az utolsó fórumfüggőket a kutyakakás homokozóból, vagy pedig magától összerogy az Index fórum nevű kóceráj.. ez felér majd egy virtuális atomcsapással; vastag hamuval borít be modikat, provikat, versbarát anyucikat, kinyírandó nickek nélkül maradt gettóführereket, kómában csacsogó közdebileket.. a politika fórum kísértetei kénytelenek lesznek az utcán folytatni a verekedést, soha nem ismerjük meg d., éon és az anyukája regényének a folytatását, engem pedig nem avat be többé senki a tudatmódosítás változataiba.. páran talán kisebb menedékekre lelnek (és kilökik az utánuk jövőket, hiszen ott nincs ennyi hely), a túlélők pedig kétségbeesve róják majd az utcákat, nyakukban a "ab nick vagyok, keresem cd nicket" felirattal, nem sok reménnyel.. (nem tudom eldönteni, sajnáljam vagy irigyeljem-e ebből a szempontból http-t a négyszázvalahány nickje miatt..)

Előzmény: nomen est omen (3887)
nomen est omen Creative Commons License 2004.03.19 0 0 3887
Ááááá, nemnemnemdehogyis. Hülyéskedik csak. Szerintem ez a http, a vak is látja. Ekkorákat hazudozni, hogy a Meta előtt nagy jövő áll? És mintha komolyan mondaná. Szinte elképesztő...
Előzmény: árnyékolástechnikai szaki (3886)
árnyékolástechnikai szaki Creative Commons License 2004.03.18 0 0 3886
morti! ez a fazon még szerelmes beléd.. különben nem cseszegetne..
Előzmény: morticia addams (3884)
ne nézzen úgy rám Creative Commons License 2004.03.18 0 0 3885
Ennek a fórumnak lehet jövője. Nélkülem persze, és az ilyen (a sikeres rombolás okán megnyugodott) pszihopaták nélkül:

4- nekem már nem baj a fórum- és topikbomlasztás, tulajdonképpen már semmi keresnivalóm nem volna itt a metában, de nem akarom, hogy könnyű perceitek legyenek itt a finisben.. te provokációs malőrt követtél el azzal, hogy olyasvalakit kezdtél el bevédeni, akit ugyan a háta mögött te sem tartasz sokra, de úgy érezted, hogy számodra megfelelő eszköz ahhoz, hogy rajta keresztül én elundorodjak innen..

Egy éve!!!

Fingom nincs, hogy ez a fickó hogyan ténykedhetett itt a tedkovacs rombolás után. Pölö ebben a topikban, itt alant, megsemmisítve az egész minifórumot (a http kivonulása után!!!), könnyűszerrel. Miután 2001-ben is megsemmisített egy topikját, és a Myo-láz topikot is kiüldözte innen.

myofibrillum az Index egyik legjobb nickje! Az önimádó pszihopata ezért nyírta, ütötte, vágta, IRL-nek látszó infók tömegét hányva. Pölö, hogy myo-nak büdös a szája a gyomra miatt. Ebből egy szó sem igaz. myonak nem büdös a szája, sem a gyomra. Micsoda elszánt aljasság?

Ha lesz egyszer egy új világ, abból ezt a szemét állatot ki kell zárni. Vagy a myotól el kell választani, ahogy a http is ezen ténykedett, amíg itt volt.

Ezen túlmenően további kérdés, hogyan folyhatott itt olyasmi, hogy a topikgazda hozzászólásainak hosszúságát firtatták moderátori szinten (jobb híján?). Miféle alapon? Visszakereshető az üldözés ebben a topikban is. Az illető e miatt mélységesen szégyellje magát. Mert nem tudta fékezni a nőstény-kontra-nőstény-pitbull-énjét. Tragikomédia.

BRRRRRRRRR!!!!!!

Előzmény: morticia addams (3884)
morticia addams Creative Commons License 2004.01.17 0 0 3884
hehe
Előzmény: Kilkenny (3883)
Kilkenny Creative Commons License 2004.01.16 0 0 3883
Úristen, látogató a kísértetházban.
Előzmény: Stratégiai Sztring (3882)
Stratégiai Sztring Creative Commons License 2004.01.16 0 0 3882
Előre hozzuk most, ebben a lepunnyadt fórumban.

Kísérleti topik volt. Nem? Hmmm? Különben hol az eleje? Azt a kutyás verset nem találom. A topiknyitót. Az én gépeimen nem jön be!!!

Ez azért fontos, mert különben nem érthető az egész topik!

Amig a Metakazamata létezik, mindig előre lesz hozva. Tanulságul.

www.metakazamata.has.it Creative Commons License 2003.12.17 0 0 3881
Szia pöcesárkány!

Mit szólsz a topik végkifejletéhez? Megpróbáltam a Cseresznyéskertet és Gorkij Foma Gorgyejevét egybe gyúrni. Én rendeztem. Milyenek a karakterek? három, vapi, God is in the TV, deadcrow, midnight_blue.. Hmm? Szerintem hagyományos dramaturgiával ennél többet nem lehet kihozni a 19. század végéből, 20. század elejéből úgy, hogy ne lógjon ki az (a lóláb), hogy tulképpen egy elég ócska Olga, Mása, Irina adaptáció.

Mi a véleményed Olga monológjáról? Sikerült az alig álcázott begyöpösödöttségét megformázzam?

1. hogyha az emberek megbántódnak azon, amit mondasz, akkor bántó vagy, ez ilyen egyszerű. senkit nem fog érdekelni, hogy annak is szántad-e, vagy nem. ha fontos neked hogy ne bántsál meg másokat, akkor ne mondj/tegyél olyan dolgokat amin megbántódnak. ha nem fontos - elvégre kik ők neked, - akkor meg ne állítsd, hogy fontos. vagy hogy számít. vagy egyáltalán. az olyan blöff, ami legfeljebb egyszer működik. hülyébbeknél talán kétszer is."

Nem mondhatod, hogy rossz!!! :)))

(A kis Irinát a végén a háttérbe vontam, hogy jobban kibontakozhasson a többi főhős dekadens debilitása.)

Előzmény: középfülű pöcesárkány (3880)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!