Keresés

Részletes keresés

sip pista Creative Commons License 2003.03.05 0 0 4
na ja, ez se rossz:-)
de én előbb használtam unixot, mint vindózt, szóval szeretek meglevő eszközökből újakat összerakni..
üdv.
Előzmény: baman (3)
baman Creative Commons License 2003.03.04 0 0 3
hat igazan koszonom az egyutt mukodest, de ugy velem, hogy az *en* nezopontombol ez itten a 'verebre agyuval' esete (a te szemszogedbol persze eppen hogy nem), ezert inkabb kerestem (egy masik forumon ajanlottak, hogy a 'watchdog' legyen a kulcsszo), es persze talaltam:

http://www.kwakkelflap.com/watchdog.html
watchdog-o-matic 1.08
telepitve, kiprobalva!
nekem ez igy sokkal egyszerubb.

kosz.

Előzmény: sip pista (2)
sip pista Creative Commons License 2003.03.04 0 0 2
ingyenes grep van például a cygwin csomagban
a parancs meg valahogy így nézne ki:

pslist | grep -i -q editpad & if errorlevel 1 editpad

persze ütemezni is kéne, vagy belerakni egy ciklust valamennyi késleltetéssel:

:eleje
...
sleep 60000
goto :eleje

(a sleep.exe saját csinálmány, ha kell, elküldöm)

Előzmény: baman (1)
baman Creative Commons License 2003.03.03 0 0 1
mindenkepp kosz a valaszt, de ebbol az en szintemen annyi hasznalhato, hogy leszedtem a pslist-et. most hallom eloszor, hogy windows-ban is van grep, az exit code-rol pedig fogalmam sincs, es egyebkent sem ertek meg az ilyen szintu programirashoz sem.

azaz megkoszonnek egy maximalisan reszletes utmutatot. de azt is megertem, ha ahhoz mar nincs kedved ;-)

udv.

Előzmény: sip pista (0)
sip pista Creative Commons License 2003.02.27 0 0 0
jéegynullás
nem ismerem azt a progit, de megoldhatod pl. a sysinternals-féle asszem `pslist' progival: az outputját ráirányítod a grepre, az exit code alapján eldöntöd, ott van-e az, ami, aztán ha nem, elindítod.
Előzmény: baman (-)
baman Creative Commons License 2003.02.27 0 0 topiknyitó
hello!

nemregen volt valamelyik terminal hirlevelben, de persze akkor nem kellett, most viszont igen ;-)

egy olyan kis segedprogram kell, amely idonkent megnezi, hogy fut-e az adott alkalmazas, es ha nem (mert mondjuk lerohadt valamitol), akkor elinditja (ujrainditja).

tud valaki ilyet? mintha servdoc lett volna a neve, de erre keresve egesz mast ad a google, amitol persze meg lehet, hogy ez a neve ennek is.

kosz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!