Keresés

Részletes keresés

promike Creative Commons License 2003.03.21 0 0 22
...valami Mónika feleselő fia akit befolyásos anyukája bíróság elé állíttatott,de az ifjút a zsarnoki szülőtől a Magyar Nemzet megmentette....
Előzmény: szígyen (21)
szígyen Creative Commons License 2003.03.20 0 0 21
Ki az a "Lampert Dani"?

;-))))

Hajrá jövendômondó!!!

Előzmény: jövendőmondó (1)
demokritos Creative Commons License 2003.03.20 0 0 20
No akkor ez a topic az érvek drámai megfogyatkozása okán megdöglött!
Lunatika Creative Commons License 2003.03.08 0 0 19
Nana! Ne felejkezzé mög a nagy CCCP szobányi fejlesztésirő, amik zsugorottak.
Különbenyis, az Űrprogramos hajózásban, tudod, a fizetősben, kéz a kézben járnak. Pénzben a kutya ugat.
Előzmény: demokritos (18)
demokritos Creative Commons License 2003.02.24 0 0 18
Vannak kommunisták az indexen?
Szerintem azoknak még számítógépjük sincs hiszen az az imperialista elnyomás egyik eszköze!
Tub Creative Commons License 2003.02.24 0 0 17
Talán e miatt kereste.
Előzmény: imrejr79 (15)
Wágner úr Creative Commons License 2003.02.24 0 0 16
Na, te is itten tucc kérdezni, mintha mostan csöppentél volna be ide! Há' itten a PoliDilibe' az összes topik miről szól? Utálom a másikat, meg különben is hülyék amazok, na. Bármelyik topiknak ez az igazi címe, nem is értem, hogy mijafrancnak cifrázzák annyit, meg állandóan újakat találnak ki ahelyett, hogy Söröt innának és egyetlen egy - igaz, hogy Lyó nagy - topikban csinálnák ugyanezt... Egészség!
Előzmény: imrejr79 (12)
imrejr79 Creative Commons License 2003.02.24 0 0 15
Amint láttam, ma már egy szakorvos is kereste erre az olvtársat...
Előzmény: Tub (14)
Tub Creative Commons License 2003.02.24 0 0 14
Nekem ez a kedvencem, a T.Szerk!-ből: Jövendőmondó

Nagyon messzire elgurulhatott az a gyógyszer...
Előzmény: imrejr79 (12)
szarvasmarha Creative Commons License 2003.02.24 0 0 13
Van és punktum!:-)))

ps:gőzöm sincs:-)))

Előzmény: imrejr79 (12)
imrejr79 Creative Commons License 2003.02.24 0 0 12
Miról szól ez a topic? A nyitójából nem sikerült megtudnom.
Wágner úr Creative Commons License 2003.02.24 0 0 11
Mitet csodáxol, csak egy kicsit gondolkodni köll..., néha..., két Egy Pofa Sör között... Ha az én módszeremet használták vóna, akkor nyista ilyen terrorház, de még terror se... Próbálnák csak Sörrel kínvallatni valakit, mire mondana bármit is, már berúgott Lyól..., de a hóhér is, a segédekkel együtt, de még az az inkvizkicsoda is, az írnokokról nem is szólva... Ottan ivott volna mindenki és örült, tapsolt és énekelt... tralalla..., meg ilyesmi... Csak a bolondjózanok képesek igazán mindenféle aljasságokra... Egészség!
Előzmény: jövendőmondó (10)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.24 0 0 10
Önt csak csodálni tudom!

ávosnáci
:)

Előzmény: Wágner úr (9)
Wágner úr Creative Commons License 2003.02.24 0 0 9
Há' majd rohannak és ottan haggyák a piját, mi? Én meg jövök és megiszom Lyól előlük... Fineszesek ezek, kérem szépen, vannak nekik má' ilyen tapasztalataik... Első a Sör..., a második meg a harmadnegyedtizenmicsodadik is..., a többi meg úgysem olyan fontos, hogy kapkodni kéne.. Egészség!
Előzmény: jövendőmondó (6)
Ilycsin Creative Commons License 2003.02.24 0 0 8
Most mi van?
fanyűvő Creative Commons License 2003.02.24 0 0 7
A cím alapján azt hittem, az index kommunistáit gyanusítod, hogy lopják a Terror Házából a családi fotókat.
Előzmény: jövendőmondó (6)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.24 0 0 6
Kértem a topic törlését, de az nem minden esetben egyformán gyors!
:)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.24 0 0 5
Vagy a Fidesz árnyékába sem léphetek? Kérdezem a Terrorházától.

:)

Előzmény: jövendőmondó (4)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.24 0 0 4
A további véleményeket az Index kommunistái c. topikba kérem!

:))

jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.23 0 0 3
Üdvözöllek Kolima4ever!

:)

jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.23 0 0 2
Segíthetnél ezt engedélyezték, ugyanis ott nem lehet ellenvéleményt kifejteni. Tudod a sajtó kalapács leveri a fejed (idézet Orbán beszédéből)
:)
Előzmény: Hancz úr (0)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.23 0 0 1
Jól beszélt a nagyvezír!
Egy darabig, mert a kommunizmus terrorját a többi hasonlóval együtt én is elítélem (náci, Iraki stb..). Csak hát az én baloldali érzelmű lelkem nevében is elmondott beszéd megint jobboldali propagandát vélt felfedezni a dologban. Persze én nem rondítok bele (ott) a vezír beszédébe, ahogy ők szokták ha valami nem tetszik, hanem megvitatom ha hagyják.
A Terror házal mementójából egy téglát, de még egy csavart sem engedek elvenni, de hozzá sem tenni még egy pengefalat sem!
Nem irigylem az ő tömegét, mint ahogyan ő azt mondotta. Egyszerűen részben sajnálom őket mert elhiszik Bayernek, hogy a nácik miután végeztek a kommunistákkal, zsidókkal átöltöztek kommunistáknak és kinyírták a még fennmaradókat, akik most amerika ellen fordulnak, ja erről ott szó nem esett, bocsánat! Számomra a fajírtás szerinti öldöklés és a politikai mészárlás között nincs alapvető különbség különbség, mind emebriség elleni bűnösök. Az őszinteszó és a politikai hatalomvágy összemosás homálya között azonban igen. Szegény Lampert Dani, a ma áldozata! Volt ott minden oroszok, Radnóti, Illyés Gyula, hovágyó dallamok, hegedű szó, hatalom ellenes gyűlölet keltés a béke sztaniol papírjába csomagolva. Hajlok arra hogy szavazzunk a pengefalról, hátha újra kell számolni! :)))

:)

Hancz úr Creative Commons License 2003.02.23 0 0 0
Te aztán nem ad0d fel!
Előzmény: jövendőmondó (-)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.23 0 0 topiknyitó
A mai Terror háza beszéd alapján át kellett, hogy öltözzenek. Ezek mindig álruhát öltenek, lehet hogy még topicot is nyitottak?

:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!