Keresés

Részletes keresés

bestpixel Creative Commons License 2010.02.14 0 0 371
Ja, és megragadom az alkalmat, hogy meghirdessem a következő workshopunkat:
Tárgyfotó workshop március 13-án, szombaton, 14:00 órakor!
bestpixel Creative Commons License 2010.02.14 0 0 370
Kedves D5user!

Kicsit (magyarul k.rvára) mellélőttél, és inkább maradtál volna néma, mert akkor bölcs maradtál volna! Ugyanis a honlapunkon MINDEN fel van tüntetve, amit a posztodban hiányolsz, méghozzá a RÓLUNK menüpontban, csak tudni kéne tájékozódni egy egyszerű honlapon:
http://www.fotoskepzo.hu/rolunk.php

A tematika önmagáért beszél, az "ellenőrizhetetlen diákok áradozása" pedig mind igaz!

Ha legközelebb igaztalanul akarsz mocskolni valakit, akkor ne csodálkozz, ha visszafelé sül el a puska!
Előzmény: D5user (368)
TONONRG Creative Commons License 2010.02.13 0 0 369

Őket ismeri valaki?

 

http://www.awpest.hu/school.php
D5user Creative Commons License 2010.02.13 0 0 368

hmm...nem tüntök túl hitelesnek azzal, hogy a weboldalon egy név sincs az oktatók közül, csak az ellenőrizhetetlen diáknevek alatt lehet olvasni a sok nyálas áradozást. A tematika is nagyon elnagyolt, inkább reklám jellegű szöveg.

Egy normális fotóssulinál az a minimum, hogy fel van tüntetve a szervezők és oktatók neve és munkásságuk és nem a névtelenség.

 

Előzmény: bestpixel (367)
bestpixel Creative Commons License 2010.02.09 0 0 367
Csak, hogy még időben szóljak: Modellfotó workshop február 13-án, azaz ezen a szombaton, részletek, jelentkezés: www.fotoskepzo.hu
bestpixel Creative Commons License 2010.01.20 0 0 366
Sikeres portréfotó foglalkozásunk után a következő workshopunk témája a modellfotózás, február 13-án. Jelentkezni lehet, további infó: www.fotoskepzo.info (Workshopok menüpont)
bestpixel Creative Commons License 2010.01.14 0 0 365
Februárban indulnak a Fotósképző tanfolyamai: kezdőknek és haladóknak (stúdiófotózás) egyaránt. Info: www.fotoskepzo.info

16-án szombaton pedig Portréfotó workshop, csak 9000 Ft! Több info a fenti linken.
bestpixel Creative Commons License 2010.01.08 0 0 364
Csak szólok: január 16-án (jövő szombat) portréfotó workshop a Fotósképzőben! Info itt (workshopok menüpont): Fotósképző
.vatti. Creative Commons License 2009.12.17 0 0 363
köszi, megnézem.
Előzmény: Zoszi69 (362)
Zoszi69 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 362
Szegeden nem tudok, de Békéscsabán van, heti 2 nap, péntek délutáni, és szombaton délelőtti oktatással. Esetleg még Kecskeméten indíthattak a Gáspár András Középiskolában.
Előzmény: .vatti. (358)
bestpixel Creative Commons License 2009.12.17 0 0 361
Na, tényleg nem az én estém, itt a link a részletekhez: Fotósképző Workshop
bestpixel Creative Commons License 2009.12.17 0 0 360
Bocs, elírtam (ez nem az én estém): az elővétel 8000 Ft.
bestpixel Creative Commons License 2009.12.17 0 0 359
Januárban tartunk egy fotó workshopot a portréfotózásról. Nem luxusszállodában és nem külföldön lesz egy szigeten, hanem a lényegre koncentrálva , Budapesten a belvárosban, egy szombat délután – csupán 9000 Ft-ért (elővételben 800 Ft! ).
Gyertek!
.vatti. Creative Commons License 2009.12.16 0 0 358
Szegeden van?
Előzmény: Zoszi69 (355)
Marky21 Creative Commons License 2009.12.15 0 0 357
Budapest
jszaz Creative Commons License 2009.12.12 0 0 356
Én tavaj diplomáztam a szellemképbem. Nézd meg a honlapon a tanárok listáját:) Vancsó, Brezina, Telek Balázs,hogy csak párat emlitsek. Ez szerintem alapvetően a döntő érv egy iskola megitélésénél.
Előzmény: bubuka999 (351)
Zoszi69 Creative Commons License 2009.12.12 0 0 355
Hol akarsz? Budapesten vagy vidéken? Pár hsz-sal lejjebb pont én írtam OKJ-s képzés elindulásáról. Olvass vissza egy kicsit! :)
Előzmény: Marky21 (354)
Marky21 Creative Commons License 2009.12.12 0 0 354
Nem tudtok mondani hol lehet okj-s Fotós tanfolyamot találni????
bestpixel Creative Commons License 2009.12.11 0 0 353
Ünnepi ajánlatunk:

Ajándékozz fotóstanfolyamot! Vagy kérj ajándékba! ;-)

Már 50% előleg befizetésével a fa alatt lehet a fotóstanfolyamra szóló ajándékutalvány!

Részletek: www.fotoskepzo.info
bestpixel Creative Commons License 2009.12.11 0 0 352
Szellemkép: művészképző, gyakorlatot vállaltan nem oktatnak.
Másik: nemtom.
Előzmény: bubuka999 (351)
bubuka999 Creative Commons License 2009.12.10 0 0 351

Sziasztok,

 

 

az alább két suliről van valami infótok?

 

Szellemkép szabadiskola

Fotografus.huAlapítvány a Magyar Fotográfiáért

 

Köszi

 

bestpixel Creative Commons License 2009.12.08 0 0 350
Sziasztok!

A Fotósképző új tanfolyamokat indít! www.fotoskepzo.info
Teljesen kezdők (DSLR géphasználat, fotózási-, képszerkesztési, stb. alapok) és haladók (akik meg szeretnének ismerkedni a stúdiófotózás alapjaival, portré-, divat-, tárgyfotózás stb.) számára. Budapesten a belvárosban, profi körülmények között, profi eszközökkel folyik az oktatás.

Ünnepi ajánlat: ajándékozz fotóstanfolyamot! Vagy kérj ajándékba! ;)

További részletek a honlapunkon: www.fotoskepzo.info
Zoszi69 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 349
"Sziasztok!

OKJ-s fotósiskola (eseményrögzítő és laboráns) !!!!!!!

Békéscsabán a Békéscsabai Központi Szakképző és Kollégium Kós Károly Építő-, Fa- és Szolgáltatóipari Tagiskolája kellő számú jelentkező esetén (minimum 8-10 fő) felnőttképzés keretében (de, ha valaki még nem töltötte be a 21. életévét, akkor akár nappali tagozaton is) érettségizettek részére indít fényképész képzést.

A képzés ideje 2 év, képzés költsége minimum induló létszám esetén max. 200.000 Ft."


Ez már nem csak figyelemfelkeltés, hanem a valóság. Ugyanis a fenti képzés 2009. december 4-én kezdetét veszi, mivel 13-14 fős létszám összegyűlt. A képzés ideje változott, összesen 7 hónapra leredukálódott. A képzés díja 200000 Ft, ebben benne vannak a vizsgadíjak is.
Anna2323 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 348
Sziasztok!

ITT is van pár fotós tanfolyam, lehet valakit érdekel.

Üdv, Anna
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.04 0 0 347

Sziasztok!

 

Emlékszem 1-2 évvel ezelőtt láttam egy tanfolyam hirdetését, amit a Magyar Fotóművészek Szövetsége tartott, és sok jót hallottam róla.

 

Ez a tanfolyam még létezik-e, illetve tud róla valaki valamit?

Elsősorban művészi ambícióim vannak a fotózással, illetve kacsintgatok lehetőségként (de nem főállásként) a stockfotózás felé is, és egyre jobban érzem a formális képzettség hiányát. Pl. a világítástechnikát a büdösbe nem fogom autodidakta módon megtanulni, pedig illene tudni.

Meg nem ártana némi tanári felügyelet és elméleti háttér a kompozíció terén sem :D

Bruszli Creative Commons License 2009.10.29 0 0 346
Helló! Itt egy válogatás a MÚOSZ Bálint György Újságíró Akadémia végzős fotóriportereinek képeiből.

Itt
ZAK Creative Commons License 2009.10.29 0 0 345
Ez jol hangzik nagyon a kovetkezon ott a helyem. :)
Előzmény: Törölt nick (344)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.23 0 0 344
http://galeria.bmknet.hu/reflex.pdf
hvitya Creative Commons License 2009.10.01 0 0 343
Köszönöm, pontosan vázoltad a terveimet. A fotózást nem kényszerből választottam, hanem azért, mert szeretem csinálni. A közgazdász diplomáról meg annyit, hogy csók nélkül kb. az Auchan pénztárig lehet eljutni vele, azt pedig kicsit sem élvezném.
Előzmény: Törölt nick (340)
bestpixel Creative Commons License 2009.09.27 0 0 342
Fotósiskola teljesen kezdők, vagy stúdiófotózás iránt érdeklődő, gyakorlottabbak számára itt..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!