Keresés

Részletes keresés

bestpixel Creative Commons License 2010.02.09 0 0 367
Csak, hogy még időben szóljak: Modellfotó workshop február 13-án, azaz ezen a szombaton, részletek, jelentkezés: www.fotoskepzo.hu
bestpixel Creative Commons License 2010.01.20 0 0 366
Sikeres portréfotó foglalkozásunk után a következő workshopunk témája a modellfotózás, február 13-án. Jelentkezni lehet, további infó: www.fotoskepzo.info (Workshopok menüpont)
bestpixel Creative Commons License 2010.01.14 0 0 365
Februárban indulnak a Fotósképző tanfolyamai: kezdőknek és haladóknak (stúdiófotózás) egyaránt. Info: www.fotoskepzo.info

16-án szombaton pedig Portréfotó workshop, csak 9000 Ft! Több info a fenti linken.
bestpixel Creative Commons License 2010.01.08 0 0 364
Csak szólok: január 16-án (jövő szombat) portréfotó workshop a Fotósképzőben! Info itt (workshopok menüpont): Fotósképző
.vatti. Creative Commons License 2009.12.17 0 0 363
köszi, megnézem.
Előzmény: Zoszi69 (362)
Zoszi69 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 362
Szegeden nem tudok, de Békéscsabán van, heti 2 nap, péntek délutáni, és szombaton délelőtti oktatással. Esetleg még Kecskeméten indíthattak a Gáspár András Középiskolában.
Előzmény: .vatti. (358)
bestpixel Creative Commons License 2009.12.17 0 0 361
Na, tényleg nem az én estém, itt a link a részletekhez: Fotósképző Workshop
bestpixel Creative Commons License 2009.12.17 0 0 360
Bocs, elírtam (ez nem az én estém): az elővétel 8000 Ft.
bestpixel Creative Commons License 2009.12.17 0 0 359
Januárban tartunk egy fotó workshopot a portréfotózásról. Nem luxusszállodában és nem külföldön lesz egy szigeten, hanem a lényegre koncentrálva , Budapesten a belvárosban, egy szombat délután – csupán 9000 Ft-ért (elővételben 800 Ft! ).
Gyertek!
.vatti. Creative Commons License 2009.12.16 0 0 358
Szegeden van?
Előzmény: Zoszi69 (355)
Marky21 Creative Commons License 2009.12.15 0 0 357
Budapest
jszaz Creative Commons License 2009.12.12 0 0 356
Én tavaj diplomáztam a szellemképbem. Nézd meg a honlapon a tanárok listáját:) Vancsó, Brezina, Telek Balázs,hogy csak párat emlitsek. Ez szerintem alapvetően a döntő érv egy iskola megitélésénél.
Előzmény: bubuka999 (351)
Zoszi69 Creative Commons License 2009.12.12 0 0 355
Hol akarsz? Budapesten vagy vidéken? Pár hsz-sal lejjebb pont én írtam OKJ-s képzés elindulásáról. Olvass vissza egy kicsit! :)
Előzmény: Marky21 (354)
Marky21 Creative Commons License 2009.12.12 0 0 354
Nem tudtok mondani hol lehet okj-s Fotós tanfolyamot találni????
bestpixel Creative Commons License 2009.12.11 0 0 353
Ünnepi ajánlatunk:

Ajándékozz fotóstanfolyamot! Vagy kérj ajándékba! ;-)

Már 50% előleg befizetésével a fa alatt lehet a fotóstanfolyamra szóló ajándékutalvány!

Részletek: www.fotoskepzo.info
bestpixel Creative Commons License 2009.12.11 0 0 352
Szellemkép: művészképző, gyakorlatot vállaltan nem oktatnak.
Másik: nemtom.
Előzmény: bubuka999 (351)
bubuka999 Creative Commons License 2009.12.10 0 0 351

Sziasztok,

 

 

az alább két suliről van valami infótok?

 

Szellemkép szabadiskola

Fotografus.huAlapítvány a Magyar Fotográfiáért

 

Köszi

 

bestpixel Creative Commons License 2009.12.08 0 0 350
Sziasztok!

A Fotósképző új tanfolyamokat indít! www.fotoskepzo.info
Teljesen kezdők (DSLR géphasználat, fotózási-, képszerkesztési, stb. alapok) és haladók (akik meg szeretnének ismerkedni a stúdiófotózás alapjaival, portré-, divat-, tárgyfotózás stb.) számára. Budapesten a belvárosban, profi körülmények között, profi eszközökkel folyik az oktatás.

Ünnepi ajánlat: ajándékozz fotóstanfolyamot! Vagy kérj ajándékba! ;)

További részletek a honlapunkon: www.fotoskepzo.info
Zoszi69 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 349
"Sziasztok!

OKJ-s fotósiskola (eseményrögzítő és laboráns) !!!!!!!

Békéscsabán a Békéscsabai Központi Szakképző és Kollégium Kós Károly Építő-, Fa- és Szolgáltatóipari Tagiskolája kellő számú jelentkező esetén (minimum 8-10 fő) felnőttképzés keretében (de, ha valaki még nem töltötte be a 21. életévét, akkor akár nappali tagozaton is) érettségizettek részére indít fényképész képzést.

A képzés ideje 2 év, képzés költsége minimum induló létszám esetén max. 200.000 Ft."


Ez már nem csak figyelemfelkeltés, hanem a valóság. Ugyanis a fenti képzés 2009. december 4-én kezdetét veszi, mivel 13-14 fős létszám összegyűlt. A képzés ideje változott, összesen 7 hónapra leredukálódott. A képzés díja 200000 Ft, ebben benne vannak a vizsgadíjak is.
Anna2323 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 348
Sziasztok!

ITT is van pár fotós tanfolyam, lehet valakit érdekel.

Üdv, Anna
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.04 0 0 347

Sziasztok!

 

Emlékszem 1-2 évvel ezelőtt láttam egy tanfolyam hirdetését, amit a Magyar Fotóművészek Szövetsége tartott, és sok jót hallottam róla.

 

Ez a tanfolyam még létezik-e, illetve tud róla valaki valamit?

Elsősorban művészi ambícióim vannak a fotózással, illetve kacsintgatok lehetőségként (de nem főállásként) a stockfotózás felé is, és egyre jobban érzem a formális képzettség hiányát. Pl. a világítástechnikát a büdösbe nem fogom autodidakta módon megtanulni, pedig illene tudni.

Meg nem ártana némi tanári felügyelet és elméleti háttér a kompozíció terén sem :D

Bruszli Creative Commons License 2009.10.29 0 0 346
Helló! Itt egy válogatás a MÚOSZ Bálint György Újságíró Akadémia végzős fotóriportereinek képeiből.

Itt
ZAK Creative Commons License 2009.10.29 0 0 345
Ez jol hangzik nagyon a kovetkezon ott a helyem. :)
Előzmény: Törölt nick (344)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.23 0 0 344
http://galeria.bmknet.hu/reflex.pdf
hvitya Creative Commons License 2009.10.01 0 0 343
Köszönöm, pontosan vázoltad a terveimet. A fotózást nem kényszerből választottam, hanem azért, mert szeretem csinálni. A közgazdász diplomáról meg annyit, hogy csók nélkül kb. az Auchan pénztárig lehet eljutni vele, azt pedig kicsit sem élvezném.
Előzmény: Törölt nick (340)
bestpixel Creative Commons License 2009.09.27 0 0 342
Fotósiskola teljesen kezdők, vagy stúdiófotózás iránt érdeklődő, gyakorlottabbak számára itt..
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.26 0 0 341
Az ALAPOKTÓL A ZÓNÁIG

Előadássorozat a jól exponált képekért ANSEL ADAMS nyomán

A Budapesti Művelődési Központ Reflex Fotóklub programja


2009. október 21. (szerda) 18.00 óra: TECHNIKAI ALAPOK
Fényképezőgépek „belülről”, optikai-, fénytani-, expozíciós alapok, kiegészítő eszközök.

2009. október 28. (szerda) 18.00 óra: DIGITÁLIS FOTÓZÁSRÓL ÉRTHETŐEN
Technikai alapok, gyakorlati kérdések, stb.

2009. november 11. (szerda) 18.00 óra: AZ ADAMS-MÓDSZER I.
Elmélet és gyakorlat filmes „alapon”. (a digitális „változat” is itt kezdődik).

2009. november 18. (szerda) 18.00 óra: AZ ADAMS-MÓDSZER II.
Spotmérés gyakorlata, fényképezés „műtermi” körülmények közt.

2009. november 21. (szombat) 18.00 óra: AZ ADAMS-MÓDSZER III.
Az elmélet kipróbálása a „szabadban”, FOTÓSÉTA.

2009. november 25. (szerda) 18.00 óra: AZ ADAMS-MÓDSZER IV.
A Photoshop használata egyszerűen; Zónarendszer a digitális „világban”.
A leexponált negatívok előhívása sötétkamrában.

2009. december 2. (szerda) 18.00 óra: AZ ADAMS-MÓDSZER V.
Laborgyakorlat: fekete-fehér képek nagyítása az előhívott negatívokról.



Helyszín: Budapesti Művelődési Központ – 1119 Budapest, Etele út 55.

A sorozat részvételi díja: 3000 Ft; diákoknak, nyugdíjasoknak: 1500 Ft; Reflex-tagoknak ingyenes;
Az egy előadásra szóló belépődíj: 600 Ft
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.26 0 0 340
Miért gondolod, hogy a fotózásból könnyebben meg tudsz majd élni, mint a közgazdász diplomádból? Ha még nem hallottad volna, fotós dömping van. Mindenkinek van fényképezőgépe, így mindenki fényképez, és mindenki vállal fotózást. És senki nem akar fizetni a képekért. Még a nagyon nagy cégek is lopják a képeket, vagy lejmolnak valakitől, aki hajlandó ingyér' megcsinálni. Egyre többen rendeznek úgy esküvőt, hogy nem hívnak fotóst (még ingyen se), mert majd valaki a násznépből úgyis fényképez.
Nem mondom, hogy nem lehet megélni a fotózásból, de nem könnyű, és nem hiszem, hogy akármilyen sulival ez inkább képes lenne megélhetést biztosítani, mint a már meglévő közgazdász végzettséged. Ha szereted a fényképezést, akkor keress egy sulit és azért tanulj fotózni, mert szereted és jó képeket akarsz csinálni. Ha összejön akkor csinálj üzletet is belőle, de nem javaslom, hogy túl komoly üzleti tervekkel akarj belevágni.
Előzmény: hvitya (339)
hvitya Creative Commons License 2009.09.16 0 0 339

Szia Ivettke!

 

A tanácsodat szeretném kérni. Én szintén közgazdászként végeztem és szintén nem tudok megélni belőle. Engem is nagyon érdekel a fotózás, főleg a portrék. Érdeklődni szeretnék, hogy te hol szereztél olyan bizonyítványt, amivel fotósként vállalkozni tudtál és korszerű ismereteket szereztél. Nem szeretném haszontalan dolgokra pazarolni az időmet és a pénzemet. Annyi fotós képzés van, és én nem tudok eligazodni közöttük.

 

A válaszodat előre is köszi.

 

Vitya

Előzmény: Ivettke (301)
lányavízben Creative Commons License 2009.09.06 0 0 338
Sziasztok, szeptember 24.-én fotótanfolyam indul kezdőknek Budapesten. A képzés időtartama 30 óra, ahol a hangsúly a gyakorlaton van, és folyamatosan van lehetőség személyes konzultációra.

A kurzusról bővebben a mellékelt linken olvashattok, érdeklődni és jelentkezni a 30/9503153-as számon vagy az info@fotospecialist.hu címen lehet szeptember 20-ig.

 

Mindenkit szeretettel várunk!

 

http://www.fotospecialist.hu/kezdo.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!