Keresés

Részletes keresés

kg40 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 258

ja, és még egy kérdés: mégis mennyibe került a tanfolyam?

k

Előzmény: Ivettke (256)
kg40 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 257

igen, erről a suliról itt már többek írtak jókat... :)

köszi a tippet!

és te miért mentél el suliba? csak h jobban sikerüljenek a szülinapi tortás képek, vagy valami komolyabb szintre szeretnél eljutni? illetve ha ez utóbbi igaz, akkor hogy érzed, sikerült? vagy a stalternél van lehetőség továbblépésre, ha arra szánja az ember a fejét?

koszi

Előzmény: Ivettke (256)
Ivettke Creative Commons License 2008.08.26 0 0 256
szaisztok

en tavaly kerdezgettem meg, es azota elkeveredtem a http://www.stalter-asa.hu/ iskolaba, elvegeztem a tanfolyamot, 20*4 ora es nagyon nem bantam meg.
Mindent elmondanak, de ami a legfontosabb nem valami Gáz Géza tanit, hanem az iskola vezetoje a Stalter Gyorgy aki hires szociofotos, es odahivja orakat adni a legnagyobb neveket. Tartott orat a Fehner Tamas, Baricz Kati, Benko Imre, Kerekes Gabor, Eifert Janos, es meg sokan masok csak azokra nem emlekszem.
kg40 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 255

köszi Azmo!

szimpatikus az oldal, amit ajánlottál! személyesen te jártál hozzájuk, vagy csak hallottál róla?

köszi a tippet, bár ahogy látom, inkább "csak" a természetfotózással foglalkoznak. én inkább átfogóbb tanfolyamra gondolok, de ez még mindig jobban tetszik mint azok a tanfolyamok, ahol szinte csak divatfotózást tartanak.

Azmo155 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 254
Szia,

fotooktatas.hu
az egyik legjobb, nagyon ajánlom
Előzmény: kg40 (253)
kg40 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 253

sziasztok!

fotós tanfolyam érdekel.. van valakinek infója vagy tapasztalata az alábbi sulikkal kapcs.: ??

- fotosuli.hu

- fotó art magazin által szervezett oktatás

esetleg van más iskola, amit ajánlani tudtok?

a válaszokat előre is köszi!

xion_81 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 252
Létezik olyan fotós képzés ami nem Pesten van ? Távoktatás vagy Kislaföldben és OKJ-s fotós végzettséget ad ?
Celithrandil Creative Commons License 2008.08.11 0 0 251
őket ismeri valaki?
http://www.stalter-asa.hu

mit lehet tudni róluk?
köszi
bestpixel Creative Commons License 2008.07.22 0 0 250
Még annyit, hogy Bel-Budán van a műtermem és szívesen okítok amatőröket/kezdőket is (fotózási alapok, kompozíció, stb.).
bestpixel Creative Commons License 2008.07.22 0 0 249
Sziasztok!

Fotós vagyok, tartok egyéni oktatást stúdió-témában (világítás, technika, stb.) és tudok segíteni gyakornoki igazolással is. Mail-címem publikus.
alina7 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 248
Én is fotós sulit keresek, kezdő-amatőrt. Elsősorban tájfotózás és portré, épület érdekelne sok-sok gyakorlattal. Foto Art Magazin-t és a Carts-ot nézegettem...mit gondoltok róla?
.mba Creative Commons License 2008.07.22 0 0 247
Fotoakadémiáról tud valaki valamit? Tartanak még tanfolyamokat? Egyébként keresek Bp-en színvonalas tanfolyamot, elsősorban a belvárosban.
fisherhu Creative Commons License 2008.05.01 0 0 246
Pl. a photopress.hu -t nézd meg.
Előzmény: _Zsolt (245)
_Zsolt Creative Commons License 2008.04.30 0 0 245
Sziasztok. Egy fotós tanfolyamot keresek. Elsősorban divat, glamour téma érdekel, és abból is a világítás. Kihagynám azokat a kurzusokat és tanfolyamokat, ahol teljesen kezdők vannak és azokat ahol a kompaktokkal való fényképezést oktatják. Semmi bajom a kompaktokkal, de egészen más jellemzőik vannak mint egy tükrösnek.
garfieldka Creative Commons License 2008.02.10 0 0 244
Helló Máté! Írj nyugodtan kicsi betűkkel! Azt is elolvassa mindenki és szívesebben veszi a topic.
Előzmény: cAPLSOCK (243)
cAPLSOCK Creative Commons License 2008.02.07 0 0 243
Sziasztok,

Én most érettségizem, és egy okj-s fotótanfolyamot céloztam meg. Terveim szerinte Budapesten a Budapesti Szolgáltatói, és közművesipari szakközépiskolába fogok jelentkezni. De volna itt egy probléma, hogy nekem a jelentkezéshez be kell adnom egy fotós nevét, akinél 2. évben elvégezhetem a gyakorlatot. És nagyon jó lenne, ha találnék ilyet pesten.

Ha valaki tudna nekem segíteni ez ügyben, akár csak nevekkel, telefonszámokkal, és akármilyen adattal, azt megköszönöm.

Vagy ha esetleg van valakinek valmai más tipja, pesti okj-s képzésben azt is szívesen várom.

Előre is köszönöm:

cAPSLOCK

 

Lugosi Dániel Creative Commons License 2007.12.11 0 0 242

Fotótanfolyamok indulnak ismét 2008 januárjától a PhotoPressnél! Alapfokú gyakorlati tanfolyam, divatfotós workshop Karl Péter vezetésével, világítástechnikai workshop, digitális utómunka workshop, tanfolyam digitális kompaktgéppel rendelkezőknek.

 

A tanfolyamok tervezett indulása 2008 január 19-e. Beiratkozás: január 11-én délután 6-8-ig és 12-én délelőtt 10-től 14-ig a helyszínen (II. Margit krt 36.). Bővebb információ: www.photopress.hu // info@photopress.hu // 06 20 543 33 20.

Aki december 31-ig beiratkozik, 10% kedvezményt kap minden tandíjból.

 

English speaking basic fashion photo course with Peter Karl from January 2008! Check our website for more information: www.photopress.hu, send an email to info@photopress.hu or call 06 20 543 33 20.

Ivettke Creative Commons License 2007.10.29 0 0 240
sziasztok,

en nezegetek mostanaban indulo fotos tanfolyamot, de ugy latom lemaradtam minden kezdesrol, van valakinek tippje hogy hol nem kezdtek meg el a kepzeseket szeptemberben?
koszi :)
Hecseki Creative Commons License 2007.10.11 0 0 239
Sziasztok!

Jelenleg Cromogenic Arts-hoz járok, de az eddigi előadásoktól/foglalkozásoktól nem vagyok elájulva.... de még csak kb. félidőben tart a tanfolyam, ezért kivárok még a panaszkodással/dicsérettel.

Beiratkozás előtt keresgéltem, hogy hol találhatok képeket Török Györgytől (a suli vezetője), de a neten abszolút nem találtam. Aztán egy pár napja bevillant a nagy ki-kicsoda:

<a href="http://http://www.wiw.hu/pages/user/userdata.jsp?tab=images&userID=9171138" target="_blank">http://www.wiw.hu/pages/user/userdata.jsp?tab=images&userID=9171138</a>

Mindenki ítélkezzen maga, hogy ezt a sulit (és vezető tanárát) vagy másikat választ.
Előzmény: conchris (221)
customman Creative Commons License 2007.10.10 0 0 238
Ha Te láttad a 235-ös hsz-t, lerajzolnád! :))))
Előzmény: fisherhu (236)
fisherhu Creative Commons License 2007.10.09 0 0 236
Ez igen jó tanfolyam lehet...
Előzmény: Törölt nick (235)
customman Creative Commons License 2007.10.09 0 0 234
Sziasztok!

Tud-e valaki mostanában induló tanfolyamot, olyan kezdőfélét, elsősorban digitálisra?
madartej Creative Commons License 2007.09.07 0 0 233
Én végigjártam a PhotoPressnél az alapot utána meg Karl Péteres workshopot és ajánlhatom mindenkinek. Tényleg nem annyira olcsók mondjuk. de mindne órán 2-3 új modell volt mindig... szóval legalább fotoztunk vagy 20-22 csajt :) tanárok is jók az adottt témában, na mindegy kis reklám :)
fisherhu Creative Commons License 2007.09.07 0 0 232
A vizsga egyáltalán nem nehéz. Szerintem 90%-ban az alapján döntenek, hogy milyen vizsgaképeket képeket viszel, ráadásul a vizsga előtti alkalommal a teljes tételsoron végigmennek. Én ezt pl. kihagytam, mert vidékre kellett utaznom, és egy tök ártatlan kérdéssel jól meg is zavartak, de ennek ellenére átmentem :D
Egyébként meg nem a vizsga számít, hanem a tudás amit megszerzel. Vagy elmulasztasz :D
Előzmény: conchris (229)
Lugosi Dániel Creative Commons License 2007.09.07 0 0 231
wik: izé hát nem ismerem az ASA tanfolyamot, de biztos jók ők is, tehát nem akarlak győzködni, hogy de de de jobb. Nekünk ez a tananyag ennyiért éri meg szerveznünk mert profi modellek vannak, igényes a stúdió (D1), és hát a fotós oktatók is pízbe kerülnek...
Előzmény: wiktoria (230)
wiktoria Creative Commons License 2007.09.07 0 0 230
Lugosi Dániel: ahogy nézem azért ti kicsivel drágábbak vagytok és kevesebb óra is mint ez az ASA, szal győzzél meg...
conchris Creative Commons License 2007.09.06 0 0 229

A végén a vizsga mennyire volt nehéz?

Előzmény: fisherhu (227)
imagefactory Creative Commons License 2007.09.05 0 0 228
koszi az infot
Előzmény: conchris (226)
fisherhu Creative Commons License 2007.09.05 0 0 227
Mi azért tíznél többen voltunk, de hely az van bőven, és nekem szimpatikusabb volt így (több szem többet lát, stb. stb.)
Van két kényelmes fotel, fekete szövettel letakarva, na arra senki nem mer ülni. Javaslom mindjárt az elején elfoglalni :D
Ritka hasznos tanfolyam, de mivel hajanli 10-kor kezdődik, ezért jobbára tompa voltam, amit nagyon sajnálok, talán megint el kéne menni :D
Előzmény: conchris (226)
conchris Creative Commons License 2007.09.04 0 0 226

-Elvben kislétszámú csoportok vannak: 5 -10 fő.

-A haladó csoportnak vasárnaponként délelőtt 10-től, 14.00-ig van foglalkozás

-Összesen 20 alkalom tehát 80 óra, kb. január -február környékén lesz vége.

Előzmény: imagefactory (225)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!