Keresés

Részletes keresés

imagefactory Creative Commons License 2007.09.05 0 0 228
koszi az infot
Előzmény: conchris (226)
fisherhu Creative Commons License 2007.09.05 0 0 227
Mi azért tíznél többen voltunk, de hely az van bőven, és nekem szimpatikusabb volt így (több szem többet lát, stb. stb.)
Van két kényelmes fotel, fekete szövettel letakarva, na arra senki nem mer ülni. Javaslom mindjárt az elején elfoglalni :D
Ritka hasznos tanfolyam, de mivel hajanli 10-kor kezdődik, ezért jobbára tompa voltam, amit nagyon sajnálok, talán megint el kéne menni :D
Előzmény: conchris (226)
conchris Creative Commons License 2007.09.04 0 0 226

-Elvben kislétszámú csoportok vannak: 5 -10 fő.

-A haladó csoportnak vasárnaponként délelőtt 10-től, 14.00-ig van foglalkozás

-Összesen 20 alkalom tehát 80 óra, kb. január -február környékén lesz vége.

Előzmény: imagefactory (225)
imagefactory Creative Commons License 2007.09.04 0 0 225
Szia,
kerdes hegyek: mekkora a csoportletszam, milyen idobeosztassal vannak a foglalkozasok, milyen hosszu a tanfolyam. huu kb. ennyi hirteenjeben. :)
Előzmény: conchris (224)
conchris Creative Commons License 2007.09.04 0 0 224

Na végülis az ASA fotósuli mellett döntöttem, őket ajánlották a legjobban, az egyik ismerősöm, aki valamelyest szakmabeli is őket ajánlotta. Ma voltam beiratkozni, nagyon szimpatikus volt a fotósuli vezetője és egyben az egyik tanárja (Stalter György). Megmutatta az egész stúdiót, és közben minden tudnivalót elmondott. Eredetlieg úgy volt, hogy a kezdő tanfolyamra fogok járni, de kérdezgetett tőlem pár dolgot, hogy tesztelje az alapvető fotós ismereteimet, és végül a haladóra írt fel.

 

Ha érdekel valakit esetleg, akkor elmondom, hogy a haladó tanfolyam október elején kezdődik, úgy tudom, hogy van rá még hely és 80k.

Lugosi Dániel Creative Commons License 2007.09.03 0 0 223

na, itt van a mienk is, nem sokára indulnak, méár lehet jelentkezni

 

Alapfokú gyakorlati fotótanfolyam, divatfotós workshop, digitális utómunka workshop, világítástechnika, kompaktgépes fotótanfolyam. A tanfolyamok tervezett indulási ideje szeptember 29. Beiratkozás előtte egy héttel szeptember 22-én de. 10-től du. 4-ig a helyszínen (II. Margit krt. 36, D1 stúdió). Bővebb információ és jelentkezés: www.photopress.hu // info@photopress.hu // 06 20 543 33 20.

conchris Creative Commons License 2007.09.01 0 0 221

Hi! Én is most keresek valami fotós tanfolyamot, ami tényleg elismert a szakmában.

Erre a kettőre gondoltam: Cromogenic Arts fotósuli (www.carts.hu) vagy ASA fotósuli (http://www.stalter-asa.hu/). Amúgy a Cromogenic Arts 120 ezer, az ASA meg 80. Van valakinek tapasztalata valamelyikről?

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.09 0 0 220

sziasztok,

 

nyári fotóstábort, workshopot keresek. Előképzettséggel, elsősorban emberábrázolás témakörben. Tud valaki ilyet?

 

András

Sylart Creative Commons License 2007.05.10 0 0 218
Sziasztok! Baráti hangulatú művészi aktfotós hétvégéket szervezek (workshop) Június 1-től Siófokon. Szállás: apartmanokban, teljes ellátással Fotózás napi 2x3 órányi, gyakorlott modellekkel, külső helyszíneken. Igény esetén más helyszínen, akár 1 napos, illetve erotikus fotózás szervezését is vállaljuk! Jelentkezés és információ: mail: info kukac sylart.hu
husevotelefonfulke Creative Commons License 2007.04.16 0 0 217
Nem egészen fotósuli, de egy fotósnak nem árt bizonyos grafikai képzettség sem.
Jó kis rajztanfolyam: http://www.meszlenyiattila.fw.hu/lapok/galeria.htm
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.13 0 0 216
Nem találom sehol ezt a keresztféléveset!
Előzmény: G_ArchAngel (207)
Lugosi Dániel Creative Commons License 2007.03.13 0 0 215

Fotótanfolyamok újra a PhotoPressnél! Március 24-én indulnak ismét a tanfolyamok (alapfokú, divatfotós, akt stb.) Beiratkozás előtte egy héttel 17-én szombaton 10-től 12-ig a helyszínen (II. ker. Margit krt. 36). Ja és továbbra is lehet jelentkezni a külföldi fotós workshopokra (Korfu, Török Riviéra, Maldív)  -->  www.photopress.hu

szaffi_index Creative Commons License 2007.03.07 0 0 214
az ASA kezdő tanfolyam mennyibe kerül?
Lugosi Dániel Creative Commons License 2007.02.15 0 0 213

Március 3-tól indulnak újra a tanfolyamaink és workshopjaink. Alapfokú gyakorlati fotótanfolyam, modellfotós workshop, aktfotós workshop. Előadóink Garai Edit, Horniák Ági, Karl Péter, Sióréti Gábor, Tyukodi László, Tamási Krisztián

 

Jelentkezni a www.photopress.hu oldalon lehet vagy a 06 20 543 33 20  as telefonon.

 

Kérdezni meg itt is lehet...

 

imagefactory Creative Commons License 2007.02.07 0 0 212
koszi az infot.
Előzmény: subhuman (195)
tommmmas Creative Commons License 2007.02.02 0 0 211
És van külön alkalmazott fotógráfus okj-s papír is..Ha érdekel otthon megnézem mi a száma.
Előzmény: peterssen (210)
peterssen Creative Commons License 2007.02.02 0 0 210

Ők írják:

 

A szakképesítés megnevezése és OKJ azonosító száma: fotóriporter – 52 8402 01

 

A szakképesítéssel legjellemzőbben betölthető, valamint rokon munkakörök, foglalkozások:
  • fotóriporter
  • egyéb művészeti foglalkozások
  • alkalmazott fotográfus

http://nok.nol.hu/Fooldal_Szakkepzes_Fotoriporter.html

Előzmény: G_ArchAngel (209)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.02.02 0 0 209
mivel van OKJ-s száma, ezért kell lennie rá megoldásnak...
nem egy fotóriporter dolgozik napjainkban magánvállalkozóként...
Előzmény: LeCoq (208)
LeCoq Creative Commons License 2007.02.02 0 0 208
Ezek a sulik fotóriporteri oklevelet adnak, az APEHben nekem meg azt mondták, hogy vállalkozói igazolványt csak fényképész néven tudnak kiállítani. Most azt lehet csinálni fotóriporterivel, vagy ahhoz fényképész képzettség kell, amit a Práter ad? Vagy a fotóriporterek vállalkozói igazolványában mi áll?
Előzmény: G_ArchAngel (205)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.02.02 0 0 207
Előzmény: Törölt nick (206)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.02 0 0 206
Köszönöm, utána nézek!
Előzmény: G_ArchAngel (205)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.02.02 0 0 205
MÚOSZ vagy Népszabadság - mindkettő 1 éves, tudtommal nincs rövidebb OKJ-s...
Előzmény: Törölt nick (201)
Mike McCready Creative Commons License 2007.02.02 0 0 204

Nalunk pl a cegnel van eleg sok fotosmunka, nyilvan megprobalom megragadni a lehetoseget, es osszekotni a kellemeset a hasznossal.

 

Előzmény: subhuman (203)
subhuman Creative Commons License 2007.02.01 0 0 203
Kollegák, már sokadik ember írja, hogy elhalmozzák melóval, csak nem tud rendesen fotózni. Áruljátok már el, hogy miféle melók azok és honnan szerzitek őket? Nem irigylem, mert én egész másból élek, csak hobbifotós vagyok, de van több profi ismerősöm, aki megszenved a megrendelésekért.
subhuman Creative Commons License 2007.02.01 0 0 202
Az a Chromogenic. Igen, elég idétlen neve van, és a weboldaluk egyenesen borzalmas. Olyan welkám tumáj hómpédzs a 90-es évek elejéről.
Előzmény: fisherhu (197)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.01 0 0 201

Na, fotóstársak, felteszek egy elég bárgyú kérdést!

 

Melyik az a fotóstanfolyam, ahol legrövidebb idő alatt, legkevesebb pénzért OKJ-s vizsgát lehet szerezni?

 

Elég nagy gyakorlattal rendelkező amatőrfotós vagyok, csak úgy áll a helyzet, hogy ebből kellene megélnem....

Mike McCready Creative Commons License 2007.02.01 0 0 200

Keson szoltal...:)

 

Előzmény: Lugosi Dániel (199)
Lugosi Dániel Creative Commons License 2007.02.01 0 0 199

Én PhotoPress tanfolyamot ajánlom neked, ha bele akarsz kostolni mindenbe. a 10 alkalmas alapfokú tanfolyamunk izelitot ad sok dologból, az alapot megtanulod mindneképpen, jók a tanárok is nagyon. Ez persze most önreklám, de tényleg jók voltak eddig az órák, 2-3 hét mulva indul a következő csoport.

 

www.photopress.hu

 

 

Előzmény: Mike McCready (196)
fisherhu Creative Commons License 2007.02.01 0 0 198
Áh, bocs, megtaláltam :)
Előzmény: fisherhu (197)
fisherhu Creative Commons License 2007.02.01 0 0 197
A Török György melyik iskola?
Előzmény: subhuman (195)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!