Keresés

Részletes keresés

Iván Ottó Creative Commons License 2012.10.08 0 0 516

Sziasztok!
Egy nagyszerű lehetőségre szeretném felhívni azoknak a figyelmét, akik komolyabb szándékkal szoktak a fényképezőgépük után nyúlni. 2012. október 11-től minden héten csütörtökön este 6 és 10 óra között klub estet szervezünk Budapesten a Keleti pályaudvarnál található műtermünkben. Ezeken az esteken profi környezetben és profi eszközök használata mellett kóstolhattok bele a modell illetve glamour fényképezés által nyújtott örömökbe :)

Bővebben itt:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=369924676416530&set=a.369924666416531.86083.198388990236767&type=1&theater

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.17 0 0 515

Hali! Elnézést, hogy belevau, de amit írtál, inkább elriaszt, mint vonz…

Előzmény: Tripont Börze (514)
Tripont Börze Creative Commons License 2012.09.17 0 0 514

Mi az, hogy ennyi csak a kreativitás? Nem hiszem, hogy egy ajánlásban kellene ennél több "kreatíva".... De köszi a hozzászólást, te biztos profi fotós vagy, akinek nincs szüksége semmilyen oktatásra, mert bemagolta az elméletet különböző könyvekből... Nem tudom minek kötekedni, sok a munkád biztos, és rengeteg eladható fotót készítettél már

Lassu Viz Creative Commons License 2012.09.06 0 0 513

Sablonos, elcsépelt. Naponta kapok ilyen tartalmú spameket. Ha csak ennyi a kreativitás akkor hogy higgyem el, hogy olyat tanulhatok amit könyvekből nem lehet? 

No mindegy, járd az utad. Sok elégedett résztvevőt kívánok!

 

Előzmény: Tripont Börze (512)
Tripont Börze Creative Commons License 2012.09.06 0 0 512

Mert? Mi a baj ezzel Emese? Te is voltál? :-P

Szép napot Neked,

Katie

Előzmény: Saliko (511)
Saliko Creative Commons License 2012.09.05 0 0 511

Köszönjük, Emese.

Előzmény: Tripont Börze (509)
Dragon22 Creative Commons License 2012.09.05 0 0 510

Sziasztok!

 

Soproni fotóstanfolyamot tudna nekem ajánlani valaki? Olyat, amit elvégzett és bátran merné ajánlani.

Előre is köszönöm!

Tripont Börze Creative Commons License 2012.09.05 0 0 509

Sziasztok,

 

Én nemrég elvégeztem a Tripont Fotóakadémia Fény Titkai című tanfolyamot. Egyszerűen zseniális volt, olyanokat tanultam amiket könyvekből vagy youtube-ról nem lehet. Annyira gyakorlati és interaktív volt az egész... Imádtam! Most megyek a Jó kép receptje cimű oktatásra, de sztem el fogom végezni a DSLR videósat is mert egy fotósnak már videózni is olyan jol kell kb tudni mint fotózni.

 

CSak ajánlani tudom Nektek:

Itt alink nézzétek meg nagyon jó:

http://www.tripont.hu/oktatasok

 

Üdv,

Katie

Andieee Creative Commons License 2012.06.26 0 0 508

Esküvő Fotós Képzés - Székesfehérváron 2012. július 7.én

 

http://fototanoda.hu/jelentkezes

 

Az egy napos Workshop Részletes Tematikája:


Elmélet:

- Felszerelés, mi elengedhetetlen az esküvő fotózáshoz
- Megjelenés, egyházi és esküvői Etika, hogy mozogjunk, mit fotózzunk, gondolkodjunk mindig egy lépéssel előre
- Trendek az esküvő fotózásban, mi a fotózsurnaliszta stílus lényege, a pillanat varázsa
- Hogyan fotózzunk különböző fény és időjárási viszonyok közt
- Ön Marketing, hogyan indítsd be karriered


Gyakorlat:

- Helyszíni fotózás
- Csoportképkészítés
- Csokordobás
- Kreatív Portré


Utómunkálat:

- Trendek az utómunkálatokban
- Fénykép közös elkészítése, Lightroom és Photoshop használata, tömeges képfeldolgozási tippek
- Albumkészítési tanácsok
- Workshop során készített képek értékelése
- Egyéni kérdések megválaszolása

Andieee Creative Commons License 2012.06.26 0 0 507

Digitális Alap Képzés Székesfehérváron 2012. július 04.-től http://fototanoda.hu/tanfolyamok

4 alkalom, hogy megtanuljon mindent a fotózásról

 

Rosszul sikerült egy fotó?
Hiába mondja mindenki, hogy manuális beállításokkal sokkal jobb képeket lehet csinálni, neked mégsem sikerül?
Szeretnél gyorsan átlendülni a kezdeti technikai nehézségeken?
Akkor jó helyen jársz!

Garantáljuk, hogy a négy alkalmas kurzus végére egy olyan magabiztos tudás megszerzését, amely segítségével a legváltozatosabb körülmények között is technikailag hibátlan képek születhetnek. Emellett olyan hasznos tippeket, trükköket sajátíthatsz el a gyakorlatban is, melyeket csak hosszas próbálgatás során ismerhetnél meg.

Ne maradj le, jelentkezz most, hogy Te lehess a legjobb fotós az ismerőseid közt!

Jelentkezés:  
http://fototanoda.hu/jelentkezes

A tanfolyam ára bruttó 35.000 Ft

A tanfolyamon maximum 15 fő vehet részt, a weboldalon leadott jelentkezések alapján!

ötfelezős Creative Commons License 2012.06.08 0 0 506

Köszönöm, nekem elkerülte a figyelmemet.

Előzmény: n80qd (502)
bestpixel Creative Commons License 2012.06.07 0 0 505

Már többször szóba került, hogy Budapesttől távolabb élők is szívesen járnának fotósképzésekre, csak a távolság miatt sok az útiköltség, most egy új képzés megoldhatja ezt a gondot: összevont foglalkozásokkal jelentősen csökkenthető a tanfolyam hossza, így csak párszor kell Budapestre utazni.

De az időhiányban szenvedőknek, a gyors eredményt akaróknak is ideális választás lehet.

További infóhoz katt ide!

 

Hétvégén egyébként Portréfotó workshop lesz.

Andieee Creative Commons License 2012.05.29 0 0 504

Sziasztok!

 

Street és Modell Fotózás lesz - Székesfehérváron 2012. június 9-én

 

Profi Oktató, Gyönyörű Modellek és 8 óra Fotózás.

 

http://fototanoda.hu/tanfolyamok

 

 

bestpixel Creative Commons License 2012.05.17 0 0 503

Aktuális workshopok:

- Esküvőfotó workshop május 19-én,

- Fejvaku workshop május 26-án,

- Glamourfotó workshop június 2-án.

A Glamourfotó workshopon ő lesz a modell (a fotó a legutóbbi workshopon készült):

 

n80qd Creative Commons License 2012.03.20 0 0 502
Előzmény: ötfelezős (501)
ötfelezős Creative Commons License 2012.03.20 0 0 501

Mennyivel szimpibb lap lenne, ha nem kéne kutatni, hogy mennyibe kerül... épp nem is találom.

Előzmény: Menyus72 (500)
Menyus72 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 500

Sziasztok!

Érdekel esetleg valakit a MUOSZ fotóriporteri suli?

Indítanának most április elején egy keresztfélévet, és ha jól tudom még nincs annyi jelentkező ami elég lenne a kezdéshez!

Mindig túljelentkezés szokott lenni, ezért nem nagyon értem...

Vannak itt esetleg olyanok akiket érdekel?

Szeretném leszögezni, h semmi közöm az iskolához, nem kapok jutalékot (sajna :-) ) csak szeretném ha indulna!

Nézzétek meg : http://www.muosz.hu/cikk.php?page=akademia&id=3490&fo=16&iid=0 minden info ott van.

A felvételi idejét kitolták 31-ig.

fotóriporter Creative Commons License 2012.03.12 0 0 499

Átalaktás előtt az OKJ-s fotós képzés, várják a ti véleményeiteket is, hogy min hogyan kellene változtatni, hogy a modul rendszerű képzés minél hatékonyabb, szakmaibb legyen.

bestpixel Creative Commons License 2012.03.08 0 0 498

Aktuális: Aktfotó workshop 2 nap múlva, március 10-én, szombaton, 14 órakor.

 

Új:

Ha érdekel, hogyan lehet a fényképezőgépre helyezhető külső vakukat, azaz a fejvakukat

- használni, és jól kihasználni,

- a drágább stúdióvakukkal szinte teljesen megegyező hatású világításra alkalmazni,

- portré-, tárgy-, modell-, akt- stb. fotók készítéséhez alkalmazni,

- milyen kiegészítőkkel érdemes használni (azaz mit édemes hozzájuk vásárolni),

- úgy általában, a régi és modern, alap- és rendszer-, TTL és iTTL, eTTL stb. vakukat mire lehet és érdemes alkalmazni, azaz

- hogyan lehet velük szép és egyedi fotókat készíteni,

 

akkor gyere el március 31-én, szombaton a Fejvaku workshopra!

Előzmény: bestpixel (497)
bestpixel Creative Commons License 2012.02.23 0 0 497

Aktuális workshopok Budapesten, a belvárosban:

- Modellfotó workshop: február 26, vasárnap, 10 óra (kb. 16 óráig tart),

- Reklámfotó workshop: március 3. szombat 14 óra,

- Aktfotó workshop: március 10. szombat, 14 óra.

photopresshu Creative Commons License 2012.02.22 0 0 496

Pallagi Roland - Világítástechnikai workshopok.

Andieee Creative Commons License 2012.02.17 0 0 495

Kezdő és Haladó Fotós Tanfolyam indul Székesfehérváron!

 

 

Haladó Képzés- Világítástechnika és a Kompozíció

Indul: 2012. március 13.-án

 

Mottó: "Hogyan lehet egyszerre kifejezni fényképen azt, amit az ember érez és lát" - Lucien Hervé

 

Kezdő Képzés - Digitális Fotó - Alapok

Indul: 2012. március 14.-én

 

Mottó: Ismerd meg az eszközt, majd azon keresztül megismerheted a világot.

 

 

További info: http://fototanoda.hu/

 

Lassu Viz Creative Commons License 2012.02.17 0 0 494

Nemsokára indul egy tanfolyam az Óbudai Társaskörben. Nem OKJ, nem szakma de szerintem elég jó az ár/érték aránya a tanfolyam anyagának. 10 alkalomtól senki nem lesz profi fotós, viszont el lehet indulni a tudatos képalkotás útján.

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.13 0 0 493

Szerinted 1mm belül ? pontot vonalat tud megkülönböztetni az emberi szem?

Előzmény: Soká (491)
Soká Creative Commons License 2012.01.13 0 0 492

Ma reggel véletlenül éppen a gyermekszemészeten kezdtem és feltettem a második kérdésedet a doktor néninek. Nézett nagyokat és kellően kitérő választ adott. De azért szereztem támpontokat...

Előzmény: Törölt nick (489)
Soká Creative Commons License 2012.01.13 0 0 491

1. A tolómérőt nem én fényképeztem le, lásd wikipédia nóniusz cimszó

2. a "szerintem" mindegy. Azt kellene tisztázni, hogy az emberi szem esetében mit jelent az a szó, hogy "felbontás"? Ha definiálod nekem, akkor megmondom a szerintemet.

Nem bánnám, ha szaporítanád a szót, mert akkor érteném, hogy mit is szeretnél. Ezt már legutóbb sem értettem meg...

Előzmény: Törölt nick (489)
Konstansvalue Creative Commons License 2012.01.12 0 0 490

és szerinted is az eneloop a király?  :))))  evergrííín

Előzmény: Törölt nick (489)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.12 0 0 489

Hali! Nem szaporítanám feleslegesen a szót,

  1. a tolómérőt milyen leképzéssel fényképezted le?
  2. Szerinted mekkora az emberi szem felbontóképessége?
Előzmény: Soká (481)
bestpixel Creative Commons License 2012.01.12 0 0 488

Hidd el, megpróbálok, amennyire lehet, független maradni, ez elemi érdekem. Ha utánanézel, akkor láthatod, hogy a hsz-aim legnagyobb részében szó sincs a képzésekről. Ráadásul ezen a fórumon, más topikokban mások sokkal keményebben reklámozzák magukat, üzletüket, én hozzájuk képest még "kezdő játékos" vagyok.

 

Az idézett passzusban és a topik fő témájában teljesen igazad van, de nézd csak meg jobban: már a 13. hsz-ban (2003-ban) egy fotósiskolát hirdetnek. Én is csak azért merészelek itt hírt adni a rendezvényekről, mert ezt mások is rendszeresen megteszik és mégis csak ennek a topiknak a témája. ;)

 

Egyébként: Aktfotó workshop szombaton!

 

 

 

Előzmény: Soká (486)
Konstansvalue Creative Commons License 2012.01.12 0 0 487

elszált a szép cizellált hsz - em, a lényege az volt  hogy az alap kérdésben nem foglalnék állást, én néhány személyes tapasztalatomat  írtam le... Szép napot ! :)

Előzmény: Soká (486)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!