Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.09.07 0 0 399

Sajnos a gerincsérveim ideg gyengeséget okoznak,és én észreveszem az e.szmog jelenét.

Ez mostanában úgy ki éleződött,hogy a kedvező értékű mobil előfizetésemet le állitottam,és dominós módra kapcsoltattam. Igy ezt kikapcsolom,csak néhányszor inditom el napközben,hogy megnézzem,keresett e valaki. A mobil inditásakor azonnali mellkasfájdalom alakul ki,feszülté,idegessé válok,pedig nincs is okom erre. A vérnyomásom ingadozik,töbnyire 160-180-ra felmegy. Ha kikapcsolom a mobilt,ez megszűnik,de hét közbeni éjszakáim álmatlanok,csak hétvégén tudok aludni vasárnap.

Tudok aludni,ha éjnek közepén elmegyek itthonról haverhoz.

 

Te (bocs a tegeződésért) mit éreztél,amikor lehallgattak,és hogy szabadultál meg ettől a nyomortól?

Létezik e hatóság,aki ilyen problémával foglalkozik ? Egyik évben irtam a rendőrségnek,de bűncselekmény hiányára hivatkoztak,és nem foglalkoztak az ügyemmel.

A szivbetegségeinknek oka van !! Anyut két hete műtötték,ugyancsak szárblokk,vagyis sziv elektromos vezérlési hibával. Sziv ritmus szabályzót kapott.

 

Kb 26 éve létezik mobilizáció,vagy tán a vezetékes telód is figyelték ?

Előzmény: Zöldár (398)
Zöldár Creative Commons License 2021.09.07 0 0 398

 

 

" Nekiálltak figyelni,kukkolni,lehallhatni,és gps móddal követni éjjel,nappal egyfolytában kb 15 évig tartott ez......!"

 

 

 

 Engem pontosan 26 évig figyeltek.

 

 Nagyon ráértek !

Előzmény: Törölt nick (395)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.07 0 0 397

Én már hegesztőgépekből esetlegesen kiszivárgó szmogra is gondoltam,de hogy lehet,hogy sok száz vasmunkás,vagy esztergályosnak nincsenek tünetei....!?

Jut eszembe,nemrég kibukott a lehallgatási botrány.

Nos.....ez a törölt nik ráérzett,de tán tudta is,hogy kisembereket is megterhelnek a végtelenül tiztességes kormányok.....!

 

Előzmény: Törölt nick (353)
ötfelezős Creative Commons License 2021.08.12 0 0 396

(És még az is szinte biztosan tumorhoz vezethet - de ne aggódj, valsz. csak 10 év használat után: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28213724)

33 % kockázatnövekedést ír.

Előzmény: user1592 (362)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.24 0 0 395

A verejtékezésem kezdődött kb 15 éve,vagyis 48éves koromban,tehát nem örökletes a históriám!

2004 óta tartottam a markom a soványka segélyükért. Bocs,egy apróság kimaradt,leirom,mert megint a hiányos irásomat nehéz lessz megérteni.

2003- tól egy évig rokkantnyugdijat kaptam. Azt már megsem emlitem,hogy ezt a 83- ban szerzett gerincsérvek miatt adták. Ebből van 3ágyéki,ami nem műthető. Az 5db nyaki sérveket 15éve mutatták ki. Felesleges ez utóbbiról irnom,aki tudja,hogy ezek mikor müthetőek,nos neki biztos,hogy van is.....

 

Hogy ezek hogy függnek össze az elektroszmoggal........

A segély mellé tilos a munka.......!

Hogy kb 18000ft- ból hogy kell megélni,nos ehhez törvényt nemalkottak,igy némi alkalmi munkát végeztem.

Nos itt jön képbe a szmog.

Nekiálltak figyelni,kukkolni,lehallhatni,és gps móddal követni éjjel,nappal egyfolytában kb 15 évig tartott ez......!

2019- ben visszamondtam a segélyüket,és elzárták a vizcsapot........!

Vagyis a mértéktelen verejtékezésem megszűnt.......!

A szárblokk viszont megmaradt,mert az éjszakáim álmatkanok,nem egy hétről,hanem egy évtizedről beszélek.....!

Hogy ki terhel máig,meg holnap is,nem tudni!

Egy biztos,ha éjnek idején elmegyek itthonról , máshol tudok aludni....!

A szavaim bizonyitani nemtudom,igy nem kötelező ezeket elhinni sem!

Azért van itt kevésnek tűnő irásom,mert nevet váltottam,másrészt ez a telómutyi titkositott,olyan mint titkosszolgálat,nem is létezne,ha néhányan közülük pletykánának.....!

Egy biztos,hisz média is ügyet csinált belőle. A gyilkost,meg a drogbáró börtöntöltelékeket milliókkal támogatták szabadulásukkor,a beteges,ugyanakkor 28év munkásévet betegen dolgozót meg lehallgatják,miután képtelen legális munkát vállalni 62évesennnnnnnnnnnnn    ! Ez madein Meggyesi,Bajnai,Gyurcsány,és Orbánizmus.............

Előzmény: zöldeskékeks (392)
ötfelezős Creative Commons License 2021.06.22 0 0 394

Bocs, szerintem az elmagyarázás fogalmába beletartozik az... ...az elmagyarázás. De a magyarázatot, azt nem írtad le.

Ugyanakkor látszik, hogy te is csak egy álruhás önreklámozó vagy, a minimális hozzászólás-számból, meg a témákból.

És még oda is írod, hogy nem reklám. :D

Előzmény: Emma Kis (387)
ötfelezős Creative Commons License 2021.06.22 0 0 393

A jel pár éve ott van, és izzadást okozott visszamenőleg 15 évre? Ez azért elég fura, lásd be.

Előzmény: Törölt nick (388)
zöldeskékeks Creative Commons License 2021.06.21 0 1 392

 

 

 Születési rendellenesség !!

Előzmény: Törölt nick (390)
eekeili Creative Commons License 2021.06.21 0 0 391

  Kell egy  pontos és jó műszer !!

Törölt nick Creative Commons License 2021.06.19 0 0 390

Igen.........borús hangulatú,mert orvosaim kb 15éven keresztül nemtudták megállapitani,hogy miért izzadok éjjel is,és mitől alakult ki a szivem elektromos vezérlési hibájaaaaaaaaa.......!?

Előzmény: Égető1 (389)
Égető1 Creative Commons License 2021.06.13 0 0 389

  Borus hangulatú írás !

Előzmény: Törölt nick (388)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.10 0 0 388

Attól,hogy kiméreted,legfeljeb még idegeseb leszel,mert nem tudsz változtatni a helyzeten.

Hogy irásom után változtatsz e szokásaidon.......a te döntésed.

Irok az én esetemről.

A laptopom kimutatta a szomszédaim wifi jelét. Ez közel plafonérték,pedig falun élünk és a jel kb 40m rről a szobámban ittvan pár éve. Eleinte csak a mértéktelen izzadásom,álmatlanság kinozott,mára a szivemnek elektromos vezérlési hibája,orvosi nyelven szárblok van.

Kérésemre csak a három közül egyik szomszéd kapcsolja ki.

Mobiltelefon......!

Az kevés,ha repülőmódra állitod. Ha kikapcsolod,ez is kevés. Úgy,ahogy,ha 4rétegű alufóliába csomagolod éjszajára,megoldás. De a mobilteló legjob helye pince mélyén van. Mivel az okostelókból az akkut sem vehetjük ki,ez kb 2.5m mély pincében hatástakanná válik.

Ne hidd,hogy megőrültem,csak üsd be a keresőbe,mobiltelefon káros hatásai.

Izelitőnek egy rövid irás ;

 

http://www.lugositoetelek.com/a_mobiltelefon_karos_hatasai

 

De ha az 5g,t is odairod,job ha leülsz,mielőt olvasod.........

 

Nemrég az okostelómból a simkártyám áttraktam egy 6 éves nyomógombos nagyitelefonba,ezt buta telónak is hivják.

Ez kb két hete történt,kevesebbet fáj a fejem,és nyugalmat érzek. Ja.....a simen internett is van.

Jelenleg igaz okostelóról irok,de a városi ingyen wifi hálózatról. Ha a saját nettem elinditom fáj a mellkasom,fáj a fejem.

 

Én kirendeztem pár éve a hirközlési hatóságot ,mérjék be a szmogot.

Engem nem értesitettek,hogy ittvannak,voltak.

Kb két hónapra küldtek egy levelet,elvégeztèk a mèrést,és mindent rendben találtak.

 

Ha privát mérőmestert hivsz,befog menni a lakásodba,elkér egy rakás ft,ot,kb egy hónap múlva befognak hozzád törni,és minden értékedet elfogják lopni.....

 

Sajnos ilyen világban élünk........!

Előzmény: Scotty73 (386)
Emma Kis Creative Commons License 2021.05.26 0 0 387

Sziasztok! :)

Nemrég volt az otthonunkban felújítás, így ezáltal a fűtési berendezésünk is végre felujításra került. Szerettünk volna egy olyan fűtési rendszert, ami nem káros az egészségünkre és lehetőleg alacsony az elektroszmog kibocsátása. Az egyik ismerősünk az Intelligens Fűtőfóliát ajánlotta. Meglátogattam őket a budapesti telephelyükön és elmagyarázták nekem, hogy tényelg lehet az elektroszmog kibocsátás 0. "Az elektromos infra padlófűtés, Intelligens Fűtőfólia elektroszmog kibocsátása a Magyarországon és Európában érvényben lévő határértékek 5 %-a alatt van a közvetlen padló felületen, és 20 cm magasságban nulla." - írják a weboldalukon. https://www.futofolia.hu/ 

Valóban 0, itthon is lemértük. :D Remélem tudtam nektek segíteni. :) Bátran kérjetek tőlük ajánlatot, nagyon kedvesek és segítőkészek. Nem reklám, szimpla ajánlás, mert nagyon sokat segítettek nekünk. :)

Scotty73 Creative Commons License 2021.05.25 0 0 386

Üdv Mindenkinek!

 

Olyan valakit keresnék, aki hobbyból sugárzás méréssel foglalkozik! 

user1592 Creative Commons License 2020.08.03 0 0 385

Ez nagyon jó, érzékeny.

Van olcsóbb, jóval kevésbé megbízható, és/vagy esetleg nagyobb power density tartományú.

Azt érdemes tudni, hogy a 1999 µW/m² felső értéket egy aktív mobiltelefon tippre 20 cm közelében is már eléred, közelebb ennek sokszorosa lehet. Tehát közvetlenül telefon vagy router mellett csak a maximumot fogod a kijelzőn látni. Viszont kicsit távolabb pontos értéket kaphatsz.

Előzmény: david2308 (384)
david2308 Creative Commons License 2020.07.26 0 0 384

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon és egy kis segítséget szeretnék kérni.

Kinéztem egy készüléket magamnak elektroszmog mérésre és tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Mobiltelefonok sugárzását szeretném vele mérni.

https://www.arumania.hu/elektroszmog-mero-nagyfrekvencias-sugarzas-mero-800-mhz-27-ghz-gigahertz-solutions-hf32d-p332713

 

Esetleg, ha  ár/érték arányban jó, olcsóbb műszert tudtok ajánlani, akkor azt megköszönöm.

 

ötfelezős Creative Commons License 2020.07.06 0 0 383

Mit látunk egyébként a képen? Mert a macskakő az kiváló éles. 

Előzmény: user1592 (362)
Ikaruszki Creative Commons License 2020.05.23 0 0 382

Vagy értelmezzem úgy, hogy eltérő az egyes sugárzási tényezőknek a modulációja, hullámhossza, és ezért nem alkalmas például az általam belinkelt műszer RF mérésre, holott a mérési frekvenciatartományba beleesik a GSM adók, routerek frekvenciatartománya?

Előzmény: Ikaruszki (381)
Ikaruszki Creative Commons License 2020.05.22 0 0 381

Szóval, az RF eszközök, bázisok elektromágneses térerejét lehet cdak mérni az olcsóbb eszközzel, ami kb. olyan, mintha odakint csak hőmérsékletet mérnék, de más tényezőt, ami a hőérzetemet befolyásolja, nem?

 

Milyen készüléket érdemes akkor venni?

Előzmény: user1592 (380)
user1592 Creative Commons License 2020.05.22 0 0 380

Nem, két eltérő dologról van szó.

Az RF sugárzáshoz más szenzor kell, tipikusan drágább eszközben találsz. Explicit szerepelnie kell a leírásban, hogy RF sugárzást mér.

Biztos lehet magyar nyelvű fizikát is találni hozzá, de most hirtelen egy angol: https://physics.stackexchange.com/questions/4637/electromagnetic-fields-vs-electromagnetic-radiation.

Előzmény: Ikaruszki (378)
ötfelezős Creative Commons License 2020.05.21 0 0 379

Hát, a 373 és a 372 nem ugyanaz...

Előzmény: Ikaruszki (377)
Ikaruszki Creative Commons License 2020.05.21 0 0 378

Az RF sugárzást az eltérő hullámhossz miatt nem méri?

Előzmény: Ikaruszki (377)
Ikaruszki Creative Commons License 2020.05.21 0 0 377

Ezt most nem teljesen értem... 5 Hz - 3.500 MHz elvileg a tartomány.

ötfelezős Creative Commons License 2020.05.18 0 0 376

Én nem vennék olyant, aminek mérési tartománya 50 Hz-el kezdődik. A dolgok természetéből fakadólag ez a 60 Hz-es Amerikában jó.

Előzmény: user1592 (372)
ötfelezős Creative Commons License 2020.05.18 0 0 375

Van.

Előzmény: Ikaruszki (373)
user1592 Creative Commons License 2020.05.10 0 0 374

Nincs, de leírása szerint elektromos és mágneses mezőt néz, ami jó lehet otthon pl. háztartási eszközök, magasfeszültség vagy akár huzalozási hibák keltette mezők méréséhez. Ehhez a range és precision is jó lehet, ha valós.

Rádiófrekvenciás sugárzást (router, mobilhálózat) viszont nem mér.

Előzmény: Ikaruszki (373)
Ikaruszki Creative Commons License 2020.05.04 0 0 373
user1592 Creative Commons License 2020.03.06 0 0 372

Innen ingyenes szállítással tudsz rendelni elég egyszerűen: radmeters.com (Ha megfogja a vám, akkor plusz ÁFA a drágább esetén.)

A Cornet eszközök elég népszerűek. Pl. Cornet ED88TPlus. Ez nemcsak RF sugárzást (mobiltorony, telefon), hanem alacsonyfrekvenciás elektromos és mágneses mezőt is tud nézni (ezért "Tri-mode"), amivel pl. lakáson belül optimalizálhatod, hogy hol alszol, mert egy csomó minden (bármi transzformátor, magasfeszültség) befolyásolhatja meglepően nagy mértékben.

Ha már elkezdett a téma érdekelni, rengeteget tapasztalhatsz egy saját eszközzel. Anélkül az emberek nagyságrendileg sem tudják megtippelni, mi befolyásolja és mennyire.

Előzmény: szabi8282 (366)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.04 0 0 371

Majd olvasd el még egyszer,és megérted. Robbantani mások fognak,és nem én !

Előzmény: Törölt nick (370)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.03 0 0 370

Nem a sugárzás miatt idióták az ismerőseid, te is az vagy ha robbantgatni akarsz. Tudod: madarat tolláról. Nyugodtan kisétálhatsz a pusztába kapásparasztnak mint dédszüleink, ott nincs sugárzás, boldogan élhetnél, miért nem teszed? Ja, hogy a kényelemről nem akarnál lemondani, de az interneten hisztizés az megy?

Előzmény: Törölt nick (369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!