Keresés

Részletes keresés

Phantasy Creative Commons License 2005.01.02 0 0 205
timmi Creative Commons License 2005.01.01 0 0 204
Hát Pinkikutya azért liliputi mert mentett kutya és kan létére szuka mérete van a kiskori alultápláltság miatt. De most már jól van és gazdi szeme fénye. És gyönyörű.:))))))))
Böbsi Creative Commons License 2005.01.01 0 0 203

Mit megnem tenne, hogy kicsit játszon vele!!!

 

Boldog új évet mindenkinek!! :-))

hkt Creative Commons License 2004.12.30 0 0 201

Borcsa :)

 

 

Pinkikutya Creative Commons License 2004.12.30 0 0 200
miért liliputi?
Előzmény: timmi (199)
timmi Creative Commons License 2004.12.27 0 0 199

Sziasztok! Ő Christo. :)) a legszebb liliputi ír szetter a világon :)). karácsonyi hangulatban.
Böbsi Creative Commons License 2004.12.12 0 0 197
Phantasy Creative Commons License 2004.12.08 0 0 195

Babuska és a gyerekek.

Phantasy Creative Commons License 2004.12.02 0 0 194
szuszmok Creative Commons License 2004.11.25 0 0 193
Phantasy Creative Commons License 2004.11.09 0 0 192
Chtka Creative Commons License 2004.11.01 0 0 191
Itt van még két kép róla:



Előzmény: Phantasy (190)
Phantasy Creative Commons License 2004.10.29 0 0 190
Nagyon szép, milyen édes feje van. A színe nagyon szép sötét vörös. Ha van még képed tegyél róla fel.
Előzmény: Chtka (189)
Chtka Creative Commons License 2004.10.29 0 0 189
Ez itt Stella. Négy éves szetter kislány. Remélem, nektek is tetszik!


Stella
toomacs Creative Commons License 2004.10.29 0 0 188
Lul
Előzmény: toomacs (187)
toomacs Creative Commons License 2004.10.29 0 0 187

Az előbb lemaradt a kép, de most próbálom pótolni!

Persze ha sikerül :-))))

Előzmény: toomacs (186)
toomacs Creative Commons License 2004.10.29 0 0 186
Lul Maci!
Phantasy Creative Commons License 2004.10.29 0 0 185
Phantasy Creative Commons License 2004.10.28 0 0 184
Bocsi de a feliratozás kicsit elcsúszott.
Phantasy Creative Commons License 2004.10.28 0 0 183

A színe orange-belton. Lány kutyus  de nem magyar.

Ugyan ennek a kennelnek van liver kutyája is. Ő az:

A kedvencem pedig egy orange-belton kan:

Előzmény: trisa (182)
trisa Creative Commons License 2004.10.28 0 0 182

 

 Kicsoda ez a szép liver(?) kutyus? Igen szépen áll, jöhetne hozzánk tanítónak.

Előzmény: Phantasy (180)
Phantasy Creative Commons License 2004.10.28 0 0 181

Egy gyönyörű blue-belton angol szetter kan.

 

 

Phantasy Creative Commons License 2004.10.22 0 0 180

 

Phantasy Creative Commons License 2004.10.21 0 0 179

Sziasztok!

Fanta 1 éves. Boldog születésnapot!

trisa Creative Commons License 2004.10.15 0 0 178

 

 Ez így igaz, az angol szetterben elég gyakran előfordfulnak a daganatos megbetegedések. Természetesen nincs olyan statisztika mint az embernél, ami megmondaná, hogy milyen gyakorisággal lehet számítani rá. Persze ettől még vannak 15 évet megért angol szetik is. Drukkolok, hogy ők legyenek többségben. Lehet, hogy a tenyésztésben előnyben kéne részesíteni azokat a vonalakat, amiknek az ősei szép kor értek meg? Én azt tudom, hogy még mielőtt megvettük volna Dodót, azért is döntöttünk a fajta mellett (a szépségén és természetén kívül), mert azt írta néhány könyv, hogy várható élettartama 16 év. Hát nálunk nem jött be...

Előzmény: Phantasy (177)
Phantasy Creative Commons License 2004.10.15 0 0 177
Sajnos a szetter hajlamos erre. Az általam ismert szetterek 90% ebben pusztult el származásától függetlenül. Ha örökletes is akkor még valahol ősapáik környékén keresendő a baj.
Előzmény: bubozse (176)
bubozse Creative Commons License 2004.10.15 0 0 176

Sziasztok! Bocs, nem olvastam vissza (csak a képeket nézegettem) és lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a daganatra való hajlamot nem lehet örökölni? Itt sokan "rokonok" és mind daganatos.... :((((((((

Előzmény: trisa (175)
trisa Creative Commons License 2004.10.15 0 0 175

 

 Ó, egy rokon! :-) Ráadásul duplán is!

 Hát, vacak dolog ez a daganat. Azt gondolná az ember, hogy állatoknál ez nem jellemző annyira. Dodónak májdaganata volt. Most ott nyugszik apukám telkén. Tobi meg a miénken. Azért jobb lenne, ha inkább élnének még....

 

Előzmény: Phantasy (174)
Phantasy Creative Commons License 2004.10.15 0 0 174

A miénk  Nádasjáró Sellő és Fairray Marquis szülőktől származott, így szegről-végrők mindenféleképpen rokonok volnánk ezek szerint már régóta.

Mi is daganat miatt veszítettük el szeretett kutyunkat. A műtétek ellenére (emlődaganat) áttétes lett így tüdődaganat miatt kellett végső búcsút vennünk tőle.

 

Előzmény: trisa (173)
trisa Creative Commons License 2004.10.15 0 0 173

 

 Az első szetink Bozótjáró Dodó volt és a Nádasjáró vonalat képviselte.

Még élhetne a korától, 1991-ben született és ő volt az egyetlen fiú az alomban. Eszméletlen aranyosan nézett ki: tulajdonképpen a fülein, a két szeme alatt levő könnycseppformájú folton, meg egy hatalmas popsi folton kívül tiszta fehér volt pici korában. Sajnos 7 éves korában meghalt, daganata volt és kénytelenek voltunk elaltani szegényt, amikor már nem lehetett karban tartani az állapotát.

Látom a ti első szetitek azért szebb kort élt meg.

 

Előzmény: Phantasy (172)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!