Keresés

Részletes keresés

Phantasy Creative Commons License 2004.12.02 0 0 194
szuszmok Creative Commons License 2004.11.25 0 0 193
Phantasy Creative Commons License 2004.11.09 0 0 192
Chtka Creative Commons License 2004.11.01 0 0 191
Itt van még két kép róla:



Előzmény: Phantasy (190)
Phantasy Creative Commons License 2004.10.29 0 0 190
Nagyon szép, milyen édes feje van. A színe nagyon szép sötét vörös. Ha van még képed tegyél róla fel.
Előzmény: Chtka (189)
Chtka Creative Commons License 2004.10.29 0 0 189
Ez itt Stella. Négy éves szetter kislány. Remélem, nektek is tetszik!


Stella
toomacs Creative Commons License 2004.10.29 0 0 188
Lul
Előzmény: toomacs (187)
toomacs Creative Commons License 2004.10.29 0 0 187

Az előbb lemaradt a kép, de most próbálom pótolni!

Persze ha sikerül :-))))

Előzmény: toomacs (186)
toomacs Creative Commons License 2004.10.29 0 0 186
Lul Maci!
Phantasy Creative Commons License 2004.10.29 0 0 185
Phantasy Creative Commons License 2004.10.28 0 0 184
Bocsi de a feliratozás kicsit elcsúszott.
Phantasy Creative Commons License 2004.10.28 0 0 183

A színe orange-belton. Lány kutyus  de nem magyar.

Ugyan ennek a kennelnek van liver kutyája is. Ő az:

A kedvencem pedig egy orange-belton kan:

Előzmény: trisa (182)
trisa Creative Commons License 2004.10.28 0 0 182

 

 Kicsoda ez a szép liver(?) kutyus? Igen szépen áll, jöhetne hozzánk tanítónak.

Előzmény: Phantasy (180)
Phantasy Creative Commons License 2004.10.28 0 0 181

Egy gyönyörű blue-belton angol szetter kan.

 

 

Phantasy Creative Commons License 2004.10.22 0 0 180

 

Phantasy Creative Commons License 2004.10.21 0 0 179

Sziasztok!

Fanta 1 éves. Boldog születésnapot!

trisa Creative Commons License 2004.10.15 0 0 178

 

 Ez így igaz, az angol szetterben elég gyakran előfordfulnak a daganatos megbetegedések. Természetesen nincs olyan statisztika mint az embernél, ami megmondaná, hogy milyen gyakorisággal lehet számítani rá. Persze ettől még vannak 15 évet megért angol szetik is. Drukkolok, hogy ők legyenek többségben. Lehet, hogy a tenyésztésben előnyben kéne részesíteni azokat a vonalakat, amiknek az ősei szép kor értek meg? Én azt tudom, hogy még mielőtt megvettük volna Dodót, azért is döntöttünk a fajta mellett (a szépségén és természetén kívül), mert azt írta néhány könyv, hogy várható élettartama 16 év. Hát nálunk nem jött be...

Előzmény: Phantasy (177)
Phantasy Creative Commons License 2004.10.15 0 0 177
Sajnos a szetter hajlamos erre. Az általam ismert szetterek 90% ebben pusztult el származásától függetlenül. Ha örökletes is akkor még valahol ősapáik környékén keresendő a baj.
Előzmény: bubozse (176)
bubozse Creative Commons License 2004.10.15 0 0 176

Sziasztok! Bocs, nem olvastam vissza (csak a képeket nézegettem) és lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a daganatra való hajlamot nem lehet örökölni? Itt sokan "rokonok" és mind daganatos.... :((((((((

Előzmény: trisa (175)
trisa Creative Commons License 2004.10.15 0 0 175

 

 Ó, egy rokon! :-) Ráadásul duplán is!

 Hát, vacak dolog ez a daganat. Azt gondolná az ember, hogy állatoknál ez nem jellemző annyira. Dodónak májdaganata volt. Most ott nyugszik apukám telkén. Tobi meg a miénken. Azért jobb lenne, ha inkább élnének még....

 

Előzmény: Phantasy (174)
Phantasy Creative Commons License 2004.10.15 0 0 174

A miénk  Nádasjáró Sellő és Fairray Marquis szülőktől származott, így szegről-végrők mindenféleképpen rokonok volnánk ezek szerint már régóta.

Mi is daganat miatt veszítettük el szeretett kutyunkat. A műtétek ellenére (emlődaganat) áttétes lett így tüdődaganat miatt kellett végső búcsút vennünk tőle.

 

Előzmény: trisa (173)
trisa Creative Commons License 2004.10.15 0 0 173

 

 Az első szetink Bozótjáró Dodó volt és a Nádasjáró vonalat képviselte.

Még élhetne a korától, 1991-ben született és ő volt az egyetlen fiú az alomban. Eszméletlen aranyosan nézett ki: tulajdonképpen a fülein, a két szeme alatt levő könnycseppformájú folton, meg egy hatalmas popsi folton kívül tiszta fehér volt pici korában. Sajnos 7 éves korában meghalt, daganata volt és kénytelenek voltunk elaltani szegényt, amikor már nem lehetett karban tartani az állapotát.

Látom a ti első szetitek azért szebb kort élt meg.

 

Előzmény: Phantasy (172)
Phantasy Creative Commons License 2004.10.15 0 0 172

 

Ő az előző szetterünk (1992.02.29-2002.05.09.)a Spotted-Sphinx kennelből való.

A képen 2 éves leányzó. Nagyon szerettem.

 

A Ti első szetitek honnan származott? Ő még meg van?

Előzmény: trisa (170)
trisa Creative Commons License 2004.10.14 0 0 171
 Kész horror lehet sárga kanapére helyezett sárga goldeneket kipuzzlézni :-o
Előzmény: piccard (168)
trisa Creative Commons License 2004.10.14 0 0 170

 

 Én egyébként le is döbbentem, amikor a tenyésztőnél megláttam, hogy milyen óriási tud lenni egy angol szetter. Nekünk az első (persze nem angol vérvonal meg ilyesmi) szetink, fiú létére a Fanta mamája magasságának a háromnegyedét érte el kb.

 

 Fantának is alapból bűnbánó arckifejezése van, ahogy látom:-)

Előzmény: Phantasy (166)
bubozse Creative Commons License 2004.10.14 0 0 169

 

Ő az én kedvencem! (Már nem ilyen pici.)

piccard Creative Commons License 2004.10.13 0 0 168

Sziasztok :)

 

Nagyon helyes "képkedvencek" :) érkeztek a www.puzzlebolt.hu áruházba. Íme:

 

 

Cicus puzzle

 

Kutyus puzzle

 

Nagyon jó móka kirakni :) Különösen az orrukat.. :)

 

Jocee Creative Commons License 2004.10.11 0 0 167

Sziasztok!

A mi kedvenceink:

Kanga és Brandy, a két tibet-terrier

Phantasy Creative Commons License 2004.10.07 0 0 166

Nézegetem a szetter topicot is. Fanta már elérte szerintem. Volt idő amikor a feneke magasabban volt a marjánál, azt hallottam, hogy amíg növésben van addig lehet ilyen. Mostmár szintbe állt, így gondolom elérte a felnőttkori méretét. Elég magas kutya úgyhogy remélem tovább már nem nő.

Előzmény: trisa (163)
trisa Creative Commons License 2004.10.07 0 0 165
 Máris megyek és nézem:-), tényleg nem jártam arra
Előzmény: Anzika (164)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!