Keresés

Részletes keresés

villma Creative Commons License 2003.02.17 0 0 23
Hideg van, annak ellenére, hogy süt a Nap.
Előzmény: Sancho Pongo (22)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.17 0 0 22
Üdvöz, légy. Ez milyen hülyeség...
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.17 0 0 21
Oximoron után te is kapsz egy pirospontot. Sôt, piros csontot.
Előzmény: Kero (20)
Kero Creative Commons License 2003.02.16 0 0 20
Nagyon elvont, nattyon szomorkás vagy igy télutoján Pongu.

Hogy Schmidt Jack szavával éljek:

-Dear Dpongu

Előzmény: Sancho Pongo (19)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 19
Ilyen az IKEA-s reklám is a kutyával, aki berohan a kis kapuján és klözben a gazdáék új bútort vettek és a kutya persze nem érti, kirohan, csekkolja a házszámot, vissza a lakásba, és leül.
Majdnem jó reklám, csak ha a hangot nem halljuk, akkor akár horrorfilm elôzetes is lehetne.
Előzmény: Sancho Pongo (18)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 18
Volt ilyen film. Amikor együtt élt évek óta két ember, ismerte egymás arcát is rendesen. Keltek és feküdtek, minden rendben volt, majd egy szokásos este után reggelre kelve a kedves arca rémesen hasonlított, mit hasonlított, ô maga volt egy másik ember. Ilyenkor elkezd az emberfia gondolkodni, hogy vajon eddig is az volt, ami volt, csak nem vette észre, vagy most bolondult meg a világ? hogy mi az igazi és mi az álom, és álom-e vagy hallucináció, vagy mi a franc vabn és nem meri felébreszteni a másikat, mert be van szarva, miközben tudja, hogy elôbb vagy utább az úgyis felébred és veszi mégis a nagy levegôt és mégiscsak a vállához ér...
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 17
Annyi más topic van. Úgy látszik, ez a net egyik legfôbb jellegzetessége, hogy belegyalogolni más homokvárába. Csupa D betű. Persze. Mint dedebaba, dömdödöm, duliduli, dada, didi, dádá.
Dedó.
Előzmény: oximoron (16)
oximoron Creative Commons License 2003.02.16 0 0 16
Csak destrukció, depresszió, deviancia, dekadencia, csupa D betű
Kérdezem, hé emberek mikor lesz a nagy D nap?
Választhatunk vagy partot, érünk, vagy egy újabb D betűt kapunk DEATH.
Üdv!-)(-oxi
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 15
Hideg van. Kinn is, benn is. Vetített képek sorjáznak elôttem. Elfogyott a kenyér, a tej, a nap borban úszott, telihold van.
Jött két SMS, pár mail, ennyi ma a mérleg. Micsoda vasárnap...
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 14
Milyen érdekes látni, ahogy egy profi táncos elhasal a megszokott parketten egy szokatlanabb figura után. Ilyet láttam én a tévében.
Írni. Minek? Ez az elsô kérdés. Aztán jön a többi is. ami esetleg felülírja az elsôt.
Előzmény: Sancho Pongo (13)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 13
Vissza a topicba.

Aminek a nyomát is sikerül eltüntetni. Mondja Pilinszky. Az a bűn. Csak az? Kérdem én. Sancho.

Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 12
Offtopic leszek, mert a topic témája nem kapcsolódik konkrétan semmi ittenihez. Még az is lehet, hogy nem is ide való.
Albikám, erre még nyúrni kell. Tudod, van a nick, annak vannak hozzászólásai (Most továbbképzés jön nickpszichológiailag.) Ha rákeresel, akkor képbe kerülsz. És akkor tudod, amit tudsz. És akkor nem írsz ilyet, hogy lebuktam, hiszen ennél nyíltabban nem születhetett nick, mint Sancho.
De, hogy a haladó kurzusból is adalékot kaphass: el is lehet ám cserélni nickeket egymás között, lásd ragika és zsoltu nickcseréje. Szóval semmi se biztos.
Előzmény: ALBI (11)
ALBI Creative Commons License 2003.02.16 0 0 11
Most lebuktál mint "Rottenbiller" !! :-)
Tudtam, éreztem, sőt mondtam is.
Na mindegy, jó munkát Pongo zsoltu !
Előzmény: Sancho Pongo (6)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 10
Kellene pénz. Sok. Mennyi a sok? Legakább kellene vagy 10 millió. Most.
Előzmény: Sancho Pongo (9)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 9
A tévében egy nagydarab néger ver egy leszakadt arcot. Miért?
A hétvégén voltam egy bemutatón, Bang & Olufsen volt többek között a hifi. Nagyon szépen szól szerintem.
Néztem a tévéket, nekem tetszettek, és elgondolkodtam, hogy milyen jó is lenne egy ilyen otthon - aztán meg azon, hogy mi a francot néznék rajta? Hiszen alig tévézek.
Előzmény: Sancho Pongo (8)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 8
Megtörtént.
Előzmény: Sancho Pongo (7)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 7
Azt hiszem, újraindítom ezt a masinát. Hátha csak ez a baj. Megint azt írta, nem vagyok aktiválva.
Előzmény: Sancho Pongo (6)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 6
Ez az éjszaka különös. Hogy egyszercsak zsoltu lett ebbôl, miközben írtam, ez a vacak átjelentkezett. Hihetetlen, de így van.
Előzmény: Törölt nick (5)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 4
És lehet félni az élettôl is? Lehet bizony. Tudom, hogy volt idô, amikor azt hittem, hogy ha lesz igazolványom, akkor majd minden megváltozik. Nem változott. Vártam. Közben mehg szép lassan megöregedtem. Ez is furcsa. Hogy ez elôször kívül látszik. Elôbb hajszálak hiányában, meg a színében. Ez elôször tetszett. Ettôl is azt hittem, hogy majd minden más lesz, hogy ha majd ôszülni kezdek, akkor majd ez mást is magával hoz. Hozott, de nem azt.
Előzmény: Sancho Pongo (3)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 3
Hogy félek-e a haláltól? Nem tudom. A betegségtôl igen. Enyémtôl is, de azokétól még inkább, akiket szeretek. Egész furcsa ez, mert például van olyan, hogy alvó ember lélegzését figyelem. Aggódva. Milyen furcsa ez. Képzeltétek-e már el a halált? Én igen. Tudom, hogy néhány halálnem elkerül már, mert volt rá esély és ha akkor nem, akkor késôbb sem. Úgy legalábbis nem.
Előzmény: Sancho Pongo (2)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.15 0 0 2
Néha egészen úgy érzem, nem is ide születtem. Vagy hogy egész pontos legyek: nem ide kellett volna. Például ez az American Grafitti film, ez is olyan, hogy ezt érzem alatta. Furcsa.
Azt is szoktam érezni, hogy tulajdonképpen mindez vissza lesz csinálva. Hogy meg fog változni. Hogy nem így lesz. Érzem.
Előzmény: Sancho Pongo (1)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.15 0 0 1
Mit keresek itt? Keresek itt valamit? Itt a helyem? Helyem van itt? Vagy másnak, akárkinek van? Hely ez? Vagy csak úgy néz ki.
Minden virtuális. Nyomogatok gombokat, amik olyan hatást váltanak ki egy gépbôl, hogy az kénytelen valamit csinálni, valami elektroomos izét, és akkor a végén egy drót van és utána már ez valahol lesz. Hol? Hol van ez, amikor látom a képernyôn?
Azt írta közben ez az izé, hogy a nickem még nincs aktiválva.
Jajj, mi lesz, ha aktiválva lesz? Akkor még gyorsabb lesz minden?
Előzmény: Sancho Pongo (0)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.15 0 0 0
Például ma este folyamatosan gondolkodtam. Elég erôsen. Valami nem jó szagút érzek, de nem tudom, mit. Nem értem, nem tudom, de valami nem kóser.
És nagyon hideg van itt. Nem olvad a hó sem, nincs jó idô.
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.15 0 0 topiknyitó
Ez egy másik. Nem az elôzô. Ezt már érti Sancho. Nagyon érti. És itt van mellette Bob is. Segít neki, ha kell.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!