Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

verespali Creative Commons License 2007.08.22 0 0 33
Sziasztok!

Veterán autóhoz való kesztyűt keresek, fehéret!!!
Esetleg lenne valakinek ötlete?
Előre is köszönöm!
Szkapi Creative Commons License 2003.04.22 0 0 32
Autós kesztyű:

PAROLA Kesztyűs Szövetkezet
1135 Budapest, Jász u 69.
Mármarosi Pál - műszaki vezető
Tel.: (1) 359-9776
Tel./fax: (1) 359-9777

És ha már bőr témáról van szó, akkor profi kormánybőrözési lehetőség (hátha érdekel valakit...):

FELL-SER Kft
6000 Kecskemét, Pécsvárad u. 14.
Seres István - ügyvezető
Tel./fax: (76) 470-029

Üdv.: Szkapi

NGA Creative Commons License 2003.04.22 0 0 31
Autoskesztyu:
En a pecsi vasarban vettem 3e Ft-ert.

Ertelme:
Probaltal mas fakormanyt es kromozott valtokart csupasz kezzel fogni? Akkor probald ki! Ezert vettem autoskesztyut. Nekem nagyon bevalt!

gaboca

walcon Creative Commons License 2003.02.25 0 0 30
Srácok !

Ha látta már valaki a "Jöttünk láttunk visszamennénk 2"-t, akkor talán emlékeztek, hogy van benne egy öreg túrista házaspár gyenge Roverrel (asszem) és a papa ebben az általam keresett állat kesztyűben nyomja. Gondolom nem fázik a keze és havat se láttam sehol !!! :)))
Mégis van neki...
Ez egyfajta (nekem nagyon teccccő) stílus, na meg valóban jól jöhet egy-két bp-i húzós forgalmi helyzetben. Ennyi.

pmgabi Creative Commons License 2003.02.25 0 0 29
Írhatnékom wan:
Én -minthogy ez wan- hagyományos bőrkesztyűwel wezetek hidegben. Hawat is voltam kénytelen lapátolni, mert fent akadtam. Nem zawar a kesztyű azzal is ugyanúgy wezetek.
Máskülönben én a 8000-es kázijóra szawazok, már a másodikat nyúzom, ez most teljesen fém (tok,"szíjj"), ezért wettem másikat. Ütöttem-vágtam az órát, wéletlenűl is kapott annnyit, hogy már fájt - semmi baja nem lett az ég egy adta világon (karcolások persze vannak), cimborám fele annyi ideig tudta használni a Citizenjét, mint én az egyik órám, pedig 8*-or annyiba került... Ebben más márkára nem is figyelek pl.
Na jó sok hüjjjeségetr összehordtam, de jól esett!
Bocsi!
Előzmény: LanciasEmber (28)
LanciasEmber Creative Commons License 2003.02.25 0 0 28
Pityubácsi

Miért vesznek egyes emberek 6000 cm3 autót, mikor az ezer3as is elvisz ugyanoda?
Miért jó az Omega óra 400ezerért, mikor a 8e-s "Kázió 4 gombos" is mutatja az idöt?
Vagy miért lehet 1000 dollárért (is) cip?t venni? (láttam az usában)

Az ember már csak ilyen. Mer fussa rá !!! "Ízt" ad a dolognak.
Legalább kesztyünk legyen, ha már farmotoros Skodánk (vagy 6000es gépünk) nincs. ;O)

HaWatlapátolni :-)))))))

A másik amit pmgabi ír. 5 perc melegítés, egy 5-10 perces útért. Az autózás csúcs élvezete, kézlefagyva, vagy anélkül.

Mellesleg az autós kesztyü azért lukacsos (kivágott) felül, hogy ne izzassza a kezet. Ezért írtam korábban, hogy az utcai nem jó, mert az zárt. Az tényleg 20 mp-s.

Korábban én sem értettem miért kell téli gumi. Amióta van ("véletlenböl") ...rájöttem!

Előzmény: Pityubácsi (27)
Pityubácsi Creative Commons License 2003.02.25 0 0 27
Kapirgálni OK, de vezetni benne... Nekem sajna nem jön be (próbáltam, bírtam kb 20 mp-ig)
Igaz, hogy a versenysportban mindenki kesztyűben nyomja, biztosan ez sem véletlen.
Előzmény: pmgabi (26)
pmgabi Creative Commons License 2003.02.25 0 0 26
Pl: jegetkaparni, hawatlapátolni, míg egy mai autó bemelexik min.5 perc mire érzékelhető meleget ad, s hol wan az még az igazitól...
Nekem meg csakazért is teccik!
Kissé sznob - v. inkább különleges - jelleget ad a autózásnak...
Szerintem.
Előzmény: Pityubácsi (25)
Pityubácsi Creative Commons License 2003.02.24 0 0 25
walcom, miért ragaszkodsz ennyire a kesztyűhöz?
Bocsi a múltkori skoda+kalap+kesztyű miatt, de tényleg kiváncsi vagyok, hogy manapság mi a túrónak kell autóskesztyű.
A fűtés kb 5 perc múlva meleget lehel a kezedre a kormány meg nem csúszik.
Előzmény: walcon (24)
walcon Creative Commons License 2003.02.24 0 0 24
LanciasEmber !

Köszi a lelkiismeretes kutatómunkáért !!! ;)

LanciasEmber Creative Commons License 2003.02.24 0 0 23
Walcon

Rendkívüli módon zavart hogy az általam adott pontatlan információ alapján nem jártál sikerrel. :-(( (és a többi fázóskezü :-)) elött is égtem ez miatt.)

Tehát:

Az a bizonyos kesztyübolt a (valóban VII. ker.) Madách térNÉL, szemben a Károly (ez már V. ker. - volt Tanács) körút 30. szám alatt található. Az egyszintes köépület üzletsoron (amit lassan bontanának, de mégse). A Munkaügyi iroda, és az Azur között.

"Budagant kesztyü öv táska" bóóttt. (olyan régi KTSZ kinézetü üzlet.) Haccáz pár kesztyü van kitéve. Az autós készletük /pill. nemtom milyen? Nyitvatrtás, H-P: 11-18 (a szombatra nem emléxem)
Árak: 2800- tól az égig. Elötte parkolni tilos. Tehát gyalog.

Ja... sajnos, márc. 11-ig betegség miatt zárva.

Az infó tutti. Ugyanis tegnap megnéztem. Remélem ez már segít?

Egyébbként Yó a kesztyüjük. Teszteltem Tegnap is.

Előzmény: walcon (22)
walcon Creative Commons License 2003.02.23 0 0 22
OK ! DE HOL LEHET KAPNI ??? (egyébként láttam már újjatlant is !!!)
pmgabi Creative Commons License 2003.02.23 0 0 21
Ujatlan szerintem nem autós. Szerintem az biciklis, de láttam már gyúrmásat - bodribildingezőset.
Az igazi autós a kézfején, ujjperceinél van kivágva.
Láttam egy osztrák renccámú carisma vezetőjén, aszitem letépem róla ojjjan embertelen jól nézett ki a kesztyű rajta...
Előzmény: walcon (20)
walcon Creative Commons License 2003.02.21 0 0 20
Megnéztem a Wesselényi úton ezt a boltot. Sajna már végleg bezárt. Sok bőrdíszműves boltban érdeklődtem, de 1 kivételével sehol sem volt. A Madách téren meg még bőrdíszművest se láttam.
Ahol majdnem sikerrel jártam az az Astorián van (a sarkon).
Össz-vissz 2 pár volt : 1 bordó és egy sötét drapp. Asszem ez utóbbi hasított bőr volt.
Nekem egyik se tetszett...Ezek után persze még vevő vagyok ilyenre, ha van még valahol (?)...
Nemtom esetleg újjatlanban létezik ???
pmgabi Creative Commons License 2003.02.21 0 0 19
Az egyik kis utcában lehet kapni 5kHUF-ért a 7.ker.-ben a körútról assszem a Wesselényi utcában bal oldalon wan kis luk öreg nénikkel teli...
Ha jó nagyot (nem egészen üvöltwe) köszönsz és udvarias vagy eszméletlen kedvesek lesznek (tapasztalat, de lehet, h. wéletlen)...
Bőr korrekt kesztyű de én hasított werziót keresek.
pmgabi Creative Commons License 2003.02.21 0 0 18
Roger Moore? Bond? James Bond?
Nem?
Hogy mejjjik nem tom de tutko, h. kesztyűben wezetett...
Részwétem....:)))
Előzmény: Törölt nick (16)
walcon Creative Commons License 2003.02.21 0 0 17
Szasz !

Köszi a tipped ! De sajna én nem ismerek Madách teret az V. kerületben. Amire gondolsz az nem a VII. ker.-ben van ???
Köszi

Előzmény: LanciasEmber (11)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.20 0 0 16
Én még egy filmet láttam, amiben van kesztyű: A Szállító (Transporter) benne a csávó öltönyben, kesztyűben halálos nyugalommal tereli keresztben-kasul a BMW 735i-t :))
Előzmény: LanciasEmber (9)
Pityubácsi Creative Commons License 2003.02.20 0 0 15
Köszi :-)))
Előzmény: walcon (14)
walcon Creative Commons License 2003.02.20 0 0 14
Pityubácsi !

A farmotoros Skoda túlzás. Nekem nem kell olyan jó járgány...
A sapkát meg majd neked adom !

Pavel Creative Commons License 2003.02.17 0 0 13
walcon, majd szánolj be az eredményről légyszives, engem is érdekelne.
Előzmény: LanciasEmber (11)
Pityubácsi Creative Commons License 2003.02.17 0 0 12
A kesztyű mellé be kéne szerezni egy kalapot, meg egy farmotoros skodát is :-))))
LanciasEmber Creative Commons License 2003.02.17 0 0 11
walcon

Szóval, a Madách téren (V.ker.) van az a földszintes üzletsor. Ott van egy börös táskás kesztyüs. Ott kéne kísérletet tenni.

Előzmény: walcon (10)
walcon Creative Commons License 2003.02.16 0 0 10
Igaz, tényleg Ő szerepel benne... :)
bocsika
Előzmény: LanciasEmber (9)
LanciasEmber Creative Commons License 2003.02.16 0 0 9
Walcon

Mindjárt gondoltam, mit szeretnél, van is ilyen. Ez stílus, nem ralli. (pardon ...rallye) Mi tudjuk. Azonkívül hasznos, mert nem fagy le az úrvezetö keze télen, és nem csúszik a kéz a kormányon. Uccai kesztyü nemjó. Versenykesztyü ronda.

Édesapámtól kaptam egy pár ilyen lukacsost, két éve. A XIVik kerületet nem igérem, de a cím Bp-i lesz.

Amúgy az "As good as it gets" Lesz ez még íg se. c filmben Jack Nicholson a föszereplö. Hackman benne sincs.

Előzmény: walcon (8)
walcon Creative Commons License 2003.02.16 0 0 8
Hi All !

Köszi a segítőkészséget, de sajna nem ilyen kesztyűkre gondoltam. Ezek kimondottan Rally kesztyűk vagy legalábbis olyasmi...
Én sima egyszerű bőr kesztyűre gondoltam ami hétköznapi vezetéshez lehet jó... (Ha valaki látta a "Lesz ez még ígyse" c. filmet, abban Gene Hackman hordott ilyet, amikor vezetett !)

Köszike

Törölt nick Creative Commons License 2003.02.16 0 0 7

http://www.momocorse.hu/momo
(itt is vannak kesztyűk :))
Pavel Creative Commons License 2003.02.16 0 0 6

(img src után kimaradt az =)

Előzmény: speedline (5)
speedline Creative Commons License 2003.02.16 0 0 5
Tudom ez nem a hogyan illeszünk be képet topic de van ott kesztyű :-)
speedline Creative Commons License 2003.02.16 0 0 4

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!