Keresés

Részletes keresés

lusuka Creative Commons License 2020.10.14 0 0 11

Érettségi tételek: https://erettsegitetelek.com/

könyvmoly Creative Commons License 2003.03.05 0 0 9
Hoztam neked egy linket(remélem beilleszteni is sikerül): Korridor - matek érettségi sorok. Ugyan nem kifejezetten estire járóknak, csak úgy általában, de megnézegetheted.
zsuff Creative Commons License 2003.02.12 0 0 8
"Főállásban" tanusz és így otthonró vagy a munkahelyed jóvoltából "FÓRUMOZÓL"
divatlila Creative Commons License 2003.02.12 0 0 7
Ugyan,nem voltál tolakodó.Ja,igen,nem válaszoltam...negyedszáz már elmúltam.
Előzmény: zsuff (6)
zsuff Creative Commons License 2003.02.12 0 0 6
Bocs, nem akartam tolakodó lenni!
A segítséget pedig köszönöm!
divatlila Creative Commons License 2003.02.12 0 0 5
Valamennyire sikerült,de oda nem volt elég,ahova jelentkeztem.De nem jelentett gondot,mert másik helyre felvettek.
Előzmény: zsuff (4)
zsuff Creative Commons License 2003.02.12 0 0 4
Azért a feltveli sikerült?
Tényleg ha meg szabad kérdezni, hány éves vagy?
Csak kiváncsiából kérdeztem az esti feladatsorokat, mert érdekelne, hogy abbó éppen mit tudnék megoldani.
divatlila Creative Commons License 2003.02.12 0 0 3
Nem,de olyan szintű volt,hogy amit kaptunk matekot,az semmire sem volt elég.Hárman felvételiztünk csupán matekból,és jártunk egy tanfolyamra mellette.És ugye mi hárman lógtunk ki a csoportból,nagyon el voltunk maradva a többiektől.Így nekem elég keménynek tűnt a központi...
Előzmény: zsuff (2)
zsuff Creative Commons License 2003.02.12 0 0 2
Egy szakközépiskolában fogok - ha minden jól meg - leérettségizni! Állítólag elég erős, és egy jó hírű iskola. Ennek ellenére már mindenki most parázik, ahogy én is!
Magántanárhoz folyamatosan 3 éve járok, amióta elkezdtem.
Te is levelezőn érettségiztél?
divatlila Creative Commons License 2003.02.12 0 0 1
Egyébként melyik suliba jelentkeztél?
Előzmény: zsuff (-)
divatlila Creative Commons License 2003.02.12 0 0 0
Szia!

Sajnos az átlag semmit nem jelent,mert ugye ahány suli,annyiféle szint.Nekem is gondot okozott anno a matek írásbeli,de ezt tudtam előre...a legjobb,ha keres az ember valami magántanárt vagy felvételire felkészítő tanfolyamot.Ezeken célirányosan megkapod a szükséges feladatsorokat.Mert ha mondjuk a nappalis írásbeliket meg tudod csinálni,a levelezőssel úgysem lesz gondod.

Előzmény: zsuff (-)
zsuff Creative Commons License 2003.02.12 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Idén érettségizem remélhetőleg megközelítve azt az átlagot, amit a munka mellett sikerült kifacsarnom magamból. Sokak szerint aggódásra nincs okom (4,46-os átlag), de ettől függetlenül azt hiszem, hogy természetes az, hogy FÉLEK!
Hiába néztem meg a neten az eddig matek írásbeli feladatokat, szerencse dolga, hogy most idén mit adnak. Ezzel az átlaggal volt olyan feladatsor, amit könnyűszerrel megoldottam, viszont akadt olyan is amihez hozzá sem tudtam nyúlni!
Ha valaki esetlen tudja, hogy hol található meg az ESTI-LEVELEZŐ érettségi feladatsorok (elmúl évek matek érettségi feladatsorai)akkor az legyen kedves és segítsen! Szerintem nem csak én küzdök ezzel a problémával.
Köszönöm előre is mindenkinek!
(Egy majdnem 30 éves "véd diák")

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!