Keresés

Részletes keresés

fika2 Creative Commons License 2003.07.31 0 0 314
Boldog névnapot Oszkár!
Zsanett egy barom.
Előzmény: Kontár Oszkár (309)
timcsili Creative Commons License 2003.07.31 0 0 313
legalább a takarítás meg lesz oldva.
Előzmény: Kontár Oszkár (309)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.31 0 0 311
Csinálják csak, egyszer valami jóérzésű majd felgyújtja az össze ilyen szennylap szerkesztőségét.
Előzmény: Törölt nick (310)
Kontár Oszkár Creative Commons License 2003.07.31 0 0 309
Rossz hírem van! :(

Zsanett is harcba száll a Nagy Ő-ért?

Volt már szerelmes nő a BB-házban, aztán hallottunk róla, mint Hajdú Péter barátnője, de újra feltűnhet a képernyőn a gellénházi csábító.
2003.07.31 11:46

Többezer jelentkező szállt ringbe, hogy bekerülhessen az a huszonöt nő közé, akik végül adásról adásra megküzdhetnek a továbbra is ismeretlen Nagy Ő kegyiért. A kiválasztottak között azonban Radnai Péter szerint olyan is fel fog tűnni, akit már valahonnan máshonnan ismerhetnek a nézők. Sőt, azt sem tartja kizártnak a producer, hogy maga a csatorna fogja felajánlani közismerten facér hölgynek a lehetőséget: harcoljon a Nagy Ő-ért.

Neveket azonban még a Blikk kérésére sem árult el Radnai, és a lap azon értesüléseit is cáfolta, hogy a nevek között Horváth Zsanett szerepel. Pedig a lány most tényleg egyedül van, a BB-házból kijőve a tipikus "két szék közül a földre" helyzet állt elő, előbb Szabolcs ábrándult ki a lányból, majd Laci is megunta a felszarvazott szerepet. Zsanettnek futó románca volt a NÉVshowR-os Hajdú Péterrel, de ez is befuccsolt. A Nagy Ő műsorral kapcsolatban felröppent hírekről viszont Zsanett a Blikknek hivatalból nem nyilatkozott.

ma.hu

Előzmény: blues12 (308)
blues12 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 308
Végre egy jó hír!
Előzmény: Törölt nick (307)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.25 0 0 307
nem, és kikopott a hírekből is
Előzmény: Friderikusz Calligarisz (306)
Friderikusz Calligarisz Creative Commons License 2003.07.21 0 0 306
Na mi újság ezzel a fapinával? Ír még?
zsolti_77 Creative Commons License 2003.07.01 0 0 304
Ettől már csak az lesz a szörnyűbb, ha kitalálja valamelyik idióta, hogy szólólemezt készítenek vele. Manapság nagyon népszerű ez a valóságshowk szereplői között (Oki, Majka, Ági, Anikó meg a fszom tudja még ki).
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.29 0 0 303
Nem merek venni Színes Mai Lapot. Ír még oda?
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.26 0 0 302
csak a testét
Előzmény: Törölt nick (301)
David Hasslehoff Creative Commons License 2003.06.25 0 0 300
Zsanetth igazi belevaló maca. Ne fikázzátok már annyit! Teljesen ráizgultam a Playboy-ban.
fika2 Creative Commons License 2003.06.22 0 0 299
Lerágott csont már az a lotyó!
Előzmény: Orgia007 (298)
Orgia007 Creative Commons License 2003.06.22 0 0 298
Szégyen ez a Zsanett!
sulyok pisti zalábú Creative Commons License 2003.06.10 0 0 297
Aztat énse nagyon értem mér köll fikázni á zsánettot. Én ismerem számíjásen és emondhtom hogy nagyon kádves termtís. Nekemmá többször is megmaszírozta a furunkulusos hátamat a rotációskapával. De azmá majnem eksztázis vót, amikor aztat monta hogy leszívná a méretes hímtagom szives örömest. Csak akkor éppen nem vót nálam domesztosz amivel bekenhette vóna. Őtet ez izgassa föl szekszuálisan.

zsanett ha hallasz ángemet: váttem domesztoszt. Szóljon hát furuja...

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 296
Ez lyóóó :)))
Előzmény: Girhes_Katinka (294)
Herr Lajos von Kopoltyú Creative Commons License 2003.06.10 0 0 295
Énszerintem aztat gondolom hogy igazad van ám neked!
Előzmény: Girhes_Katinka (294)
Girhes_Katinka Creative Commons License 2003.06.09 0 0 294
Fikázátok csak a zsanettet nyugottan. Mást ugysem tudtok. De ő akkor is szásszor okosabb nállatok. Egyetemre jár, jól nézki a férfiak meg vesznek érte (sőt a nők is ezt bevallom). Hát kell ennél több. Befutott sztár. Ti mikor lesztek azok? Segítek: soha.

Orgia007 Creative Commons License 2003.06.07 0 0 293
Én inkább az Esti Hirlapot olvasom.
1. Ingyenes
2. Nincs benne valóságsó
3. Szakács Béla is olvassa!
Előzmény: Törölt nick (292)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.07 0 0 292
Abszolút megértem. Amúgy is elég a 3 újságból egyet megvenni, hiszen mindegyikben ugyanaz van.
Előzmény: Orgia007 (291)
Orgia007 Creative Commons License 2003.06.07 0 0 291
Megutáltam a Színes Mai Lapot! ÖRÖKRE!!!!!
Előzmény: Törölt nick (290)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.07 0 0 290
Naja, ha ír akkor horváth néven. De úgy látszik mostanában nem történik semmi a BB1 szereplőivel, mert nem ír semmit.
Előzmény: Törölt nick (289)
OKÉ ZSOKÉ Creative Commons License 2003.05.30 0 0 288
Zsanett égeti magát rendesen. Ha nem tud baszélni, akkor minek megy élő műsorba szerepelni?
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.26 0 0 287
A fiúk éppen kint fociztak, amikor óriási meglepetés érte őket: H. Zsanett személyesen hajolt be a palánkon! A lelkes kurjongatás ellenére megmaradt a nyafogásnál, affektálva magyarázta a srácoknak, hogy a kosár az övék, de a kötelet kéri vissza. Szavaiból kiderült az is, hogy mindenki megkapja a magáét levélben. Mindezt olyan pózban közölte a kerítés tetejéből, hogy az még a nyuszis magazin fotógráfusának is sok lett volna, majd eltűnt a képből, méghozzá gyaníthatóan Gellénháza felé…
Persze a bentiek nem késlekedtek, dinamikus stílusban bontogatták a csomagot és a leveleket, amelyekben Zsanett a rövid újságírói pályája során szerzett írástudását és nyelvi készségét kamatoztatta. Ha érdekel titeket, hogy viccesen olvasta-e fel Linya a neki szóló levélkét és tudni akarjátok hogyan kapta meg Évi és Angi a magáét, klikkeljetek!
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.24 0 0 286
igen
Előzmény: Atlanta81 (284)
Orgia007 Creative Commons License 2003.05.24 0 0 285
Parasztzsanett!
Előzmény: Atlanta81 (284)
Atlanta81 Creative Commons License 2003.05.24 0 0 284
Az igaz,hogy ez a nőszemély hamarébb jött ki mint a többi? Állítólag elege lett,hogy Évi és Angéla bántotta.
Télikánikula Creative Commons License 2003.05.24 0 0 283
Mikor takarodik már ki a médiából ez a buta tyuk?
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.23 0 0 282
Zsanett Szilvit hozta például, aki nagyon helyesen nem csinál mást a kutyáival: egész nap nyalogatja őket. Mindezt persze a heves vita utáni, lesérülős monológjában hozta fel Itinek. A parázs vita ott kezdődött, hogy Zsanett a némiképp kapatos Évinek felrótta, hogy a kutyus nem elég biztonságos, mégpedig a hanyag tartás következtében.
Évi: „Miért, te foglalkozol az állataiddal? Három férfiből csináltál állatot!”
Zsanett: „Szomorú, hogy állatnak nevezel embereket!”
Évi: „Én nem nevezem állatnak őket!” Zsanett: Állatok a Házban!” A veszekedés nagyon gyorsan elmérgesedett. „Úgy fejbe rúgom, hogy belezavarodik!” mondta Évi Anginak, aki pillanatok alatt ott volt, hogy lecsókolja Éviről a feszültséget és éreztesse Zsanérral: ő is gyűlöli őt.
Zsani komolyan kikészülve Iti mellett maradt. Maga elé bámult, majd belekezdett a korrekciós szövegébe. Igyekezett helyre tenni a dolgokat, majd bevetette az abszolút fegyvert: „Pénzért nem lehet stílust kapni.”
Iti: „Mi?”
Zsanett: „Pénzért nem lehet stílust kapni!”
Aha.
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.22 0 0 281
Zsanettnak ismét sikerült felbosszantania Évit és Angélát. A lányok kapcsolata úgy tűnik továbbra sem rendeződött. Miután Zsófi elpanaszolta a két BB1-esnek, hogy Zsanett tehénnek nevezte őt, azok úgy döntöttek, bosszút állnak a lányon. Nem is akárhogy! Disznóürüléket tettek Zsanérunk ágyába. Lehet, hogy egy kicsit túllőttek a célon? Mindazonáltal nem vagyok benne biztos, hogy a meglepetés jól fog elsülni!

Mellékelten találtok egy videót, mely Évi-Popey beszélgetést tartalmaz. Ki más is lenne a téma, mint Zsanett!

Évi: „Valaki nagyon kilóg a csapatból. Sose jön oda hozzánk, semmi.
Popey: „Ez a Zsanett!”
Évi: „Aha!”
Popey: „Hát most tettél sz*rt az ágyába.
Évi: „De nem lesz lelkiismeret-furdalásom egyáltalán, mert tudom, hogy milyen az igazi énje. És ha ezt itt most kimutatná, akkor pláne nem lenne lelkiismeret-furdalásom.”

fika2 Creative Commons License 2003.05.21 0 0 280
A Színes Mai Lap nem veszi észre, hogy mindenki rajtuk röhög!?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!