Keresés

Részletes keresés

exlexman Creative Commons License 2003.02.13 0 0 8
Ugyes vagy:)
Előzmény: _DNS_ (7)
_DNS_ Creative Commons License 2003.02.12 0 0 7
Én megpróbálom letükrözni az internetet, és ha kész akkor eladom jó pénzért kilóra!

:)))

exlexman Creative Commons License 2003.02.12 0 0 6
...számtech dolgokat, fejlesztéseket!:) Szoftverek, adatátvéteitel, érdekes kis projectek:)
Előzmény: snejderfáni (4)
ona Creative Commons License 2003.02.12 0 0 5
Szerintem ezt a topicot nem kell annyira komolyan venni, hogy "lelúzerezzél" bárkit!
Előzmény: vaffanculo.hu (3)
snejderfáni Creative Commons License 2003.02.11 0 0 4
Te milyen projecteket működtetsz?
Előzmény: exlexman (-)
vaffanculo.hu Creative Commons License 2003.02.11 0 0 3
Ha lenne sok lóvém, de nem lenne ötletem, hogy mit csináljak, akkor csinálnék egy ilyen topicot és lenyúlnám a lúzerek jó ötleteit.
Előzmény: exlexman (-)
snejderfáni Creative Commons License 2003.02.11 0 0 2
Csatlakoznék! Most inkább munkával tudnám támogatni a dolgot, mint anyagilag...no de ezért kezdünk bele, nem?
snejderfáni
Előzmény: exlexman (-)
ona Creative Commons License 2003.02.11 0 0 1
Sziasztok, Én is szívesen csatlakoznék:))
Előzmény: exlexman (-)
stewes Creative Commons License 2003.02.11 0 0 0
J0!
exlexman Creative Commons License 2003.02.11 0 0 topiknyitó
Készitsünk egy sikeres vállakozást, ami kibirja a magyar piac viszontagságait! Olyat ami értékes embereknek, értékes ötletekhez ad hátteret! Ötletek? Magam részéről már működtetek néhány projectet, a piaci viszonyoknak megfelelően, olyko fent-olykor stagnál. Szerencsére lentebb még nem ment:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!