Keresés

Részletes keresés

jobbikos srác Creative Commons License 2003.07.21 0 0 30
Aktuális események:

2003. szeptember 14., vasárnap
Népszavazás, Észtország

2003. szeptember 20., szombat
Népszavazás, Lettország

Ez igen! Semmi Padödö koncert, Majka körút, Tornóczky féle roadshow???




Timna Creative Commons License 2003.07.21 0 0 29
inkább örüljünk, hogy abbahagyták ;))
Előzmény: jobbikos srác (27)
Bumburnyák Creative Commons License 2003.07.21 0 0 28
..előbb a munka..aztán a szórakozás...
:-))
Előzmény: jobbikos srác (27)
jobbikos srác Creative Commons License 2003.07.21 0 0 27
"Friss" hírek az EUKK honlapján:

"Több mint 400 ezer ember kelt át a március 15-i ünnepségsorozat legnépszerûbb látvá-nyosságán, az Európa Hídon"

vagy:


"2003.05.19.

Édua alkotásait mély bölcsesség, őszinte szomorúság, és -bármily furcsa- annyi életöröm jellemzi, hogy elviselhetőbbé teszik a világot, és megbocsátóbbá az embert. Nem véletlen, hogy ő nyerte meg az 'Az Unió és nő' címmel kiírt karikatúra-pályázatot. "

MEgszűnt az alapítvány?

Vagy azért a havi 3-4 kiló közpénz még csúszik közpénzből a mszop-szedesz ifjútagozatból beprotezsált semmittevő alkalmazottak számára. Ott is májusi a legutolsó utalás???


exlexman Creative Commons License 2003.02.13 0 0 26
Az ivet kitoltottem a WEB-en, a végén kérdés, hozzájárulok e az adataim kezeléséhez?

Na DE: Az hogy IGEN, vagy NEM, egy deka lehetőség se rá! Adatvédelmileg, ugy nulla ahogy kell, direkt válasz lehetőség, most vagy azt nyomod, jóóóó akkor elfogadom, vagy olyan hogy nem nincsen, ne kezeljétek az adataimat, olyan nincs! Azt meg, hogy miért pont 3 kérdést, nem kettőt, vagy ne 4 et jelölhessek meg nem igazán értem, bár Mátyás király, és Ludas Matyi után ez akár elfogadható is lehet:))

Előzmény: MoavePress (25)
MoavePress Creative Commons License 2003.02.13 0 0 25
Hmmm... Ezt részleteznéd? Márhogy az állam nem jogképes... Tartok tőle, hogy kevered, mert az Országgyűlés nem perelhető...
Előzmény: exlexman (23)
exlexman Creative Commons License 2003.02.13 0 0 24
Igaz, igaz! Meggyógyult a link:) Lehet online reagálni a dolgokra!:)
Előzmény: Ilja Iljics (21)
exlexman Creative Commons License 2003.02.13 0 0 23
Én, ugy gondolom egy olyan orszag, ahol az allam nem jogkepes, jogai vannak, kotelezettsegei nincsenek - alkotmanybirosagi hatarozat is van rola - hogyan akar europai unioba menni.

Én személy szerint, szerződést akarok kötni az állammal, ahol leirja mit vállal, mi hogyan fog történni, irja le, nekem ezért allampolgarnak mit kell tennem! Én betartom, remélem ő is! Erre biztosan visszahökölnének!

Ide azt a szerzödést mindenkinek, és már is bizonyitani lehet, mit baltáztak el! Ha átver, vállaljon terheket, fizessen!

exlexman Creative Commons License 2003.02.13 0 0 22
Úgy tűnik, sok helyre nem érkezett meg:(
Jóóóóhhhh propaganda!
Ilja Iljics Creative Commons License 2003.02.12 0 0 21
Ott van az. Ma kora délután töltöttem ki.
Előzmény: Törölt nick (17)
alphanumericus Creative Commons License 2003.02.12 0 0 20
Én se kaptam semmit! Engem ki akarnak hagyni az únióból!
carlos z. Creative Commons License 2003.02.12 0 0 19
"ilyen mentalitású embercsorda"

"bolha"

Okos.
Lehetnék a barátod???
cz.

Előzmény: exlexman (-)
exlexman Creative Commons License 2003.02.12 0 0 18
Na, én is pont eme érdekességekről beszéltem! Még sincsen aki kinyitná a száját, hogy helló, már megint átb...intottak bennünkjet sok közpénzért! Ennyit érünk!:(
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.11 0 0 17
En megkaptam a levelet (csaladonkent egy jon). Azt irja hogy ki lehet tolteni neten keresztul is. Tegnap probaltam a megadott linken, de kiirta hogy csak 10.-e utan lehet. Gondoltam ma megprobalom. Persze a link felszivodott, nem tudok hova bokni a kitolteshez...
JOBBOLDALI VESZÉLY Creative Commons License 2003.02.11 0 0 16
"1) Kaptam én is, ki is dobtam."
mostmár tudod hogy hova lesznek az erdők?
Előzmény: tne (4)
exlexman Creative Commons License 2003.02.11 0 0 15
Felnőtt emberekkel nem barkóbázni kell/kellene! Küldje, elolvassuk! Belefér a keretbe, legfeljebb máshonnan lopnak.:(
Előzmény: SzuAt (14)
SzuAt Creative Commons License 2003.02.11 0 0 14
Akkor nezd meg jol azt a levelet, nem nagy es olvasd el vegig.
A telefonszamot akkor kell megadnod, ha telefonos tajekoztatast varsz.
A cimet akkor, ha azt varod, hogy szemelyesen felkeressenek/bar ezt kotve hiszem, hogy kepesek lennenek/, vagy reszt akarsz venni amator EU propagatorkent a kampanyba.
Előzmény: exlexman (-)
exlexman Creative Commons License 2003.02.11 0 0 13
Ezek azok az időcsusztatások, amiről én is beszéltem! Lesz 10 évünk, hogy hogyan megyünk be, de az ajtót most "töretik be velünk" ebben a nagy tájékoztatásban! Uccu neki, 2 hónap alatt!:) Király!
Előzmény: Uránusz (12)
Uránusz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 12
Akkor én is rossz helyen lakhatom... én ugyanis a Főváros "bel"városinak számító VIII. kerületi részében élek.... ott sem kaptam/kaptunk még semmit....
Nos ezekután szinte már nem is érdekel az egész levelezési herce-meghurca, semmiféle adatot nem adok meg senkinek (kivéve a törvény által előirt személyeknek)engem NE NYILVÁNTARTSANAK, hanem TÁJÉKOZTASSANAK az adóforintjaimért..... bár naponta 2 kuka is megtelik a sok reklámcédulával, azt esetleg nem dobnánk ki azonnal ha valami EU-val kapcsolatos tájékoztatót küldenének mondjuk e levél helyett....
Előzmény: col.valentine (3)
exlexman Creative Commons License 2003.02.11 0 0 11
Ne mfikázós, csak olyan vélemény nyilvánitgatós:)
Előzmény: qncogi (10)
qncogi Creative Commons License 2003.02.10 0 0 10
Harminchárom fikázós topic nyílna, de ez 1 db. jó 5let.
Előzmény: stones (8)
andrej11 Creative Commons License 2003.02.10 0 0 9
Ez egy ritka gyenge kampány.
stones Creative Commons License 2003.02.10 0 0 8
a bigbróder-vallóvillákba be kellene zárni egy-2 EU szagértőtt április 12-ig, hogy a budta népre ragaggyon már valami úniós ismeret!
csa1 Creative Commons License 2003.02.10 0 0 7
Ez igen, meghajlok érveid előtt.
VAlóban az orbánbányák miatt van ez a csúszás.
Előzmény: myprint (1)
exlexman Creative Commons License 2003.02.10 0 0 6
Na ezen nagy olvasottság után, azt hiszem igaza van a kormánynak! Minek kellene 2 kiló anyagot kikuldenie, ha azokaz akiket kellen hogy érdekeljen, meg se mozdit a dolog! OKE, most már értem! Ahol érdektelenség van, oda nem kell anyagot küldeni, majd döntünk a jó nép fölött, akik majd utánna ébrednek, és utánna kezdenek el köpködni! Érdekes!:)
exlexman Creative Commons License 2003.02.09 0 0 5
Az a legkevesebb ha azt mondják, magyar ne lopj! Sajnos nem csak lopni járnak oda magyarok. Van ott néhány rabló időnként, aztán pedofil politikus akiről "csak" a magyar sajtó nem irta le, hogy mit is csinált Ausztriában. Aztán persze beszélhetnék a ki hova menekülről, mert ugyebár nem a franciák menekülnek hozzánk:) Aztán abba is bele kellene gondolni, ki akar magának olyan új rokont, akinek nem sok mindene van, és hol ezzel, hol azzal segiteni kell, hogy életben maradjon! Szóval, azt gondolom, vannak azért olyan kérdőjelek, amiről nem beszélnek egyesek!

Miért érdekem nekem, hogy csatlakozzunk az EU-hoz? Mi az érdeke a hatalmon lévő rétegnek? Kapnak extra üzleti lehetőséget a cégeik, azok barátaik, és azok rokonai?

Azt azért aligha hiszem, hogy csak úgy, legyünk barátok, keblemre kisország, adunk mi mindent, gyertek! Ez olyan, valóságtalan:(

Hiszek inkább annak, hogy kifogyóban a vásárló piac, igy még intenzivebben lehet az ujabb tagokra a vásárló erő -ezáltal a nyugati piac termelésének fenttartására hátteret biztositani törekednek a nyugatiak - támogatásokkal kimagyarázva eme lépéseket. Azt persze magam is kiváncsian várom, miért csak 2 hónappal a szavazás előtt lettünk MI polgárok fontosak?

Talán, hogy ne lehessen tüntetéseket szervezni, ellenérzést kelteni és megérteni a dolgokat?
Talán mert azok akiknek szavazni kell, pártköppenyben könnyebben tudnak majd eredményesen szavazni?

Nem barkóbázni kellene, hanem konkrét tényeket küldeni a kedves Magyar pogároknak!

Pontos, mi hogyan, mi fog történni, mit eredményez, mennyibe kerül. Egy olyan infó halmaz, amiből mi magunk eldönthetjük, már akit érdekel, mit gondoljunk erről az egészről.

Ez ugyan is nem egy sima határátkelés, ahol legfeljebb vissza fordulunk, hanem egy ország sorsát meghatározó kérdés! Lehet, hogy máe eldöntötték helyettünk a dolgokat, de legalább adják meg a lehetőséget azoknak, akik csak megnéznék, még is mi és miért történik, mert ezt nevezik jobb helyeken DEMOKRACIA-nak!

Ha tévedtem, bocsánat:)

tne Creative Commons License 2003.02.08 0 0 4
1) Kaptam én is, ki is dobtam.
2) Nem esik jól a "csórda". Sértő.
3) Nem esik jól a magyar, NEM lopj ! NEM lopok. Sért.
col.valentine Creative Commons License 2003.02.08 0 0 3
Én még mindig nem kaptam semmit de mások se a környéken.Rossz helyen lakhatom...(Dabas)


Nem értem,nem értem...

Előzmény: exlexman (-)
exlexman Creative Commons License 2003.02.08 0 0 2
A baj nem az adatgyüjtés, mert az csak a jéghegy csúcsa. A határidő eme "játékhoz" április 12. Most ugye február majdnem 12-van! Cirka 2 hónap alatt a kedves honpolgár küldje vissza azt a marha kérdőivet, majd küldenek neki cirka február második fele, március közepe között -mert hát 10 millió embernek meg kell fogni a kérdőivét még elektronikus eszközzel is. Ez kb. 2 millió x min. 5 perc! Miért? Mert azt a fránya boritékot, nem nyitja ki a számitógép magától és a begyüjtött dokumentumot is valakinek bele kell gyürni a feldolgozó egység "arcába", aztán meg kiszedni és elhelyezni egy gyüjtő egységbe!

Számoljunk egy kicsit: 10 millió perc! Ez ugyebár 167ezer óra!
ez ugyebár 8 órai munkával 21.ezer munka nap! Talán két műszakban csinálják majd ez akkor is 10,5.ezer nap! Ez tehát 58 év feldolgozás, lenne de igy "akár" 29 év alatt is végezhetünk! Adjunk bele egy kis létszámot! Egy ember egy nap alatt 5 perc felhasználással, 30 perc pihenővel, cirka 100 darabot tud lekezelni, ha egyedül csinálja a kibont, feltesz, leolvas, kivesz, elteszi folyamatot. Na osztottam, szoroztam, és a következő adatok kerültek elő: 2x400 ember 2 műszakban, napi 2x8 órában, 25 nap alatt le tudja ezt az adat mennyiséget kezelni! Ez a feldolgozást mennyiségét is figyelembe véve kb. 100-as nagyságrendű infrastruktúrát - darabja millió forint nagyságrendű - egy irtózatos méretű objektumot, valami irdatlan energia betáplálást igényel. Nem beszélve arról, hogy ugyebár elektronikus feldolgozásnál, ha a kézirás nem azonositható számkarakterrel van megáldva, ez ismét lassitja a dolgokat. Megint csak egy újabb porject amit vagy szándékosan, vagy gondatlanul de beetettek "nagyjainkkal". Arról nem beszélnék, hogy bár szakaszos a feldolgozás és a kiküldés is, de cirka 45 nap telik el attól, hogy valaki levelet kap és válasz érkezik. Ez ugyebár március közepe lesz, alig 25 nappal előtte annak, amiről szavazni kellene! Tudom, nem mindenkit érdekel a dolog, de hátha még is. Ezt érdemeljük? Mit csinláunk azzal, akit érdekelne a dolog, meg is nézné a TV-ben, de hát azt ugye nem adják ott ahol és azoknak ahol kellene. Akkor amikor az ország vezetői időt húznak egyes állitólagosan fontos döntésnél, hetek, sőtt hónapok telnek el tétlenségnek látszó idő mennyiségekkel, addig ...

..ahhh. Olyan kérdésben, amiben a tájékoztatást nem illik megadni mert tenni lehetne saját magunk érdekében, azok akiknek a dolga lenne az éredekeinket képviselni, nem tesznek értünk semmit!

Azt látom, már megint rútul rászednek bennünket, és a számlát, majd kifizetik a bezsebelt adó milliárdokból, mert Magyarország demokratikus jogállam!

myprint Creative Commons License 2003.02.08 0 0 1
Én 0 levelet kaptam a polgári kormány 4 éve alatt az EU csatlakozás lehetséges hátrányairól.
Pedig ők mán lezártak 2001 decemberére 24 szakaszt a 28-ból.
Gondolom tisztában voltak a hátrányokkal addig is csak valamiért, nem tartották fontosnak közölni velem/velünk.
Vajh kitudja miért?

Előzmény: exlexman (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!