Keresés

Részletes keresés

Andy365 Creative Commons License 2020.09.11 0 0 48

Sziasztok!
Tippmix fogadásokhoz adunk tippeket, minden nap: Tippmix Tippek! D ha kérdés van azokra is válaszolunk üzenetben:D
remélem tudunk majd segíteni:D
Sok szerencsét

Csokas34 Creative Commons License 2019.05.23 0 0 47
Lengyi2009 Creative Commons License 2017.10.30 0 0 46

https://goo.gl/hi3VsC

Tippmix tippek!

kepzelet68 Creative Commons License 2016.11.27 0 0 45

Sziasztok!mai tippek ha valaki gondolja tegye meg.hradeckokralove-sparta praha v. Genova-juventus v schalke-darmstadt h.cszka szofia-vereja h.hertha bsc-mainz h.roma-pescara h.osasuna-atl.madrid v.realsociedad-barcelona v.én kötésben tettem.7/8 a tét az annyi amennyit a pénztárca bir

Magada Creative Commons License 2009.01.08 0 0 44
Üdv!

XXL írtad, hogy van egy oldalad ezen a címen: http://alattyani.fw.hu/

nah megvan felmentem és vágom nagyjából az egészet, csak a csoportbontásos dolgot nem értem.

El tudnád nekem magyarázni valahogy itt vagy e-mail-ben?

a címem: morf13kukacgmail.com

Előre is köszi!

Üdv!
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.01 0 0 42
nem jó úgy játszani.....
XXL_ Creative Commons License 2003.03.27 0 0 41
Még mindig nincs semmi
Előzmény: Roudi (40)
Roudi Creative Commons License 2003.03.12 0 0 40
Nem ártana az oldalt frissíteni, esetleg ehhez a fórumhoz hozzászólni...
KANdur Creative Commons License 2003.03.06 0 0 39
Ezt se hagyjuk meghalni!! Hajrá tippmix!!!
Roudi Creative Commons License 2003.02.28 0 0 38
Nézz be a tippmix topicba, írtam három spanyol meccset. nem sok, de a semminél több. Ha van tipped írd be te is
Előzmény: KANdur (37)
KANdur Creative Commons License 2003.02.28 0 0 37
Szia Roudi!
Köszi, én is igy próbálom, de nem és nem. Mint irtam korábban bejött maga a freeweb kezdőoldala, de mostmár az is csak akkor, ha a freeweb.hu-t írom be. Egy link bizony nagy segítség lenne!
Mindenesetre sok szerencsét a hétvégére:Kandúr.
Roudi Creative Commons License 2003.02.28 0 0 36
http://alattyani.freeweb.hu

Kijelöl, másol, beilleszt... elvileg működnie kell (bocs, de nemtom hogyan kell linket beszúrni)

Előzmény: KANdur (34)
XXL_ Creative Commons License 2003.02.26 0 0 35
Rosszul vagy beállítva, eddig mindenkinek bejött, csak lassan töltődik!
Előzmény: KANdur (34)
KANdur Creative Commons License 2003.02.26 0 0 34
Helló XXL! Mostmár tudom, miért nem értem el az oldalad. Ha beirtam a címedet, nekem a freeweb.hu oldal jött be. Itt viszont nem találhattam a variációkat. Most viszont a címed beírása után már az sem jön be. Segíts:Kandur.
XXL_ Creative Commons License 2003.02.25 0 0 33
Hali!

Az első oszlopban általában a várható hozam, a másodikban a hozam eléréséhez szükséges minimális odds a fixek szorzata nélkül, a harmadikban minimális odds a fixek szorzatával együtt, a negyedikben a fixek nagysága szerepel! Minket csak a minimum oddsos oszlopok érdekelnek!

Pl:

3x hozamot akarsz elérni a három 1,25-ös fix beszúrásával, és pl 3 hibátlan szelvénnyel!
Megnézed azt a táblázatot, ahol a 3 hibátlan szelvény szerepel!
Abban a táblázatban megkeresed a 3x hozamot, megkeresed a 3x hozamhoz tartozó 1,25-ös fixértéket, az 1,25 előtti cella mutatja meg azt, hogy minimum mekkoraodsokkal kell játszanod a variációt, ahoz, hogy a 3x hozamot elérd!

Remélem segíteni tudtam, ha nem, írj az itteni mailemre!

Üdv: XXL_

Előzmény: spl (32)
spl Creative Commons License 2003.02.25 0 0 32
Sziasztok!

Segitene valaki egy példával, hogy hogy kell értelmezni ezeket a variácós táblázatokat az alattyanyin?

Előre is köszönöm!

BUKMÉKER Creative Commons License 2003.02.24 0 0 31
Hali!

Kösz szépen a küldött variációt! Szerencsére sikerült nyernem vele! Becsúszott 3-4 hiba mégis nyertem 5000 Ft-ra 13000-et! Jó a variáció csak lassú a kitöltése!

Mégegyszer kösz!

Üdv:
BUKMÉKER

Előzmény: XXL_ (30)
XXL_ Creative Commons License 2003.02.24 0 0 30
Az oldal variációk menüpontja alatt található jelenleg 3 variáció (holnap bővül még három variációval)
Előzmény: KANdur (29)
KANdur Creative Commons License 2003.02.24 0 0 29
Sziasztok. Biztosan velem van a gond, kérem segítsetek. Az alattyani.fw.hu beírása után bejön egy oldal, és itt hol találom a kulcsokat, merre menjek tovább? A segítséget köszike:Kandur.
viktor- Creative Commons License 2003.02.22 0 0 28
Köszi, már nézegettem az oldaladat.
Előzmény: XXL_ (27)
XXL_ Creative Commons License 2003.02.22 0 0 27
alattyani.fw.hu

Ezen az oldalon van fent pár variáció magyarázattal, táblázatokkal együtt!

Előzmény: viktor- (26)
viktor- Creative Commons License 2003.02.22 0 0 26
Leírhatnád a leggyakrabban alkalmazott variációdat. Én általában szimpla 4/2-es illetve 4/3-as kombit szoktam játszani. Mióta a neten fogadok (októbertől), bőven pluszban vagyok. Próbálkozom csoportbontásos variációkkal is, mostanában egy 9 eseményest próbálgatok. 3 hármas csoportra osztom a kilenc meccset. Eddig nyereményt még nem hozott ez a fogadási mód, igaz nem is buktam vele. Körülbelül a pénzemnél vagyok. A legszívesebben kézilabdára és kosárra fogadok (nem NBA-re). Kéziből a német bajnokság szerintem nagyon jól fogadható, igaz hátránya, hogy sokszor nagyon kicsik az oddsok. Kosárban fogadási szempontból leginkább az olaszt kedvelem, bár a német sem rossz, de azzal kicsit már óvatosabb vagyok. Fociban azokra a csapatokra teszek, amelyek általában hozzák magukat. (Egy Real ilyen szempontból teljesen kizárt, mert az oddsai, illetve a nyert meccseinek az aránya nagyon rossz meglátásom szerint. Akkor már inkább minden hétvégén megteszem a Celtic-Rangers párost, ez a két csapat legalább nagyrészt hozza a meccseit, bár kétségtelenül nagyon alacsonyak az oddsaik.) Egyébként az ideális játékot keresem a pénzem kétszerezéséhez, mert arra már régen rájöttem, hogy nagy szorzókkal operálni finoman szólva sem kifizetődő hosszabb távon. Nekem ez a tapasztalatom. Egyébként kizárólag végeredményre teszek, az egyéb fogadási módok nekem eddig egyáltalán nem jöttek be, szinte mindig buktam velük. Az under/over fogadásokat kifejezetten kerülöm, mert hosszabb távon minimális nyereménnyel kecsegtetnek szerintem, bár nyilván vannak olyanok, akiknek éppen ezek a dolgok fekszenek inkább.
Előzmény: XXL_ (25)
XXL_ Creative Commons License 2003.02.21 0 0 25
Mi a helyzet? Sehol senki?

Tegnap a kedvenc variációmat elvitt a Lazo és az Ottawa

A bannert Jocikának köszönhetjük!

Előzmény: XXL_ (24)
XXL_ Creative Commons License 2003.02.20 0 0 24
levettem az oldalról a jelszót
Előzmény: Roudi (23)
Roudi Creative Commons License 2003.02.20 0 0 23
mél ment, jelszó még nem jött...
Előzmény: XXL_ (20)
KANdur Creative Commons License 2003.02.19 0 0 22
Légyszives ide is tedd fel a kedvenc variációidat, köszi
Előzmény: XXL_ (19)
KANdur Creative Commons License 2003.02.18 0 0 21
helló xxl. Küldtem mail-t az itteni címedre, remélem megkaptad. Várom válaszod.köszi:kandúr
XXL_ Creative Commons License 2003.02.17 0 0 20
Az oldal átalakult!

Regisztrációhoz küld egy mélt!

Előzmény: XXL_ (19)
XXL_ Creative Commons License 2003.02.16 0 0 19
Elég jól sikerült a hét!
Annak ellenére, hogy a Roma, és a Leverkusen megszivatott, így is lett 9ből 4 hibátlan szelvényem. 1800 Ft össztétre 7455 Ft-ot nyertem.
Látjátok ezért szeretem a variációkat!
Előzmény: XXL_ (18)
XXL_ Creative Commons License 2003.02.14 0 0 18
Én is a hétvégére tartalékolok, feladom a kedvenc csoportbontásos variációmat (6 meccs 9 szelvényen). Lekapom az smswebet az oldalról, hogy mindenki hozzáférhessen a variációkhoz, de csak az tudja majd megnyitni, aki kér jelszót a megnyitáshoz (e-mail)
Előzmény: Roudi (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!