Keresés

Részletes keresés

ritique Creative Commons License 2016.12.10 0 0 38474

Sziasztok!

 

Bár látom, nagyon meg van halva a topik, azért hátha... :)

Ugyanaz a kérdésem, ami két éve volt, társas, amivel a lányaim (5 és 8 évesek) tudnak együtt játszani.

Másik a 8 évesnek tudtok ajánlani olyan könyvet, amit el is olvas? Valami ami meghozza a kedvét az olvasáshoz.

 

Köszi

Klári12 Creative Commons License 2015.11.17 0 0 38473

Ritique! Ismeritek a Double-t? Nincs benne dobókocka :)

jniki82 Creative Commons License 2015.10.11 0 0 38472

Siaztok!

 

Segitséget szeretnék kérni.Dr Tokodi István gyermek gasztroenterolgus magánrendelését keresem!Valaki tudna segíteni!Fontos lenne köszi!

minna.borina Creative Commons License 2015.09.29 0 0 38471

Sziasztok!
Szeretnélek megkérni Titeket, hogy az alábbi kérdőív kitöltésével segítsétek szakdolgozati kutatásomat! :)
Előre is köszönöm! :)

https://docs.google.com/forms/d/1YVlo6AsaANn44Ul8D10PPgtCcBbZTCjSLwyvChmt_xc/viewform

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.08 0 0 38470

Csajok egy igazi topiktali Fehérváron??????

 

Axióma Creative Commons License 2014.12.11 0 0 38469

A harom eves miatt gyakorlatilag a tarsasok alapja, a dobokocka eredeti formajaban nem nyero. A nem dobokockasok nagy resze meg mar me'g inkabb gondolkodos.

Egy kisvakondos, evszakokkal is megspekelt, gyakorlatilag "ki nevet a vegen" tarsasjatek jut eszembe, ami talan jo lehet, abban volt olyan dobokocka, amin abrak voltak, es az uton a legkozelebbi olyan abrara kellett lepni. Megtalaltam, ez volt az: http://www.regiojatek.hu/termek-37294-dino_kisvakond_kertje_tarsasjatek.html

Ha nem klasszikus tarsas lehet csak, akkor meg ecceruen Twister, legfeljebb kell valami kedvezmeny a feladatban (pl. csak a szin szamit, a kez/lab/bal/jobb nem) a kicsinek a meretei miatt.

Nagyon esetleg, mert nem remlik hogy lattam volna olyan valtozatot bar nem is erdekelt, valami gyerekorientaltabb Dixit! csomag.

 

Előzmény: ritique (38468)
ritique Creative Commons License 2014.12.11 0 0 38468

Sziasztok!

 

Tudtok ajánlani olyan társast amivel a három éves és a hat éves is tud játszani (meg esetleg még mi felnőttek is)? Karácsonyra vennék, de nincs nagyon tapasztalatom.

 

Köszi

 

Rita

Vilagi11111 Creative Commons License 2013.08.28 0 0 38467

Sziasztok!

Én is csak véletlen folytán néztem be gyakorlatilag tavasz óta előszőr. :-)))

 

Velünk semmi extra sincs. :-)

Bogi 10 éves lesz 2 hét múlva. Szintén kitűnő volt (koppkoppkopp) :-)

Munkácsyba jár, most lesz 4.-es.

Most hagyja abba a Fitkid-et 4 év után es atlétizálni szeretne. Ez a terv. Szóval, ha van vkinek az ARAK-ról véleménye, tapasztalata, ossza meg velem.

Őszintén szólva egyik szemem sír, másik nevet, hogy vége van a nyári szünetnek. Nekünk elég macerás ezt a cc 3 hónapot megoldani, mivel unokatesók picik és messze laknak, nagymamák meg már nem jelentenek megfelelő társaságot egy 10 évesnek. Szóval marad a tábor, meg a csere-bere :-)

neszike Creative Commons License 2013.08.21 0 0 38466

neszike Creative Commons License 2013.08.21 0 0 38465

Sziasztok! :-) Örülök, hogy újra éledni látszik a topic! Bár azért jó néhányótokkal kapcsolatban maradtunk akár FB-on akár személyesen :-) Nálunk is nőnek a gyerekek mint a gomba. Patti 10.5 éves kitünő tanuló igazi nőci már, Laura 8.5 éves Ő most volt elsős szépen vette az akadályokat voltak nehézségek is, de alapvetően a szöveges értékelésből ami kivehető, hogy jó tanuló. Zsombi igazi fiú 4.5 éves mindene a szerszám és a szerelés, nagyon érdekli minden amivel babrálni lehet. A lányok énekelnek egy amatőr musical együttesben melynek a következő fellépése Aug. 30-án lesz Kisfaludon a közösségi házban 18:00-kor a belépés ingyenes akit érdekel szeretettel várjuk! :-) Hamar elröpült ez a nyár lassan törhetem a fejem az iskolán....Remélem sokan írtok és újra éled a kis közösség! puszi Nektek :-)

Lovi0312 Creative Commons License 2013.08.04 0 0 38464

Szia Mindenkinek, aki néha benéz. Én azért még nem töröltem a kedvencekből. Vissza-vissza nézek, és ma nem hiába. :) Örültem Neked nagyon Bébirépa! Szép emlékek jöttek vissza Nekem is.

 

Hát igen, mi nem öregszünk csak a gyerekek. Peti májusban múlt 9, harmadikba megy. Az első számjegyekkel ellátott bizonyítványa nagyon szép lett, minden jeles, testnevelés, sport kitűnő, a magatartáson kell javítanunk, az csak jó :), de én így is nagyon büszke vagyok rá. Emelett narancssárga öves karate bajnok, sorban hozza az aranyérmeket a versenyekről, múltkor bánatosan mondta: anya én nem is kapatam még soha ezüst érmet, pedig az is szép lehet. :)

 

Én is szívesen olvasnék mindenkiről újra! Írjatok!

 

Bébirépa2 Creative Commons License 2013.08.01 0 0 38463

Sziasztok! Hát igen, rég jártam errefelé...valójában nem volt kedvem. Valahogy úgy éreztem, kifújt bennem ez a dolog. Most benéztem és újult nosztalgiát éreztem a kis közösségünk iránt. Szerintem kár lenne mesterségesen meghalasztani ezt a kis kócerájt.

Kérdeztétek, mi van velem? Hát nevelgetem a most már három gyerkőcöt, Jakab mindjárt 11, Heléna 9 múlt, Marca meg holnap lesz kettő. Most mondjam azt, hogy kissé megöregedtünk? Azért se mondom.:-)

Jó lenne tudni, kivel mi van?

Ha esetleg erre mászkáltok, nem jelentkeznétek be szépen sorban, hogy újra felvegyük a fonalat? :-)

Pusza

Br

aprila Creative Commons License 2013.04.16 0 0 38462

Sziasztok!

 

Yorka, (ha jársz erre) nem voltatok márciusban a Damonában? Láttam két kislányt, akiket úgy hívtak mint a lányaid (a gyerek viziversenyen is rész vettek, Borkától tudom a nevüket), és ránézésre nagyon hasonlíottak a lányaidra:) Téged nem láttalak, vagy nem ismertelek meg:( Nem találkoztunk 5-6 éve, vagy több?

neszike Creative Commons License 2013.03.02 0 0 38461

Sajna a körzeti védőnőt nem lehet lecserélni, de ha egyre gondolunk akkor Nekem sem éppen szimpi elég szét szórt és talán Én világosítom fel Őt dolgokról mint sem fordítva. Nem beszélve róla, hogy folyamatosan kever a hugommal és az Ő gyerekeivel.....

Előzmény: Vezo228 (38460)
Vezo228 Creative Commons License 2013.02.15 0 0 38460

Sziasztok!

 

Ha a feleségem nem igazán elégedett a "körzeti" védőnő tanácsaival, akkor hogyan lehet váltani? Megbántani nem szeretnénk, de az sem jó, hogy minden tanácsa után kiderül, hogy nem jól tudja, vagy nem pontosan úgy van, ahogy. Pedig pont ezért lenne jó, hgy egyáltalán.

minden segítséget megköszönök!

 

 

aprila Creative Commons License 2013.02.12 0 0 38459

lehe=lehet

Előzmény: aprila (38458)
aprila Creative Commons License 2013.02.12 0 0 38458

VAJON MI LEHE A TOPIC GAZDÁVAL????

 

Tud valaki valamit????

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.12 0 0 38457

az éltetésért mi tudnánk tenni, de már nem jár ide senki :(

 

:)

Előzmény: aprila (38456)
aprila Creative Commons License 2013.02.06 0 0 38456

ISTEN ÉLTESSE A 10 ÉVES TOPICOT!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 38455

sziasztok

 

árnyékliliomot keresek! van valakinek felesleges? más növényt adnék érte!

publikus vagyok, köszi

aprila Creative Commons License 2013.01.01 0 0 38454

Egészségben, szeretetben gazdag boldog új évet kívánok!!!

aprila Creative Commons License 2012.12.25 0 0 38453

Áldott karácsonyt kívánunk a topic összes lakójának!

 

Pami2002 Creative Commons License 2012.12.08 0 0 38452

Lányok!

Hol vagytok? 2 hónapja nem írt ide senki. :(

Lassan 10 évesek leszünk. Legalább egy talit tartsunk...

Pami2002 Creative Commons License 2012.10.06 0 0 38451

Én nem mondtam, hogy ez sport! Nekem csak az a véleményem, hogy kimozdit egy totális holtpontról, ahonnan ha elmozdulsz, utána már kedved lesz sportolni. Legalábbis nálam ez történt. 

Tudod, van az a szint, amikor már nem tudsz mozogni és bármilyen sportba belekezdeni esetleg veszélyes lehet. (Példának okáért, nekem annyira tönkre vannak menve a bokaszalagjaim, hogy egy sima séta is veszélyes. 2 km-re van a munkahelyem és ha nem tudok biciklivel menni, akkor ennek felét gyalog teszem meg. Ezidő alatt 3-4 alkalommal fordul ki a bokám. Hol az egyik, hol a másik.) Én azt gondolom, ez egy jó kiinduló pont, átmozgat rendesen, olyan helyeken is, ahol egyébként nem mozognál és ha már nem érzed azt, hogy minden egyes lépés, mozdulat fájdalommal jár, akkor elindulsz másfelé is.

Egyébként mint talán írtam, nem csak ezt csinálom. Bár a bicikli sem biztos, hogy sport, sőt az én fogalmaim szerint nem az, de nekem az is bejött. Ezt most nagyon szeretem. Egy baj van vele, a városban életveszélyes. :( Viszont hamarabb hazaérek a melóból, mint kocsival. :) A városon kivül viszont isteni. Csend van és nyugalom. Közben jó levegőn vagyok. Ennél jobb nem is kell. 

 

Előzmény: Törölt nick (38450)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.05 0 0 38450

Olvastam ám Pami! Maradjunk annyiban, hogy a sporthoz semmi köze sincs ,-)

Ilyesmi masina már divat volt 3-4 éve is, csak más néven futott.

Előzmény: Pami2002 (38448)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.26 0 0 38449

Pami

nekem is írnál róla priviben?

nagyon köszi!

Előzmény: Pami2002 (38445)
Pami2002 Creative Commons License 2012.09.25 0 0 38448

Gabanyó!

Küldtem egy privit, mivel ez itt nem a reklám helye.

Előzmény: Törölt nick (38447)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.24 0 0 38447

Pami, sejtésem sincs mi lehet ez a masina... Írj még róla!!!

Előzmény: Pami2002 (38445)
Pami2002 Creative Commons License 2012.09.21 0 0 38446

Ja, még annyit akartam írni, hogy nagyon érdekes volt, de az első napokban még izomlázam is volt a hasamban. :)

Pami2002 Creative Commons License 2012.09.21 0 0 38445

Gabanyó!

Nem hiszem, hogy ugyanarról beszélünk. Itt sem árammal vezérelt elektródák nincsenek, sem masszázs. Amiről én beszélek, az orvosok által ismert gép, sok belgyógyász is használja a praxisában.

Ahova én járok, ott jelentősen az általad említett ár alatt vagyok. Jézus, ugye nem gondolod, hogy a havi fizetésem ilyesmire költöm? 8,5 hónapig járhatnék abból az összegből, amit Te írtál.

Egyébként 2*5 napot voltam, közte egy hét szünettel. 

Sajnos nálam a diéta már régen nem használ és nem is akarok diétázni, ami ráadásul nem megoldás, csak egy szenvedés, amitől az ember, legalábbis én, szabályosan sárkánnyá változok. Alakítottam az étkezési szokásaimon ugyan, de nem drasztikusan. Napi 3 liter vizet iszom (remélem a háziorvos nem olvassa:)). Egyértelmű, hogy a napi 0 perc mozgásból ki kellett lépni, ha akartam valamit. Ez amit most csinálok nagyságrendekkel több, mint eddig. Én sem hittem benne, de az első 10 alkalom meggyőzött. Amikor azt látod, hogy a megereszkedett popó egyszer csak feszes lesz ennyi idő után, akkor azt mondod, nekem ez jó. :) Más változás akkor még nem tapasztaltam. Aztán nem mentem két hétig, mert nyaraltunk. És a nyaraláson készült képeken vettem észre, meg egy nadrágon, amit őrült módon képes voltam a neten rendelni, és persze nem jött rám, mikor megérkezett (7-8 cm volt, hogy nem tudtam begombolni), simán tudtam benne túrázni.

Én nem mondom, hogy ez a csoda, de nekem tetszik. Egyre több kollégám jár, már az időpontokon "veszekszünk". :) Többet teszek magamért, mint eddig bármikor. Könnyebbnek érzem magam, már nem fulladok ki, ha felmászom a 3.-ra, sokkal jobb a közérzetem, elmúlt a derékfájásom, és először motoszkál bennem az, hogy emellett valamit sportolni kellene. Van kedvem, erőm, jól érzem magam. :) Valószínű rábeszélem a párom a heti 1-2 fallabdára. Szívesen megyek (bár egyenlőre még nem indultunk el) a gyerekkel fal mászni, barlangászni.

Azt gondolom, mindenkinek más jön be. Picivel többet fizetek, mint amennyi nálad egy bérlet, de ne haragudj, én annyira idiótának éreztem magam, amikor elmentem egy órádra, hogy azóta, ha valamelyik kolléganő csapatépítés címén zumbázni akar, akkor én csak annyit mondok, hajrá lányok, addig én majd fotózok. 

 

Előzmény: Törölt nick (38442)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!