Keresés

Részletes keresés

kucsera_bandit Creative Commons License 2004.04.21 0 0 7
minek neked codec pack?
mindig csak azt rakd fel amit tényleg használni is fogsz!
szvsz tökre elég a divx.com-ról letölthető utolsó stabil codec!
Előzmény: HTamas24 (6)
HTamas24 Creative Commons License 2004.04.21 0 0 6
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék tőletek:

Van egy filmem, és felraktam a most legújabban letölthető dolgokat (divx, xvid, nimo codec pack)
A film elindul, de kockásodik, a szinek rosszul jelennek meg stb.

Mit tegyek, hogy végre látható legyen a film?
Előtte volt már fent több codec, hallottám már olyanról is, hogy kiüthetik egymást...
Remélem nem full. reinstall??!
Köszi
Tom

Vandorr Creative Commons License 2003.03.21 0 0 5
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9023979&uq=1003
Talán benézhetnél ide.
kucsera_bandit Creative Commons License 2003.03.21 0 0 4



Első információk a DivX 6.0-ról

 [Szerző: kentaur |
Dátum: 2003-03-21 10:00 |
Forrás: 
Chip.de]






A CeBIT-en árulta el az új DivX 6.0 kodek első részleteit Jordan Greenhall, a DivX Networks cég társalapító-elnöke.


A népszerű videokodek legújabb, 6.0-ás verziója leghamarabb 2004 januárjában jelenik majd meg és a DivX 5.0-hoz képest a duplájára nő majd a tömörítés hatékonysága. Változás lesz abban is, hogy az új verzió nem lesz tovább kompatibilis a MPEG4-utód H.264-gyel. Ennek fő oka Jordan Greenhall szerint, hogy a H.264 nem jelent túl nagy előrelépést az eredeti MPEG4-hez képest, illetve, hogy túl sokba kerül a szoftveres kodek átültetése egy hardverchipbe. A DivX csak akkor fog újra közeledni a H.264-es szabványhoz, ha ezt a két problémát megoldják a konkurens fejlesztők.

A DivX Networks egyébként azt tervezi, hogy a DivX további fejlesztésére megalakítja a DivX Labs nevű céget, így hasonlóan az Open DivX projekthez, a DivX Networks ellenőrzése mellett folytathatná a szoftver létrehozását a független fejlesztői csoportokból álló DivX Labs. A hardveres DivX-lejátszók tekintetében Európában van a legnagyobb hódítási esélye a formátumnak, mivel az öreg kontinensen a legkedveltebb. A DivX Networks emiatt tárgyalásokat folytatott a DivX 5.0x utáni időkről az olyan nagy chipgyártókkal, mint a Philips, a Texas Instruments és a Sigma Designs. Így a dán Kiss cég után egyre több más társaság termékei is támogatják majd a DivX formátumot. Az első DivX-6-kompatibilis készülékek 2005-től lesznek elérhetők.



Előzmények
DVD-DivX lejátszó a Scott-tólÚj DVD-DivX lejátszó a Kiss-tőlÚjabb DVD-DivX lejátszóDivX-támogatás Radeon kártyákbanKonkurenciát kap a Kiss' DVD-DivX-lejátszójaMegjelent a DivX 5.0!!!







kucsera_bandit Creative Commons License 2003.02.05 0 0 3
na ja.
reklám mert annak is szántam.
én utálom a DVD-t (értsd: műsoros "gyári" lemezek) a régiókód és a macrovision sz.rság miatt. szvsz amit megveszek és nem is olcsón azt már hagy nézzem meg a kibe..szott lejátszómban - még akkor is ha az usából rendeltem! meg hagy másoljam már át egy vhs kazira hogy a nagyinak is kölcsön tudjam adni alsóhajdúkisházára!!! vazze!!! tiszta ideg lettem már megint!!!

szal 1 szó mint 100 használjuk az új technológiákat! a jövő közeledik! hajrá proletárok! írjatok divx-et dvd-re! 5 mozi 1 lemezen! tessék csak tessék!

Előzmény: ghosty9 (2)
ghosty9 Creative Commons License 2003.02.05 0 0 2
Na jo, sz'al ez igy reklam, meg ok is azt mondjak, h az volt a celjuk, h ezt tudja. Ami igazan erdekes lenne, az vmi kulonallo nep tesztje.
Előzmény: kucsera_bandit (-)
kucsera_bandit Creative Commons License 2003.02.04 0 0 1
És abba hardveresen tömörítesz?
Előzmény: Jozs (0)
Jozs Creative Commons License 2003.02.04 0 0 0
Én megragadtam az Mpeg0-nál.
Előzmény: kucsera_bandit (-)
kucsera_bandit Creative Commons License 2003.02.04 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!