Keresés

Részletes keresés

MetaCode Creative Commons License 2003.02.04 0 0 31
Már visszaszólt. Tavaly áprilisban.
Előzmény: prenotalis (30)
prenotalis Creative Commons License 2003.02.04 0 0 30
az a szerencséjük, hogy Isten nem tud visszaszólni....
Előzmény: taltam (-)
geszthi Creative Commons License 2003.02.04 0 0 29
A mostani pedig eppen annak az ara, hogy a NATO csatlakozas ota semmi kotelezettsegnek nem tettunk eleget!

Talan nem kellett volna hulyenek nezni az amcsikat, meg a vilagot.

Arrol nem is szolva, hogy eleddig minden alakalommal azzal jottunk, hogy most ebben ne, vagy ha igen akkor csak orvosokkal stb.

Előzmény: Konrad (27)
geszthi Creative Commons License 2003.02.04 0 0 28
Igaz egyik sem jobb, csak a modszerekre utaltam, hogy o nem vegykezelte a sajat nepet nem vegeztette ki a rokonsagat is stb.

Igaz ez nem nagy dicsoseg Milonak.

Előzmény: Jereváni rádió (24)
Konrad Creative Commons License 2003.02.04 0 0 27
Az egyházak álszentségéről nem kell meggyőznöd, se Orbán szélkakasságáról.
De ez a dolog azért túlmutat a helyi szemétdombon, nem?
Szerbia pedig az ára volt az akkor még a jobboldalnak is fontos NATO csatlakozásnak.
Előzmény: geszthi (21)
Konrad Creative Commons License 2003.02.04 0 0 26
Aki a saját népét, sőt testvéreit megöleti, az nem normális. Aki népét elnyomásban tartja, és személyi kultuszt épít ki, az diktátor. Ezeket a tényeket még Chrudinák filmjei is megmutatták. Neki meg már csak hiszel, nem?
Előzmény: hecsedli15 (18)
Konrad Creative Commons License 2003.02.04 0 0 25
És ezt követően a támadó országok pénzéből mindezt felújítják, mint Szerbiában...
Előzmény: pindiy (17)
Jereváni rádió Creative Commons License 2003.02.04 0 0 24
Ház azér' nem egészen. Milosevics ugyanolyan kártékony féreg volt, mint Szaddam.
Előzmény: geszthi (9)
geszthi Creative Commons License 2003.02.04 0 0 23
Milosevics is demokrata volt, hogy Csaut ne is emlitsuk!

Ja bocs nem. Az utobbi mr artott a magyaraoknak akkor rohadt roman diktator. Milo meg nem ment neki a vajdasagiaknak, igy nem diktator.

Előzmény: hecsedli15 (18)
Jereváni rádió Creative Commons License 2003.02.04 0 0 22
DDDDDDDDDDDDDDDDDDD:))))))
Előzmény: inessa1917 (16)
geszthi Creative Commons License 2003.02.04 0 0 21
Nem ez a lenyeg!

Ha Milosevics ellen az egyhazak is szepen elviseltek a haborut, Orban meg egyenesen ott vot az elso sorban a felajalnkozasnal akkor most ne papoljanak itt bekerol!

Orban meg plane jobb ha meghuzza magat, mert meg egy ev sem telt el, hogy az eroszak szuksegerol szonokolt!
Meg tovbb is ment mint MP jelenleg, mert Orban akkor dumalt errol amikor meg nem volt ra precedens, hogy az USA meg is csinalja (akkor Afganisztanban). Tehat o mar jo elore benyalt csontig nekik

Hol voltak akkor a fene nagy egyhazak, hogy imadkozzanak ellene?!

Ezek lennenek keresztenyek, akik csak akkor jartatjak a szajukat amikor a nagy Orbant nem erne tamadas?
Vagy az az ok, hogy ha magyarokat is olhetnek (vajdasag) akkor egye fene, oljunk a szerb kutyakat. De ha csak "koszos" kurdokrol van szo akkor jaj mi olyan bekes keresztneyek vagyunk hogy csak na.

Alszent bagazs mind!.

Ami pedig a Pax Americanat illeti. En mar Orban elott mondtam, hogy addig amig az amcsik kovetkezetesen vegig viszik ezt a diktatorok es terrorismus ellenes harcukat tamogatom (most abba ne kossunk bele, hogy miert nem tamadjak meg Kinat...).

Es eleddig kovetkezetesek. Tony Blair mar elore szolt, hogy irak utan jon E-Korea. Ha igy mennek sorban, akkor tegyek. De ha csak az lesz mint az Obol haborunal, hogy nyertunk, de Saddam marad mert megijedtek a Saddam utani korszaktol, no akkor tenyleg ellenuk fogok szolni en is.

Előzmény: Konrad (15)
inessa1917 Creative Commons License 2003.02.04 0 0 20
Én beszéltem iraki ellenzékiekkel is, akik látják, hogy mi történik Irakban -- és ez valóban szörnyű. Elképesztő dolgokat mondtak, mi csak néztünk elhűlve. Ennek ellenére a háború nem lehet megoldás -- a valódi megoldást csupán egy belső forradalom hozhatja, Szaddam csak így söpörhető el.
Előzmény: hecsedli15 (18)
devereaux Creative Commons License 2003.02.04 0 0 19
Kíváncsi vagyok, ezt hogy magyarázod majd ki. :)
Előzmény: hecsedli15 (18)
hecsedli15 Creative Commons License 2003.02.04 0 0 18
Te azt honnan tudod, hogy a Szaddam diktátor? Te minden hülyeséget elhiszel, amit ezek a sajtógörények leírnak?
Előzmény: Konrad (15)
pindiy Creative Commons License 2003.02.04 0 0 17
Nem lesz ott háború, legfeljebb szétbombáznak néhány elnöki palotát, pőár koszlott ipari üzemet meg valamennyi infrastrukturát.
Az iraki sereg meg behuzódik a bombázhatatlan nagyvárosokban és majd az éhség meg az elégedetlenség, no meg a kurdok elintézik a többit.
Előzmény: Konrad (15)
inessa1917 Creative Commons License 2003.02.04 0 0 16
Ne imádkozzatok b+ inkább gyertek tüntetni! Annak legalább értelme van. Biztosan a nácizmus ellen is imádkoztak, aztán tessék, íme az eredmény. :-((
Konrad Creative Commons License 2003.02.04 0 0 15
No meg vajon mennyi magyart fognak bombázni Irakban? És mennyit bombáztak Szerbiában?

De ez nem vezet sehova... Buta Bush most háborúzik, egy rossz eszközt használ egy vélhetőleg jó cél (ti. egy diktátor elzavarása) érdekében. Igaz, Szaddam ellen eddig semmi nem használt, csak az erő. Az persze más kérdés, hogy ez valóban megoldás lesz-e...

BB szerint a Pax America nem sokban különbözne a Pax Romanatól, sajnos. Márha egyáltalán értené ezeket a fogalmakat...

Előzmény: geszthi (9)
devereaux Creative Commons License 2003.02.04 0 0 14
Na, na! Szűrös Mátyás is kapar ezerrel.
Előzmény: geszthi (10)
belll Creative Commons License 2003.02.04 0 0 13
Ebből megint beégés lesz, mint a választásért mondott imából.
Előzmény: taltam (-)
pindiy Creative Commons License 2003.02.04 0 0 12
Minek ez a felhajtás, nem lesz Irakba háború.
Előzmény: taltam (-)
MetaCode Creative Commons License 2003.02.04 0 0 11
Ok, ok, de magyarázza el nekem valaki, hogy miért pont az a "hőssé" válás klassikus receptje per politika, hogy aszongya:

1. Végy egy köpenyt.
2. Fess rá radikális, az akkori hatalommal szembeni szavakat. Kívülre szigorúan.
3. Minél több helyen fejtsd ki a nézeteidet, az igazoltatásaidról készült videót gondosan őrizd meg.
4. Emeljen vállára a nép, hiszen retorikából 5-ös, valljuk be.
5. Köhints néha olyanokat, mint a lentebb említett, írjanak az újságok Rólad.
6. Légy miniszterelnök, a valahavolt legfiatalabb.
7. Minekutána elég sokaknak elege lett belőled, 4 év és vége az idénymelónak.
8. Pihenj, hagyj minél több sejtelmességet magad körül, jót tesz a píárnak.
9. Ha még nem száradt és pergett le a festék a köpenyedről, AKKOR FORDÍTSD KI!
10. Rajzolj egy olyan magaserkölcsű, pátoszos ájtattal (juj!!!) kibélelt imágót magadról, ami max egy folozófiatankönyvben létezik.
11. Hidd el, hogy nem változtál semmit.
12. Maradék híveiddel kezdd elölről a radikalizálódást, jobbközépen senki sem kíváncsi Rád.
13. Továbbra is sejtelmesen keverd a zsugáidat.
+1. Ideje új köpenyt venni, mert a régit moshatatlanul összekoszolta a holdudvar csillámpora.

Ehh:-(

Előzmény: geszthi (10)
geszthi Creative Commons License 2003.02.04 0 0 10
Sajnos ez nem igaz.

Akkora es annyi kepmutatast es palfordulast ilyen rovid idokozokkel nem hajtott vegre senki magyar politikus meg mint Orban!

Előzmény: MetaCode (7)
geszthi Creative Commons License 2003.02.04 0 0 9
"Orbán Viktor volt kormányfő is részt vesz a tervezett iraki háború elkerüléséért szervezett ökumenikus imádságon a Szent István Bazilikában."

Erdekes a kereszteny szerbia elleni haboru ellen nem ment imadkozni Orban! Akkor eppen, hogy nagyban tolta az orszagot a haborus reszvetelbe (Csurka meg a teruleti revizoba).

Sot meg az egyhazaktol sem emlekszem ilyenre, bar biztos volt.

Kulonben q...ciki helyzet allna elo. Kereszteny szerbiat lehet bombazni, iszlam Iraqot - amely sokkal durvabb dolgokat muvelt mint a szerbek - pedig nem a kereszteny egyhazak szerint.

Előzmény: taltam (-)
geszthi Creative Commons License 2003.02.04 0 0 8
""Orbán Viktor volt kormányfő is részt vesz a tervezett iraki háború elkerüléséért szervezett ökumenikus imádságon a Szent István Bazilikában."

Talan csak nem ezt akarja meggyonni?

"Ha nem vagyunk felkészültek arra, hogy erőt alkalmazzunk a nyugati civilizáció védelmében, fel kell készülnünk a barbarizmus elfogadására.

A támadások véget vetettek annak az illúzónak is, hogy a gazdasági és katonai fölény birtokában többé nem lesz szükség nemzeti és személyes áldozatvállalásra. "

Orban Viktor 2002. Februar. Tufs, USA

Előzmény: taltam (-)
MetaCode Creative Commons License 2003.02.04 0 0 7
Úgy elképzelem, ahogy belép a pap, a ministráns csenget kétszer, feláll a nép, és Piktorunk rikkant: "Csuhások, térdre!".....

Istenem, Istenem, ez az ember - nézeteitől ezúttal függetlenül, nem tudván, éppen melyik nézete a trendi - éppolyan köpönyegforgató politikussá vált, mint bárki a XX. században... No difference.

Előzmény: taltam (-)
gitana19 Creative Commons License 2003.02.04 0 0 6
Köszi, az egyik kedvenc versem!
Előzmény: Konrad (4)
phallus impudicus Creative Commons License 2003.02.04 0 0 5
A magyarországi keresztény történelmi egyházak szombaton este a Szent István Bazilikában a tervezett iraki háború elkerüléséért ökumenikus imádságot tartanak.
Előzmény: szkd (3)
Konrad Creative Commons License 2003.02.04 0 0 4
IMÁDSÁG HÁBORÚ UTÁN

Uram, háboruból jövök én,
Mindennek vége, vége:
Békíts ki Magaddal s magammal,
Hiszen Te vagy a Béke.

Nézd: tüzes daganat a szivem
S nincs, mi nyugtot adjon.
Csókolj egy csókot a szivemre,
Hogy egy kicsit lohadjon.

Lecsukódtak bús, nagy szemeim
Számára a világnak,
Nincs már nekik látnivalójuk,
Csak Téged, Téged látnak.

Két rohanó lábam egykoron
Térdig gázolt a vérben
S most nézd Uram, nincs nekem lábam,
Csak térdem van, csak térdem.

Nem harcolok és nem csókolok,
Elszáradt már az ajkam
S száraz karó a két karom már,
Uram, nézz végig rajtam.

Uram, láss meg Te is engemet,
Mindennek vége, vége.
Békíts ki Magaddal s magammal,
Hiszen Te vagy a Béke.

szkd Creative Commons License 2003.02.04 0 0 3
"Egyház márcsak ilyen. Mindenből bulit csinál. Szenteltek ők már fegyvereket és frontra induló katonavonatokat is. Sőt közös imádságokat az ellenség megsemmisítéséért."

mondja ezt a Nagy Egyházszakértő, miután a topikindítóban olvasható: "ökumenikus"

Előzmény: phallus impudicus (1)
YaMo Creative Commons License 2003.02.04 0 0 2

"Sőt közös imádságokat az ellenség megsemmisítéséért."

hehehe jaja.
rádásul mindkét oldalon hangoztatták
hogy "isten velünk van"...

végülis akkor kivel van?

Előzmény: phallus impudicus (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!