Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

belamargit Creative Commons License 2013.08.01 0 0 6

Sziasztok! Kérlek segítsetek... Eladtam egy autót külföldre, itt kivonták a forgalomból, rendszámot elvettek, meg minden. 

Most a NAV a vevőnek küldött külföldre egy fizetési felszólítást, hogy fizessen be 60 ezer forintot, mert be kellett volna jelenteni, hogy ő azt megvásárolta .... Heee !?!?! Mi köze a magyar NAV nak a romániába kivitt autóhoz? 

 

Előre is köszönöm a segítségeteket!

saválló Creative Commons License 2003.02.22 0 0 5
Popsi!!
Ha még valami érdekel,kérdezz..!!

A kereskedő címét,ha kell mailban küldöm.Aki igényli jelezze..!!

ÜDV!!

Előzmény: Popsi (4)
Popsi Creative Commons License 2003.02.18 0 0 4
Bazz nem olvastalak végig:) már látom a választ a kérdésemre:)
Előzmény: saválló (1)
Popsi Creative Commons License 2003.02.18 0 0 3
Hamár témánál vagyunk. Ha beszámitja valamibe az automat akkor ugymond "azonnal" vihetem a másikat? VAgy megkell várnom mg eladja az enyémet? (lehet hülye kérdés volt)

Popsi

PeBo Creative Commons License 2003.02.18 0 0 2
És nem tennéd közzé, hogy melyik kereskedő volt ez?
Előzmény: saválló (1)
saválló Creative Commons License 2003.02.03 0 0 1
Infomaker!A kereskedővel kitöltöttem egy Ügynöki Megbízási Szerződés-t amely létrejött a kereskedővel mint közvetítő megbízott és velem mint megbízó.A megbízó tulajdonát képző.....autó,tip. frsz.alvsz.motsz.évjárat.A tulaj megbízása alapján a Közvetítő vállalja,hogy jelen szerződés alapján megkísérli a Megbízó javára a .....gépjármű eladásának(cseréjének) közvetítését.Két tanú.Az én autómat beszámolta a másik vételárába,bevizsgáltattam az én autómat Ő meg amit venni akartam,ennyi.És elhoztam az autót.A fent nevezett ÜMSZ-sel a bitosítónál lemondtam a kötelezőt,nekik ez elég volt.Azóta hírét se hallottam a volt autómnak.Ennyi,sokan mondják,hogy a kereskedők így meg úgy,nem mind rosszarcú,vannak még nagyon korrekt kereskedők,ez az én véleményem.ÜDV!!
Előzmény: Infomaker (-)
Herbie_ Creative Commons License 2003.02.03 0 0 0
Az első autómat én beadtam. Azzal ámított, hogy 2 hét alatt el fogja adni. Lett is belőle 2 hónap.
Már elváltak útjaink mikor jött egy bünti, hogy szabálytalanul parkoltam, 5000 pénz. Szaladtam is a gyerekhez gyorsan. Szerncsére szó nélkül adta a lét. Mérges is lettem volna ha nem, mert azt mondta, hogy az autó nem hagyja el a kereskedést amíg meg nem veszik.
Egyébként csak egy papírt adott róla amiben elismerte, hogy az autó nála van eladás céljából.

Előzmény: Infomaker (-)
Infomaker Creative Commons License 2003.02.03 0 0 topiknyitó
Hi!

Ha eladom a kocsimat neppernek, akkor mire kell ügyelni?

Adásvételit, megbízást kell kitölteni?

Ő csinálja az eredetvizsgát.

Milyen papírokat írjunk, hogy ha a kocsit elviszi, ne legyen gáz nekem?

Üdv.:
IM

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!