Keresés

Részletes keresés

egyket Creative Commons License 2003.02.03 0 0 10
Ostoba alak. A tagadás nagyon alacsony szintű védekezési mechanizmus.
Előzmény: bugylibicska (9)
bugylibicska Creative Commons License 2003.02.03 0 0 9
A múlt héten ezt kérdeztem tőle: (két darabban tettem fel akkor, mert másképp nem lehetett, itt egyben van)
---------------------------------------------
Tisztelt Sváby Úr! Miért van, hogy a házassági ügyekben nyomozó magándetektívekről készült riportban, amikor az utcasarkon parkol le a fickó, aztán már amikor kijön a fitnessteremből, az utca közepén álló autóba akart beszállni? Vagy amikor az AIDS-es feleségekről készült riportban a riportalany félig elsötétített képére más hangot utószinkronizáltak? Lehet, hogy még mindig "muszter" effektusa van az egykori Egyenlegeseknek? Ki kéne nőni. Ön szerint a hamisítás használ a magyar médiának? Milyen sűrűséggel manipulálják a riportokat?

Svávby válasza:
azt gondolom nem tudnám meggyőzni, így nem is próbálom. Nem szokásunk hamisítani, tulajdonképpen minek tennénk, ha anélkül is megy.

------------------------------------------
Ezek után van még kérdésed hozzá?

Előzmény: suto (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.03 0 0 8
onnan lehet tudni, hogy a vegen megjegyezte: ez az eredmeny, pedig kozben leadtuk a riportot.
Előzmény: Hulla Huszár (1)
nazarene Creative Commons License 2003.02.03 0 0 7
>Én csak feltételeztem, hogy Sváby azt szeretné, ha a műsora hatna a népre
mar ertem, miert reklamozza viktor a magyar nemzetet es a dmeokratat...
Előzmény: suto (5)
odba Creative Commons License 2003.02.03 0 0 6
Svábynak az miért lett volna jó, ha az jön ki hogy hihető?
És az miért nem jó neki, hogy nem hihető?
Előzmény: suto (-)
suto Creative Commons License 2003.02.03 0 0 5
Én csak feltételeztem, hogy Sváby azt szeretné, ha a műsora hatna a népre. Ugyanis a kérdés az volt, hogy "hihető-e". Úgy tűnik, a Napló oknyomozó riportja után sem lett hihetőbb.
Előzmény: Demim úr (4)
Demim úr Creative Commons License 2003.02.03 0 0 4
szerinted: ha akarta volna, hogy sikerüljön, nem tudott volna érte tenni? úgy őszintén....
Előzmény: suto (-)
refuse Creative Commons License 2003.02.03 0 0 3
2 eset lehetséges.

Vagy a Sváby butul, vagy a kanálisnézők kezdik felismerni a manipulációt és a hazugságokat.

Előzmény: suto (-)
suto Creative Commons License 2003.02.03 0 0 2
Már kinek az agybaja? Svábyé vagy a tied? :-)
Előzmény: Hulla Huszár (1)
egyket Creative Commons License 2003.02.03 0 0 0
sváby egy kretén. és beszédhibás is. egy 0.
Előzmény: suto (-)
suto Creative Commons License 2003.02.03 0 0 topiknyitó
...tegnap a közvélemény-befolyásolás.

Ugyanis arra a kérdésre, hogy "Ön szerint hihető-e, hogy Szlovákiában cigányokat sterilizáltak a beleegyezésük nélkül", már a riport előtt is kb. 25% szavazott igennel, 75 % nemmel és ez az arány nem változott a műsor végéig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!