Keresés

Részletes keresés

el Papi Creative Commons License 2004.09.19 0 0 26

A Guerra De Mujeres-t hal istennek megint adjak, igaz mar tul van a 2/3-an, en elsore nem lattam, de most gyakorlatilag a 2. resztol folyamtosan nezem kihagyasok nelkul.

/nics meg vkinek az elso resz? (meg a masodik mert azt is csak a feletol lattam)

Előzmény: p_ter (-)
Papichulo Creative Commons License 2004.04.15 0 0 25
leginkabb csak a Rebecat, mivel tele van altalam kedvelt szineszekkel... :-)
A Cafet (Cuando Seas Mia) mar lattam regebben.
De amugy nagyon birtam a Revancha-t... Illetve a Gata Salvaje is tetszett, habar ott volt 1-2 kihagyasom...
Előzmény: Marisela. (24)
Marisela. Creative Commons License 2004.04.15 0 0 24
Fan :)
Nem jösz át a fórumra? Ott többen vagyunk.
Miket nézel most?
http://www.network54.com/Forum/262449
Előzmény: Papichulo (23)
Papichulo Creative Commons License 2004.04.13 0 0 23
Te esetleg bennfentes vagy a temaban? :-), vagy csak szimpla "fan"?

Mondjuk az az igazsag, hogy 1-2 kiveteltol eltekintve (pl. Guerra de Mujeres, igaz annak csak nagyon a veget lattam, es magyarul nem is jon le annyira), inkabb a Miamiban forgatottakat kedvelem...
/Abbol is elsosorban Venezuela-USA ill. Mexico-USA. (Es ebbol is inkabb az elso :-). Bar ma mar nem sokat szamit, a keszito ceg, eleg univerzalisak a szereplok...

Előzmény: Marisela. (22)
Marisela. Creative Commons License 2004.04.13 0 0 22
A Rebeca zenéjét meg tudod rendelni az amazon.com -ról.
Neten én sem találtam.
Előzmény: Papichulo (21)
Papichulo Creative Commons License 2004.04.12 0 0 21
Apropo, te a "filmzeneket" nem tudod hogyan lehetne beszerezni? Mert Mijarestol a Rebecat sehol sem talalom...
Előzmény: Marisela. (20)
Marisela. Creative Commons License 2004.04.11 0 0 20
A romaticások közül nem tudom, talán a Venevisionon még megy a Hechizo.
A MI gorda Bella-t tudod nézni a neten!
http://www.network54.com/Hide/Forum/message?forumid=262449&messageid=1081579034

A telenovellás fórumon kérdezz rá a többire, biztos tudnak párat!
http://www.network54.com/Hide/Forum/262449

Üdv!

Előzmény: Papichulo (19)
Papichulo Creative Commons License 2004.04.10 0 0 19
Nem azert de teljsen szet van OFF-olva a topic.
1 kis ON:

Nem tudja vki hogy foghatoek-e eredeti hangon?

Romantica-tv Creative Commons License 2003.06.02 0 0 18
Sziasztok!
Itt egy új magyar telenovellás oldal!
Látogassatok el hozzánk!
http://www.romantica-tv.hu

zsidó_fiú Creative Commons License 2003.05.30 0 0 17
Örülök ennek a csatornának.Végre igazi latin sztárok kerülhetnek képernyőre.Szertem a latin peszgést és életstílust.A sorozataik pedig egyszerűen utánozhatatlnok.Nem is tudom, hogy a forgatókönyvírók honnan szednek ennyi remek ötletet.
klau1 Creative Commons License 2003.05.18 0 0 16
Előítéletek és ruha nélkül
NSZ • 2003. május 17. • Szerző: Szalai Anna

A fürdőszezonnak is koreográfiája van. Budakalász polgármestere, mint kora nyáron szokás, a héten kitiltotta a meztelenkedőket az Omszki-tóról. Mert a meztelenkedést egyetlen jogszabály sem tiltja ugyan, a közösség megbotránkoztatását viszont kiváltja. Budakalász népe pedig felháborodott.

Ám a naturisták aligha keserednek el. A mozgalomnak a tiltás eddig inkább használt. A legtöbben a létező szocializmus idején voltak. A Magyar Naturisták Egyesülete több mint 12 ezer taggal kezdte meg működését 1984-ben. A meztelenkedés akkor még politikai lázadásnak számított. A délegyházai bányató partján sokan tüntettek pucér hátsójukkal. 1990 nyarán még egymás mellett lobogott itt az SZDSZ, az MDF és a Fidesz zászlaja. A rendszerváltás után maradt a csupaszság öröme. A naturista egyesületeknek ma alig néhány száz tagjuk van, a szervezetlen meztelenek tíz-húszezren lehetnek. Külföldön jóval nagyobb klubok működnek. A magyar naturistákat fogadó kempingek általában kicsik, a légkör viszont rendkívül családias. „Senki nem is szeretné, ha felhígulna a közönség olyanokkal, akik csak az élvezkedésért jönnek” – magyarázza Németh Attila, a Naturisták Virtuális Klubjának elnöke. És a klub szónál érdemes megállni. A mondás, hogy ha két magyar összejön, három párt alakul, a meztelen magyarra is igaz. A meztelenek is kasztosodtak, és tetten érhető a belső feszültség, ha használható itt a kifejezés: egymás lenézése. A lépcsőfokok felülről lefelé: naturisták, nudisták, pucérak. Egy világ választja el egymástól őket.

Kétségtelen, a naturisták igazi civil szervezetet hoztak létre. Naturista strandokon kívül (Egerszalók, Budakalász, Újmohács, Gárdony, Debrecen-Látókép, Nyékládháza, Szolnok, Győr) vannak „hivatalos naturista szálláshelyek” is a jegyzékben: Balatonberény, Balatonakarattya, Kiskundorozsma, Délegyháza.

Az akarattyai Piroska Kemping naturistái arra büszkék, hogy a turizmus egész országban érezhető viszszaesése ellenére az ő forgalmuk alig csökkent. Igaz, a törzsközönség java külföldi – német és holland. Néhányan 8-10 hétig is itt vannak. A magyar naturisták azonban jobbára csak hétvégére jönnek – mondja Baross Gáborné kempingvezető. Tóth Béla, a Balaton Tourist Rt. marketingigazgatója kevésbé bizakodó, szerinte a jövőben a mezítelenek között is elképzelhető némi visszaesés. A naturizmus divatja letűnőben. – A valóságshow-k világában ez nem is meglepő. Minek kukkolni, ha a tévében élő közvetítésben többet mutatnak, mint egy nudista kempingben valaha is – véli Barossné, akinek szavai a mozgalom belső értékeit tekintve nem igazán megnyugtatóak. De hozzáteszi: „A meztelenek világa sokkal elfogadóbb, mint az átlagos társadalmi közeg. A naturisták nemcsak a ruháikat vetik le, hanem az előítéleteiket is.” Csak remélni lehet, hogy az öltözésnél nem történik meg ugyanez fordítva.

klau1 Creative Commons License 2003.05.18 0 0 15

A fürdőszezonnak is koreográfiája van. Budakalász polgármestere, mint kora nyáron szokás, a héten kitiltotta a meztelenkedőket az Omszki-tóról. Mert a meztelenkedést egyetlen jogszabály sem tiltja ugyan, a közösség megbotránkoztatását viszont kiváltja. Budakalász népe pedig felháborodott.

Ám a naturisták aligha keserednek el. A mozgalomnak a tiltás eddig inkább használt. A legtöbben a létező szocializmus idején voltak. A Magyar Naturisták Egyesülete több mint 12 ezer taggal kezdte meg működését 1984-ben. A meztelenkedés akkor még politikai lázadásnak számított. A délegyházai bányató partján sokan tüntettek pucér hátsójukkal. 1990 nyarán még egymás mellett lobogott itt az SZDSZ, az MDF és a Fidesz zászlaja. A rendszerváltás után maradt a csupaszság öröme. A naturista egyesületeknek ma alig néhány száz tagjuk van, a szervezetlen meztelenek tíz-húszezren lehetnek. Külföldön jóval nagyobb klubok működnek. A magyar naturistákat fogadó kempingek általában kicsik, a légkör viszont rendkívül családias. „Senki nem is szeretné, ha felhígulna a közönség olyanokkal, akik csak az élvezkedésért jönnek” – magyarázza Németh Attila, a Naturisták Virtuális Klubjának elnöke. És a klub szónál érdemes megállni. A mondás, hogy ha két magyar összejön, három párt alakul, a meztelen magyarra is igaz. A meztelenek is kasztosodtak, és tetten érhető a belső feszültség, ha használható itt a kifejezés: egymás lenézése. A lépcsőfokok felülről lefelé: naturisták, nudisták, pucérak. Egy világ választja el egymástól őket.

Kétségtelen, a naturisták igazi civil szervezetet hoztak létre. Naturista strandokon kívül (Egerszalók, Budakalász, Újmohács, Gárdony, Debrecen-Látókép, Nyékládháza, Szolnok, Győr) vannak „hivatalos naturista szálláshelyek” is a jegyzékben: Balatonberény, Balatonakarattya, Kiskundorozsma, Délegyháza.

Az akarattyai Piroska Kemping naturistái arra büszkék, hogy a turizmus egész országban érezhető viszszaesése ellenére az ő forgalmuk alig csökkent. Igaz, a törzsközönség java külföldi – német és holland. Néhányan 8-10 hétig is itt vannak. A magyar naturisták azonban jobbára csak hétvégére jönnek – mondja Baross Gáborné kempingvezető. Tóth Béla, a Balaton Tourist Rt. marketingigazgatója kevésbé bizakodó, szerinte a jövőben a mezítelenek között is elképzelhető némi visszaesés. A naturizmus divatja letűnőben. – A valóságshow-k világában ez nem is meglepő. Minek kukkolni, ha a tévében élő közvetítésben többet mutatnak, mint egy nudista kempingben valaha is – véli Barossné, akinek szavai a mozgalom belső értékeit tekintve nem igazán megnyugtatóak. De hozzáteszi: „A meztelenek világa sokkal elfogadóbb, mint az átlagos társadalmi közeg. A naturisták nemcsak a ruháikat vetik le, hanem az előítéleteiket is.” Csak remélni lehet, hogy az öltözésnél nem történik meg ugyanez fordítva.

p_ter Creative Commons License 2003.05.06 0 0 14
p_ter Creative Commons License 2003.05.06 0 0 13
p_ter Creative Commons License 2003.04.21 0 0 12
50-es busz volt. Elképzelhető, hogy nem bírja annyira a hegy-menetet?! Képpel az mtv-Híradó: http://www.mtv.hu/musorok/hirado/adasok/index.php3#14
Előzmény: Susanne Corbis (11)
Susanne Corbis Creative Commons License 2003.03.28 0 0 11
Nem tetszett eltévedni ezzel a busszal? És miért kell képet beszúrni? Szerintem elég a link (a megfelelô helyen)
Előzmény: majomkola (10)
majomkola Creative Commons License 2003.03.26 0 0 10
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Ezt akartad?
Előzmény: p_ter (7)
majomkola Creative Commons License 2003.03.26 0 0 9
50-es IQ folott nincs.
Előzmény: p_ter (3)
gyoz_tesh Creative Commons License 2003.03.26 0 0 8
"Iszonyatosan jó nők vannak a sorozatokban"

Igen, a dél-amerikai szappanoperáknak ezt az egyetlen pozitívumát fedeztem fel én is. :))
UPCD-n is volt egy darabig, de már levették. Nem hiányzik...

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (0)
p_ter Creative Commons License 2003.03.25 0 0 7

http://kep.tar.hu/the-best/images/pic2086579.jpg http://kep.tar.hu/the-best/images/pic2086580.jpg

Ma 13:25-kor is láttam a Gellért téren az AGORA-t.

Tehát két indulási időpontot tudok a Bornemissza térről:

13:15 és 14:45 (körülbelül)

p_ter Creative Commons License 2003.03.25 0 0 6

http://kep.tar.hu/the-best/images/pic2086579.jpg

Ma 13:25-kor is láttam a Gellért téren az AGORA-t.

Tehát két indulási időpontot tudok a Bornemissza térről:

13:15 és 14:45 (körülbelül)

p_ter Creative Commons License 2003.03.25 0 0 5
[img]http://kep.tar.hu/the-best/images/pic2086579.jpg[/img]
p_ter Creative Commons License 2003.03.25 0 0 4
http://kep.tar.hu/the-best/images/pic2086579.jpg
p_ter Creative Commons License 2003.02.01 0 0 3
Van olyas valaki, aki néz egyáltalán eféléket?
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2003.01.31 0 0 2
Nekem a picsogás, visítozás, meg a túlburjánzó érzelmek ugyanúgy nem jönnek be, legyen az akármilyen jó minőségű.
Előzmény: p_ter (1)
p_ter Creative Commons License 2003.01.31 0 0 1
:-)))

Tudod, miért vetted le a hangot? Azért mert nem túl jó minőségű a szinkron. És tudod, miért nem? Mert hol készítik a magyar változatot: ROMÁNIÁBAN.

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (0)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2003.01.31 0 0 0
Én egyszer néztem ezt a csatornát: Egy éve szilveszterkor nagyon megbetegedtem, és vagy két hétig igen beteg voltam. Olvasni sem volt kedvem, meg a tévé is szar volt. Akkor bukkantam rá a Rom-ra. Iszonyatosan jó nők vannak a sorozatokban, és ha leveszed a hangot, akkor elég jól lehet andalogva nézni. Terápiás hatású, de élesben sosem nézném, az biztos, mert hát vannak kockázatok és mellékhatások...
p_ter Creative Commons License 2003.01.31 0 0 topiknyitó
Köszöntöm minden Romantica-csatorna-rajongót.
Melyik a kedvenc sorozatotok a jelenlegi 4 közül?
-Milliomosra vadászva (Cazando a un Millionaro)
-Nők háborúja (Guerra de Mujeres)
-Napraforgó Lucíának (Girasoles para Lucía, ism.)
-A bosszú (La Revancha)

Nekem a Nők háborúja a kedvencem. Itt van egy oldal róla: http://guerra.on.hu

www.romantica.pl

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!