Keresés

Részletes keresés

Szintis Szili Creative Commons License 2004.10.06 0 0 29

Szia, Dani! :€€€ Lehet hogy igazad van, hát akkr innen ismerik az ausztárlok a Dínom Dani-Csodát, és ezért gondolják hogy már Mi is (Dínom Dani és Én, aki tul.ajdonképpen felelek az egész zenei meg valosittásért) megyünk Ausztrálaiába, és jól mondta a Dani, ha a Közösséh úgy gondolja, ha van érdeklödés és anyagi fedezet, akkor szívesen repülünk ios már a Kenguruk Földjére és adunk egy superkoncertet az Kenguruk Magyar Közösségének. Esetleg speciálisan ebböl az alkalomból spcxeciális ausztiráliai hanxereket is alkalmazok majd, már úgy értem, hogy pl.ául ilyen hosszú furulyát fújok miközben szól a znee tehát hogy Play-Back teknikával speciális ausdztáiliai hanxereket is használnák a koncerten. Szerintem az Ausztrál Magyare kapcsolatoknak is jót tenne, ha létre jönne egy Dínom Dani-koncert a Kenguurk Földjén és Dani karierje szem pontjából is előnyös lenne.

SzSz

Előzmény: Dínom Dani (28)
Dínom Dani Creative Commons License 2004.10.06 0 0 28
zSiasztok Rajongüók! Szia Szili! :-KKKKKK Arra gondoltam hogy szerintem a topic nyitója lehet hogy egy Ausztrália-i Magyar (tudod, a Komunista Teror idején rengeteg Honfi Társunk menekül tki Ausztréliába, hatalmas ott a Magyar Közösség, nagyion ösze tartanak, már több Magyar Máűvész is adott műsort az Ausztál Magyar Közösségek elött tomboló sikerrel, nagyon megt isztelö lenne ha Mi is kapnánk ilyen felkérést Ausztáliai Magyar Hofni társainktól te5rmészetesen örömel el utaznánk Auztráliába, ha az Auztrálsia-i Magyar Közösség aki meghiv Minket állja a költségeket akkor már repülünk is :)))

Üdv minden Ausztriáli-i Magyar-nak innen az Anya Országból:
DD
Előzmény: Szintis Szili (27)
Szintis Szili Creative Commons License 2004.10.06 0 0 27

Szisaztok, Rajongók! :-UUU Igazán meg10telő, hogy ennyire rajongtok, ilyen erős a Szeretetetk. Nektek kösöznhető amit a Dani eddig elért, Értetek csinálja ezt az egésszet, a Szívéből ami jön azt Nektek akarja átadni. Nektek köszönhetően már majdnem országos STÁR lett a Dani alig félév alatt, azt hiszem ez magáér tbeszél. Azomban bár mekkora nagy is a siker, ott még nem tartunk, hogy ausztráliai turnét csinálni, ahoz még egy kicsivel több kel, persze szeretnénk meg mutatni Magunkat illetve Dínom Dani Magát, amerre csak tudja a világon. Ezért ha tudtok föl lépési lehetösséget Ausztreáliában akkor értesítsetek Minket, és a részleteket írjátok meg amielben Dínom Daninak. Reméljük már Ausztráliába is el jutott a Dínom Dani-Csoda híre és az ottani Rajongó Táborunk is szépen gyarapszik.

Béke és Szeretet,

Szintis Szili

gébi Creative Commons License 2003.02.03 0 0 26
Dani!

Respect!

Take care!

Good luck!

szkati Creative Commons License 2003.02.02 0 0 25
Természetesen mindenkitől elnézést kérek, akit megbántottam!
Volt ma este/ és már vagy egy hete/ pakokolás és cuccolás, sírás-rívás, az alig belakott lakás kipakolása/ a szomszédok abszolút nem értik a helyzetet/ Egyszóval nem volt egyszerű!
Minden kedves volt kollégának/ és persze azoknak akik a fiamat szerették/ sok sikert és jó egészséget kivánok. Drukkoljatok neki!!!!!
szemitesoka Creative Commons License 2003.02.02 0 0 24
Drágáim!

Úgy tűnik Édesanyám nagyon kiáll mellettem:-))))
Remélem senki nem sértődött meg (én tudom, hogy ki, miért és mit írt) én sem vettem magamra! Én szeretek mindenkit és szerintem mindenki tisztában van azzal, hogy mit vállaltam (ja és nem én vagyok az első, aki ezt teszi, tehát nem kell az egekig magasztalni).
Tsók minden kedves rokonomnak, barátaimnak és(volt) kollégámnak,
Dani (fetételezhetően nem baromarcú)

Előzmény: szkati (23)
szkati Creative Commons License 2003.02.02 0 0 23
Biscuit,

Te lehet, hogy nem szeretted a Danit?
Mert pénzt adni nem akartál ajándékra, azt hitted valami búcsúbulira számít, nem akartál neki semmiféle kreativat, valamint baromarcúnak latod. ezek szerint Te nem szeretted túlságosan.
Csak egy kérdés: Te már néztél tükörbe?

szemitesoka Creative Commons License 2003.02.01 0 0 22
Ezt is megértük, hogy a bátyámról topik nyílik!!!
Dani! Szerintem sem vagy baromarcú, na. Nem csak azért mondom, mert a húgod vagyok és családi kötelességem megvédeni :-)
Hiányozni fogsz, szívből kívánok Neked minden jót! Töki xxx
szkati Creative Commons License 2003.02.01 0 0 21
Előszöris kezdjük ott, hogy Dani nem baromarcú!
Egészséges, lehet, hogy kicsit túlzott önbizalommal rendelkező egyén, aki ki akarja magát próbálni, hogy mire képes egyedül, mindenki nélkül még 30 éves kora előtt.
Ha hiszitek, ha nem, azért ehhez kell egy kis bátorság!
Melyikőtök lenne rá hajlandó, hogy mindent itthon hagyjon egyik percről a másikra. Aránylag elfogadható fizetést, végre a saját lakást, szülőket és barátokat és nekimenjen a semminek, a bizonytalannak?
Aki el akar tőle köszönni és egyben a születésnapját is meg akarja ünnepelni, annak rajta, aki meg nem akar beszállni, annak bizonyára nem kötelező.
Én drukkolok, hogy minden sikerüljön neki és ezzel nem vagyok egyedül. Velem tart a férjem is, meg a lányom is. Ugyanis szeretjük őt az összes jó és rossztulajdonságával együtt!
Mirczy Creative Commons License 2003.01.31 0 0 20
Haló emberek! Van itt valaki? Lécci homályosítsatok fel!!! : )
Előzmény: Mirczy (19)
Mirczy Creative Commons License 2003.01.31 0 0 19
Mi az a baromarcú?
Előzmény: gébi (10)
Biscuit Creative Commons License 2003.01.30 0 0 18
Az.
Előzmény: gagarin- (17)
gagarin- Creative Commons License 2003.01.30 0 0 17
Dani baromarcú?

g.

gébi Creative Commons License 2003.01.30 0 0 16
Hát ez sikeres topic volt...
gébi Creative Commons License 2003.01.30 0 0 15
6 után megyünk át hozzád
Előzmény: argonauts (14)
argonauts Creative Commons License 2003.01.30 0 0 14
Bocsi, elírtam az alsót :)))
gébi Creative Commons License 2003.01.30 0 0 13
Az a címe a jelenetnek, te kis tinó!
Előzmény: argonauts (12)
argonauts Creative Commons License 2003.01.30 0 0 12
Ezért a baromarcuért még számolunk te köcsög :)))
Biscuit Creative Commons License 2003.01.30 0 0 11
Ki mit mond fel?
gébi Creative Commons License 2003.01.30 0 0 10
Mi a Varanyival felmondjuk a baromarcú-t a Kovács A.-nál. Már kijegyzeteltem a szöveget...Aztán cd-re írjuk.
Biscuit Creative Commons License 2003.01.30 0 0 9
nem
Előzmény: gébi (8)
gébi Creative Commons License 2003.01.30 0 0 8
Pedig kitalálhatnál valami kis-kreatívat...
Előzmény: Biscuit (7)
Biscuit Creative Commons License 2003.01.30 0 0 7
Én nem adok bele pénzt, ne is kérjetek, és a TGA sem.
Előzmény: gébi (6)
gébi Creative Commons License 2003.01.30 0 0 6
Hát lesz szombaton neki a Vernében. Holnap meg lesz neki sütije is.
Előzmény: Biscuit (5)
Biscuit Creative Commons License 2003.01.30 0 0 5
Az, amelyik megy Ausztráliába. Holnap van utoljára, szerintem vmi búcsúbulira számít...
Előzmény: gébi (3)
gébi Creative Commons License 2003.01.30 0 0 4
Ha másból nem, az éneklésből biztosan megél majd. Hevesi Tamás rulez!
gébi Creative Commons License 2003.01.30 0 0 3
Ki az a Dani??? Csak a nem itt ül szemben???
Biscuit Creative Commons License 2003.01.30 0 0 2
Ott nagyon meleg van. Remélem, fogy.
Előzmény: Biscuit (0)
Dick Laurent Creative Commons License 2003.01.30 0 0 1
Szia Dani!
Előzmény: Biscuit (-)
Biscuit Creative Commons License 2003.01.30 0 0 0
Én sajnálom.
Előzmény: Biscuit (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!