Keresés

Részletes keresés

szedmák bakter Creative Commons License 2003.01.29 0 0 3
Há'mit olvassak ha szeretem a zenét?Bravot?Popcornt?

Mondtam, hogy a sima politika ok(Pl. Rasta mozgalom, punkzene és politika, stb.) De ne egyoldalú mocskolódás legyen.

Előzmény: Demim úr (1)
Burning Chrome Creative Commons License 2003.01.29 0 0 2
remek! egy ilyen kis országban egy senkiházi lap megengedheti magának, hogy eltaszítson magától x potenciéális olvasót, csak, hogy a főszerkesztő elélvezzen.

micsoda széles látókör!

Előzmény: szedmák bakter (-)
Demim úr Creative Commons License 2003.01.29 0 0 1
egyszerű: a f*sznak kell ilyen újságot olvasnod! a Füles garantáltan nem politizál... ;-)))
Előzmény: szedmák bakter (-)
yesser Creative Commons License 2003.01.29 0 0 0
Mér. A Suszter sem maradt a kap..ööö P-Mobilnál:-) Miép lenne ez másként?:_)
Igazándiból meg tényleg maguk alatt vágják a fát ha ilyesmire adják a fejüket.

Külföldön azonban nem ismeretlen hogy bizonyos trendi zenei magazinok valamely oldal pártján állnak, ahogy ezt még akár rajzfilmeken is láthatod. Még ennél is konkrétab példa a B&B-ban hallható Bush fikázás, satöbbi...
Az már más kérdés hogy egy ekkora országban van van e annyi zene és x párt rajongó, hoigy megérje a megosztás.

Előzmény: szedmák bakter (-)
szedmák bakter Creative Commons License 2003.01.29 0 0 topiknyitó
Egyszerűen nem értem,miért kell egy független,a nem tömegzenével és kultúrával foglalkozó újságnak politizálnia?Torkig vagyok, van legalább egy nagyon igényes zenei folyóirat, kitűnő szerzőkkel(Őz Zsolt,stb.)erre mostanában minden egyes számban keserű szájízzel kell olvasnom a jobboldal, a Fidesz és Orbán V.basztatását,természetesen úgy, hogy ellenvéleménynek még véletlenül sem adnak hangot.
Miért kell egy kelet-timbuktui utcazenésszel készült interjúba is Fidesz-mocskolódást bújtatni?
Miért kell Orbán Viktort nemes egyszerűséggel besúvasztani a Renátó és Évi kúrásáról készült fotó alá?
Mikor lesz Medgyessy-fikázás is?
Igy ugyanis a függetlenségükről, keménységükről híres újságíróik eléggé hiteltelen macskajancsinak tűnnek.
Könyörgöm, az Élet és Irodalomban sem lehet Morcheeba koncertről olvasni.A suszter maradjon meg a kaptafánál, a Wan2 se kokettáljon az aktuálpolitikával.(Más politika lehet, hiszen a zene is politikus.De ne csak a Fidesz mocskolásáról szóljon.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!