Keresés

Részletes keresés

Kígyóevő Riki Creative Commons License 2006.01.01 0 0 39

 

Úgy gondolom ideje előbbre hozni ezt a néhány évvel ezelőtt megnyitott topikot.

 

A magam részéről csak ugyanazt tudom beírni, mint évek óta mindig.

 

ORBÁN VIKTOR TŰNJÖN EL ÖRÖKRE A KÖZÉLETBŐL ÉS NE RONTSA SEM A TEMPLOMOK LEVEGŐJÉT, NE AKARJA MÉG A TEMPLOM EGERÉTŐL SEM ELVENNI A MINDENNAPI SAJTJÁT, ÉS HAGYJON MINDEN BECSÜLETES EMBERT BÉKÉN, VALAMINT NE AKARJA ELHARÁCSOLNI A NYUGDÍJASOK NYUGDÍJEMELÉSÉT, A CSALÁDOKTÓL A CSALÁDI PÓTLÉK EMELÉSÉNEK AZ ÖSSZEGÉT, A BETEGEK ELŐL ELVENNI A NORMÁLIS ORVOSI ELLÁTÁST, STB.

Kajak Ibrahim Creative Commons License 2003.02.06 0 0 38
ÉLJENEK A HALAK.

Kajak Ibrahim
székely orvhorgász.

Előzmény: Kajak Ibrahim (-)
Kígyóevő Riki Creative Commons License 2003.02.03 0 0 37
Igazad van, tény, hogy jellemtelen OVi. Ennyi aljasságot, szemétséget mint tőle/tőlük még nem kaptunk a „demokráciában”.
Riki
Előzmény: de-vians (36)
de-vians Creative Commons License 2003.02.01 0 0 36
Orbán Viktor nem hazudik! Ugyanolyan kétszínű,köpönyegforgató, amilyen világéletében volt.Véleménye attól függ, kivel beszél, és kinek nyilatkozik. Hivatalosan igen az EU-ra, de egy "cinkos" kacsintás a nemmel szavazók felé.Ez rosszabb mint a hazugság,ez jellemtelenség!!!!
Előzmény: Kígyóevő Riki (34)
livefast Creative Commons License 2003.02.01 0 0 35
"Orbán Viktor még véletlenül sem tud, még kevésbé akar igazat mondani."

Pontosabban hol is nem mondott igazat Orbán az idézett írásban?

Stílusodon csiszolhatnál egy keveset, szdsz-es módra kirekesztő hozzáállásod visszataszító.

Előzmény: Kígyóevő Riki (34)
Kígyóevő Riki Creative Commons License 2003.02.01 0 0 34
„Orbán magyarázatot vár a nyilatkozatról

A többi magyar állampolgárral egyetemben várom, hogy megtudjam, miért volt erre szükség – mondta Orbán Viktor volt miniszterelnök a Népszabadságnak a nyolc európai vezető Buxh elnöknek küldött, Irakról szóló nyilatkozatáról. Orbán a Freedom House által rendezett nemzetközi ferencia díszvacsorája előtt nyilatkozott. – A hivatalban lévő miniszterelnököt kellene megkérdezni, hogy miért csatlakozott a nyilatkozathoz. Mi a béke oldalán vagyunk, tehát ámi hiszünk a békés megoldásban. Úgy látjuk, hogy ennek még van lehetősége, nem értjük, hogy miért kell ennyire előre szaladni. De majd biztosan kapunk erre magyarázatot – tette hozzá Orbán.
Arra a kérdésre, hogy ő igennel vagy nemmel fog-e szavazni az EU csatlakozásról szóló április 12-i népszavazáson, Orbán ezt válaszolta: a Fidesz kongresszusán a párt hozott egy határozatot, amelyben arra kérte a választókat, hogy szavazzanak igennel. Én is szavaztam, és tartjuk a szavunkat – mondta.
Tegnap este egyébként a polgári körök honlapján háboruellenes tiltakozás jelent meg, több mint húsz kör nevében. A „Magyarország a kommunista ügynökök és Amerika hálójában” kezdetű állásfoglalás tiltakozik Medgyessy Péter és a magyar kormány politikája ellen.„

Népszabadság, 2003. február 1.

Orbán Viktor még véletlenül sem tud, még kevésbé akar igazat mondani.
Legjobb lenne, ha eltakarodna Magyarország területéről családjával és az egész aljas kompániájával együtt.
Azt hiszem ezt a felkérést nem kizárólagosan én támogatnám.

Riki

Devil Inside Creative Commons License 2003.01.28 0 0 33
Nehéz elviselni a demokráciát mi, ahol van akinek más a véleménye?
Előzmény: Qkory (32)
Qkory Creative Commons License 2003.01.28 0 0 32
Megszámlálhatatlanul sok neves magyar (bár nem szittya!) értelmiségi nevében felkérem Orbán Viktor exminiszterelnök őexellenciáját, hogy NE álljon ismét a F…Sz-MAPOP élére! Minek gyorsítani ennek a „szépreményű” gittegyletnek az agonizálását? Hagyja meg azt Odamondós-Rogán Tóninak, Köteles-Kövérnek és Vigyorgó(inkább Vicsorgó)-Ádernak. Ő pedig nyugodtan PÖCS-öljön csak tovább (főleg persze a sajátjával) Hír(hedt) TV-jében, Vasárnapi Újságjában és (sajnos) Magyar Nemzet címet viselő szélsőjobbraátos újságjában! Alapítson (Szovjet)Úniópártot vagy POPÖCSFIUNIO, esetleg UNIPÖCSFIPOP néven kimondottan kereszt(y)én(y)demokrata értékrendű - csak azok a fránya „csuhások” tudnának felejteni(!) - akármit, ami neki tetszik. És ha nem akar EUrópába jönni, akkor menjen nyugodtan valami melegebb éghajlatra övéivel, és mindegyikük vigyen magával minimum még egy embert!
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.01.28 0 0 31
OFF
Lősz mindenre, ami mozog? A négy bornírt pontod közül csak egyre keress valamilyen halvány bizonyítékot a bejegyzéseim között. Hiszem, hogy nem találsz, Olyat viszont igen, ahol elismeréssel adóztam Kayak humorának. Ilyen érdekes a világ!
ON
Előzmény: hal9000 (30)
hal9000 Creative Commons License 2003.01.28 0 0 30
Ne bántsátok már szegény OVIt, ha embereknek Ő az Isten, és bármilyen humor hangzik is el, fröcsögve kommunistáznak, akkor ott nincs mit tenni.

Konkluzió:
1. Senki sem lehet igaz Magyar úgy, hogy nem fideszes
2. Senki sem lehet igazhitű jobboldali, ha nem tiszteli Istenként Adolf Viktort
3. Mindenki más tetü szemét kommunista, hazaáruló rohadt csőcselék, akit fel kellene akasztani.
4. Éljen Rákosi, éljen Rákosi a mi hős vezírünk......

Előzmény: Kovács Béla Sándor (9)
livefast Creative Commons License 2003.01.27 0 0 29
El kell, hogy keserítselek cseppet sem kedves Kígyóevő, ugyanis eszembe sem jutottál.
Viszont juszt sem mondom meg, kire gondoltam, mint befolyásos orvvadászra.
Előzmény: Kígyóevő Riki (28)
Kígyóevő Riki Creative Commons License 2003.01.27 0 0 28
livefast!
Remélem rám gondoltál a megjegyzésedben, csak az a baj, hogy én nemes vadakra vadászok, nem pedig patkányra. De ha netán azokra szeretnék, azt sem orvul tenném.
Egyébként nemcsak vadászni szeretek, hanem horgászni is, de ott sem a snecikre.:)))
Riki
Előzmény: livefast (1)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.27 0 0 27
...mire a WC papir rezignáltan: azért engem, csendesebb hétsókhoz gyártottak..... :)
Előzmény: Tgyta (24)
akkor én is Creative Commons License 2003.01.27 0 0 26
:))))))
Előzmény: Tgyta (24)
vörösöcsi Creative Commons License 2003.01.27 0 0 25

Ku'va jó!

Előzmény: Tgyta (24)
Tgyta Creative Commons License 2003.01.27 0 0 24

Képzeld el, az elmúlt nyáron három orvhorgász, a Lacagyerek, Arrogáns és Vityavezér a nudista strandon ültek a tó partján. Egyszer csak egy pittyegő hangot hallanak. Az Lacagyerek megnyom egy pontot az alkarján, mire a pittyegő hang elhallgat.
A többiek kérdően néznek rá:
- Ez a személyhívóm volt - mondja - Nekem egy mikrochip van a bőröm alá ültetve.
Néhány perccel később telefoncsengést hallanak. Arrogáns a füléhez emeli a tenyerét. Miután végzett a beszélgetéssel, megmagyarázza a dolgot:
- Ez az én mobil telefonom. Egy speciális mikrochip van a kézfejemben.
A Vityavezér úgy érzi neki is fel kell mutatnia valamit. Föláll, elmegy a nádasba. Mikor visszatér egy darab vécépapír lóg ki a hátsójából. A többiek csodálkozva néznek rá.
- Na, mi van?! Kaptam egy faxot.


Előzmény: Törölt nick (15)
akkor én is Creative Commons License 2003.01.27 0 0 23
Hát ezé kell vigyázzni a sámlira, amin áll! :)
Előzmény: Tgyta (22)
Tgyta Creative Commons License 2003.01.27 0 0 22
De ez a Lacagyerek most 50-es damillal érkezett, amit a nyaka köré csavart, hogy bemutassa az egymenetes fojtótekercset.
Előzmény: akkor én is (16)
legofiu Creative Commons License 2003.01.27 0 0 21
Nekem teccik, pedig rólam azt beszélik, hogy utálom azokat, akik utálják Orbánt.
akkor én is Creative Commons License 2003.01.27 0 0 20
Viki, csak a sámlimra vigyázz! :)
A nagy kerengésbe...
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.27 0 0 19
Egy igazi csárdásra ! :)
/angol kerengő helett !/
Előzmény: akkor én is (18)
akkor én is Creative Commons License 2003.01.27 0 0 18
...aztán felkéri Orbán Viktort?
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.27 0 0 17
Tuggyuk !
Hogy Ő, szeret mindig sámlira állni ! :)
Előzmény: akkor én is (16)
akkor én is Creative Commons License 2003.01.27 0 0 16
A Kövér Laca kötelet szokott árulni. Ő nem alacsonyodik le ilyen pórnép közé...:)
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.27 0 0 15
Javaslom, hogy a tubifexet Kövér Laca árulja, és aRogán hozza el nagypapi hálóját amivel vadat, halat, s mi jó falat lehet fogni ! :)
Előzmény: Kajak Ibrahim (-)
PuPu Creative Commons License 2003.01.27 0 0 14
Ne nyafogj, - inkább érdeklődd meg, hogy mitől ez a szűzqrvához méltó magakelletés a Kedves Tanítónál?
A duma egyébként szuper volt, - a te humorérzéked nincs kéznél, úgy látom...
:O)))
Előzmény: Kovács Béla Sándor (9)
KukacAV Creative Commons License 2003.01.27 0 0 13
Jelen!
Előzmény: A Király Tevepárduca (12)
A Király Tevepárduca Creative Commons License 2003.01.27 0 0 12
Nagyon jó!

És mindenki hozzon magával mégegy kukacot!

lerr Creative Commons License 2003.01.27 0 0 11
Mindegy, mit mondanak, szerintem vicces:)
Előzmény: Kajak Ibrahim (-)
penge. Creative Commons License 2003.01.27 0 0 10
Penge!
Előzmény: Kajak Ibrahim (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!