Keresés

Részletes keresés

Bengáli Nigger Rabszolga Creative Commons License 2003.01.27 0 0 15
'Mit mondjak: 3 gyerekünk van,bejött nekik!'
Látjátok mégis csak jó, hogy van rtltv2...:-)))
Előzmény: Anus (14)
Anus Creative Commons License 2003.01.24 0 0 14
Ha olvasod a hozzászólásaimat láthatod,hogy nincs olyan sok időm az olvasásra,csak jobban hangzik,ha az ember azt teszi a felsorolás elejére..:-))
Ahogy mondod, mi gondolkoztunk már azon, hogy a műsorok mesterségesen ilyen nullák, hogy végre kis hazánkban szaporodjon a nép, ne a TV-t bámulja. (Mit mondjak: 3 gyerekünk van,bejött nekik!) :-))))
Előzmény: Bengáli Nigger Rabszolga (10)
pint Creative Commons License 2003.01.23 0 0 13
Micsoda esztelenség egy csatorna mellett tenni le a voksot? Szekértáborokra kell oszlani mindíg?? Nem a csatorna, hanem a MŰSOR a lényeg, azt lehet minősíteni, összehasonlítani, stb. Van szar ezen is azon is, van jó ezen is azon is. Utóbbi a ritkább sajnos.
doktormacko Creative Commons License 2003.01.23 0 0 12
RTL Klub
ciaodino Creative Commons License 2003.01.23 0 0 11
00 vagy dupla 0.
Előzmény: Bandóc (-)
Bengáli Nigger Rabszolga Creative Commons License 2003.01.23 0 0 10
Így felváltva?nem rossz :-)))Én mindkettőt adót nagyon szeretem, mert miattuk több időm marad a családomra.Igaz, hogy nem tanulom meg, hogyan kell egy századot lemészárolni egyszál géppuskával és azt sem, hogy milyen paraszt lennék, ha sok pénzem lenne, de majd csak megleszek így is.... :-)))
Előzmény: Anus (9)
Anus Creative Commons License 2003.01.23 0 0 9
Jaja! Olvasás és szex -ez a kettő!!!
Esetleg duma a haverokkal,de ez ritkán a gyerekek miatt. A Tv már régóta nem uralja estéinket.
Előzmény: Vanek (5)
fönök Creative Commons License 2003.01.23 0 0 8
Minek szóljak hozzá? Már mindent elmondtatok.
Előzmény: Alejandro DeSilva (7)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 2003.01.23 0 0 7
C=64 vagy Spectrum?
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.23 0 0 6
Rossz a kérdés.
Nézni egyiket sem.
Lebombázni mindkettőt, már csak a sorrend kérdéses.
Előzmény: Bandóc (-)
Vanek Creative Commons License 2003.01.23 0 0 5
Alapvetően egyik sem. És lényegi különbséget nem is látok a kettő között. Szar mind a kettő. De legalább kezdek visszaszokni az olvasásra.
_DNS_ Creative Commons License 2003.01.23 0 0 4
RTL vagy TV2?
Krumpli vagy Burgonya?

Mint a kettő ugyanolyan szar , és nézhetetlen műsorokat csinál és ad le (1-2-t kivéve) hogy egyszerűen nézhetetlenek.

Fix.TV!!!

Billy Milligan Creative Commons License 2003.01.23 0 0 3
Burger King vs. McDonald's ?
Pepsi vs. Coca?

Nem mindegy?

Bandóc Creative Commons License 2003.01.23 0 0 2
ok.
Előzmény: Csokis (1)
Csokis Creative Commons License 2003.01.23 0 0 1
Tudod milyen kérdés ez? Mint a 80-as években született megállapítás: A magyar műszaki értelmiség előtt két út áll. Az egyik az alkoholizmus. A másik meg járhatatlan. :-(
Lord Iffy Creative Commons License 2003.01.23 0 0 0
Spectrum.
0.
Bandóc Creative Commons License 2003.01.23 0 0 topiknyitó
Tényleg érdekel a véleményetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!