Keresés

Részletes keresés

edoo Creative Commons License 2003.01.24 0 0 47
Én most Para-Kovácsot épp, felébredtem saját halk rötyögésemre!

Megyek csöngetek picit! ovi giling-ovi galang..

Előzmény: beowolf (42)
AronSatie Creative Commons License 2003.01.24 0 0 46
Asszem, Aderrol ezt mar sosem tudjuk meg!

Pokornirol talan.

Előzmény: Egy polgár (44)
Hy Creative Commons License 2003.01.23 0 0 45
NAAA!

Nehogymár összevesd!
Az az ekeszarva kicsit más, mint emez!
Avval dolgoztak, és nem manikűrözött kezekkel!

Előzmény: AronSatie (-)
Egy polgár Creative Commons License 2003.01.23 0 0 44
Szerintem még mindkettő előfordulhat.
Pokorni Zoltán kiheveri a dolgot és visszatér.
Egy kis pihenő neki sem árt meg.

Áder János valóban fapofa, de legalább ismert. Ha megtalálná a saját hangját (és nem Orbán Viktor nyomán haladna 100%-ban), akkor talán Ő is lehetne.

Előzmény: AronSatie (33)
AronSatie Creative Commons License 2003.01.23 0 0 43
Hej, micsoda melegseget erzek most itten a szivem tajan!
Előzmény: beowolf (42)
beowolf Creative Commons License 2003.01.23 0 0 42
Azért ne szomordj el, lehet, hogy a Para-Kovács olvas Téged!
Előzmény: AronSatie (41)
AronSatie Creative Commons License 2003.01.23 0 0 41
Mondhatnam, hogy en is valami hasonlora gondoltam, amikor megnyitottam a topicot.

A kulonbseg csak az, hogy Para-Kovacs irni is tud.

Előzmény: beowolf (37)
Creative Commons License 2003.01.23 0 0 40
Na ehhez kell egy Daedalon. Csak azt nem értem, hogy egyesek milyen alapon fikázzák ezek után a Magyar Nemzetet?
Előzmény: beowolf (37)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.23 0 0 39
Onkentes kivalo mervado....:)))...(Hofi Geza...:)
Előzmény: beowolf (37)
belohin Creative Commons License 2003.01.23 0 0 38
"alcsúti Ophélia" :-DDDDD
Előzmény: beowolf (37)
beowolf Creative Commons License 2003.01.23 0 0 37
Mi is szeretnénk

NSZ • 2003. január 23. • Szerző: Para-Kovács Imre
Abban a döntésben, hogy Orbán Viktor hosszadalmas hezitálás után a Fidesz – Magyar Polgári Párt vezetését elvállalni látszik, minden bizonnyal nagy szerepük van azon leveleknek, amelyeket mérvadó értelmiségiek fogalmaztak és írtak, hogy ugyan, legyen már ő a Fidesz elnöke, illetve, hogy a Fidesz elnöke legyen, ne mondjuk a Szabad Demokraták Szövetségének vagy a Magyar Szociáldemokrata Munkáspártnak, ahol szintén erős kereslet mutatkozik karizmatikus vezetők iránt.
Látom a vonakodó, ármánnyal és fortéllyal bezakóztatott exminiszterelnököt, ahogy vívódik, miközben számol, aztán vívódik és számol megint.
Családja kérdezi, de ő nem beszél, nem nyilatkozom, mondja feleségének, de olvasd csak el ezt, és odanyújtja egy mértékadó értelmiségi levelét, amelyben arra kéri őt, hogy vállaljon szerepet.
Látod, hí a haza.
A gyerekekkel sem lehet ezt csinálni sokáig, hogy példaképük, akitől a életet kell ellesniük magát, nem jár be dolgozni a munkahelyére, csak a fizetést veszi fel, mert mi lesz így belőlük?
Aztán másnap megint egy levél, és benne a kérés, könyörgés, hogy vállaljon, vállaljon szerepet.
Maszáj Herkules.
Nem menne ő, ha lehetne nem meni, de nem lehet.
Komolyan mondom, cinikus, léha dolog színjátékot gyanítani a nép hívására újra ringbe szálló Orbán Viktor érlelődő, felelős döntése mögött.
Cinikus és léha vagyok.
Gyanítom azonban, az ugyancsak megrázza az exminiszterelnököt, hogy csak jobbról érkeznek levelek, mert ugyan mit akarhat a másik oldal? Ők vajon nem akarják, hogy Orbán Viktor vezesse a Fidesz – Magyar Polgári Pártot. De bizony, akarják, akarjuk.
Ezért a döntés meghozatalának érdekében én is arra kérem őt, hogy vállaljon szerepet, legyen a párt elnöke, csináljon végre valamit, vállaljon kockázatot, nyerjen vagy bukjon el megint, de ne lebegjen a magyar politika rendszer fölött, mint egy alcsúti Ophélia, mert azzal hoszszú távon nem érhet el semmit, leszámítva a véglegesen nevetségessé válás reális kockázatát.
És még ha szabadna annyit hozzátennem a jó ízlés nevében, hogy soha ne jusson eszébe kettőnél több ember előtt ezekre a levelekre hivatkoznia, soha ne indokolja döntését azzal, hogy a Kolosy téri piacon hányan kérték meg a szerepvállalásra, mint ahogy az ország felének emlegetését is kerülje el.
Ne mondjon semmit, álljon a csapatok élére, külön kérésére beleértve a karikás ostort pattogtató, zsidózó, komcsizó, portugálozó, MIÉP-ről leszakított szavazókat is, és menjen be a munkahelyére, ahol végre szemtől szemben megmérkőzhet azokkal a felkészült emberekkel, akik ott tartózkodnak, és más véleményen vannak, mint ő.
Mert a haknikon megerősített igazság- és öntudat csak annyit ér, amennyi a parlamentben megmarad belőle.
Ott történik a politika.

AronSatie Creative Commons License 2003.01.23 0 0 36
Segitseg, bantanak!

A szovegertesed igen gyenge, elmedre ebbol is kovetkeztetni lehet.

Előzmény: horihorog (34)
suto Creative Commons License 2003.01.23 0 0 35
Ízléstelen vagy.
Előzmény: horihorog (34)
horihorog Creative Commons License 2003.01.23 0 0 34
Szerintem az vállalja el, aki ezt a topicot nyitotta, mert semmivel nem kevésbbé idióta, mint Orbán atya.
Előzmény: AronSatie (33)
AronSatie Creative Commons License 2003.01.22 0 0 33
Ketlem. Pokorni meg egy-ket eve felmerulhetett volna, de szerintem - talan szerencsetlen csaladi problemaja miatt is - kisse elvesztette a realitas-erzeket. Miniszternek jobb volt.

Ader meg teljesen sotlan pofa, nem igazan politikusi alkat.

Előzmény: Egy polgár (32)
Egy polgár Creative Commons License 2003.01.22 0 0 32
Szerintem az Orbán Viktor nélküli FIDESZ-MPP-t Pokorni Zoltán vagy Áder János is vezethetné.
belohin Creative Commons License 2003.01.22 0 0 31
Az idegtől nekem is hullik a toll a hátamról. Most elvállalja vagy nem? Már többször észrevettem, hogy nyugtalanul hálok emiatt. :))
Előzmény: AronSatie (29)
beowolf Creative Commons License 2003.01.22 0 0 30
Aron, nyugi.:))))
Megmondom a frankót: nekem Ovi április 21 óta 8.
Előzmény: AronSatie (29)
AronSatie Creative Commons License 2003.01.22 0 0 29
Csak ne jatsszon az idegeinkkel, tukon ulunk itt mar miota!
Előzmény: beowolf (28)
beowolf Creative Commons License 2003.01.22 0 0 28
Vagy ne tessék vállalni!
Nekem 8.
Előzmény: AronSatie (-)
AronSatie Creative Commons License 2003.01.22 0 0 27
Melyik valasztast vesztettek el az o elnoksege alatt?

Szerintem tevedsz, az Horn volt.

Előzmény: AgentOrange (26)
AgentOrange Creative Commons License 2003.01.22 0 0 26
"...Helyes lenne ugyan, ha uj vezeto lenne, mar csak a ket vesztes valasztas miatt is.."

Kovács bácsi is elvitt pár vesztes választást az MSZP elnökként aztán nézd meg, ott van a kormányon...nem ezen múlik..

Előzmény: AronSatie (13)
beowolf Creative Commons License 2003.01.22 0 0 25
Én verset is küldök neki:

"Segits meg újra, végy erős kezedbe engem,
nézd meg, hogy nőttem-e? méltó vagyok-e rád?
Ha tévedtem, te mondd meg: mit kellett volna tennem?
Tanits meg elkerülni a vétket és hibát.
Vagy dobj le engemet, merüljek el magamban,
ha gyönge voltam és a hűségben hanyag.
Pártom, maradj erős és elpusztithatatlan,
mint az újjá szülő és születő anyag."

Előzmény: courage the dog (18)
angyalhentes Creative Commons License 2003.01.22 0 0 24
Legalabbis engem nem zavarna, ha ebben tudja kielni magat, tegye ezt. De folosleges csinalni a cecot, hogy ujabb es ujabb csoportok kerik fel ot levelben, hogy vallalja el. Kar a belyegert.

Persze, nincsenek illuzioim afelol, hogy sok embert at lehet ezzel a trukkel verni, de azert ez nem az a modszer, amivel egy europai neppart vezeteset magahoz ragadja az ember.

(Osszefoglalva: joval tisztessegesebb es becsuletesebb dolog volna, ha Orban Viktor kiallna, es kijelentene: igen, szeretnek ujra hatalmi pozicioba kerulni, mert ugy erzem, alkalmas vagyok ra, es amugy is szorakoztat a dolog. Ezert en leszek a Fidesz elnoke, punktum.)

PolgárPress Creative Commons License 2003.01.22 0 0 23
Dokumentumok az Él-jen Vik-tor! Elv-társ, paj-tás! topikban. :-PP
malaclopo Creative Commons License 2003.01.22 0 0 22
legyél mán, de gyorsan mongy igent, mert ellehetetlenítik a polfórumot
Előzmény: courage the dog (18)
kalmo Creative Commons License 2003.01.22 0 0 21
VIK TOR VIK TOR !!!!
Venyerin Creative Commons License 2003.01.22 0 0 20
Naaa, Viiiiktooor!
Lécilécléciléciléciléciléci!!!
szürkesün Creative Commons License 2003.01.22 0 0 19
0szt miért p0nt Ő ? Nem támadják így is eleget?
Előzmény: courage the dog (18)
courage the dog Creative Commons License 2003.01.22 0 0 18
Hires közeleti szemelyiségek már megkértek, hogy térj vissza a párt élére, ha ez esetleg eddig nem lett volna elég egy újabb illusztris polgár kér erre:))))Én

courage the dog

:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!