Keresés

Részletes keresés

imago mundi Creative Commons License 2003.11.25 0 0 5
bakker! koincidencia!
...
Előzmény: Toucan (4)
Toucan Creative Commons License 2003.11.25 0 0 4
Sziasztok! Nekem mostanában egyre több véletlen adódik az életemben. A Mennyei prófécia utolsó fejezeténél tartok. Már csak pár oldal van hátra. Elsősorban olyan véletlenek, hogy mondjuk megemlitek valakit és utána pont Ő hiv fel egy pár perc múlva. Ilyen több is volt az utóbbi időben és nem időpontra megbeszélt telefonhivások voltak. Volt többször olyan, hogy olvastam valamit és mikor egy bizonyos, viszonylag ritkább szóhoz értem az olvasásban, akkor pont azt mondták a tévében is. Pl. a tanulság szót irtam le éppen az előbb egy fórumban és pont akkor hangzott el ez a szó is a tévében. Pedig ez nem annyira gyakori szó. De mondom, olvasásnál is volt már, hogy pl. egy gazdasági kifejezést olvastam éppen és pont akkor hangzott el a tévében is. Már nem emléxem pontosan mi volt az, de sokszor van ilyen. Nemrég egy megbeszélt találkozót szerettem volna lemondani, mert időben nem tudtam volna kivitelezni. Már éppen azon voltam, hogy telefonálok, mikor hivott az érintett fél, hogy bocsi de halasszuk máskorra a találkozást. :o) Nektek van ilyen?
Előzmény: komancs (1)
A-Ló-szelleme Creative Commons License 2003.01.19 0 0 3
Szellemi vezérem írta.
Előzmény: komancs (-)
doktormacko Creative Commons License 2003.01.18 0 0 2
Sajnos nem ismerem. Irjál róla részletesebben.
Előzmény: komancs (1)
komancs Creative Commons License 2003.01.18 0 0 1
Sajnos a könyv címét elírtam, csak egyes számban van : A mennyei prófécia. Bocs. Remélem így is lesz aki ráismer.

Most elkezdtem újra.
Első Felismerés a véletlenek, megérzések különös fontosságát jelzi. Én ahogy átgondoltam, még nem találtam olyan véletleneket ami döntően jelzett volna valamit számomra v én nem ismertem fel.

Van köztetek olyan aki az ilyen hangsúlyos véletleneket felismerte? S érzett olyat, hogy ezek szaporodtak?

Suppiluliumas Creative Commons License 2003.01.17 0 0 0
És szóla az Úr: 0!
Előzmény: komancs (-)
komancs Creative Commons License 2003.01.17 0 0 topiknyitó
Korábban olvastam, és eléggé felkavart, de nem akadt a környezetemben senki akivel beszélhettünk volna róla.

Most elhatároztam, hogy újraolvasom.

Régebbről az maradt meg bennem a legjobban, hogy a szépség és a jóság energia, és érdemes mindig rendet tartani magunk körül, mert az feltölt.

Kit mi fogott meg leginkább?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!