Keresés

Részletes keresés

Daikini Creative Commons License 2003.01.16 0 0 2
Koszi, +probaljuk, mas tipp?
Előzmény: discors (1)
discors Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1
1 5let:
- BIOS-ban kisebb értéket kell adni a proci ventillátor fordulatszám figyelés/gép leállítás értéknek. A gép indításánál a venti nem éri még el azt a fordulatot, ami a minimum lenne, így a bios automatikusan lelövi a gépet. Viszont ha reset-et nyomsz a gép újra boot-ol, ami idő elég arra, hogy a venti elérje a biosban beállított minimum fordulatszámot...
Előzmény: Daikini (0)
Daikini Creative Commons License 2003.01.16 0 0 0
Azt allitja, hogy a windowsig nem jut el a dolog.
Előzmény: Daikini (-)
Daikini Creative Commons License 2003.01.16 0 0 topiknyitó
Sziasztok, egy ismerosomnek a gepe rakoncatlankodik, beindul, de csak ugy, ha a power gomb utan a reset-et is megnyomjak. Nem nagyon volt tippem, miert lehetett ez igy. Elore is kosz a tippeket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!