Keresés

Részletes keresés

Laniakea__ Creative Commons License 2023.11.10 0 3 9520

..ha a  gyökér büdöstahó dühkezelési problémával küzdő befogja a pofáját (indokolatlanul nem támad nekem) , akkor sose jövök rá, ami nyilvánvaló :D

Hagyni kell állatkodni egyeseket...erre :D

dirtydoggy Creative Commons License 2022.12.12 0 0 9519

... hogy a takarítás nyugtat. Néha.

Törölt nick Creative Commons License 2022.11.26 -1 0 9518

Ha ugyanezt egy nő teszi az normális... Egy halom ilyen fiatal picsa kering az utcákon. Valahogy belepréselik magukat egy innentől már feszes gatyába, amire aztán a kelttészta rálóg...

Persze ez nem mentség a dagadt, izzadságszagú, túrósf@szú krapekoknak...

Előzmény: missSissi (9515)


mimula Creative Commons License 2022.11.25 -1 1 9517

hogy el kell menni ebből az országból a pitch@ba. Minél gyorsabban.

konok kecske Creative Commons License 2022.07.26 0 0 9516

Hogy "semmi nem úgy van".

Amikor egyedül voltam, betegen, kétségbeesetten, akkor egy-egy  szexpartner, internetes beszélgetőtársak nyújtottak vigaszt, valamennyi lelki támogatást. A "szerelmek", vagy "nagy vonzalmak", a "barátok", a család elárultak, tőlük semmire nem lehetett számítani.

missSissi Creative Commons License 2022.07.24 0 1 9515

...hogy ha egy kövér, csüngő hasú férfi két számmal kisebb pólót vesz fel, és az alól kilóg a hája, mennyire,de mennyire libidócsökkentő látvány. 

mimula Creative Commons License 2022.07.02 0 0 9514

Az előző napi kapcsán, azonnal kell valami hűtési megoldás a lakásba.

mimula Creative Commons License 2022.07.01 0 0 9513

Hogy nincs is magasztosabb dolog, mint ülni a 33 fokos lakásban, a wc-n, sűrűn hajlongva a lábaimnál lévő felmosóvödörbe...

dd20120519 Creative Commons License 2022.02.06 0 0 9512

szerintem aki szereti a párját, az kitart mellette jóban rosszban. de persze vannak furcsa körülmények, tudom.

Előzmény: LTvedtél? (9511)
LTvedtél? Creative Commons License 2022.02.05 0 0 9511

Nem is azt írtam, h a szex boldoggá tesz. Azt írtam, h komoly befolyásoló szerepe van azon túl, h a ffi. - nő kapcsolat alapvető meghatározó eleme.

Szerintem ha a szerelem el is múlik, a szex még mindig betöltheti azt a szerepet, mint korábban ahelyett, h kikacsintgatnánk. .. és nem válunk !

(Egyébként akik válnak, nem biztos, h sosem szerették egymást.)

Előzmény: dd20120519 (9510)
dd20120519 Creative Commons License 2022.01.22 0 0 9510

Nem tudom itt vagy -e még, de érdekes kérdést tettél fel annó. Hát tulajdonképpen azért, mert szerintem a szex hosszú távon nem tesz boldoggá. Az, ha szeretnek boldoggá tesz, de mivel a szerelem elmúlik, kapcsolatokbol kikacsintgatnak, valas lesz stb, kiderul, hogy valojaban sosem szerettek, es ez illuziorombolo.

Előzmény: LTvedtél? (9174)
Képvilágosító Creative Commons License 2022.01.21 -1 0 9509

ássa a "fehér ember" a sírját  :-(((

 

 

 

Előzmény: királyölő (9508)
királyölő Creative Commons License 2022.01.21 0 1 9508

Ez azért többet mutat. Ugye ez a HUSZ itt a teljesen anonim, intimitás-kereső oldal. Ma már kb a facebookon is lehet olvasni/megosztani olyasmit, amit mondjuk 2007-ben még szégyelltünk volna. Ma már ez lett a norma. 

A transz/homo stb dolgok tartanak ugyanott most ahol a "bármilyen szexualitás" tartott akkor. Furi, vagy szomorú, vagy vicces? Igazából nincs ezzel nagy baj, akinek a hetero-tól eltérő a szexualitása, miért is ne mutathatná meg ő is, vagy élhetné ki...? 

Csak nyilván az kellemetlen, ha ezek a dolgok keverednek, és nem tudom, hogy most akko pl egy fiúnak, vagy lánynak tetszettem-e.

Lehetne továbbfejleszteni a fórumot, egy ötlet: az LMBTQIstb betűiből mindenkinek kötelezően választania kéne egyet, ami a nickje mellett megjelenik.

Vagy még egy másik ötlet: kelljen beállítani egy 1-10 csúszkán, hogy mennyire érzem magam férfinak/nőnek, ahol a 10/10 férfiasság mellé csatolni kéne egy igazolást, hogy én vagyok minimum Dwayne Johnson :) 

De akár naponta állíthatnánk a csúszkán ide-oda, mert mondjuk David Bowie mit csinálhatna mást...?

 

Előzmény: murray (9507)
murray Creative Commons License 2022.01.19 0 0 9507

így van. szörnyű. 

Előzmény: királyölő (9506)
királyölő Creative Commons License 2022.01.19 0 1 9506

Hogy ami kb 10-15 éve a hetero volt, az most a homo.

Legalábbis ami ezt a fórumot illeti :) Emelkednek az ingerküszöbök...?

Seffield Creative Commons License 2021.11.25 0 0 9505

Hogy gyalog kell menjek dohányboltba mert a 3.bor után a kocsi kiesett

dirtydoggy Creative Commons License 2021.11.18 0 0 9504

..., hogyha az ember ráfrissít a zenecsatornán, akkor átugorja az elején a reklámot.

dirtydoggy Creative Commons License 2021.06.25 0 0 9503

... hogy a maszknak volt egy nagyon kellemes elfedő tulajdonsága. Isten ments, hogy visszasírjam, végre vége! Csak úgy eszembe jutott, mióta a melóba nem kell. Mikor munkahelyet váltottam, már javában maszkos korszak volt. Nagyon sok kollégát a napokban láttam először anélkül. Őszintén szólva, többeknek előnyükre vált, hogy takarva volt a fél arcuk. Van akit csinosabbnak, van akit fiatalabbnak gondoltam volna. Persze biztosan többen hasonlóan vélekednek rólam is. 😁

CraStLov Creative Commons License 2021.02.17 0 0 9502

a testi igények mindig az aktuális helyzethez igazodnak, változnak.

Az irigylem a problémádat effekt itt is szépen működik.

Törölt nick Creative Commons License 2021.01.07 -1 0 9501

Húsz éves koromban simán így ment. A kollégiumban az akkori barátnőmet, az egyetemi bál után, egy este alatt hatszor tettem rendbe. Az első kettő közt nem volt szünet, a hatodik már alig akart sikerülni, csak kíváncsiságból, poénból erőltettük.

Most ötven felett vagyok, egy alkalomra egy lövés az adag, de néha rásegítek a cerkára gyógyszerrel és olyankor, ha elélvezek is még sokáig marad az erekció - a partnerem nagy örömére, persze nekem sem fáj.

A videón lévő kis fekete cicus nagyon ki tudná hozni belőlem az állattot. 

Előzmény: Törölt nick (9497)
dirtydoggy Creative Commons License 2021.01.06 -1 1 9500

Egyébként arra jöttem rá, tök mindegy hogy be akarod adni az oltást vagy sem, valamilyen oknál fogva rá fognak bírni. Ha külföldre akarsz menni. Ha moziba, színházba, koncertre mennél. Szerintem a szálláshelyeken is kell majd. Tudom, a mi kormányunk nagyon kreatív. Persze aki otthon akar maradni, annak nem kell. 

LTvedtél? Creative Commons License 2020.11.23 0 1 9499

... hogy a feleségem jobban szereti a farkam, mint engem.

Ma reggel volt egy menet, majd délelőtt Emma azt mondta:

- Úhh, ruhákat válogatni?!  Nem lehetne inkább, h leszopjam a farkad?

békés járókelő Creative Commons License 2020.11.06 0 0 9498

..., hogy az elmúlt 20 évben semmit sem változtam. Még mindig fordítva vagyok bekötve.

Törölt nick Creative Commons License 2020.10.01 -1 0 9497

Sziasztok!
Mi a véleményetek az ilyen jellegű közösülésről?

Mármint, 11 perc körül a fiú beleélvez a lányba, majd visszateszi, és hadd szóljon, tovább...

Ezt más hogy bírja? 

Élvezés után egy ideig baromi érzékeny a műszer...

https://xhamster.com/videos/teenfidelity-ebony-teen-daizy-cooper-multiple-creampies-9550678

Szerelmetakarok Creative Commons License 2020.10.01 0 1 9496

Szerdán befejezzük a "csak"-ot és maradhat a barátság, bár én inkább beszélgetőpartnerségnek nevezném. 90%-ban csak te beszélsz sajnos és észre se veszed... akkor fogod menekülőre, amikor elmondtál mindent.

Barátság... nekem mások az elképzeléseim róla.

A barátság nem önző, nem hazug, nem egyoldalú, nem számító és főleg nem mindig fullasztó. Egy barátra lehet számítani, egy barát elfogadja, amit a másik mond, de legalább nem kérdőjelezi meg az őszinteségét és a jószándékát. Egy barátságban az egó ha elnyomó, akkor már egyoldalú.

 

Nekem is egy életem van. Úgy gondoltam, hogy részese lehetsz... nem kell neked...  de tudod mit? Nem is baj. Én jobban megválogatom, kit engedek az életembe, a szennyes dolgokat ignorálom most már.

 

Roppant egyszerű a tétel.

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni...

 

Várom a kedves netes "barátaid" kedves hozzászólásait... 😛

Előzmény: Csörgősipkás30 (9494)
Rendszer.hiba Creative Commons License 2020.09.30 0 0 9495

... hogy az ősz nem a kedvenc évszakom...

Csörgősipkás30 Creative Commons License 2020.09.30 0 0 9494

Hogy hülyeség volt, megint belemenni, és elkezdeni, inkább hagyni kellett volna a fenébe. Ebből sose lesz "csak" barátság. 

FckLabels [erotikus blog] Creative Commons License 2020.09.13 0 1 9493

adom a homoerotikát, szeretnek a fiúk és kiderült, hogy én is őket, és bár nem szeretem a címkéket , de mivel a hölgyekért is megbolondulok, sztereo vagyok, és nagyon élvezem. 🔥

Csörgősipkás30 Creative Commons License 2020.09.08 0 1 9492

Hogy még mindig nem tudok villanytűzhelyen rendesen rizst főzni.

mimula Creative Commons License 2020.06.28 0 2 9491

hogy kiégtem. Hogy elegem van. Hogy unom. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!