Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2008.09.15 0 0 284
[size=1]hmmmmmmm[/size]
Kewe! Creative Commons License 2007.10.25 0 0 283
Nekem van egy szálkásszőrű tacskóm és mindig morog a kajájára !! nem tudjátok h mit lehett vele csinálni mert néha már a játékokra is morog  !! megkösszönném a tanácsokat :D
kismacskáim Creative Commons License 2006.03.10 0 0 282
:))
Tibbe Creative Commons License 2005.12.20 0 0 281
Mostanában nincsenek rosszcsontok?

Bemutatom hogyan díszitsük fel a tibeti terrierünket, ha nincsen fenyőfánk!
ha van, annál jobb!:-))



Tibbe Creative Commons License 2005.11.19 0 0 280
Ó)
Tima2 Creative Commons License 2005.07.20 0 0 279

Sziasztok,

 

Én egy régi házat vettem kb. 3 éve. Az előszobában van két nagy ablak, amiben kisebb-nagyobb kockák vannak beüvegezve. Az ablaküvegnek nincs nagy hőszigetelő hatása, lévén vékony kis üveg, bár Jenny kutyámnak köszönhetően, lassan csak sikerül kicserélnem az egészet.

 

Amikor odaköltöztem, Jenny-t és az ujdonsült kismacskát bezártam a házba, lévén Jenny lakótelepi kutya volt, megszokta a lakást, és én is féltettem volna kizárni a kertbe, mert a kapu alatt kifért, ha akart.

Egyik nap mentem haza, kutya-macska a kertkapuban fogad, a földön VÉRES üvegcserepek. Úristen, betörtek, godnoltam én. Rohanok be a lakásba, de furcsa módon semmi nem volt felforgatva, első ránézésre nem tűnt el semmi. Na ekkor közelebbről is szemrevételeztem a boldogan rámugráló kutyuskámat és a szeme alatt (!!) sebeket vettem észre. Hamar összeállt a kép, hogy kutyámban van némi kaszkadőr vérmérséklet, esetleg öngyilkos hajlam no és talán némi együttérző készség is kicsi cicám iránt. Talán a másik kutya ugatott a kertben és ő úgy gondolta megy és segít neki? Esetleg kicsi cicám panaszkodott, hogy ki szeretne menni a kertbe, mire Jenny drága "kitárta" neki az ablakot?

Nem tudom mi lehetett a valódi ok, de ezt a bezárt ablakon való kiugrási műveletet még megismételte vagy 3x, mire arra a felismerésre jutottam, hogy öngyilkos hajlamú kutyámnak talán jobb lesz mégis kinn az udvaron, amíg én dolgozom.

 

 

 

 

Tibbe Creative Commons License 2005.07.20 0 0 278
:-)
Chestie Creative Commons License 2004.12.26 0 0 277

Sziasztok!

 

Most találtam meg ezt a topikot. Átolvasgattam, nagyon tetszenek a történetek.

Lucyről, egy Yorki lányról mesélnék el egy történetet, ami nagyjából 12 éve történt.

Kis bogaram 12 éves koromban került hozzánk és akkoriban kamszodott, amikor a történet játszódik, ebből adódóan piszok kíváncsi volt mindenre. Rendszeresen felmászott az íróasztalomra és ott randalíroztott. Egy szép napon Anyámmal megyünk haza a bevásárlásból és mit látunk? Lucy fekszik a szoba közepén, Anyám legújabb cipőjére ráhasalva, és önfeledten hántja le a sarokról a bőr borítást. Tűsarkú cipő lévén pont kényelmes volt ráfeküdni a talpra és a sarok is a szájára állt. Rejtély, hogyan szedte ki a cipősszekrényből. Ez még nem minden, mert körülötte sorminta volt az íróasztalon talált Mynthon nevű kék, baromian mentolos cukorkából. A doboz az asztalon volt, tehát minden darabért külön felment, levitte, majd rájött, hogy ez neki nem ízlik. Aztán újra próbálkozott, hogy talán majd egy másik jobb ízű lesz. De nem. Gondolom ez után jutott eszébe a cipő. :oP

A nagyim és a Dédikém a mellettünk lévő lakásban laktak, aznap épp nem voltak otthon. Különben mindig volt mellette valaki.

Az asztalra mászásról nem tudtuk leszoktatni. Később már nem rámolt, csak azért ment fel, hogy jobban belássa a lakást. (Más ötletem nincs.)

Később elköltöztünk egy családi házba, Anyu ott nyitott egy szépségszalont az alagsorban. Ha unatkozott, odament az egyik ablakhoz és kérte, hogy vegyék be. :o)

Lucy februárban meghalt. A kis sírja ott van a kertben. Lehet, hogy sokan hülyének néztek, de amikor hazamegyek, az első utam Hozzá vezet. Simogatom a füvet és elmesélem, mi történt azóta hogy utoljára otthon voltam.

 

Tavasszal ha minden jól alakul, megint lesz kutyám. De nem Yorki, mert akarva-akaratlanul hasonlítgatnám Lucyhez.

Abban viszont biztos vagyok, hogy sztoriban nem lesz hiány egy kölyökkutya mellett. :o)

Tibbe Creative Commons License 2004.12.23 0 0 276
Tibbe Creative Commons License 2004.11.19 0 0 275
_
Tibbe Creative Commons License 2004.07.14 0 0 274
t
Tibbe Creative Commons License 2004.07.05 0 0 273
Tibbe Creative Commons License 2004.06.09 0 0 272
<>
Tibbe Creative Commons License 2003.10.27 0 0 271
..
coney Creative Commons License 2003.10.01 0 0 270
Hát, ha nálunk ilyesmi lenne saját telken, házban (mármint építkezés, betonozás, ami kizárt, lévén lakótelepen lakunk), akkor tuti, hogy az enyém kikerülné, de én azért belenyomnám a lábát. Nagyon jó érzés volt a keresztanyáméknál anno, hogy a kutyusuk lábnyomata benne volt a betonban. Mindíg felvidított a látványa, nagyon örültem neki.
Előzmény: bobomami (269)
bobomami Creative Commons License 2003.10.01 0 0 269
Kutyánk (10 éves német vizsla kan) tegnapi alakitása: betonozás az előszobában. Kőműves ki-ajtó nyitva - kutya be. Rá, a friss betonra, összes körme nyoma rajta.
Kőműves be, rákiált a kutyára, erre az eb lányos zavarában elkezdett egy helyben tipegni, ezzel egész árkot vájt a friss betonba, kőműves dolgozhatott újra. Minek orditozott???:)))))
Tibbe Creative Commons License 2003.10.01 0 0 268
Tibbe Creative Commons License 2003.08.26 0 0 267
Nem akarta biztos, hogy tisztában legyél a kutyanevelés rejtelmeivel! Neveletlen eb szeretne lenni!
Előzmény: zsuzsa (266)
zsuzsa Creative Commons License 2003.07.19 0 0 266
Duduka reggel amig én aludtam megrágta az ágyamban mellettem levö könyvet. A könyv cime kutyapszcihologia. Uj, most vettem, hogy megtudjam a kutyanevelés rejtelmeit.

nem tudom megmagyarazbi miert, de valahogy mulatsagos, hogy pont azt ragta meg :-))

bobomami Creative Commons License 2003.07.18 0 0 265
Pontosan! Most sajnos csak 1 malackája van, Maczi. A másik nudista, Czuczor sajnos meghalt, ÖP ettől mély letargiába esett, teljesen érthetően.
Ha minden jól megy, és sikerül saját hajlékba költöznie, biztosan szaporodni fog az állatállománya!
Előzmény: ohiki (264)
ohiki Creative Commons License 2003.07.18 0 0 264
Szia Bobomami!

Te is ismered Ördögpirit?
Gondolom a tengerimalacai miatt.

Előzmény: bobomami (263)
bobomami Creative Commons License 2003.07.18 0 0 263
Sziasztok!
Ördögpirulával szerencsére semmi rossz nem történt, csak Ő sincs netközelben. Éppen házvételen fáradozik, hogy megalapithassa saját állatkertjét.
Előzmény: ohiki (260)
ohiki Creative Commons License 2003.07.17 0 0 262
Nagyon szépen köszönöm!
Előzmény: Babyboo (261)
Babyboo Creative Commons License 2003.07.17 0 0 261
Hétvégén Győrben kiállítás, ott átadom :)
Előzmény: ohiki (260)
ohiki Creative Commons License 2003.07.17 0 0 260
Ha valaki régi topicos hirtelen eltűnik hosszabb időre, mindig összeszorul a szivem, hogy mi történhetett.
Pedig lehet hogy csak prózai okai vannak, mint Tibbe-nek.
Ha valaki látja, adja át neki Ohiki jókivánságait.

Előzmény: Babyboo (259)
Babyboo Creative Commons License 2003.07.16 0 0 259
Tibbének technikai problémái adódtak, most nincs internete, de amúgy se lenne ideje, kiállítási szezon van :)))
ÖP-t én is rég láttam... ???
Előzmény: ohiki (258)
ohiki Creative Commons License 2003.07.16 0 0 258
Tibbe is hogy eltűnt!!!

Meg ördögpirula is!!!

coney Creative Commons License 2003.07.16 0 0 257
Ááá akkor senkinek nem lenne esélye velünk szemben. :-))
Előzmény: ohiki (256)
ohiki Creative Commons License 2003.07.16 0 0 256
Alakuljunk át peches kutyák topicjává?
Az este annyira örült nekem Fruzsi, hogy a nagy ugrálásban belelépett a tányérjába, az megbillent, a tartalma meg ráömlött a hátára. Gyönyörű volt ahogy a csőtészták lógtak a hátán és csöpögött a szaftos lé az oldalán.
Előzmény: coney (255)
coney Creative Commons License 2003.07.16 0 0 255
Igen! Pedig az enyém mostanában (nem szándékosan, de) annyira szerencsétlenül rossz.

Elég állóvíz lett a drága: sétál, WC-zik, azt annyi. Amikor egy kicsit játszana az is rosszul sül el: átugrotta a padot, úgy elvágódott, hogy csak na! Lehúzta az orrát, letörte a körmét, majd miután ez meggyógyult, belelépett valami égő vmibe (val.szín csikkbe), jól megégette a lábát, úgyhogy pihi, és ápolgatás. Most már gyógyul.
Coney a legszerencsétlenebb kutya.

Előzmény: ohiki (254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!