Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.15 0 0 12
Legyen új ok!
Monggyuk: szórakozás...
Hmm? ;)
Előzmény: tivadar (11)
tivadar Creative Commons License 2003.01.15 0 0 11
Én má' nem írok (5000 beírás után) semmit...

Okafogyott...

ouzo Creative Commons License 2003.01.13 0 0 10
Köszönök minden hozzászólást. Jólesett, és még tényleg érdemes ideírogatni.
És fogom is folytatni soxor hanyagolt topikomat is.

Üdv:
ouzo

Bár Ivángábort még nem hallotam, valószínúleg a 200-ik nyitott topikjában adja meg a választ:))) (bocs.)

Daikini Creative Commons License 2003.01.13 0 0 9
Eloszor olvasni jottem, gondoltam tanulok masok eszmerendszerebol... ez meg folyamatban, amugy foleg azert vagyok itt, mert szeretek itt lenni. :-)
oncogito Creative Commons License 2003.01.13 0 0 8
Kezdetben azért, mert tényleg érdekel mások véleménye és szívesen mondtam el a magamét.
Ma már,megmondom őszintén - fogalmam sincs...
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 7
Há énmeg azé írok ide, mer tökre szeretem olvasni a sajátmagam tökbaró hozzászólásaimat
:)
JFEry Creative Commons License 2003.01.13 0 0 6
A meggyőzést keresem.

Hátha tévedek.
Viszont csak az ésszerű dolgokat, és a tapasztalati összefüggéseket fogadom el!
Eddig még hiába jöttem!
Feltűnt, hogy ez olyan ki, miben tud nagyobbat mondani környék!

"Ő csak a nagy esze, jobban tudja okosokat..."

Sok érdekes és gyakran zavaros nézetet találok. Ez doppingol, kicsit.

Előzmény: ouzo (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 5
Szia...

...ki miért ír ide...

Jó a vita, mert csiszolódik, alakul az ember saját nézetvilága. Nos, én azért járok errefelé, mert úgy gondolom, hogy jó ha azok a nézetek is jelen vannak, amik mentén én élek. Nem 'térítek' direkt módon, de nem bánom ha valakinek szöget üt a fejébe az, hogy a világ csak olyan, amilyen, s nem olyan, amilyenre valamikor valaki kitalálta :-)))

Előzmény: ouzo (-)
rinpoce Creative Commons License 2003.01.12 0 0 4
Én csak azért irogatok, mert szeretek hasonszörüekkel beszélgetni...
rinpoce Creative Commons License 2003.01.12 0 0 3
Hogy mik vannak?.. :-)
Előzmény: ballonka (1)
rinpoce Creative Commons License 2003.01.12 0 0 2
:-) Uz!

Inkább az érzékenységedet kéne a 0-ra csökkenteni, szvsz.. Miért is vennéd nyakadba mások identitászavarait??

Előzmény: ouzo (-)
ballonka Creative Commons License 2003.01.12 0 0 1
Van, aki merő demonstrációból ír ide. Hogy lássa az aktuális szerelme, hogy ő milyen higgadt, érett, bölcs.
hétköznapi lány Creative Commons License 2003.01.12 0 0 0
Először egy adott téma miatt jöttem ide (evolúció), mert az foglalkoztatott laikus szinten, utána megtetszett itt a szellemiség, a komoly elgondolkodás, amelyet nagyon elhanyagoltam előtte. És jó volt érezni ezt az ízt, jóleső érzés más témákról is beszélgetni, mint a megszokottak. Elsősorban továbbra is érzelmi-filozófiai témák foglalkoztatnak, ez kiderül a hozzászólásaimból és az általam látogatot, nyitott topikokból. Csak amit eddig a gyakorlati szinten, megélve engedtem magamhoz ebből, most ezekről beszélgetve vagyok kíváncsi mások hozzáállására, s közben nem mellékesen magamban is felfedezek más területeket. Úgy is mondhatnám, hogy az erősen ösztönös lényem egy kis elmélkedésre is vágyott. Régebben sokat foglalkoztam ezzel, de egy idő után túl sok lett az elmélyedésből, s ezek nálam mindig periódikusan követelik a maguk helyét és idejét. De azt hiszem, a szélsőségektől eltekintve ezzel nagyon sok ember így van.

Ha még nem nullázta le senki: 0

Előzmény: ouzo (-)
ouzo Creative Commons License 2003.01.12 0 0 topiknyitó
Hogy miért nyitottam ezt a topikot? Csak.
Leírom, én miért írok(tam): Megerősítésért saját igazamról, vagy hogy egy nálam bölcsebb felfedje saját szemléletem hibáit, vagy hogy egy pár új tudást szerezzek, vagy megismerve mások szempontjait, ezen szempontok alapján jobban tudjam vizsgálni a sajátomat. És ez nem volt eredménytelen.
De az a baj, hogy kicsit sok lekezelést, ex-katedra kijelentést vagy nyilvánvaló provokációt, fikázást láttam. Ezek számát 0-ra kellene csökkenteni.
Üdv:
Ouzo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!