Keresés

Részletes keresés

punifeladat Creative Commons License 2003.01.15 0 0 26
Szerintem a Bánónak azért a legjobb barátja Regös, mert a Bánó sokkal okosabb, mint te vagy terrateniente!
Van annyi esze ennek az Andrisnak, hogy nem a Vér és Becsület-es Mucs külsöiekkel, hanem olyanokkal haverkodik, akik a Fehér Házzal vannak kapcsolatban. Persze Mucs külsö is fontos hely, de a Fehér Ház egyenlöre átmenetileg egy árnyalattal fontosabbnak tünik.
Előzmény: terrateniente (25)
terrateniente Creative Commons License 2003.01.13 0 0 25
Ja, a "Vér és becsület" című zavarodott elnéjűek az ok igen veszélyesek Magyarországra nézva valahol Mucs külsőn valami nevesincs kultúrházban.. Viszont dr.Regös, aki azt hirdeti "hogy úgy utálja a magyar népet, hogy azt csak a költő tudná szavakba foglalni", meg aki szerint (idézem) "minden mocskos magyart el kellett volna vinni Auschwitzba" az szót sem érdemel... Ja, mert dr. Regös egyik legjobb haverja éppen az a Bánó Andris, aki olyannyira óvja a Nepkeltében az országot a náci veszélytől? Érdekes, hogy a dr.Regösnek meg haverja... Arról nem is beszélve, hogy dr.REgös leveleket szok írogatni a Fehér Házba, közeli ismerőse Ari Fleischer, Bush elnök szóvivője... Ugyan, ez a dr.REgös mit árthat Magyarországnak??? Bzzeg Mucsa külsőn a nevesincs kultúrházban hőzöngő elmeháborodottak igen veszélyesek... Jaja!
Előzmény: schraubenmutter (23)
Detonátor Creative Commons License 2003.01.13 0 0 24
Nem kellene már elfelejteni ezt a regős nevű fehérjehalmazt? Ha senki nem foglalkozna vele, akkor ő is eltűnne a süllyesztőben, mint oly sokan.
schraubenmutter Creative Commons License 2003.01.12 0 0 23
Ma például a Vér és Becsület nevezetű kht. két képviselője volt a Napkelte vendége.

Úgy látszik ezzel kell foglalkoziuk.

Előzmény: Kandirozott Meduza (22)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2003.01.12 0 0 22
Még a Napkeltének sem kell minden hülyeséggel foglalkoznia!
Lúdens Creative Commons License 2003.01.12 0 0 21
Magyar zsidokent a Regos altal leirtakat kevesebbnek tartom, mint nacinak. A velemenyem rola: ppppuuuuuuuuu (es most kiszelloztetek, akkorat fingtam).
Előzmény: terrateniente (-)
tne Creative Commons License 2003.01.12 0 0 20
Tetszik vagy nem tetszik, hányok attól ha *.* tartanak.
tne Creative Commons License 2003.01.12 0 0 19
Tetszik vagy nem tetszik, hányok attól ha római katolikusnak tartanak.
jarlaxe Creative Commons License 2003.01.12 0 0 18
tecc vagy nem tecc, az ijen regös féle fehérjehalmazokat nem tartom annyira, hogy bármijen szinten és előjellel voszonyuljak hozzájuk...
tne Creative Commons License 2003.01.12 0 0 17
Tetszik vagy nem tetszik, hányok attól ha eszperentónak tartanak.
tne Creative Commons License 2003.01.12 0 0 16
Tetszik vagy nem tetszik, hányok attól ha szlávnak tartanak.
tne Creative Commons License 2003.01.12 0 0 15
Tetszik vagy nem tetszik, hányok attól ha szittyának tartanak.
tne Creative Commons License 2003.01.12 0 0 14
Tetszik vagy nem tetszik, hányok attól ha cigánynak tartanak.
tne Creative Commons License 2003.01.12 0 0 13
Tetszik vagy nem tetszik, hányok attól ha magyarnak tartanak.
voks02 Creative Commons License 2003.01.12 0 0 12
Terrateniente,

> "Tetszik vagy nem tetszik, hányok attól ha magyarnak tartanak." Vagy ez nem "rasszista" szöveg?

Nem, nem rasszista. Miért lenne rasszista? A rasszista szó egész egyszerűen mást jelent. Ettől még, persze -- és ebben teljesen egyetértünk --, hülye szöveg, és ahogy neki joga van a véleményéhez, nekünk is jogunk van ahhoz, hogy hülyének tartsuk. De ne keverjük össze a rasszizmussal, nem érdemes.

Üdvözlettel,

Péter

Előzmény: terrateniente (2)
schraubenmutter Creative Commons License 2003.01.12 0 0 11
Nem neonáci, hanem júdonáci.

Tipikus júdeonáci, az őt itt mosdató elvtársaival(excusat, kaleb, stb) együtt.

Előzmény: terrateniente (-)
terrateniente Creative Commons License 2003.01.12 0 0 10
Na igen, csak azt nem értem, hogy a Napkelte és nácivadász riporterei miért nem foglalkoznak dr.Regös Péterrel? Holott lassan hetek óta valami Mucsa külsőn megtartott állítóllagos neonáci gyűléssel foglalkoznak? És dr.REgös és náci eszméi érdektelenek nekik? Csak nem az a gond, hogy dr.Regös jó haverja Bánó Bandi (többek közt), aki a Napkelte oszlopos tagja volt?
Előzmény: MrJones (6)
egyket Creative Commons License 2003.01.11 0 0 9
ahogy láttam, szerinte mindenki hülye. kivéve őt meg tasnádi pétert (a másik észlényt).

hát ez egy ilyen regösmadár.

Előzmény: MrJones (8)
MrJones Creative Commons License 2003.01.11 0 0 8
A zsidókat is? Ezt nem is tudtam!

Milyen madár az, amelyik a saját fészkébe is [censored]?

Előzmény: egyket (7)
egyket Creative Commons License 2003.01.11 0 0 7
szerintem mazochista. a zsidókat is szokta szidni.
Előzmény: MrJones (6)
MrJones Creative Commons License 2003.01.11 0 0 6
Szerintem nem neonáci, mivel nem mindenkit tekint "alsóbbrendű faj"-nak, csak minket magyarokat. Sima kis fajgyűlölő, csak ránk van kihegyezve.

Ettől függetlenül mivel en bloc gyűlöli a magyarságot, és benne engem is, hát sok jót tőlem ne várjon.

Őt is csak úgy kezelem, mint egy BÁRMILYEN NEMZETISÉGŰ rasszista mocskot.

Sohá Creative Commons License 2003.01.11 0 0 5
Nem baj. Emeli az antiszemitizmust.
Előzmény: terrateniente (2)
Sohá Creative Commons License 2003.01.11 0 0 4
Magyarországon életképtelen volt, odaát meg magasba emelték a cionista barátai. Logikus, hogy most utálja a magyar népet. Kisebbrendűségi komplexus, tudat alatt fél attól, hogy nem elég magasabbrendű a metéltfarkú übermenschhez.
Előzmény: YaMo (3)
YaMo Creative Commons License 2003.01.11 0 0 3

nos hogy őszinte legyek a regős nevű
biológiai képződmény nekem is csípi a szemem
pedig én balos vagyok.

dehát micsináljunk? pl izrel-ben is vannak
szarkeverők , lásd ariel sharon.

regőst valszeg sok negatív élmény érhette
magyarországon , de talán nem kéne
általánosítania.

mikor is ment ki? asszem én akkor még nem is éltem.
akkor most? mi közöm az ő megpróbáltatásaihoz?
vagy másnak? na szal miszter rájgös ...
nem így kéne eszt.

terrateniente Creative Commons License 2003.01.11 0 0 2
Ez a rasszista szöveg miért nem téma?

dr.Regös: "Tetszik vagy nem tetszik, hányok attól ha magyarnak tartanak."

Vagy ez nem "rasszista" szöveg?

Előzmény: terrateniente (1)
terrateniente Creative Commons License 2003.01.11 0 0 1
Ez a resszista szöveg miérr nem téma?

dr.Regös: "Tetszik vagy nem tetszik, hányok attól ha magyarnak tartanak."

Előzmény: terrateniente (0)
terrateniente Creative Commons License 2003.01.11 0 0 0
Nem értem, hogy miért nem téma a Napkeltében dr.Regös ezen szövege (idézem): "Hiszen ha valaki rám bizonyitaná a magyarságomat, akkor az autómatikusan senkiházit jelentene, hiszen a magyar az egy senkiházi nemzet."

Sőt, dr. Regös valamikor októberben vagy novemberben az USÁ-ból Magyarországra (vagy ahaogy ő hívja: "Etelközbe") látogatott, és egyetlen híradást nem láttam arról, hogy "neonáci" gyűlés volt Budapesten dr. Regös vezetésével? Hogy van ez?

Előzmény: terrateniente (-)
terrateniente Creative Commons License 2003.01.11 0 0 topiknyitó
Dr. Regös Péter (a Magyar Zsidók Világszövetségének szóvivője), aki kifejtette, hogy (idézem) "minden mocskos magyart el kellett volna vinni Auschwitzba" nem neonáci? Vajon miért nem foglalkoznak vele a "vezető" hírműsorok? A Napkeltében miért nem elemezhetik a dr.Regös-féle neonáci veszélyt? Csak nem az az oka, hogy Bánós András bevallottan jó haverja dr.Regösnek? Mitől szalonképes ma Magyarországon dr.REgös náci szövege? Mi az oka, hogy szót sem érdemel dr.REgös náci szövege, amikor napok, sőt már lassan hetek óta valami állítólagos neonáci gyűlésről hablatyolnak? És dr.Regös náci szövege...? Nem értem? Mi folyik itt, uraim? Dr. Regös náci szövegei mitől szalonképesek, kérdezem mégegyszer???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!