Keresés

Részletes keresés

genyanya Creative Commons License 2003.01.18 0 0 32
Azt kérted, válaszoljak. Hát megtettem...

Ha úgy gondolod, nem vagyunk érdemesek arra, hogy hozzánkszólj, hát ne tedd! Ez ennyire egyszerű...

Egyébként ez utóbbi hozzászólásod szerintem nagyon is illik ebbe a topicba.

Előzmény: fvs (31)
fvs Creative Commons License 2003.01.17 0 0 31
Nos. Ez az uccsó off részemről ezt a témát illetően, de: Hibiscusnak igenis voltak megkérdőjelezhető hozzámszólásai, amik igenis sértőek voltak, de persze, persze: én vagyok túlérzékeny! (Azért annak örülok, hogy úgy írtad: "Hibi 1. hozzászólásában"! A 2. ugyi hogy gyanús kissé??) Téged meg igenis jó csajnak tartottalak a hozzászólásaid alapján, de hogy Hibiscusnak "szellemi főlénye" lenne, azt nem tudom, hogy mered kijelenteni és hogy miből mérted le! Ez ismét sértő, és nem reagálok rá hosszabban. Ha Ti, HUSZosok ........... használói nem érzitek rossz stílusotokat, sebaj. (A pontok szándékosak, egyébként Törölt Nickké válnék)Lassan megismerem azokat, akikkel biztosan nem kell szót váltsak, és nem kell reagálnom Rátok! És nem fogjátok elvenni a kedvem, sajnálom. Azért jöttem ide, hogy embereket ismerjek meg, beszélgessek. Azt hiszem azért, amiért ez a fórum-dolog létrejött. Mindenesetre lol, hogy lassan úgy tűnik, egyedül vagyok effajta hozzáállásommal. Mint mondtam: sebaj.
F
Előzmény: genyanya (30)
genyanya Creative Commons License 2003.01.17 0 0 30
Miért húznád te a rövidebbet? Nem állíthatom ugyan egyértelműen, hogy Hibinek szellemi fölénye van veled szemben, de ha már így rá kérdeztél...

Szereptévesztést én nem látok sehol. Hibi 1. hozzászólásában semmi durva nem volt, a te reakciód már inkább szót érdemelne... (Miért nem érzed, hogy azt a hozzászólást nem kellett volna beraknod ide?)

Az OFFolásért viszont tényleg bocs, legközelebb máshova helyezzük. Ha gondolod, nyugodtan moderáltasd ki.

Előzmény: fvs (29)


fvs Creative Commons License 2003.01.17 0 0 29
Már miért hóznám én a rövidebbet? És mikor beszéltem fele olyan stílusban Hibiscussal, mint Ő velem? Már ne haragudj, de valaki(k) itt szereptévesztésben vannak? Egyébként jó itt offolni? Félre ne érts, se Veled, se Hibiscussal semmi bajom, de nem értem, hogy mi ez az ellenséges légkör itt ezen a helyen? Miért gyilkolja mindenki a másikat? Vagy csak engem? Azt meg miért? Örülnék, ha írnál pár sort majd válaszul...
F
Előzmény: genyanya (20)
Hibiscus Creative Commons License 2003.01.17 0 0 28
Édesem, mi most megyünk a Kedvessel aludni, illetve hát feküdni...;)
Ne hogy hagyd ezt a jó kis topikot süllyedni!

Pusszant(ná)lak!

Előzmény: genyanya (26)
Hibiscus Creative Commons License 2003.01.17 0 0 27
Óh, hát a képek már réges rég átjöttek. Már aznap, mikor feltetted ôket... :)
Előzmény: genyanya (26)
genyanya Creative Commons License 2003.01.17 0 0 26
:)) Majd erősen gondolok a nagy mellekre, hátha átmennek a képek... Jó?:))
Előzmény: Hibiscus (25)
Hibiscus Creative Commons License 2003.01.17 0 0 25
Wow!
Én csak remélem, hogy ha majd aludni térek és álom érkezik a szememre, akkor hasonló képeket látok majd - virágok nélkül... :))
Előzmény: genyanya (24)
genyanya Creative Commons License 2003.01.17 0 0 24
aha, valami nagy mellek voltak benne, meg valami virág...;)))
Előzmény: Hibiscus (23)
Hibiscus Creative Commons License 2003.01.17 0 0 23
Hát tudod, aki olyan szépeket ír nekem rólam, mint Te, annak kijár a kedvesség! :)
Most már itthon vagyunk, és miközben álmélkodunk a Való Világon (még egyéb örömök elé nézve), addig gondoltam lecsekkolom a mailjeim, aztán meg ittragadtam... :)
Szépet álmodtál?
Előzmény: genyanya (22)
genyanya Creative Commons License 2003.01.17 0 0 22
:)) wow! Kicsid? (de jó nekem...:)
Megvagyok. Aludtam egy jót délután, nem rég keltem fel...:))

Hát te? Hogyhogy az egész napod itt töltöd?:)

Előzmény: Hibiscus (21)
Hibiscus Creative Commons License 2003.01.17 0 0 21
Szia, Kicsim!
Hogy vagy?
Előzmény: genyanya (20)
genyanya Creative Commons License 2003.01.17 0 0 20
ezt ne erőltesd, mert még a végén te húzod a rövidebbet...
Előzmény: fvs (19)
fvs Creative Commons License 2003.01.17 0 0 19
:))))))

Nem, valóban ne vágj bele. Csak tovább égetnéd MAGAD. Még jó, hogy ki xelgettem a nikkeket! Örülök, hogy egyből be is vállaltad. Tudod, nem mások égetéséről, hanem beégéséről lenne itt szó, amit "maguk ellen követnek el". Egyébként hogy jössz ahhoz, hogy agyilag minősíts?? Vágj bele, ha olyan kiba okos vagy! ÉS kíváncsi leszek, ki múlik el és hogyan...
F

Előzmény: Hibiscus (17)
Hibiscus Creative Commons License 2003.01.17 0 0 18
Majd elmúlsz magadtól, szépen és csendben.
Hibiscus Creative Commons License 2003.01.17 0 0 17
Mondjuk ez annyira nem idevágó, mert ha elolvastad volna alaposan, akkor érthetted volna, hogy itt nem égetésről volt szó egyik fél részéről sem.
Ő nem szándékosan rontotta a képet, én nem bántásból kritizáltam őt.

De nem vágok bele a cselendzsbe, hogy ezt néked elmagyarázzam...

Előzmény: fvs (13)
fvs Creative Commons License 2003.01.17 0 0 16
Nyilván. Nem a másik b@sztatása a célom. De ami jó, az jó! :)
F
Előzmény: genyanya (15)
genyanya Creative Commons License 2003.01.17 0 0 15
kiixelgetted
Előzmény: genyanya (14)
genyanya Creative Commons License 2003.01.17 0 0 14
jó, hogy legalább kixelgetted.
Előzmény: fvs (13)
fvs Creative Commons License 2003.01.17 0 0 13
:))))))

A:Háááát...
xxxxxx...

Itt úgy néz ki szegény, mint egy selyemhernyó.
Fotózd inkább xxxxxt, az jobban megy! :))

B:Ez ugyan az amit te feltettél csak ki van világosítva!

Ez nagyon jó!
F

djknockout Creative Commons License 2003.01.12 0 0 12
az internetlandos dolog nekem is nagyon bejott, szoval en is varom a hozzasolasokat, az internetlandos cuccon halalra rohogtem mgam neha:)
genyanya Creative Commons License 2003.01.11 0 0 11
jahh, szerintem se...

;PPP

Előzmény: fvs (10)
fvs Creative Commons License 2003.01.11 0 0 10
de ha nem is arra gondoltál, olvastam Lány a párból égését is. asserossz!

FVS

Előzmény: fvs (9)
fvs Creative Commons License 2003.01.11 0 0 9
jah, a Te topikodra? azt olvastam. :)) teccik is nagyon. gondolom, Neked akkor nem annyira...

FVS

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.11 0 0 8
Nem, nem arra:-) Abban mindenféle cikik vannak, szoktam én is olvasni. Ha éppen nem elméleti viták folynak valamiről, jókat lehet derülni rajta.
Előzmény: fvs (7)
fvs Creative Commons License 2003.01.11 0 0 7
kheiron javaslatára gondolsz? jó, megnézem.

FVS

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.11 0 0 6
Javaslom, hogy olvasd el a lent említett topikot, ott javarészt ilyen szexes égéseket találsz.
Előzmény: fvs (4)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.11 0 0 5
A törzsasztal és a HUSZ közönsége nem ugyanaz, még ha van is némi átfedés. Ezért előfordulhat, hogy hasonló témák vannak itt is, ott is.
Előzmény: kheiron (3)
fvs Creative Commons License 2003.01.11 0 0 4
sorry, 'égés' volt a keywörd, amit begépeltem. De egyébként is jó lenne, ha itt mondjuk kimondottan szexuális témájú égések gyűlnének össze. Én legalábbis azokon borultam a legtöbbet anno.

FVS

Előzmény: kheiron (3)
kheiron Creative Commons License 2003.01.11 0 0 3
Az Asztalon meg a Legcikisebb helyzet az életemben.... már több ezer hozzászólással... de hát fel lehet találni a melegvizet :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!