Keresés

Részletes keresés

Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2003.01.23 0 0 82
"Pákozdi István, a Magyar Katolikus Pöspöki
Kar tv-referense szerint az egyház azért indítványozta az összefoglalót, mert
hosszúnak tartotta a szertartást, és jobbnak látta, ha arról másnap, egyórás
ismertetőt mutat be a közszolgálati televízió."

Mondjuk én, mint ateista leszek az utolsó, aki a közvetítést hiányolom a magam számára, de ha így van, akkor a híveknek el kell gondolkozniuk, hogy mit is gondol róluk az egyházuk, és mennyire tarják fontosnak egyházi vezetőik, hogy az eseményt lelki-vallási élményként, "live", "en direct" ők is átéljék.

Szvsz az egyházi vezetők rémesen "politikusak" voltak, PR-ban gondolkodtak, pancserkedtek, óvatoskodtak. Úgy kell nekik. Ráadásul ostobák, mert azt hiszik, hogy délelőtt annyian nézik az MTV1-et, hogy nem akarták az ő köreiket zavarni. Nevetséges.
(Mellesleg a Duna TV élő közvetítésének "hosszúsága" miatt nem aggódtak?)

Előzmény: Törölt nick (74)
Hy Creative Commons License 2003.01.23 0 0 81
Ez neked tiszta?
Csak Ariellel való kezelés után lesz --tisztított!
Előzmény: Egy tiszta hang (3)
alfredoo Creative Commons License 2003.01.22 0 0 80
ti

nem egeszen latok vilagosan. tolem kozvetitheti is meg nem is.

akkor elegedett lennel ha minden tv kozvetitene? minden egyes tvn nem lett volna mas mint ez?

vagy akkor felszolalatal volna hogy miert kozvetiti?

es ha minden tv ismetlesben adna. 2 napig allandoan ezt lehetne latni?

engem nem erdekel mi tortenik plane mert nem is nagyon nezek tv-t.

de nem ertem a felhaborodast.

hanyan voltak ott? orszagos esemeny volt? 2 millio ember elment oda?

en a reszemrol eleg sokat hallottam rola. radiokban pl. vitamusorokban. elemeztek a beszedeket. feltetlenul nyomulni kell? mondom engem nem zavar? de ha mar nem kozvetiti akkor rinyalni kell?

nem lenne eleg orulni ha kozvetiti?

mert a rinyalas az raeroltetes? nem elkepzelheto hogy azert nem kozvetitette mert ugy mertek fel hogy nem erdekli a nepet? hogy a valo vilag es a darido nezettsege nagyobb? ez lehetetlen? azok akik itt rinyalnak es szidjak a valo vilagot kivulrol ismerik a tartalmat.

neveltek a kommunistak a nepet 40 evig. nem lehetne ezt szuneteltetni?

Előzmény: Tájékoztató Iroda (16)
hét szűk esztendő Creative Commons License 2003.01.22 0 0 79
Nekem is ez ugrott be, a szoclibek összejátszanak a katolikus egyházzal. :-)) Ezek képesek mindenre.:-)
Holnap megveszem a Hócipőt, Megyesi a kedvencem, jókat derülök írásain.
Előzmény: Törölt nick (78)
qncogi Creative Commons License 2003.01.22 0 0 77
Megdöbbentem a Szent Korona Társaság miatt.
Előzmény: Törölt nick (74)
McMahon Creative Commons License 2003.01.22 0 0 76
A Való Világos résszel eggyetértek. Kenyeret a népnek az a jó neki. Még az ókori Rómába is volt ilyen csak azt colosseumnak hívták.
Előzmény: Törölt nick (74)
hét szűk esztendő Creative Commons License 2003.01.22 0 0 75
Vajh a Szent Korona Társaság elnézést kér a gyalázkodásért? Keresztényileg. Erről nincs hír a MNO-n?
Előzmény: Törölt nick (74)
zavarok Creative Commons License 2003.01.14 0 0 73
"Meséljen valaki, olyan baromira érdekel" - kérdezd meg Horn vagy Medgyessy elvtársadat, ők ott voltak, majd elmesélik
Előzmény: Daemon (71)
Daemon Creative Commons License 2003.01.14 0 0 71
Őszintén: ki a f*szt érdekel ez a téma? A XXI. században élünk könyörgöm. Manapság még a jediknek is több valódi híve van, mint az egyházaknak.

Ha meg titeket érdekel az avatás, akkor le lehet húzni Esztergomba vagy hova és megnézni élőben. Ha HírTv gründolásra futotta, akkor benzinre is fussa.

Egyébként egy ilyen avatáson mi a szokás? A régi papok strandpapuccsal rávernek a hátsójára? A 100 tagú prímása is meghívott vendég?

Meséljen valaki, olyan baromira érdekel...

Előzmény: Turulmadár (10)
zavarok Creative Commons License 2003.01.14 0 0 70
Ó, igen ... egy közel 3 órás szertartásból "érdekesen" szerkesztett nem agészen 1 órás "összefoglaló"-t ...
Előzmény: kékbarisnya (69)
kékbarisnya Creative Commons License 2003.01.14 0 0 69
Általad üzenem a Szent Korona Társaságnak, hogy műsorújságot azért vásárolhatnámnak. Ebből láthatták volna, hogy nem élőben ugyan, de közvetítette a M1 az érsek-avatást. Másnap, vasárnap délben, amikor szerintem inkább otthon lehetnek az emberek, mintsem szombaton.
Előzmény: Törölt nick (60)
armagnac Creative Commons License 2003.01.14 0 0 68
Remekül írtad le 6,5 millió katolikus hit- és előéletét. Ámbár, ha meggondolom, hogy párttagból sem volt több 800.000 ezernél...
Előzmény: Bamba néni (61)
armagnac Creative Commons License 2003.01.14 0 0 67
Játék a szavakkal. Az M1, a TV2 és az RTL Klub az országos sugárzású adók. A többi műholdas és/vagy kábel és/vagy regionális.
Előzmény: Törölt nick (62)
Todor Rizskoch Creative Commons License 2003.01.14 0 0 65
Nézd, az a helyzet, hogy a katolikus egyház egy szép und hatalmas szervezet, de egy a sok közül. Lehet mártírkodni, hogy nem közv. élőben, de Erdő beiktatása nekem pl. nem esemény (ahogy, a félreértések elkerülése végett, a rabbiavatás se vót az).
Kövessétek a hites kollégáitok példáját, tessék műsoridőt venni az ATV-n, oszt azzal el van intézve. Aki meg akarja, az nézze meg ott. Szerintem ott a helye az ilyen eseményeknek.
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.14 0 0 64
OFF

Na igen. mert ha Nagy-Britanniát mond, abban meg nincs benne Észak-Írország:-)

OFF OFF

Előzmény: phallus impudicus (38)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.14 0 0 63
Nem jól láttad. A Megyó ott volt pl., láttam.
Előzmény: magyarpolgar (30)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.14 0 0 62
Na ne mondd! Gyorsan mondj egy települést Magyarországon, ahol nem fogható!
Előzmény: Turulmadár (12)
phallus impudicus Creative Commons License 2003.01.12 0 0 59
1. Ezek szerint, ha az m1 közvetítette volna, akkor túlszárnyalta volna a foci vb nézettségét.
2. Ez a katolikus egyház káderpolitikáját minősíti.
3. Szerintem meg az a probléma, hogy MP, HGY és OV is ott volt. Ők nem is katolikusok.
4. Döglött oroszlánba nem rúgunk.
Előzmény: Ügynök.elvtárs (58)
phallus impudicus Creative Commons License 2003.01.12 0 0 57
Mikor lettél volna elégedett?
Mindhárom közszolga élőben közvetíti. Minden hírműsor első, és leghosszabb hírben számol be róla.
Te még mindig azt hiszed, hogy Magyarország Mária országa? Beiktatták az egyik magyarországi egyház legfőbb funkcionáriusát. Ezentúl más a neve egy főpapnak. Ennyi! Mennyiben jelent számomra, számunkra ez változást. Te komolyan gondolod, hogy az emberek többségét jobban érdekli a főpap beiktatási ceremóniája, mint a hóhelyzet?
Előzmény: Törölt nick (56)
prenotalis Creative Commons License 2003.01.11 0 0 54
az érsekavatást is 100szor bemondta a rádió.
Akkor most jó ?
Előzmény: magyarpolgar (-)
armagnac Creative Commons License 2003.01.11 0 0 53
Dehogy, csak felvágni akart az Angliát illető ismereteivel:))) Sajnos azt nem tudta szegény, hogy Észak-Írország nem tartozik Nagy-Britanniához. Így alighanem azt sem tudta, hogy a United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland értelme vajon mi lehet...
Előzmény: phallus impudicus (38)
Don Alfonso Creative Commons License 2003.01.11 0 0 52

Na, megvagy. Már panaszkodtam, hogy ezt a beírásodat meg mért tüntették el. Szóval:
Attól tartok, nagyon alábecsülöd a Duna TV foghatóságát. Ez az ország már elég rendesen be van kábelezve. Egészen kis falvakban is áldoznak rá, bár aligha azért, hogy utána misét nézhessenek a Dunán.
Hogy a vallásos emberek túlnyomó többsége világtól elzárt, a technológiai fejlődésből kihagyott törpetelepüléseken vegetál, mértéktelen túlzás. Ez a hiedelem egyrészt a "tudományos ateizmus" wishful thinkingje (volt), másrészt a "bűnös város" versus "romlatlan vidék" új-régi idiótizmusának egyik vetülete, harmadrészt pedig a történelmi egyházak állami támogatást követelő érvelésének gyengus támasztéka.
Előzmény: magyarpolgar (47)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.01.11 0 0 51
igen.

De nem volt unalmas.

Előzmény: phallus impudicus (50)
phallus impudicus Creative Commons License 2003.01.11 0 0 50
Egy hosszú, unalmas, anakronisztikus ceremónia milyen igaz emberi értékeket közvetít?
Előzmény: magyarpolgar (47)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.01.11 0 0 47
miért letámadás az, ha valakinek igaz emberi értékeket közvetítenek?

egz;bk;nt a Duna pont a falvakban nem fogható ahol arányában sokkal több a vallásos ember és nagyon kevés az ilyen világfi mint Te.

Előzmény: Ariel (45)
Ariel Creative Commons License 2003.01.11 0 0 45
livefast!

bizony... ha az osszes kozszolgalatin ez menne, az egesz palyas letamadas...

Előzmény: livefast (41)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.01.11 0 0 44
Azért a keresztények száma, a gyakorló keresztények száma indokolná a közvetítést.

Én református vagyok mégis végignéztem.

Szép volt.

Előzmény: Ariel (40)
Hettie Creative Commons License 2003.01.11 0 0 42
Kotozkodsz, mert hibaztam?:)))
Előzmény: phallus impudicus (38)
livefast Creative Commons License 2003.01.11 0 0 41
Ha a közszolgálati M1 leadná az érsek avatását, az egész pályás ideológiai letámadás lenne?
Dőlj már kicsit hátra.
Előzmény: Ariel (40)
Ariel Creative Commons License 2003.01.11 0 0 40
livefast!

a kozuk annyi hogy egy ideologia neveben egeszpalyas letamadast akartok, akar csak azok.

Előzmény: livefast (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!