Keresés

Részletes keresés

Eli07 Creative Commons License 2010.11.20 0 0 56

Üdv!

pontosan milyen segítséget szeretnél ? Mely család, taxon, milyen elképzeléseid lennének?? Nem mindegy pontosan mit szeretnél, milyen vizsgálatokat. Én a Natura 2000- es fajokat ajánlanám egyébként:) Később akár egy helytálló cikket is tudnál belőle írni akár!

 

Elek

Előzmény: vrenata (55)
vrenata Creative Commons License 2008.09.25 0 0 55
Sziasztok!
A Debreceni Egyetem természetvédelmi mérnök szakos hallgatója vagyok, szeretném a szakdolgozatomat nappali lepke témakörben írni, ehhez keresnék segítséget.
Ilycsin Creative Commons License 2003.06.19 0 0 54
Jadis: A kis optimista :) , jovo csutortokon lesz a biokemia szigorlatom, szoval idom az mint a tenger.
Osztan meg mennek en csetelni man most rogton is, de az itthoni internet olyan tokeletesen mukodik, hogy ezt a kis uzenetet is kb fel oramba telt ide elkuldeni.....

Vilmos: bocs, hogy nem jelenytkezem de nyakig vagyok a mindenfele hig allapotu belsarban (penz, vizsgak) meg nem is vagyok magyaroszagon, szoval ezer bocs!

Jadiska Creative Commons License 2003.06.19 0 0 53
Nah szóval, felvit még egyenlőre passzolom, másik hogy mostmár aszem szövettan és a többi vizsga készen van, szóval jöhetsz csetelni...
ááááh nemvagyok erőszakos dehogyis:DDD
szal gyeremááááááááááááááááááár -eW
Előzmény: Ilycsin (52)
Ilycsin Creative Commons License 2003.05.27 0 0 52
Cijja :)
Csak firkaljal nyugodtan, legalabb valaki hianyol :)
Amugy meg itt ez a rohadt vizsgaidoszak, szal sajnos egy ideig meg nemigen fogtok latni :(
Epp szovettan szigorlatra keszulok, utana meg rogton jon egy biokemia szigorlat....az egyetemista apro oromei....
(hogy sikerult a felveteli?)
Jadiska Creative Commons License 2003.05.27 0 0 51
Cijja Ilycsin gondoltam firkálok, akkor hátha jössz csetre kicsit dumálni, rég láttunk:))
üdv -eW
Előzmény: Ilycsin (50)
Ilycsin Creative Commons License 2003.04.25 0 0 50
Szevasz Puding!
Igen, Saturnia, de ugy tunik, most hetvegen nem arra megyunk......
A chaten meg ott voltam tegnap, meg tegnap elott is, szal, mikor hogy.....
A kis pok osszehozott valamit? Ezt orommel hallom, es a nosteny hogy turte? Meg ,hogy boldogult vele?
Üdv.
Előzmény: Puding 1 (49)
Puding 1 Creative Commons License 2003.04.23 0 0 49
Hmmm...
Saturnia? No azt én is megnézném 1x végre!
Ilycsin mikor jössz a chatre? Párzott a pókod!
Üdv!

Puding

Előzmény: Ilycsin (48)
Ilycsin Creative Commons License 2003.04.23 0 0 48
Nah, megjottem, udvozlok mindenkit, most hetvegen nem ruccanunk ki valahova? Ervin mikor megy Piryzni? Annak most van az ideje nem? Vagy netan mar multheten elinteztetek ezt nelkulem?
Ilycsin Creative Commons License 2003.04.17 0 0 47
Bocsi, de most hetvegen nem erek ra, ugyanis itthon vagyok (Pesttol kb. 400 km.), szal most nem megy, de majd jovo hetvegen lehet :)
PRETORIANUS Creative Commons License 2003.04.15 0 0 46
Kedves Ilycsin!

Vilmos üzeni: pénteken pontos információt tud adni arról, hogy mikor és hová megyünk gyűjteni a hétvégén. Kéri, hogy nézd meg feltétlenül - péntek este is - a fórumot. Tamás

Ilycsin Creative Commons License 2003.04.04 0 0 45
Hmm, ezt sajnalattal hallom, de sebaj, amugy is elegge hideg van.
Akkor legkozelebb mikor megyünk?
Ja es multkor pontosan hol voltunk? (csak hogy a cedulázást meg tudjam csinalni)
PRETORIANUS Creative Commons License 2003.04.04 0 0 44
Kedves Laci!

A szombati lepkészés elmarad !!!. Ne haragudj, jelentkezem, amint megyünk a terepre.
Minden jót, és ezer bocsánat.

Vilmos

Előzmény: PRETORIANUS (43)
PRETORIANUS Creative Commons License 2003.04.04 0 0 43
Szia Laci
Én voltam az állat,hiszen én mondtam hogy most 03 van nem 05, sorry. Mikor eszméltem már nem voltál ott.Meg is jegyezte a Valentin, hogy legalább nem késel el sehonnan :-). Szombaton a remek idő végett nem megyünk lámpázni, de ha van kedved mehetünk csalival, találka 18 Kollosy-téren az Árpád-hid felé közlekedő 32 busz megállójában.
Sajna nem fogom tudni olvasni a válaszodat erre a levélre, ezért 15 percet fogok várni ott, utána indulok.
ÜDV
Előzmény: Ilycsin (42)
Ilycsin Creative Commons License 2003.03.30 0 0 42
He-he, szevasz Vilmos, nos mit is mondjak, eleg nagy allat voltam, meg keso is volt, faradt is voltam, nem vettem eszre merre huzom az ora mutatojat :-P
Hat elvegre kaptunk egy bonusz orat, sot, kettot :o)
Ilycsin Creative Commons License 2003.03.25 0 0 41
Remeljuk kicsit melegebb lesz a pentekinel, habar amilyen szerencsenk van pont akkor jon majd egy hidegfront :-)
No a viccet felreteve, rendben, ott leszek!!!
PRETORIANUS Creative Commons License 2003.03.25 0 0 40
Kedves Illycsin!

Szombaton 03.29-én, indulunk lepkészni. Az időpont változott, ezért találkozunk 20 órakor, nálam.
Keletitől, vagy a Bosnyáktól a 73-as busszal, a Molnár Viktor utcáig. Ha hátul szállsz fel a buszra, mikor leszállsz, az első, bordó 10 emeletes ház mellett végigsétálsz, utolsó kapu (pontos cím: Drégelyvár u. 13.). Kapucsengőm: a 71-es.

Várlak szeretettel: Vilmos

Ilycsin Creative Commons License 2003.03.18 0 0 39
Kosz szepen Szega, ez igy pont eleg lesz :)
Előzmény: szega (38)
szega Creative Commons License 2003.03.18 0 0 38
Rovartű, meg minden egyéb kiegészítő ügyében:

ES-ÖT Bt. Budapest, Pillangó park 14/b, X.emelet 64.
Telefon: 220-6873, e-mail: es5@matavnet.hu

A "bolt" tulajdonképpen egy panelházban van, egy lakásban.
Ha valakinek kell a tulaj mobilja, szóljon privátban.

Előzmény: PRETORIANUS (35)
Ilycsin Creative Commons License 2003.03.17 0 0 37
Ok, akkor ott leszek.
Tibbe Creative Commons License 2003.03.16 0 0 36
PRETORIANUS Creative Commons License 2003.03.14 0 0 35
Szia Illycsin
Az s-5 Bt-nél lehet kapni, pontos cimet nem tudok adni, de a tudakozó biztos tudja. Kedden (18)elmarad a program a zsolt betegsége miatt, de én mindenképpen bemegyek az állattárba, ha van kedved te is gyere be,legalább körülnézel. A 9-es busz az Astoriától 2 megálló és vissza kb 20-30 méter azon az oldalon.Harmadik emelet,a portán mond hogy a lepkegyűjteményhez jöttél.Én nem tudom hogy mikor érek oda, talán 15 körül.
ha gondolod találkozhatunk 15 körül a Kálvin-téri metrókijárónál.
Minden jót Vilmos.
Előzmény: Ilycsin (34)
Ilycsin Creative Commons License 2003.03.12 0 0 34
Hali.
Mond csak PRETORIANUS, itt Pesten hol lehet rovartut venni? Bar otthon van, de megis, van valamilyen szakuzlet? Borzen ha jol emlekszem lehetett venni.
Ilycsin Creative Commons License 2003.03.07 0 0 33
Ok, ott leszek!
PRETORIANUS Creative Commons License 2003.03.07 0 0 32
szia ilycsin
vasárnap 15 óra a templom előtt( ahol múltkor).
köszi a növényt. igen a respersa lesz az.
sajna nincs időm most írni, akkor vasárnap.
minden jót.
Ilycsin Creative Commons License 2003.03.06 0 0 31
Netalan az Eublemma respersa az a lepke?
Ha igen azt is ird le rola amit tudsz, eletmod, melyk honapban repul, stb.
Ilycsin Creative Commons License 2003.03.06 0 0 30
Amugy meg errol a bogancs fajrol van szo:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Allitolag meg szakember is nehezen tudja meghatarozni virag nelkul, de egesz nyaron virit szeptemberig.

Ilycsin Creative Commons License 2003.03.06 0 0 29
Hali.
Ok, akkor vasarnap megint talalkozzunk? Nekem megfelel, a leveleket meg probald az ilycsin@freemail.hu -ra kuldeni.
Es utananeztem annak a novenynek (onopordum acanthinum), a prof szerint egy elegge elterjedt gyom. A lepkenek mi a latin neve? Talan annak is utana tudnak nezni.
PRETORIANUS Creative Commons License 2003.03.06 0 0 28
Még valami.
nem értem hogy a leveleim miért nem olvashatóak számodra.
Na mindegy, a lényeg hogy elindult a szezon.Válaszod várom.
üdv vilmos
PRETORIANUS Creative Commons License 2003.03.06 0 0 27
szia ilycsin
március 20 körül megyünk gyűjteni. neked ok?
mindenképpen találkozni kellene nekünk valamikor (vasárnap) hogy a preparálást megmutassam, ill hogy mire van szükséged (feszítődeszka,rovartű,stb...) valamint vannak múzeumi programok amit elmesélnék neked.
szia
Előzmény: Ilycsin (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!