Keresés

Részletes keresés

Szögrágó Creative Commons License 2003.05.04 0 0 6
Ó, köszi, most vettem csak észre a válaszodat. Már töltöm is le...
Előzmény: nyugiba (5)
nyugiba Creative Commons License 2003.02.17 0 0 5
http://alpha.ttt.bme.hu/pub/multivox4

Ha már installáltad a SAPI4 felületet, elég a Multivox könyvtár anyagát letölteni, ha nem, kell a Microsoft is.

Előzmény: Szögrágó (-)
Szögrágó Creative Commons License 2003.01.24 0 0 4
Köszi! Ezt azt hiszem könnyebb lesz megszereznem, mint a Kormánybiztosságra elzarándokolni.
Előzmény: M-Attila (3)
M-Attila Creative Commons License 2003.01.12 0 0 3
A PcWorld magazin 2002/12/1 CD-jén fenn van a Multivox.
Előzmény: Szögrágó (2)
Szögrágó Creative Commons License 2003.01.12 0 0 2
Köszi. Közben privát mailben ezt kaptam valakitől:

"5. text=A bemutatott Multivox szövegfelolvasó térítésm...
84% A bemutatott Multivox szövegfelolvasó térítésmentes terjesztésű, bárki által bármilyen programhoz kapcsolható, szabadon felhasználható szoftver. Beszerezhető az Informatikai Kormánybiztosságnál. Kereskedelmi forgalomba nem hozható! A rendszer szabványos ... 2002.04.19
http://alpha.ttt.bme.hu/pub/beszinf/mnyba/k734/movies/tx7342a.txt"

Ezek szerint letölteni nem lehet, de el lehet sétálni érte az Informatikai Kormánybiztosságra.

Előzmény: blr (1)
blr Creative Commons License 2003.01.11 0 0 1
Idézet a program dokujából:

"Továbbá a Multivox beszédszintetizátor 4-es verzióját (hun4) a magyarországi látássérültek rendelkezésére bocsájtotta. A felajánlás kizárólag vak és gyengénlátó személyek egyéni
felhasználására, valamint intézményi oktatása céljából történő felhasználásra érvényes."

Ebből következően nem tudod ingyenesen letölteni, hacsak nem felolvassa éppen neked valaki ezt a hozzászólást :)

DrShan Creative Commons License 2003.01.10 0 0 0
Semmit sem adnak ingyen!!!
Legfeljebb 0 ft-ért jutsz hozzá...
Szögrágó Creative Commons License 2003.01.09 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

A napokban hallottam az Info-krónikában az Olaszy Gábor-féle magyarul beszélő MULTIVOX szoftverről (programozható beszéd-szintetizátor). Azt mondták, hogy ingyen letölthető az internetről, de én nem találtam meg, hogy honnan. Tudja valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!