Keresés

Részletes keresés

asil Creative Commons License 2003.01.09 0 0 25
hát, szerintem a szex az intimitás legintenzívebb formája, aztán a közös fürdés,az esti beszélgetés, stb... Azért voltam annyira rákattanva a szexre, mert az utóbbi időben a munka elvitte a többit.
ő ellenbenteljesen elvan azzal,hogy közös légtérben külön dolgozunk, vagy a közös bevásárlással, ő azt intimnek érzi, mert a tudatomban van. (a jelenlétem tudatában). úgyhogy neki nem volt hiányérzete intimitás-téren.
a szex azért még más is. ő azt állítja, hogy ugyanúgy kíván engem, de fáradt. ezt külön tovább froclizni már nem praktikus. most várni kell. ha visszaiktatunk nekem is intim programokat, akkor lehet, hogy nekem is elég a heti 2.
Előzmény: Ülő Bika törzsfőnök (24)
Ülő Bika törzsfőnök Creative Commons License 2003.01.09 0 0 24
nem értem. megmagyaráznád?
Előzmény: asil (23)
asil Creative Commons License 2003.01.09 0 0 23
na, ma este jól megbeszéltük. az a lényeg, hogy ő intimitásnak érez valamit, amit én még nem, és nekem ezért van hiányérzetem.
megbeszélni azért nem akartam vele, mert macsósági kérdéseket szerintem fölösleges piszkálni.
Előzmény: Törölt nick (22)


Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 22
Szerintem itt a pont!
Előzmény: SecretBoy (10)
LeNoir Creative Commons License 2003.01.08 0 0 21
Üdv!

Szerintem nem kell törvényszerűen ellaposodnia a kapcsolatnak.
Minden kapcsolatban vannak csúcsok és völgyek is, aztán a dolgok általában szelidülnek.
Aztán a közhely szerint átalakul a dolog tiszteletté és kölcsönös megbecsüléssé.
A többségi példa persze mást mutat, de lehet jól is csinálni a dolgokat...

LeN

Ülő Bika törzsfőnök Creative Commons License 2003.01.08 0 0 20
hány évesen lehet klimaxos egy férfi?
bár én úg tudom a férfiklimax nem a vágy csökkenéséről szól, és nem éppen partnerváltóknál fordul elő
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 19
mennyi idős az a sokkal idősebb? 70?
Előzmény: asil (15)
Ülő Bika törzsfőnök Creative Commons License 2003.01.08 0 0 18
szerintem a legrosszabb amit tehetsz a visszahúzódás, különösen most miután megsértetted. azt fogja hinni, hogy már nem szereted. mindent meg lehet beszélni nyugodtan intim viszonyok között, ne haragudj de a kommunikációtok nem éppen a legjobb lehet, ha te inkább a fórumon érdeklődsz idegenektől a visszaesése okairól mint tőle
Előzmény: asil (-)
asil Creative Commons License 2003.01.08 0 0 17
én nem hiszem ezt a felelősség-dolgot a szex terén. már többször értettem így emberek ilyen-olyan viselkedését, és mindig kiderült, hogy a velem v másokkal való fura viselkedésüknek egyéb oka volt.
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 16
De a felelősség már rászakadt azzal, hogy elhagyta a családját, deklaráltan a topiknyitó miatt, és neki házasságot ígért. Nem elég ez egy gyenge férfinak?
Előzmény: Törölt nick (14)
asil Creative Commons License 2003.01.08 0 0 15
á, közös lakást akarunk venni, együtt akarunk élni, meg ilyenek. nem egyoldalú a prolongációs vágy, csak én most megrémültem. ő sokkal idősebb mint én, lehet, hogy 2 hónapja elkezdődött a férfiklimax... És hát én ismerem a saját igényeimet, amik nem különlegesen nagyok, de ennél kicsit mégiscsak
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 14
Ez igaz, de jelen esetben épp a férfi tervezgeti a házasságot.
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 13
Csábítás, az kell!
Előzmény: asil (12)
asil Creative Commons License 2003.01.08 0 0 12
ez jó ötlet, de ez egy okos fiú, átlátna ezeken a dolgokon, meg én otthon dolgozom, és főleg este...
persze, komolyan hiányzik ez, lehet, hogy tényleg illegetni kéne magam...
bár az előbb épp az ellenkezőjét írtam.
Vagy illegethetem magam kartávolságon kívül.
egy jó parfümöt már vettem ma...
Előzmény: SecretBoy (10)
asil Creative Commons License 2003.01.08 0 0 11
szerintem díjazná a poént, de kommunikatíve.
én leginkább a NAGY VISSZAHÚZÓDÁS címü manöverben gondolkodom. hogy kivárom, amig ő kívánja, meg feltünik neki, hogy valahogy taktilisen eltüntem.
Előzmény: Törölt nick (9)
SecretBoy Creative Commons License 2003.01.08 0 0 10
Egyértelmű, hogy már nem olyan izgalmas neki a dolog, mint azelőtt. Akkor lehetett készülni, izgulni, hátha mégsem sikerül találkozni. Benne volt a várakozás.
Most már úgyis minden este ott vagy neki, "megszokottá" vált a dolog.
Én a helyedben nem izgulnék, a heti 2-3 alkalom szvsz teljesen OK. Főleg ha érzelmileg minden rendben.

Az élcelődés nagyon-nagyon rossz ötlet volt. Kevés dolog van, amivel egy férfit jobban meg lehet bántani, mint ezzel... (Talán nincs is.)

Ha Te több szexet szeretnél, akkor próbáld meg izgalmasabbá tenni az estéket! Csináljátok másképp, mint eddig. Próbáljatok ki új helyszíneket a lakásban (konyha, fürdőszoba, kert, garázs, kocsi)! :) Csináljátok ruhában! Incselkedj vele, izgasd fel, aztán kéresd magad. Meg hasonlók. :-)) Sok sikert.

Előzmény: asil (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 9
amit az ügy kapcsán beszóltam, az olyasmi volt, hogy ha ez már fix, nekem szerető is kell. Ezt neki mondtad? Tök jó?

Mi lenne, ha most megkérdeznéd, hogy nem akarna-e a szeretőd lenni?

Előzmény: asil (8)
asil Creative Commons License 2003.01.08 0 0 8
az előző házassága egy 6-8 éve kvázi szexmentes házasság volt, a felesége kiköltözött az ágyból, és hát megszokás, hüség, gyerekek...
a bebiztosítást nem tudom,talán. bár amit az ügy kapcsán beszóltam, az olyasmi volt, hogy ha ez már fix, nekem szerető is kell.
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 7
Szerintem olyan is van, hogy megrémül (főképp a férfi) a rászakadó felelősségtől.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 6
A házasság olyan párok esetében szokott negatív folyamatokat elindítani, melynek egyik, vagy mindkét tagja úgy véli, a papírral mintegy bebiztosította magának a partnerét, ezért már nem is kell nap mint nap meghódítania, ill. azt hiszi, ha elért egy bizonyos boldogság-szintet, elég hátradőlni és kényelmesen élvezni a gyümölcseit, pedig a valóságban azért kell a legtöbbet küzdeni, hogy az elért boldogság tartósan fennmaradjon.

Ez összeköltözés esetében is érvényes lehet.

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 5
Az biztos - az érzékenységére vigyázni kell, a végén még teljesen leblokkol.

Az, hogy majdnem mindig nálad aludt más. Most "hivatalosan" is elköltözött. Nem hallottál még olyat, hogy többéves együttélés után a házasság sokkszerű változást okozott egy pár életében. Ott pedig szinte semmi se változott. De a férfi érzékeny lelkében ....

Próbálj elnéző és kedves lenni. Ne "maceráld" ezzel a kérdéssel. Esetleg kezdeményezhetsz - persze finoman.

Előzmény: asil (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 4
Nem lehet hogy a "Pistike anyukája mindig jobbat főz" elv a megoldás kulcsa?
Előzmény: asil (-)
asil Creative Commons License 2003.01.08 0 0 3
hát, lehet. de azelőtt is majdnem mindig nálam aludt...
Az a baj, hogy nem értem a helyzetet, és ez nem olyan kérdés, amit meg lehet beszélni pasikkal, az érzékeny kis idegrendszerük miatt.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 2
Ne pánikoltasd be nagyon, mert az rosszat tehet a férfiúnak!

Másfél év nem nagyon sok idő - talán nem ezért "laposodik".

Nincs esetleg (talán csak tudat alatt) lelkifurdalása amiatt, hogy elköltözött a családjától? Az ilyesmi elég lelombozó lehet.

Előzmény: asil (-)
asil Creative Commons License 2003.01.08 0 0 1
hát, nem tudom. én nem fogytam. paramétereim jók, barátom feleségül vevésemet fontolgatja. és mégis.
Előzmény: paraszimpatikus (0)
paraszimpatikus Creative Commons License 2003.01.08 0 0 0
minden nő ellaposodik? ha fogyókúrába kezd?
Előzmény: asil (-)
asil Creative Commons License 2003.01.08 0 0 topiknyitó
mostanában, másfél éves kapcsolat után költöztünk össze a barátommal. ő elvált, de azelőtt a családjától járt át hozzám, naponta, mert nem tudták eladni a lakást, és hát a gyerekekkel is akart mítingelni. mióta ideköltözött, a szexuális életünk a harmadára esett vissza, heti hétről mittomén, heti kettőre. közben meg érzelmileg semmi gond.
először azt hittem, hogy a sok hercehurca, költözés, csőtörés az oka. a helyzet azonban nemigen javult meg. el is rontottam, mert elkezdtem élcelődni a témán, mire láthatólag bepánikolt.
az lenne a kérdés, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak e téren? az összeköltözés úgy hat a férfiakra, mint a nőkre a szülés?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!