Keresés

Részletes keresés

hnb Creative Commons License 2003.01.10 0 0 13
éljenek a vénülő rákok!
(pl én)
hozzátenném: óriási lelkesedés lesz rajtam úrrá, amint 'rájövök' , mit akarok. néha ez egészen sokáig tart. sőt, visszatérni is szokott.
én alapvetően tudom, hogymit akarok, a hogyannal vannak bajok. meg azzal, hogy nincs mindig éjszaka.
Előzmény: vaffanculo.hu (2)
pint Creative Commons License 2003.01.10 0 0 12
Akkor elvesztél :)
Előzmény: Classic Girl (11)
Classic Girl Creative Commons License 2003.01.10 0 0 11
Igen, de ha a melo elveszi az ember 12 orajat, 8-at meg alszik (nekem sokat kell aludnom), akkor marad 4 ora. Azt meg az ember a szeretteivel akarja tolteni, tehat onmagara nem sok ido marad. Szoval szerintem a megoldas olyan munka ami erdekel. Ha nem erdekel a nap vegere teljesen leamortizalom magam, es mar semmire sem vagyok kepes.
Előzmény: pint (10)
pint Creative Commons License 2003.01.10 0 0 10
Aszongya a bíró, hogy ha valami fele sodor a sors, akkor dobj rá egy lapáttal te is. Uncsi a munka? Tojj rá ívben, és keress valami munkán kívüli célt. A melót meg tudd le huszadrangúként. Nem biztos, hogy bejön, de feltárja a mélyben levő dolgokat. A lúd legyen kövér. Uff.
Classic Girl Creative Commons License 2003.01.08 0 0 9
Ezzel is tisztaban vagyok, de mar a celkeresesbe is beleunok. :) Nekem is mindig vannak kis celjaim, de ha nem erem el rogton turelmetlen leszek es feladom, vagy tobb cel van elottem (mint most), es akkor meg tul sokat akarok, azert sulok bele.
Előzmény: FrogMan (8)
FrogMan Creative Commons License 2003.01.08 0 0 8
Időnként kell találni valami életcélt és akkor nem lesz egyhangú az életed!
Mindig küzdök valamiért, valamilyen cél érdekében. Persze ez a cél időnként változhat, de a lényeg, hogy lásd az élet értelmét annak a bizonyos célnak a megvalósításában. Engem ezek a dolgok doppingolnak.

Előzmény: Classic Girl (7)
Classic Girl Creative Commons License 2003.01.08 0 0 7
Szerintem mindenki igy van vele, csak vagy nem gondol bele, hanem csinalja a napi 8-10 ora munkat, aztan hazamegy es csak nezi a TV-t, azt hiszi ez igy van rendben, ez igy jo. De hat emberek!!! Ez nem jo!! Es amikor erzed a halalt oreg korodban, vagy akarmikor akkor fogsz radobbenni milyen rosszul csinaltad? 22-es csapdaban kell elni? Azert dolgozol hogy ehess es azert eszel hogy dolgozhass??!?!?!?
szilvácska Creative Commons License 2003.01.08 0 0 6
Én sem tudom, hogy mit akarok, csak azt szoktam tudni, hogy mit nem akarok.
Eddig azt hittem, ez vízöntő tulajdonság. Hát mégsem ?:))
Classic Girl Creative Commons License 2003.01.08 0 0 5
En megallom a helyem mindenhol, ugy is nezek ki mint ha szeretnem, altalaban tulteljesitek, es elore tudok lepni barhol, de amugy nem erdekel. Csak ezt nem mutatom ki. Vannak vagyaim, de vagy sok penz, vagy tul sok ido (tanulasra gondolok). De felek, ha meg is csinalom akkor talalok benne valamit ami nem tetszik, es cseszhetem az egeszet. En most csak arrol beszelek hogy mit dolgozzak, mert sajnos az elet 80 %-at az tolti ki. Es ha azt nem szeretet, kihat a maganeletedre, es azt sem fogod szeretni, elegedetlen es faradt vagy. Ezt szeretnem kikerulni.

Mindenki rendben van e-teren?

vaffanculo.hu Creative Commons License 2003.01.08 0 0 4
Kár, akkor ez most nem jött be, de azért majdnem.
Előzmény: Classic Girl (3)
Classic Girl Creative Commons License 2003.01.08 0 0 3
Onmagamat megszegyenitve Oroszlan vagyok.
Előzmény: vaffanculo.hu (2)
vaffanculo.hu Creative Commons License 2003.01.08 0 0 2
Nem vagy rák? Ők nem szokták tudni, mik legyenek, ha nagyok lesznek, mint például én sem. Közben meg már régen vénülnek.
Classic Girl Creative Commons License 2003.01.08 0 0 1
Meg van a Classic Boy-om. :) Azzal nincs gond. :)
Előzmény: GombocArtur (0)
GombocArtur Creative Commons License 2003.01.08 0 0 0
Keress egy Classic B0yt, őt talán nem unod meg két hónap alatt :)
Előzmény: Classic Girl (-)
Classic Girl Creative Commons License 2003.01.08 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Elkeseredett emberek szamara gondoltam ezt a topicot, akik nem tudjak mit akarnak. Gondolok itt arra mit szeretnetek dolgozni, mi az ami erdekel titeket es meg is tudjatok valositani. En kiprobaltam mar sok munkat, es semelyik nem erdekel. Mindent megunok 2 honap alatt, es mar elegem van sajat magambol hogy nem tudok rajonni hogy mi erdekel.

Valaki van meg ilyen helyzetben?

Bocsi az osszevisszafogalmazasert, de most nagyon ki vagyok kelve magambol. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!