Keresés

Részletes keresés

MLaca Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13314
400/2.8L ?
Előzmény: Pémén (13312)
Vikcs Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13313
Sziasztok!

Eladó sorba kerültek az alábbi Nikon bajonettes objektívjeim:

-Nikkor 28-105mm 3.5-4.5D AF Macro 45e Ft
-Sigma 28-300D 3.5-6.3 Aspherical IF + napellenző 40e Ft
-Sigma 70-210mm APO Macro 3.5-4.5 D 40e Ft (aranycsíkos, tesztgyőztes)


Szeretnék egy Nikkor 18-70 kit-obit, esetleg valamelyik kettőt odaadom érte.

30 371 5840
Pémén Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13312
Van. De ahogy magamat ismerem, csak pár napig fog tartani eme állapot.
Előzmény: flugi (13310)
Pémén Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13311
HU! Köszönöm! Ez most nagyon jól jött...  A pénz egy részéből már vettem is egy 2/135-öt. Ebben a ködben nem nagyon tudok fotózni (otthon is tejföl a lég?), de úgy látom az első csattintgatások után, hogy ez az eddigi legjobb objektívem...
Előzmény: Százbolha (13309)
flugi Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13310
"ööö, le vagyok égve, nincs egy kis apród?" :DD
Előzmény: Pémén (13308)
Százbolha Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13309

Gratulálok!

 

Előzmény: Pémén (13308)
Pémén Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13308

Canon 70-200/4 L újszerű, karcmentes, pontos AF. Ára 140 eft.

 

TAIR 4.5/300. (M42) Újszerű. Nyitott blendével és 5,6-on elég jó képe van. Tok+szűrők: 19 eft.

 

CANON 1,8/200 L--ELKELT!

 

Jelenleg nem vagyok Mo-on, dec. 20-án érkezem haza. Akkor mindegyik objektív kipróbálható, tapogatható, próbafelvétel készíthető stb. Addig mailben várom szíves érdeklődésetek. Az árak fixek.

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13307
Sziasztok!

KERESEK:
-Sigma 28-70mm F2.8 EX DG
-Tamron AF 28-75mm f/2.8
-Tokina AT-X 287 Pro SV AF 28-70mm f/2.8
objektívet Nikon bajonettel.

ELADÓ:
NIKON SB-28 AF-TTL rendszervaku
SLR gépekkel TTL/Auto/Manual módban használható
DSLR gépekkel Auto/Manual módban használható
a vaku szép állapotban van
Bővebb leírás:
http://www.mir.com.my/rb/photography/hardwares/classics/nikonf4/flash/SB28/index.htm
irányára: 30000Ft/ha nincs alku akkor adok hozzá 4 ansmann 2600-as aksit/



mail: s_oliver@inf.elte.hu
oleewear@freemail.hu.hu
tel: 0630/5538105
Krepuska Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13306

Sziasztok! Eladó sorba került a D50-emhez februárban vásárolt

AF-S DX Zoom-Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED obi, magyar garanciával, megkímélt állapotban. Irányár: 22 000,- Ft. Érdeklődni e-mailban lehet, kipróbálható Budapesten.

 

Z740 Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13305

Kösz az érdeklődéseket, a gép elkelt...

 

üdv

 

Előzmény: Z740 (13300)
menu Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13304
Barátságos áron eladom!

Fujifilm S5600 másfél év magyar garival, minden gyári tartozékával, dobozával.
Adok még mellé egy circuláris polárszűrőt, egy CaseLogic combinált válltáskát, 3garnitúra akksit töltővel.
A gép hibátlan szép állapotú!!!

Külön van, eladó még garis 128mb. és 512mb. XD kártya is.
BBéci Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13303
 Az a gép nekem is tetszik, éppen a múlt héten beszéltem rá egy haveromat. Azonban 300D-hez hasonlítani nem lenne szabad, nem tartoznak egy kategóriába.
Előzmény: denesatti (13297)
zsirosistvan Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13302
Eladó egy 2 éves Canon Eos 300D
digitális tükörreflexes fényképezőgép
a lent felsorolt tartozékokkal együtt,
csak egyben 99.000Ft-ért.
-300D gépváz nyakpánttal, gépvázsapkával
-a gépen 8 hónapja 1.1.1 frissítés van (orosz),
mellyel extra funkciók érhetőek el (tükörfelcsapás,
ISO 3200, set+tárcsával lehet felbontást/minőséget állítani....)
-18-55mm alapobjektív (spkákkal)
-gyári akku töltővel
-pótakku(1400mAh)
-Dobozában CD-kkel, papírjaival.
-1Gb-os Sandisk CF kártyával.


Ugyanitt eladó egy Canon EF 75-300mm USM III objektív.
2 éves, megkímélt állapotban. Dobozában, papírokkal 53ezer Ft-ért.

(Mindkettő esetén + 58mm Soligor UV szűrő, amely mindkettő objektívre jó)
Egyben 150.000Ft-ért
06305322007
zsirosistvan@freemail.hu
7
Csupachip Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13301
Tamron(CANON) 17-50 2.8-ast elcserélnék egy sigma 10-20-ra vagy tokina 12-24-re,
a lencsét jul hónapban vettem az BH-ba nagyon jó állapotba van!!!
06703602908
PÉCS.

Z740 Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13300

Last Minute!

 

1 db. KODAK Z740 digitális fényképezőgép eladó - 5M pixel, 10x optikai zoom!

 

Vadonat új, még nem használt, gyári tartozékokkal,

ajándék Kingston 256M kártyával.

 

40.000 HUF

 

Érd. a publikus mailen.

tánczika Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13299

Sziasztok!

 

Eladó egy hibátlan állapotban lévő orosz 3M-6A 500/f6,3-as tükörobjektív M42-es véggel, beépített-kihúzható napellenzővel, hordtokkal, 4db 95mm-es korrekciós szűrővel, füzetecskével. Képek mellékelve. ( a Sonnar nem tartozék, csak a méretek szemléltetése végett van mellette). Ajánlatokat a mal-emre várok. (publikus)

 

Üdv,  Zoli

Sanya_67 Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13298
Szerintem nem jársz vele rosszul.  Én a családnak egy Panasonic LZ5-öst vettem, de szívesen lecserélném egy 710IS-re.  Miért, mert amikor a kezembe fogtam nagyo hiányoztak a manuális módok.  És a hülye Pana vakus helyzetekben mindig 1/30-ot választ hiába emelem meg az érzékenységet stb.
Előzmény: denesatti (13297)
denesatti Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13297

Segítségeteket kérném:

 

Kinéztem a Canon a710 IS-t. Előtte 300D-m volt, csak már "meguntam", hogy túl nagy, két kisgyerek mellett így is rengeteg csomagom volt.

 

Szeretnék a Canon mellett maradni, 70-80 ezres árkategórában ezt találtam a legmegfelelőbbnek.

Képes ez nagyjából megfelelni minőségben az eddigi elvárásaimnak?

Köszönöm előre a hozzászólásokat

Attila

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.15 0 0 13296
Elkelt!
Előzmény: Törölt nick (13281)
jasperjo Creative Commons License 2006.12.14 0 0 13295

Sziasztok!

Keresek 1Gb CF kártyát.

jasperjo@freemail.hu

Polgi Creative Commons License 2006.12.14 0 0 13294
Szia Rozmy!
Nekem van egy eladó S2Pro-m!
Dobj egy mail és ott megbeszéljük: a.polgar@chello.hu
Üdv!
András
Előzmény: Rozmy (13291)
denesatti Creative Commons License 2006.12.14 0 0 13293

Eladó egy-két apróság:

- Canon EW-78B-II (EF 28-135 IS) napelllenző - 5000,-

- Tamron 75-300-on volt napellenző - amennyiért elmegy

- Lowepro NOWA2 AW táska - 8000,-

- 256 Sandisk CF kártya - 4000,-

 

Tel: 06-30-2979-679

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 13292
Eladó:
NIKON SB-28 AF-TTL rendszervaku
SLR gépekkel TTL/Auto/Manual módban használható
DSLR gépekkel Auto/Manual módban használható
a vaku szép állapotban van, megnézhető kipróbálható a Szob-Budapest-Albertirsa vonalon
Bővebb leírás:
http://www.mir.com.my/rb/photography/hardwares/classics/nikonf4/flash/SB28/index.htm

irányára: 35000Ft
/ha nincs alku akkor adok hozzá 4 ansmann 2600-as aksit/

CSERE érdekel értékegyeztetéssel:
Nikon SB-600 vagy Sigma EF 500DG Super vakura

mail: s_oliver@inf.elte.hu
oleewear@inf.elte.hu
tel: 0630/5538105
Rozmy Creative Commons License 2006.12.14 0 0 13291
Hali, keresek fuji s2pro-t (objektívval vagy akár anélkül), ha valaki karácsony alkalmával újabbra cserélné, vagy eladná használaton kívüli gépét az kérem szóljon. előre is köszi!
Archi1 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 13290

Sziasztok!

 

Lenne egy Manfrotto 222 Joystick head fej keveset használt, fekete színben ELADÓ

Ár: 12.000 Ft

 

Érd.: sdaniel kukac freemail pont hu

 

Köszi..

Sanya_67 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 13289

Régi ismerősőm eladna egy 10 hónapos magyar származású SB600 vakut.  Sajnos nem találja a számláját meg a garanciáját, de magyar leírás és egyéb tartozékok megvannak.

 

55 alatt nem adja, várja az ajánlatokat.  Mivel vidéki nekem küldi fel a vakut, engem zargassatok.   06-70-374-0947

..::Röno::.. Creative Commons License 2006.12.14 0 0 13288
Még mindig eladó!!! :)

Canon EF 24-85mm/f3.5-4.5 USM  Úgy döntöttem még engedek picit, de ez az utolsó ajánlatom! :) Ár: 50000Ft

baumgartner.ac2@freemail.hu

 

enguci Creative Commons License 2006.12.14 0 0 13287
Érdekelne, adj 1 tel.sz-ot és megbeszéljük, hogy hol és mikor. Ok.?
Előzmény: Bubukain (13283)
nemethla Creative Commons License 2006.12.14 0 0 13286
Engem igen 20-9977415, vagy mail
Előzmény: Bubukain (13283)
BBéci Creative Commons License 2006.12.13 0 0 13285
 Miért adod el és mit veszel helyette? Ha olyasmi az ok, amivel nem akarod az eladási esélyeidet rontani, jöhet a válasz magánban is. Mostanában ebből az obiból van a legnagyobb használt kínálat.
Előzmény: Bígörl (13284)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!