Keresés

Részletes keresés

GBENY0V Creative Commons License 2020.04.11 0 0 141

Hello,

Tegnap örökre kikapcsolt ez a kis gépem.

Egyik pillanatról a másikra, egyszercsak kikapcsolt.

Azóta semmilyen módon nem lehet bekapcsolnom.

Ha valaki bármit tud hasznosítani, bármely alkatrészt ebből a Fuji Photo Film Co. FinePix S304, 3 Mpixeles, 6x zoom, digitális kamerából, értesítsen egy SMS-el: TELEKOM,kilenc,öt,négy,öt,hét,négy,null számon.

Van még a FinePix S304 géphez

-256MByte-os xD kártya,

-hordszíj,

-külső tápegység,

-akkumulátorok, bár ezt tudom használni bármi máshoz is,

-PC-USB kábel,

-USB kártyaolvasó,

-hordtáska.

A hiba bekövetkezése után letettem. Eredeti állapotában van.

Drosophyllum lusitanicum Creative Commons License 2010.06.17 0 0 140
Sziasztok,
55mm-es 2X tele előtétlencse fuji s304, 3000, 3500 -hoz eladó. (4e Ft)
andreb Creative Commons License 2006.09.09 0 0 139
nekem meg ma is tokeletesen szupreal, túl a 10000katton... és van hozza manual is :-D
oregcsoka Creative Commons License 2006.04.25 0 0 138
Hátha mégis...
oregcsoka Creative Commons License 2006.04.08 0 0 137
Felfelé.
oregcsoka Creative Commons License 2006.04.05 0 0 136
Felfelé.
oregcsoka Creative Commons License 2006.04.03 0 0 135
Senkinek nincs már ilyen gépe? Tönkrement mind? Vagy annyira jó gép, hogy már be sem néznek a tulajok a fórumra? .-)
oregcsoka Creative Commons License 2006.04.02 0 0 134
UPszi.
oregcsoka Creative Commons License 2006.04.02 0 0 133
Hali Urak!
Nagy gondom van. Egy rokonom vett egy 304-es fuji gépet használtan, és nincs hozzá leírása, magyar nyelvü.Végigolvastam a topicot, de a benne levő linkek és tárhelyek már nem működnek, ahol a manuál volt.
Megtenné valaki, hogy átküldi nekem mailben az oregcsoka kukac gmail pont com-ra?
Köszönöm előre is.
Zolaa Creative Commons License 2005.06.20 0 0 131

valaki meg tudna mondani nekem, hogy mekkora memoriat tud kezelni ez a gep?

nyaralni megyek, es a 128as kartya biztosan nem lesz eleg, szal szeretnek beruhazni egy nagyobb kartyaba, felteve ha tudja kezelni... koszi

andreb Creative Commons License 2005.02.27 0 0 129

www.konnyubuvar.hu

Ha ide ellatogatsz, megtudhatod a hazai vizekben, tavakban folyokban elofordulo esetlegesen veszelyes halakat.

Pl.: barmely tavunkban fellelheto az edesvizi meduza, piranha, amit felelotlen gazdaik megunva dobnak a tavakba, rakok, melyek tisztes csipessel honoraljak a bolygatasukat...

Ezek utan oly mindegy hol vagy, mindenhol vannak veszelyek.

Nemreg a Fokusz mutatta, hogy egy csalad uj hutojenek dobozabol kimaszott egy skorpio, ami tulelte az utazas faradalmait is.

Kulonben Magyarorszagon is el 3 Vipera fajta, persze vedettek. Anno, terepgyakorlaton mi is jartunk olyan helyen, ami lakhelye, de csak a nyomokat lattuk, meg a levetett boret. A harom fajta..: Parlagi vipera, ...na basszus most nem jut eszembe a masik ketto, de az biztos hogy harom fajta van. Nem halalos, csak idegbenito nehany orara a marasa. Hat igy menjunk itthon egy alfoldi setara is akar.

A konnyubuvaron kiderul hogy a sokak altal kedvelt horvat tengerpart meg nehol teli van capaval meg delfinnel nem messze a parttol.

Mi mindenkepp megyunk iden is , minel tobb helyre, mert eletre szolo elmenyt nyujt nekunk.Hali

Előzmény: Törölt nick (128)
andreb Creative Commons License 2005.02.27 0 0 127

Szia!

Skorpiot Gorogorszagban, Stavrosban talaltunk, a varos szeletol ugy 500 meterre egy domboldalon. Persze volt a varosban is, csak ritkabb, igy nem ott kerestunk fotogen skorpiot... Egy olyan sraccal mentunk, osszesen 8an, aki magyarorszagon az egyik legnagyobb skorpio gyujto. Van neki otthon ugy 20terrariuma, es vagy 50 skorpioja. Ö mindent tudott, hogy mit es hol kell keresni, igy ha meglatott 5 sziklat, tudta melyik alatt megfelelo az eletkorulmeny egy skorpio, vagy egesz csalad szamara, igy nagyon pontos kepet kaptunk roluk. Ejjel csak uv vel vilagitottunk, igy kicsit rizikos volt, hogy epp nem egy vipera szunyokal a szikla alatt...mert hogy ilyet is fotoztunk nappal. Igaz csak 60 centis volt...dehat az volt.

Tokot a fenykepezohoz is meg a kamerahoz is az aquapac-cal keszittetem el, mert nagyon olcsoak, nem meretpontos, vagyis nem tipusspecifikusak, de nem is 100ezer penz, csak 15000. Erdemes korulnezni a honlapjukon...Azt hiszem www.aquapac.com , vagy valami ilyesmi...:-)

Előzmény: Törölt nick (126)
andreb Creative Commons License 2005.02.11 0 0 125

http://fototar.origo.hu/pages/albumlist/albumview.jsp?id=23140

 

 

 

 

Na ha igy sem muxik, megverem magam...:-)

 Toltogetek addig is hogy jo legyen...:-)

andreb Creative Commons License 2005.02.11 0 0 124

ez is adott geppel keszult

remelem sikkerul elmennie

Ja iden nyaron remelem mar viz alatti kepekkel es videokkal is buszkelkedhetem   ...ha megveszem a tokot:-)

 

andreb Creative Commons License 2005.02.11 0 0 123
Hulye voltam inkabb a birkabarit keressetek ...ÉN BIRKA:-)))))))
andreb Creative Commons License 2005.02.11 0 0 122

http://fototar.origo.hu/pages/usersearch/page-definition-action.jsp

 

 

elnezest, igy konnyebb mint a birkabarira kattintani.:-)

andreb Creative Commons License 2005.02.11 0 0 121

Sziasztok.

Ne haragudjatok hogy zavarok, nekem is majd 2éve ilyen gepem van, szinte csakis automata modban hasznalom, ugy 2000foton vagyok tul, mindegyiket a legjobbhoz kozeli felbontasban csinaltam. Mutatok nehany kepet izelitoul, hatha meggyozok valakit ki eddig bizonytalankodott benne milyen jo is ez.

Sziklarol ugro embert fenykepezni szerintem gyors mozgasnak szamit, es lass csodat tokeletes lett(szamomra)

Aztan ejszaka vaku nelkul kezben tartva UV fenyben skorpiot fenykepezni Stavrosban szerintem megint csak nem gyenge dolog...meg aztan volt vipera is...

Aztan ha sok szep uzenetet irtok (:-)) rakok fel olyan ezzel a geppel keszitettkepeket is, amikor tavaly juniusban egy Horvatorszasgi motoros turan folyamatosan menet kozben fenykepeztunk...Van autopalyan 200feletti kep is, de nagy resze tenger, hegyi utak szerpentinek, majd a vegen egy szep baleset kepei is...illetve ami a motorbol maradt  olajfolton torteno megcsuszas utan...

Hal istennek azota vettem meg egy ugyanolyan vadi uj motort is, azzal is keszult mar egy par kep.

Aztan Gorogorszagba menet 220felett persze csak kocsibol, de ugy is keszultek kepek.Mind hibatlan lett:-) Persze ami nem sikerult, kuka, de ez eskuszok csak minden 30-ik kep volt.Szoval dicseretet kerek es kaptok meg olyan kepeket hogy a bugyitok lecsuszik...:-)))))

 

 

 

 

http://fototar.origo.hu/pages/imageview/page-definition.jsp?ID=23165

Ender_Wiggin Creative Commons License 2005.02.04 0 0 119
A manual focus valóban hasznos tud lenni, de nem úgy mintahogy a nagytestvéren (S5500), vagy akár az Olympus 765UZ-n, magyarul gombnyomogatással élességet állítani, nekem kicsit idegen...

Tv csati az enyémen van... Soha nem használtam...

Üdv: Ender
Előzmény: Törölt nick (118)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2005.02.04 0 0 117

Hello!

 

Tényleg, úgy tűnik, remekül végzi a dolgát ISO100-al is... Festi magát aki mást mond... :-)))

 

Nekem perpill 1 S3500-asom van, elvben tud ISO64-250ig, gyakorlatban, az esti képeket nekem is ISO100-al készíti, eddig max ISO200-at tudtam vele produkálni, de csak vakuval...

 

Klassz képek, grat..

 

 

Üdv: Ender

Előzmény: Törölt nick (116)
sziszi1967 Creative Commons License 2005.02.01 0 0 115
Szia!
A finepix e500/510 es magyarosítást keresem már jó ideje de sajnos nem talállom,de viszont te vagy a negyedik emberke akinek segíthetek ilyen ügyben.
Na de sebaj eljön majd az én napom is remélem!

Fuji FinePix S304 Magyar leírása http://www.easynet.hu/digicam/Fuji/Hun
hy
Előzmény: selibli (112)
puhatest Creative Commons License 2004.08.04 0 0 113
van valami mediarecover nev. progi, a telepítője vmi 2.5 MB, csak inkább ne a fotogépen keresztül keresd a kártyán a képeket, mert nagyon sokat molyol rajta, és az akksid nem tudom mennyit bír.
Előzmény: selibli (112)
selibli Creative Commons License 2004.07.27 0 0 112

Sziasztok!

 

Ha esetleg még valaki erre jár remélem tud nekem segíteni.

 

1. probléma: az s304-es gépemhez nem kaptam magyar nyelvű útmutatót, erre óriási szükségem lenne

 

2. fotoáttöltés közben lemerült az aksim, aksi feltöltés után, nem tudja olvasni a 700! képet, képernyőn: !CARD NOT INITIALIZED

hogy tudnám megmenteni ezeket?

 

 

Segítségeket előre is köszi.

 

Belya

ngeges Creative Commons License 2004.06.16 0 0 111
Sziasztok!

valaki talalkozott mar azzal a problemaval, hogy az xD kartya fedelet ha megnyomom veletlenul fenykepezes kozben, akkor a gep kikapcsol?
Irjatok, ha ismeritek, es ha valalki tud megoldast ennek kikuszobolesere. koszi.Norbi

m.krisz Creative Commons License 2004.06.15 0 0 110
Szia fancso! Nekem pont ez volt a problémám, szerencsére még a garanciális időn belül jött elő és megjavították. Egyébként egy kondenzátort cseréltek benne. Üdv, Krisz
Előzmény: fancso (108)
zolika1976 Creative Commons License 2004.06.04 0 0 109
Sziasztok!

Én teljesen elégedett vagyok az S304-el.
A fénymérés után szinte azonnal tudsz clickelni,
nem kell egyből lenyomni a gombot,
így akár pillanatképeket is tudtok csinálni.

Amúgy valami komolyabb pixel számú gépet akarok venni, így eladnám a gépemet egy 256Mb os XD-vel.
Ha valakit érdekel írjon. Irányár: 88e
emil: zolika1976@freemail.hu

Üdv,
"Z"

Előzmény: fancso (108)
fancso Creative Commons License 2004.02.17 0 0 108
Mitől lehet, az, hogy ha elemet (akkut) cserélek az S304-ben, elfelejti az összes beállítást? Milyen belső energiaforrása van erre az 'átmeneti' időre? Meg lehet oldani ezt a problémát házilag?
DonLee Creative Commons License 2003.12.26 0 0 107
Szvsz nem lehet, csak video capture device drivere van, audio capture az nincs. Ha van egy mic -ed bedugva a hangkartyaba, akkor azt kijelolheted mint audio capture device-ot..
Legalabbis nallam w2k alatt, virtualdub es msmediaencoder -programokban....
Előzmény: Kopi2000 (106)
Kopi2000 Creative Commons License 2003.12.26 0 0 106

Üdv!

Tudna valaki segíteni? Az s304 pc cam módban rögzít hangot? Nekem eddig nem sikerült csak képet. Videófelvételnél minden ok, csak webcam-nél nem megy.

Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (105)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2003.12.14 0 0 105
Nekem van magyar nyelvű kézikönyvem, kölcsonadhatom egy fénymásolás vagy scannelés erejéig. A kézikönyv Bp. belvárosban található.
Előzmény: Tsigus (103)
DonLee Creative Commons License 2003.12.13 0 0 104
A valasz a sport program!
Előzmény: Tsigus (103)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!