Keresés

Részletes keresés

makopa Creative Commons License 2002.12.31 0 0 48
Nézd, fô mondanivalód, amivel megjelentél a topikban tudatos hazugság volt, ezt hiába menteget úgy, hogy nem bogarásztad át az általad megjelölt forrást. (az legfeljebb csak azt bizonyítja, hogy másodrendű frissességű propagandista vagy)

Ha olyan fiatal vagy, hogy nem ismered a jereváni-rádiós vicceket, akkor:

Olvasói levél a Jereváni Rádióhoz címezve: "Igaz-e, hogy a leningrádi pártszékház elôtt Volvókat osztogatnak?"

Válasz: "A hír igaz, de nem Leningrádban, hanem Moszkvában, nem Volvókat, hanem Volgákat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak."

Előzmény: kutato (47)
kutato Creative Commons License 2002.12.31 0 0 47
"nem a párttitkári funkció, hanem a fôiskolai adjunktusi"
bizony-bizony parttitkari funkcioja lett PeterKEMnek a foiskolai helyett... "Nézd kis hazug," makop(pan)
Előzmény: kutato (46)
kutato Creative Commons License 2002.12.31 0 0 46
valoban nem fo hanem mellekallasu parttitkar, nem bogarasztam at az iratait, de te szerencsere bekopiztad!

De hol van itt ennek a felresikeredett, erthetetlen mondatnak a jogosultsaga:

"A hír igaz, csak nem fôállás, hanem félállás, és nem a párttitkári funkció, hanem a fôiskolai adjunktusi. Nem olyan nehéz, csak olvasni kellene tudni:"

addig megcsak igaz, hogy nem foallas, hanem mellekallas! De "nem a párttitkári funkció, hanem a fôiskolai adjunktusi" sehogysem ertemes, nemidavalo.

De nekem elegem van ebbol, "Nézd kis hazug," makop(pan)

Előzmény: makopa (45)
makopa Creative Commons License 2002.12.31 0 0 45
Nézd kis hazug, te állítottad, hogy fôállású párttitkár volt:

kutato válasz erre | adatok | e-mail     2002-12-31 02:33:20   (38)
viszont os MSZMP-s, foallasu parttitkar, pl 1977ben. Az oneletrajza szerint, tulterheltseg miatt egyeb munkairol lemondott..
forras:http://gondola.hu/cikk.php?szal=11944

Érdekelt, utánanéztem és összefoglaltam neked a lényeget:

makopa válasz erre | adatok | e-mail     2002-12-31 06:15:47   (40)
A hír igaz, csak nem fôállás, hanem félállás, és nem a párttitkári funkció, hanem a fôiskolai adjunktusi. Nem olyan nehéz, csak olvasni kellene tudni:
Tehát MP 1977-ben fôosztályvezetô-helyettes volt a PM-ben és a III. alapszervezet párttitkárává választása után fôiskolai félállását felmondta.

Mit nem értesz? Nem ismered az osztogatnak-fosztogatnak viccet?

Előzmény: kutato (44)
kutato Creative Commons License 2002.12.31 0 0 44
eddig nem ezt mondtad, fogalmazz erthetoen:

"A hír igaz, csak nem fôállás, hanem félállás, és nem a párttitkári funkció, hanem a fôiskolai adjunktusi. Nem olyan nehéz, csak olvasni kellene tudni"

Előzmény: makopa (43)
makopa Creative Commons License 2002.12.31 0 0 43
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Nem értem miért erôlködsz
a fôállású párttitkársággal.

Tényleg minden pontosan olvasható,
próbáld meg szótagolva.

Előzmény: kutato (42)
kutato Creative Commons License 2002.12.31 0 0 42
itt minden pontosan elolvashato: http://gondola.hu/cikk.php?szal=11944
Előzmény: kutato (41)
kutato Creative Commons License 2002.12.31 0 0 41
"nem a párttitkári funkció, hanem a fôiskolai adjunktusi"

erthetetlen amit irsz, hiszen parttitkarra neveztek ki, es egyeb munkairol le kellett mondania tulterheltseg miatt -o maga irja (nehez volt az a parttitkarsag..) legalabbis akkor, 1978ban ezt irta..

Előzmény: makopa (40)
makopa Creative Commons License 2002.12.31 0 0 40
A hír igaz, csak nem fôállás, hanem félállás, és nem a párttitkári funkció, hanem a fôiskolai adjunktusi. Nem olyan nehéz, csak olvasni kellene tudni:
Tehát MP 1977-ben fôosztályvezetô-helyettes volt a PM-ben és a III. alapszervezet párttitkárává választása után fôiskolai félállását felmondta.
Előzmény: kutato (38)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2002.12.31 0 0 39
Mi a baj a gólyákkal?
Néhány gondolat.
A g-k is a településhez tartoznak, nemdebár?
Pl egy lebontandó kéményen fészkel
A g. védett állat. És szép is.
El kellene olvasni a tanulmány többi részét is. Ha ennyire részletes, lehet, hogy egy igen jó tanulmány. Lehet, hogy nem a fiókban kellett volna tartani, hanem elolvasni. És akkor most mindenki okosabb lenne. Pro és kontra.
Addig meg hajrá gólyák!:)
kutato Creative Commons License 2002.12.31 0 0 38
viszont os MSZMP-s, foallasu parttitkar, pl 1977ben. Az oneletrajza szerint, tulterheltseg miatt egyeb munkairol lemondott..
forras:http://gondola.hu/cikk.php?szal=11944
Előzmény: Törölt nick (22)
Losy Creative Commons License 2002.12.30 0 0 37
90 %-ban
Abban biztos vagyok, hogy nem elszabotálás történt! Mivel egy kistérségről volt szó még egy kisebb város is benne volt, olyan járásszintű település halmaz. A hangadó a város volt, illetve az irányítása alatt állo kistérségi társulás. Végülis 2-3 kistelepülés ami anyám jegyzőségéhez tartozott nem is tudta volna elszabotálni. és az, hogy ez a falusi önkorm balos lett volna (szélső) nem volt jellemző. A kistelepülések a nagyobbak árnyékában sínylődnek, ahol már megjelennek a politikai érdekekek is.
Előzmény: makopa (36)
makopa Creative Commons License 2002.12.30 0 0 36
Örülök, hogy nincs harag.
Biztos vagy benne, hogy a tanulmány végén szerepel Medgyessy Péter aláírása?
Biztos vagy benne, hogy használhatatlan volt a tanulmány? Esetleg nem édesanyádék (talán szélsô-) balos önkormányzata szabtálta el a megvalósítást?
Előzmény: Losy (34)
sashimi Creative Commons License 2002.12.30 0 0 35
A Nemzeti Szinhaz Rt-nel MP ceget biztak meg azzal, hogy Varhegyit es tarsait kihuzza a - hmm - bajbol. A gond az volt, hogy a nehai Nemzeti Szinhaz atdata jelmez/diszlet/butortárait az Rt-nek anelkul, hogy ezert fizettek volna es az Allami Vagyonigazgatosagnak nem igazan tetszett a megoldas, mivel erre nem lattak jogszabalyi lehetoseget. Negy megoldasi javaslatuk volt: 1. mindent visszaszallitanak 2. berbe veszik es a berlet utan afa-t fizetnek, 3. megveszik es afa-t fizetnek 4. a Pesti Magyar Szinhaz az Rt-be apportalja a fenti vagyontargyakat es reszvenyes lesz.

Mivel egyik sem igazan tetszett Varhegyi urnak (akit akkor meg nem illetett meg az elitelt cim), ezert MP ceget biztak meg a kielegito megoldas megkeresesevel. A tortenet tovabbi folyasat nem ismerem.

sashimi

Előzmény: wizes (13)
Losy Creative Commons License 2002.12.30 0 0 34
Nincs harag! Mivel a tanulmány végén a Medgyessy aláírása szerpel, (ezt 90 % bizonyossággal állítom) anyámék akkoriban mélyen elcsodálkoztak, hogy egy ilyen csacsakasághoz adja a nevét M.P., akit sokkal komolyabb embernek tartottak akkoriban. De a kép csak mostanában állt össze mikor kiderült, hogy milyen jó pénzt kapott érte.
Előzmény: makopa (30)
wort Creative Commons License 2002.12.30 0 0 33
Arra azért kíváncsi volnék,hogy az 5-50 milliós díjakról honnan szereztél tudomást meg hogy a ti körzetetekben 10 millióért folyt a tanulmány talán betekintésed volt a szerződésekbe?
Előzmény: Losy (-)
makopa Creative Commons License 2002.12.30 0 0 32
Ezzel azt is állítod, hogy a kistérségetek fejlesztési tervén, az aláírólapon, szerepel Medgyessy Péter aláírása?

Mert, ha esetleg nem, akkor kár érzékenykedned azért, mert hazugnak tartalak.

Előzmény: Losy (29)
low rider Creative Commons License 2002.12.30 0 0 31
Kedves Losy!

Tudod, errefelé ez úgy működik, hogy a topicnyitótól általában (teljesen jogosan) kérik számon a forrást. Namármost, az én meg anyukám úgy emlékszik jellegűeket nem szokták elfogadni szvsz ismét teljesen jogosan, mivel nem ellenőrizhető. Enélkül az olyanra, hogy "válámi ván" hamar rásütik a népek, hogy fikatopic és ezen nincs mit csodálkozni.

Más. A személyeskedés nem szép, de hamar rászokik az ember ebben a környezetben. Sajnos.

low rider

Előzmény: Losy (28)
makopa Creative Commons License 2002.12.30 0 0 30
Bocsánat, de a tényállításaid közül egyedül édesanyád szerepe világos az általad körvonalazott bűncselekményben.
Előzmény: Losy (28)
Losy Creative Commons License 2002.12.30 0 0 29
A cégeit a választások környékén iratta a feleségére, adta el. Akkoriban még ő személyesen jegyzett ellen!
Előzmény: makopa (25)
Losy Creative Commons License 2002.12.30 0 0 28
Érdekes vitaszellem: letorkolni a másikat...
Tudod 6-7 év távlatából neheéz teljesen tökéletes leírást adni erről a projektről. Ígérem meg fogom tudni az általad kért infókat, csak remélni tudom, hogy akkor majd elnézést kérsz a bárdolatlan, személyeskedő stílusodért.
Mint mondtam anyám a terv előkészítéséhez tartozó kérdőív kitöltésében, és az ahhoz kellő információk begyüjtésében, begyüjtetésében vett részt, amiből, mint mondtam akár még használható anyag is születhetett volna. Az ami tény, hogy semmit nem lehetett megvalósítani belőle, sőt szerintem senki elő se vette azóta. De anyámról is beszélgethetünk, csak az nem biztos, hogy bárkit is érdekelne... Hogy miért jó neked hogy anyám kriminalizált azt csak te tudhatod... Esetleg nyiss egy topicot róla. Az viszont tény, hogy eléggé jelét adtad az elfogultságodnak, elvakultságodnak, hisz Medgyessy egy szent, és lottón nyerte a vagyonát. Ezek után egész biztos vagyok, hogyha Orbánról jelent volna meg egy hasonló topic az első sorban helyeslnél a hogy feszítsék keresztre. Mint mondtam az elfogultság igen rossz tanácsadó, ám az igaz, hogy minden véleményt kellő kritikai élleel kell fogadni, de az hogy lehazugozol, túlmutat a kultúrált kritikai észrevételtől...
Előzmény: makopa (25)
makopa Creative Commons License 2002.12.30 0 0 27
Tehenük nincs?
Ragadd meg az alkalmat! :))
Előzmény: szarvasmarha (26)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.12.30 0 0 26
Medgyessy nevén már nincsenek cégek.

Minden a felesége és a családja nevén van.

Lsd:

Medgyessyné vagyonnyilatkozata.
Ingatlan: 36 négyzetméter lakoingatlan
1500 nm garage /gyengébbeknek:garázs/

Készpénz: 15 forint
Értékpapir: 3 db Békekölcsön /300 Ft értékben/
1 db Fotex részvény /99 FT értékben/
Műkincs: Utolsó vacsora /Freskó, Stadler ajándéka/
Gépkocsi: 1 db T 34 kisteherautó
1 db Fiat 500 kisautó
1 db lendkerekes lánctalpas terepjáró
Értéktelen tárgy: 1 db Medgyessy Péter

makopa Creative Commons License 2002.12.30 0 0 25
Most már csak azt kellene tisztázni, hogy milyen Medgyessy-féle cégekrôl hazudozol itt. Gondolom a fejlesztési terv készítôjének a neve nem titok.
Azaz, volt-e köze egyáltalán Medgyessynek ahhoz a bűncselekményhez, amelyben édesanyád (esetleg te is?) részt vett.
"Anyák és fiúk"
Előzmény: Losy (21)
Losy Creative Commons License 2002.12.30 0 0 24
Én nem is mondtam, hogy bármely párt tagja lenne... Csak ez a koala szerintem, egy politikai tömörülés, mint ahogy az összes koalíció politikai tömürölés a véleményem szerint. És az tagadhatalan hogy a mai koala meghatározó reprezentánsa lenne Medgyessy.
Előzmény: Törölt nick (22)
Losy Creative Commons License 2002.12.30 0 0 23
Amúgy a kérdésekre adott adatok 1 részéből akár hasznos tanulmányt is lehetett volna írni ám mégis helyidegenre(ebben a térségben használhatatlan) tanulmány kerekedet ki. (megvalósíthatatlan)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.30 0 0 22
Nem muszáj, de illik tudni, hogy a Megyó nem tagja semmilyen pártnak.
Előzmény: Losy (17)
Losy Creative Commons License 2002.12.30 0 0 21
A tanulmány címe... "xy elmaradott kistérség fejlesztési terve" Az előkészítés abból állt (köztük a gólya számlálás), hogy kiküldtek egy kérdőívet a jegyző(k)nek (aki akkor édesanyám volt ezen adott helyen)Ez nem hiszem, hogy bűnrészeség... A kérdőíven demográfiai, nemzetiségi, munkanélküliségi, munkahelyek megoszlása, gólyák száma,topográfiai adatok, stb volt
Előzmény: makopa (20)
makopa Creative Commons License 2002.12.30 0 0 20
Korábban csak azt írtad, hogy a gólyaszámlálás volt a kedves mama reszortja,
és most kiderült, hogy Medgyessy bűntársa, hiszen részt vett a bűncselekmény elôkészítésében is.
Vallasd ki lécci a tanulmány címérôl és legalább a tartalmjegyzékérôl!

Előzmény: Losy (17)
Losy Creative Commons License 2002.12.30 0 0 19
Akkor kérem keresse fel a az ön polgármesterét, vagy jegyzőjét, hogy van birtokukban ilyesfajta "tanulmány", hogy mennyibe került, és sikerült e hasznosítani!:-)))
Előzmény: low rider (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!