Keresés

Részletes keresés

Daikini Creative Commons License 2002.12.30 0 0 2
fol!

Gyerunk emberek, aki Utopiazik idegyuljon! :))
Esetleg letrehozhatnank egy teljesen magyar birodalmat :)

Daikini Creative Commons License 2002.12.29 0 0 1
Hehe, en pont Mehul okorsegeit szeretem... mindig alkalmazkodni es tulelni kell :-)
Amugy most egesz jo a helyezesunk, lassan leelozzuk a 2. legerosebb kingdomot, es honorban is az elen vagyunk.
Előzmény: tboti (0)
tboti Creative Commons License 2002.12.29 0 0 0
Ezer éve nyomtam ugy a második agetol kb a hatodikig... de asszem ebben a formaban jobban mukodott egy irc csati...

Hajra egyebkent, amikor a tobbiek nyomtak akkor siman Top 1-kingdomjuk volt, aztan nekem sokaig nem volt netem, akikkel meg jatszottam ataltak Mehul hulyesegai miatt inkabb mas jatekokra...

de emlekszem mindenki azon rohogott hogy a Balatonrol magyaraztam telefonba a hugomnak hogy kit usson meg es hany dwarffal:}}}

Daikini Creative Commons License 2002.12.29 0 0 topiknyitó
Inditok hat egyet, az igazat megvallva talaltam, de 14 hozzaszolas utan lehalt. Biztosan vagytok paran akik utopiaznak, legyenek itt tippek, strategiak, es beszeljuk ki Mehult, ahogyan azt minden rendes utopia orult teszi! :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!