Hehe, en pont Mehul okorsegeit szeretem... mindig alkalmazkodni es tulelni kell :-)
Amugy most egesz jo a helyezesunk, lassan leelozzuk a 2. legerosebb kingdomot, es honorban is az elen vagyunk.
Ezer éve nyomtam ugy a második agetol kb a hatodikig... de asszem ebben a formaban jobban mukodott egy irc csati...
Hajra egyebkent, amikor a tobbiek nyomtak akkor siman Top 1-kingdomjuk volt, aztan nekem sokaig nem volt netem, akikkel meg jatszottam ataltak Mehul hulyesegai miatt inkabb mas jatekokra...
de emlekszem mindenki azon rohogott hogy a Balatonrol magyaraztam telefonba a hugomnak hogy kit usson meg es hany dwarffal:}}}
Inditok hat egyet, az igazat megvallva talaltam, de 14 hozzaszolas utan lehalt. Biztosan vagytok paran akik utopiaznak, legyenek itt tippek, strategiak, es beszeljuk ki Mehult, ahogyan azt minden rendes utopia orult teszi! :-))