Lehet, hogy már olyan szegény az MTV, hogy a nyáron használt szalagokra valami mást vettek fel, és így nem volt már mit megmutatni nekik?
én is elmulasztottam, de ezek szerint jobb, hogy nem láttam, mert valszeg hasonló lett volna a reakcióm:-))

E.J.

elcondor Creative Commons License 2002.12.27 0 0 2
Ezek szerint nem vesztettem sokat vele,pedig szentségeltem keményen,hogy kihagytam.
Bukshi Creative Commons License 2002.12.27 0 0 1
Nagyjából jól látod, mert egy olyan műsort vártam, amiben minden lényeges benne van, nyáron a vb alatt nyomtak 1-2 perces összefoglalókat, pl. az esti meccs előtt. Azokat kellett volna összevágni 1-2 felvezető felirattal, 1 nap alatt kész lett volna.
Júniusban csak néhány meccset hagytam meg kazettán, mert a Knézyék "úgyis megcsinálják" karácsonyra a jót...
Szívás.
Előzmény: mondial (0)
mondial Creative Commons License 2002.12.27 0 0 0
G0nd0l0m azért vagy mérges főleg, mert fel akartad venni vide0ra.

Én ezt már a nyár0n meg0ld0ttam, az összes meccs megvan LP-ben.:))

Bukshi Creative Commons License 2002.12.27 0 0 topiknyitó
Nyílt levél a Magyar Televízió Sportosztálya részére:

Tisztelt Knézy, Faragó, Matuz és Egri urak!

Mélységesen csalódtam a szerdai produkciójukban, amelyet a 2002-es Labdarúgó VB összefoglalója címén adtak "be" nekem. Egy kicsit másra lettem volna kíváncsi, mint hogy beülnek egy kávéházba és az asztal mellett poénkodnak. Utána pedig a csoportmeccsekből 1-2 össze-vissza szerkesztett gól bemutatása mellett elmesélik, hogy mi történt... Az lett volna a minimum, hogy megmutassák a vb összes mérkőzésének összes gólját, esetleg a gól nélküli vagy egygólos meccseken a nagyobb helyzeteket is, meccsenként külön-külön, a közvetítésből származó eredeti kommentárral, nem?
Ha csak másfél órát kaptak, akkor "futószalagon" egymás után minimális összekötő szöveggel, vagy anélkül, mint az NB I-es összefoglalóban. Esetleg nem kellett volna egyszerre lenyomni az egészet, megtervezhették volna kétszer 90 percesre is, csak gondolom nem lobbizták ki a műsoridőt idejében. A labdarúgó világbajnokság az olimpia mellett a legnézettebb sportesemény a világon. Ezért megérdemelt volna egy kicsit nagyobb odafigyelést.

A színvonalat a műsorukat követő Vuk mentette meg...