Keresés

Részletes keresés

bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2009.09.24 0 0 18
Ez így igaz,de egy dolgot azért tégy hozzá. Az 50.000 Ft-ot minden hónapban a kukába dobálod,míg a lakáshiteled egy 20.000 Ft-al több de a saját lakásodba megy bele. A 120.000 Ft irreálisan sok,egyyébként valóban van bank,aki ilyen drágán ad lakáshitelt de nem kötelező felvennni sem azt.

A 70-80 ezer Ft közötti sávban,már találhatóak ajánlatok,20 éves futamidő mellett,ha 30 évre kitolod,akkor ennél kevesebb.
Előzmény: LBauer (16)
LBauer Creative Commons License 2009.09.24 0 0 17
természetesen 70-120 000 nem millió, csak elírtam :)
LBauer Creative Commons License 2009.09.24 0 0 16
sajnos vannak paraszt emberek... Én sokáig dolgoztam a Budapesti Vidámparkban, többek között közönségszolgálaton is. Rengeteg olyan e-mail, vagy telefon jött, ami alapból paraszt hangnemet ütött meg, de ilyenkor vettem egy levegőt és kedves maradtam... Az az igazság, hogy ezt sajnos embere válogatja...

Viszont azt kell sajnos mondanom, hogy ilyen feltételekkel kaphatsz esetleg hitelt, de nagyon drága lesz, szóval van benne rizikó, hogy még rosszabb anyagi helyzetbe hozna. Az albérlet egyébként olcsóbb, mint a lakáshitelt fizetni, úgyhogy szerintem ha nincs különösebb okotok rá ne költözzetek saját lakásba egyelőre.

Példa:
12 000 000 értékű lakás:

Albérlet (Budapesten) kb 40-50 000 Ft/hó+rezsi

Lakáshitel:
Önerő: min. 1-2 000 000
törlesztő 70-120 000 000

szóval egyelőre lakáshitelt én nem javaslok
Előzmény: marcsi1004 (13)
LBauer Creative Commons License 2009.09.24 0 0 15
Én azt tudom javasolni, hogy ha valaki hitelt keres nézze meg ezt az oldalt:

http://www.hitelarena.hu

Itt nem a bankoknál kell érdeklődni, hanem kitöltessz egy kérdőívet és az alapján független pénzügyi tanácsadók adnak hitelajánlatot. Jobb mint a bank, mert nekik nem az az érdekük, hogy X banknál legyen hiteled, hanem hogy minél elégedettebb legyél és legközelebb is őket keresd, meg persze nem utolsó, hogy ajánlod őket másoknak... Szóval közvetlenül bankba menni hitelért szerintem butaság...
marcsi1004 Creative Commons License 2009.07.09 0 0 13
Sziasztok! én egy esetet szeretnék elmesélni nektek .Talán csak megnyugvásul , talán ,hogy segítsek , hogy ti ne járjatok így. Minden esetre egy dologból elegem van . Abból , hogy lecsúsztam anyagilag és egyesek úgy érzik , hogy aki báros , vagy nem tehetős , már nem is ember és pusztuljon.
Lakáshitelt keresgettem a neten.Találtam is .
Leírtam a gondom , bajom , és segítséget kértem nagy pironkodva ,....e-mail ben
De tudjátok mit ? idézem inkább:(
Bemutatkozó e-mail és a válasz:
-- Eredeti üzenet --
Feladó: Dudás András<info@vikinghitel.hu>
Címzett: szaboné marcsi<szabonemarcsi1004@citromail.hu>
Másolat:
Elküldve: 2009.06.20 18:09
Téma: Re:


Tisztelt leendő ügyfelünk!

Időpont egyeztetés:Dudás András 0630/346-8599

----- Original Message -----
From: szaboné marcsi
To: info@vikinghitel.hu
Sent: Friday, June 19, 2009 12:07 PM

Tiszteletem !
Aktív bárlistás vagyok párommal együtt (autólízing , apeh büntetés stb) össz tartozásunk kb.3 millió,saját tulajdonunk nincs , nem is volt.
Albérlet fizetése mellett(plusz négy gyerek) esélyünk sincs rendezni tartozásainkat -tehát soha nem jutunk lakáshitelhez, hacsak a bank felé nem tudjuk összegezni a tartozásunkat és egyben fizetni úgy , hogy az a maximum 60ezret ne haladja meg.3 éve majdnem sikerült , de a hitelügyintéző lelépett a tulajdonostól kapott másfél misivel (akkor még csak ennyi volt a bár ), tőlünk meg irreálisan magas albérletet követelt , míg nem rendezek hitelt(üzlettársak voltak mint kiderült)-tehát senkinek nem fizetek előre sikerdíjat vagy bárminek nevezzük.
Ilyen helyzetre van valódi megoldás? ha igen , kérem írjon

Szóval csak 1 telcsiszám volt a válasz.Felhívtam , csaknem lehülyézett a tisztelt kolega és azt mondta , minek hivogatom , minden ott a mellékletben.
melléklet nem volt.
Begurultam a lekezelő válasz miatt , és egy nem túl kedves e-mailt küldtem :
nincs itt semmiféle melléklet és kikérem magamnak a kioktató hangnemet!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lehet ,hogy a hülye is megérti , de még egy utolsó büdös paraszt sem ilyen lekezelő bunkómódon beszél a leendő ügyfelével!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sajnálatos , de a személyesség , megértés stb. szövegek után nem voltam felkészülve újabb lekezelésre , beszólásra.
Mára megszületett ki is az ember a gáton. EZT kaptam:
Te Barom senkiházi,büdöst paraszt!!!!

----- Original Message -----
From: szaboné marcsi
To: Dudás András
Sent: Wednesday, July 08, 2009 11:24 AM
Subject: Re:



-- Eredeti üzenet --
Feladó: Dudás András<info@vikinghitel.hu>
Címzett: szaboné marcsi<szabonemarcsi1004@citromail.hu>
Másolat:
Elküldve: 2009.06.20 18:09
Téma: Re:


Tisztelt leendő ügyfelünk!

Időpont egyeztetés:Dudás András 0630/346-8599

----- Original Message -----
From: szaboné marcsi
To: info@vikinghitel.hu
Sent: Friday, June 19, 2009 12:07 PM

Tiszteletem !
Aktív bárlistás vagyok párommal együtt (autólízing , apeh büntetés stb) össz tartozásunk kb.3 millió,saját tulajdonunk nincs , nem is volt.
Albérlet fizetése mellett(plusz négy gyerek) esélyünk sincs rendezni tartozásainkat -tehát soha nem jutunk lakáshitelhez, hacsak a bank felé nem tudjuk összegezni a tartozásunkat és egyben fizetni úgy , hogy az a maximum 60ezret ne haladja meg.3 éve majdnem sikerült , de a hitelügyintéző lelépett a tulajdonostól kapott másfél misivel (akkor még csak ennyi volt a bár ), tőlünk meg irreálisan magas albérletet követelt , míg nem rendezek hitelt(üzlettársak voltak mint kiderült)-tehát senkinek nem fizetek előre sikerdíjat vagy bárminek nevezzük.
Ilyen helyzetre van valódi megoldás? ha igen , kérem írjon

nincs itt semmiféle melléklet és kikérem magamnak a kioktató hangnemet!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lehet ,hogy a hülye is megérti , de még egy utolsó büdös paraszt sem ilyen lekezelő bunkómódon beszél a leendő ügyfelével!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Szóval ennyit tud intézni a Tisztelt hitelügyintéző úr !
Szerintetek a másik leparasztozása a dolga ?
ÉN NEM EZT vártam:mad:
TI jártatok már így ?
antonia79 Creative Commons License 2008.10.08 0 0 12

3 bankból is visszautasították a lakáshitelkérelmemet.:(

Borzalmas, hogy a reklámokban igérgetnek fűt-fát...és amikor ott tartasz, hogy szükséged lenne rájuk, szépen hátat fordítanak.Én itt a neten fórumban láttam egy ötletet.Az onlinehitelek.com.Nagyon ügyesek és hatékonyak!

Sikerült nekik az ami nekem nem 3 banknál.Sőtt!!!Kedvezöbb feltételeket kaptam mint gondoltam.Így már egy boldog lakástulajdonos vagyok!!Ajánlanám őket:

onlinehitelek.com

anubis76 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 11
Budapest Bank egy :shit: !
axel222 Creative Commons License 2007.05.19 0 0 10

Tisztelt hirdető!

cégünknél most jött be egy újfajta lakáshitel, ami a piacon egyedülállónak számít, ha gondolja szívesen elmondom önnek, hogy mi is ez. a számom 06305549693, és Herczeg Csaba pénzügyi tanácsadó vagyok, és szívesen segítek a probléma megoldásában. várom hívását.

üdvözlettel

Előzmény: mohacsigyula (7)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 9
Egyik kutya, másik eb!
leha Creative Commons License 2006.09.01 0 0 8
javaslom, nézz el a http://bank.lap.hu oldalra. ott van egy csomó bank, azoknak számtalan hitele (ami sokban hajaz egymásra) és sok bank oldalán onlájn, vagy letölthető hitelkalkulátor is van. legjobb elsőkézből!
Előzmény: mohacsigyula (7)
mohacsigyula Creative Commons License 2006.08.31 0 0 7

Azt szeretném kérdezni a hozzáértőktől, hogy melyik banknál érdemes felvenni most új lakásvételre hitelt, valamint kb. mennyi törlesztő részlete van 13m forintnak, ha 30 évre van felvéve.

Előre is köszönöm az infot.

BENJÓ Creative Commons License 2006.06.08 0 0 6
Nagyon egyén függő , milyen hitelt szeretnél felvenni. Mert borzasztó nehéz megtalálni vagy színte lehetetlen a legjobb konstrukciót.Bármelyik bankba bemész mindegyik a saját lovát dicséri. Ezenkivűl vannak olyan állami támogatások amellyeket meg lehet igényelni alanyi jogon és soha nem kell vissza fizetni. Egy lakás hitel akár 0% kamatra is kijöhet. De ezeknek megvannak a forrásai akik ezekkel foglalkoznak és teljessen ingyen megigénylik és a legjobb banki konstrukciót is megkeresik neked.Tudom hihetetlen de hidd el igy van.
Előzmény: Babco (5)
Babco Creative Commons License 2005.07.21 0 0 5

Ha segíteni akar akkor segíteni fog,ha meg nem akkor belegebedhetsz mert annyi akadályt tolnak eléd. 

Ezt én is tapasztaltam. Én egy személyi kölcsönt vettem fel a K+H-tól, az ügyintéző nagyon kedves és segítőkész volt, amikor azt kifizettem, az ő segítségével nagyon gyorsan sikerült lerendezni a lakáshitelt. Vitte a papírokat, nem kotlott rajta napokig, ráadásul egyszer rendesen elmondta, milyen papírok kellenek, nem utólag kellett rohangálni, hogy ez meg az hiányzik még. Jó tanácsokat is kaptam tőle. Úgy láttam, amikor másokkal foglalkozott, akkor is nagyon kedvesen és részletesen tájékoztatott mindenkit.

 

 

Előzmény: ludasmatyas (3)
jay_75 Creative Commons License 2005.07.21 0 0 4
gondoltatok már arra, hogy Bankbrokerhez menjetek, ha hitelre van szükség?
ludasmatyas Creative Commons License 2005.07.20 0 0 3

Ha már hitel kell akkor te döntesz!

Amikor én vettem fel akkor még csak 2 közül lehetett választani.

Az OTP volt a kiszemeltem akik 3 hónapra vállallták akkor a folyósítást,és az ügyintéző hölgy segítségével sikerült ezt 2 hónap alatt megoldani...

Szerintem minden a bankban dolgozó hozzáállásán múlik...

Ha segíteni akar akkor segíteni fog,ha meg nem akkor belegebedhetsz mert annyi akadályt tolnak eléd. 

hugica Creative Commons License 2003.01.16 0 0 2
Nem szokták a bankok reklámozni, de: az általuk kiküldött ingatlanbecslő véleményét nem kötelező elfogadni. Kérhetsz új értékbecslést vagy független ingatlanbecslőt is (bár ez utóbbinak huzós ára van).
hugica
Előzmény: apollo904 (-)
kutykurutty Creative Commons License 2003.01.06 0 0 1
OTP-hez csak vegtelen turelemmel (es foleg mostanaban a valtozo jogszabalyok miatt) csak akkor menjen az ember, ha fel van keszulve arra, hogy minden ne'ni total mast fog mondani...
Bennunket eleg jol megszivattak, bar talan sikerult megoldast talalni (egyelore nem akarom elkiabalni, amig ala nem irjuk...)
csibra Creative Commons License 2002.12.24 0 0 0
Alapfetoen 0 foritot erdemes remelni lakashitel celjanol. Legfeljebb megcafolnak.
Előzmény: apollo904 (-)
apollo904 Creative Commons License 2002.12.22 0 0 topiknyitó
Azt hiszem, hogy valojában mindegyik bank inkorrekt, de van egy-ketőő amelyiket semmiképp sem szabad választani. Ilyen a HVB és az FHB! Az utobbinál személyes tapasztalataim vannak: nem kaptam meg a kért összeget, ugyanis szemtelenül kevésre értékelte a "független" ingatlanbecslő az egyébként jó helyen lévő max. 30 éves lakást, másrészt irtó macerásak, harmadrészt kérik, hogy bejegyezzük a tulajdonjogot , és nem elég a széljegyzet neki, szóval amig ez nem történik meg addig nem ad pénzt. FHB-t SOHA!De kérdésem: van valamiféle reklamációs lehetőség??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!