Keresés

Részletes keresés

skorpio-m Creative Commons License 2006.11.13 0 0 27

tolvajbanda ballib!

Idén lesz korcsolyapálya a múveletei területen?

sz Creative Commons License 2002.12.29 0 0 26
pedig a magyar nemzet azt írta, hogy kihasználatlan a jégpálya, alig használják...

lehet, hogy nem abból kéne tájékozódni? :P

Előzmény: Götse (25)
Götse Creative Commons License 2002.12.29 0 0 25
Üdv!
Sikerült kipróbálni!
Tegnap /szombat/ délután voltam de nem volt semmi az, amit tapasztaltam:
1. a pályán kb. kétszer annyi ember mint a normális /felnőttek is/
2. rengeteg kisgyerek
3. asztalok a pályán
=oriási tumultus, balesetveszély /többször jött a mentő.../
Lehet, hogy én voltam ott rosszkor de semmiféle szervezettséget nem tapasztaltam.
Az ötletet jónak tartom de a kivitelezést nem. Marad a Városliget...

Üdv:Götse

szasza_hungary Creative Commons License 2002.12.21 0 0 24
köszi.
Szerintem akkor is baromság ez a jégpálya a parlamentnél, akkor inkább adtak volna ingyen mozijegyeket, állatkertbelépőt, stb.
Előzmény: sz (23)
sz Creative Commons License 2002.12.21 0 0 23
olyan vagy, mint a gyerek, akinek elvették a kedvenc játékát...

... és ez felnőttként már gyanús.

Előzmény: szasza_hungary (22)
szasza_hungary Creative Commons License 2002.12.21 0 0 22
nem miért?
Előzmény: sz (17)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.21 0 0 21
Vagy mögcsúszott!
Előzmény: sz (20)
sz Creative Commons License 2002.12.21 0 0 20
:)
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.21 0 0 19
Lehet nem bírt aludni a jégpálya miatt.
Előzmény: sz (17)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.21 0 0 18
Nézd ott, tegyél ki egy TV-t.
Előzmény: szasza_hungary (16)
sz Creative Commons License 2002.12.21 0 0 17
rosszul aludtál?
Előzmény: szasza_hungary (16)
szasza_hungary Creative Commons License 2002.12.21 0 0 16
az biztos, de én tavasszal az MTK-FRadi vagy az UTE-Fradi meccset is a parlament előtt szeretném nézni.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.21 0 0 15
hehehe,
Előzmény: sz (9)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.21 0 0 14
Jobb mint a korona utaztatás.
Előzmény: szasza_hungary (-)
sz Creative Commons License 2002.12.21 0 0 13
eltapsoltak...
igaz, hogy az szrt fizette (mostanában a heti bevételük 2-3 milliárd körül mozog), de nem baj.

annak idején martonyi irodája deutsch minisztertől 8,5 milliót kapott két heti munkáért (106 ezer forintos óradíj), most 50 millióért néhány ezer gyerek korcsolyázhat néhány hétig...

Előzmény: Csokis (12)
Csokis Creative Commons License 2002.12.21 0 0 12
Nem értem, mire a nagy felhajtás. Miként itt valaki megjegyezte, az elmúlt héten a Fővárosi Vízművek rengeteg jéppályát adott át a pestieknek. Ha beleszámolod a forgalom elterelése és a dugó okozta károkat is, akkor biztos többe került belőle egy-egy, mint ez a parasztvakítás. Most pont az a rongyos 50 milla fáj nektek, amit erre eltapsoltak? A nyári szünetre majd mobil uszoda lesz b+. :-)
sz Creative Commons License 2002.12.21 0 0 11
nincs hozzá kedvem...
mi a probléma azzal, hogy ingyen (ok, az adófizetők pénzén) korcsolyázhatnak néhány napig a gyerekek?
tegnap este olvastam, hogy deutsch mester vizsgálódást óhajt, mert egy szoci képviselőn keresztül bérelték a hűtőberendezést a sógoroktól.

pont neki kéne lapítani, hogy sportminiszterként nem jutott eszébe ehhez hasonló, persze ha volt sumákolás, akkor büntessék meg az illetőt. de ha egy kevésbé lágy a gerincoszlopa, akkor ezt az ügyet szépen lepasszolja másnak...

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.20 0 0 10
Persze, persze. Akkor is az lenne.
Valami jobbat, légy szíves :-P
Előzmény: sz (9)
sz Creative Commons License 2002.12.20 0 0 9
bezzeg ha viktornak jutott volna eszébe... :P
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.20 0 0 8
Parasztvakítás. "Jajj, de jófejek, hurrá!"
Előzmény: szasza_hungary (-)
sz Creative Commons License 2002.12.20 0 0 7
ha hiszed, ha nem, szerintem jó dolog...
sérül a parlament bármilyen értelemben?
Előzmény: szasza_hungary (5)
kitiltottuser Creative Commons License 2002.12.20 0 0 6
Miért baj ez ? A parlament a legnagyobb cirkusz egész európában. És ki tudja ?! Talán majd elscúszik végre néhány sikkasztó a "politikai elit"-ből végre. :-)
Előzmény: szasza_hungary (5)
szasza_hungary Creative Commons License 2002.12.20 0 0 5
a helyszín!!
Te normálisnak tartod ezt??
Előzmény: sz (4)
sz Creative Commons License 2002.12.19 0 0 4
mi a konkrét problémád a jégpályával?
Előzmény: szasza_hungary (3)
szasza_hungary Creative Commons License 2002.12.19 0 0 3
Jövőre majd cirkusz lesz?
vagy lehetne ott a valami fővárosi rangadó focimeccset is tartani?

Szerintem az ötlet elég nagy marhaság

Előzmény: sz (1)
Mr.dinnye Creative Commons License 2002.12.19 0 0 2
Most Pesten van annyi csőtörés, hogy nem lesz gond a koripályával. :)
Előzmény: sneci (0)
sz Creative Commons License 2002.12.19 0 0 1
ha jól tudom, a szerencsejáték rt. átvállalta a költségeket (ok, állami cég, de a mostani bevételei mellett ez a kiadás gyakorlatilag a nullához konvergál).

szerintem jó ötlet, az általános iskolában is csináltak éjjel a tesi tanárok - gondolom társadalmi munkában - jeget nekünk :)

Előzmény: szasza_hungary (-)
sneci Creative Commons License 2002.12.19 0 0 0
ha 0 alakú a pálya, akkor jó..
Előzmény: szasza_hungary (-)
szasza_hungary Creative Commons License 2002.12.19 0 0 topiknyitó
Ekkora baromságot már régen hallottam.
Ti mi szóltok, hogy a közpénzből ilyenekre költünk??

Várom megtisztelő hozzászólásaitokat a témához.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!