Üdv!
Sikerült kipróbálni!
Tegnap /szombat/ délután voltam de nem volt semmi az, amit tapasztaltam:
1. a pályán kb. kétszer annyi ember mint a normális /felnőttek is/
2. rengeteg kisgyerek
3. asztalok a pályán
=oriási tumultus, balesetveszély /többször jött a mentő.../
Lehet, hogy én voltam ott rosszkor de semmiféle szervezettséget nem tapasztaltam.
Az ötletet jónak tartom de a kivitelezést nem. Marad a Városliget...
eltapsoltak...
igaz, hogy az szrt fizette (mostanában a heti bevételük 2-3 milliárd körül mozog), de nem baj.
annak idején martonyi irodája deutsch minisztertől 8,5 milliót kapott két heti munkáért (106 ezer forintos óradíj), most 50 millióért néhány ezer gyerek korcsolyázhat néhány hétig...
Nem értem, mire a nagy felhajtás. Miként itt valaki megjegyezte, az elmúlt héten a Fővárosi Vízművek rengeteg jéppályát adott át a pestieknek. Ha beleszámolod a forgalom elterelése és a dugó okozta károkat is, akkor biztos többe került belőle egy-egy, mint ez a parasztvakítás. Most pont az a rongyos 50 milla fáj nektek, amit erre eltapsoltak? A nyári szünetre majd mobil uszoda lesz b+. :-)
nincs hozzá kedvem...
mi a probléma azzal, hogy ingyen (ok, az adófizetők pénzén) korcsolyázhatnak néhány napig a gyerekek?
tegnap este olvastam, hogy deutsch mester vizsgálódást óhajt, mert egy szoci képviselőn keresztül bérelték a hűtőberendezést a sógoroktól.
pont neki kéne lapítani, hogy sportminiszterként nem jutott eszébe ehhez hasonló, persze ha volt sumákolás, akkor büntessék meg az illetőt. de ha egy kevésbé lágy a gerincoszlopa, akkor ezt az ügyet szépen lepasszolja másnak...
Miért baj ez ? A parlament a legnagyobb cirkusz egész európában. És ki tudja ?! Talán majd elscúszik végre néhány sikkasztó a "politikai elit"-ből végre. :-)
ha jól tudom, a szerencsejáték rt. átvállalta a költségeket (ok, állami cég, de a mostani bevételei mellett ez a kiadás gyakorlatilag a nullához konvergál).
szerintem jó ötlet, az általános iskolában is csináltak éjjel a tesi tanárok - gondolom társadalmi munkában - jeget nekünk :)